Competició | TEMPORADA 2017-2018

alevi segona divisio | grup 33

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
FLAÇA, C.D.,B 611 BESCANO, C.D.,B
PORQUERES, U.E.,C 91 BELL LLOC C.P.,C
LA CANYA, A.E.,C 46 SANT GREGORI,A.E.,D
BANYOLES, C.D.,D 15 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
SANT PONÇ, AT.,D 111 COMACROS U.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 07 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANTJOANENC,P.,B 85 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
BESALU, C.E.,B 172 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 2 15-10-2017
BESCANO, C.D.,B 37 BESALU, C.E.,B
BELL LLOC C.P.,C 83 FLAÇA, C.D.,B
SANT GREGORI,A.E.,D 25 PORQUERES, U.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 62 LA CANYA, A.E.,C
COMACROS U.E.,C 67 BANYOLES, C.D.,D
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 82 SANT PONÇ, AT.,D
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 17 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
CORNELLA TERRI, A.E.,A 310 SANTJOANENC,P.,B
Jornada 3 22-10-2017
BESCANO, C.D.,B 82 BELL LLOC C.P.,C
FLAÇA, C.D.,B 28 SANT GREGORI,A.E.,D
PORQUERES, U.E.,C 42 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
LA CANYA, A.E.,C 60 COMACROS U.E.,C
BANYOLES, C.D.,D 17 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANT PONÇ, AT.,D 31 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 40 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BESALU, C.E.,B 112 SANTJOANENC,P.,B
Jornada 4 29-10-2017
BELL LLOC C.P.,C 215 BESALU, C.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,D 212 BESCANO, C.D.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 110 FLAÇA, C.D.,B
COMACROS U.E.,C 110 PORQUERES, U.E.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 131 LA CANYA, A.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 715 BANYOLES, C.D.,D
CORNELLA TERRI, A.E.,A 16 SANT PONÇ, AT.,D
SANTJOANENC,P.,B 82 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
Jornada 5 05-11-2017
BELL LLOC C.P.,C 74 SANT GREGORI,A.E.,D
BESCANO, C.D.,B 22 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
FLAÇA, C.D.,B 44 COMACROS U.E.,C
PORQUERES, U.E.,C 16 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
LA CANYA, A.E.,C 51 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
BANYOLES, C.D.,D 44 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT PONÇ, AT.,D 52 SANTJOANENC,P.,B
BESALU, C.E.,B 141 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
Jornada 6 12-11-2017
SANT GREGORI,A.E.,D 015 BESALU, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 44 BELL LLOC C.P.,C
COMACROS U.E.,C 69 BESCANO, C.D.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 171 FLAÇA, C.D.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 013 PORQUERES, U.E.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 66 LA CANYA, A.E.,C
SANTJOANENC,P.,B 34 BANYOLES, C.D.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 35 SANT PONÇ, AT.,D
Jornada 7 19-11-2017
SANT GREGORI,A.E.,D 24 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
BELL LLOC C.P.,C 95 COMACROS U.E.,C
BESCANO, C.D.,B 45 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
FLAÇA, C.D.,B 56 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
PORQUERES, U.E.,C 71 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LA CANYA, A.E.,C 23 SANTJOANENC,P.,B
BANYOLES, C.D.,D 54 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
BESALU, C.E.,B 30 SANT PONÇ, AT.,D
Jornada 8 26-11-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 34 BESALU, C.E.,B
COMACROS U.E.,C 26 SANT GREGORI,A.E.,D
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 71 BELL LLOC C.P.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 113 BESCANO, C.D.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 55 FLAÇA, C.D.,B
SANTJOANENC,P.,B 110 PORQUERES, U.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 16 LA CANYA, A.E.,C
SANT PONÇ, AT.,D 41 BANYOLES, C.D.,D
Jornada 9 03-12-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 86 COMACROS U.E.,C
SANT GREGORI,A.E.,D 110 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
BELL LLOC C.P.,C 63 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
BESCANO, C.D.,B 81 CORNELLA TERRI, A.E.,A
FLAÇA, C.D.,B 77 SANTJOANENC,P.,B
PORQUERES, U.E.,C 70 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
LA CANYA, A.E.,C 00 SANT PONÇ, AT.,D
BESALU, C.E.,B 80 BANYOLES, C.D.,D
Jornada 10 17-12-2017
COMACROS U.E.,C 210 BESALU, C.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 72 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 44 SANT GREGORI,A.E.,D
CORNELLA TERRI, A.E.,A 123 BELL LLOC C.P.,C
SANTJOANENC,P.,B 16 BESCANO, C.D.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 15 FLAÇA, C.D.,B
SANT PONÇ, AT.,D 19 PORQUERES, U.E.,C
BANYOLES, C.D.,D 80 LA CANYA, A.E.,C
Jornada 11 14-01-2018
COMACROS U.E.,C 010 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 71 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,D 33 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BELL LLOC C.P.,C 35 SANTJOANENC,P.,B
BESCANO, C.D.,B 42 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
FLAÇA, C.D.,B 04 SANT PONÇ, AT.,D
PORQUERES, U.E.,C 61 BANYOLES, C.D.,D
BESALU, C.E.,B 70 LA CANYA, A.E.,C
Jornada 12 21-01-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 14 BESALU, C.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 36 COMACROS U.E.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 24 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
SANTJOANENC,P.,B 80 SANT GREGORI,A.E.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 46 BELL LLOC C.P.,C
SANT PONÇ, AT.,D 03 BESCANO, C.D.,B
BANYOLES, C.D.,D 113 FLAÇA, C.D.,B
LA CANYA, A.E.,C 15 PORQUERES, U.E.,C
Jornada 13 28-01-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 130 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
COMACROS U.E.,C 32 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 21 SANTJOANENC,P.,B
SANT GREGORI,A.E.,D 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
BELL LLOC C.P.,C 44 SANT PONÇ, AT.,D
BESCANO, C.D.,B 93 BANYOLES, C.D.,D
FLAÇA, C.D.,B 15 LA CANYA, A.E.,C
BESALU, C.E.,B 62 PORQUERES, U.E.,C
Jornada 14 04-02-2018
BESALU, C.E.,B 191 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 28 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANTJOANENC,P.,B 84 COMACROS U.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 26 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
SANT PONÇ, AT.,D 60 SANT GREGORI,A.E.,D
BANYOLES, C.D.,D 63 BELL LLOC C.P.,C
LA CANYA, A.E.,C 26 BESCANO, C.D.,B
PORQUERES, U.E.,C 94 FLAÇA, C.D.,B
Jornada 15 18-02-2018
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 69 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 112 SANTJOANENC,P.,B
COMACROS U.E.,C 44 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 33 SANT PONÇ, AT.,D
SANT GREGORI,A.E.,D 33 BANYOLES, C.D.,D
BELL LLOC C.P.,C 31 LA CANYA, A.E.,C
BESCANO, C.D.,B 13 PORQUERES, U.E.,C
FLAÇA, C.D.,B 115 BESALU, C.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
BESCANO, C.D.,B 81 FLAÇA, C.D.,B
BELL LLOC C.P.,C 19 PORQUERES, U.E.,C
SANT GREGORI,A.E.,D 52 LA CANYA, A.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 41 BANYOLES, C.D.,D
COMACROS U.E.,C 32 SANT PONÇ, AT.,D
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 112 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 54 SANTJOANENC,P.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 18 BESALU, C.E.,B
Jornada 17 04-03-2018
BESALU, C.E.,B 73 BESCANO, C.D.,B
FLAÇA, C.D.,B 16 BELL LLOC C.P.,C
PORQUERES, U.E.,C 62 SANT GREGORI,A.E.,D
LA CANYA, A.E.,C 13 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
BANYOLES, C.D.,D 44 COMACROS U.E.,C
SANT PONÇ, AT.,D 14 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 24 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
SANTJOANENC,P.,B 25 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 18 11-03-2018
BELL LLOC C.P.,C 44 BESCANO, C.D.,B
SANT GREGORI,A.E.,D 42 FLAÇA, C.D.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 16 PORQUERES, U.E.,C
COMACROS U.E.,C 13 LA CANYA, A.E.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 82 BANYOLES, C.D.,D
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 08 SANT PONÇ, AT.,D
CORNELLA TERRI, A.E.,A 52 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
SANTJOANENC,P.,B 04 BESALU, C.E.,B
Jornada 19 18-03-2018
BESALU, C.E.,B 71 BELL LLOC C.P.,C
BESCANO, C.D.,B 72 SANT GREGORI,A.E.,D
FLAÇA, C.D.,B 28 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
PORQUERES, U.E.,C 92 COMACROS U.E.,C
LA CANYA, A.E.,C 17 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
BANYOLES, C.D.,D 71 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
SANT PONÇ, AT.,D 00 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 14 SANTJOANENC,P.,B
Jornada 20 25-03-2018
SANT GREGORI,A.E.,D 35 BELL LLOC C.P.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 35 BESCANO, C.D.,B
COMACROS U.E.,C 101 FLAÇA, C.D.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 12 PORQUERES, U.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 12 LA CANYA, A.E.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 23 BANYOLES, C.D.,D
SANTJOANENC,P.,B 12 SANT PONÇ, AT.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 015 BESALU, C.E.,B
Jornada 21 08-04-2018
BESALU, C.E.,B 110 SANT GREGORI,A.E.,D
BELL LLOC C.P.,C 37 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
BESCANO, C.D.,B 56 COMACROS U.E.,C
FLAÇA, C.D.,B 116 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
PORQUERES, U.E.,C 110 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
LA CANYA, A.E.,C 32 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BANYOLES, C.D.,D 41 SANTJOANENC,P.,B
SANT PONÇ, AT.,D 90 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
Jornada 22 15-04-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 72 SANT GREGORI,A.E.,D
COMACROS U.E.,C 35 BELL LLOC C.P.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 41 BESCANO, C.D.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 61 FLAÇA, C.D.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 16 PORQUERES, U.E.,C
SANTJOANENC,P.,B 44 LA CANYA, A.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 012 BANYOLES, C.D.,D
SANT PONÇ, AT.,D 17 BESALU, C.E.,B
Jornada 23 22-04-2018
BESALU, C.E.,B 53 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
SANT GREGORI,A.E.,D 32 COMACROS U.E.,C
BELL LLOC C.P.,C 214 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
BESCANO, C.D.,B 92 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
FLAÇA, C.D.,B 53 CORNELLA TERRI, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,C 60 SANTJOANENC,P.,B
LA CANYA, A.E.,C 43 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
BANYOLES, C.D.,D 40 SANT PONÇ, AT.,D
Jornada 24 29-04-2018
COMACROS U.E.,C 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 121 SANT GREGORI,A.E.,D
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 23 BELL LLOC C.P.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 37 BESCANO, C.D.,B
SANTJOANENC,P.,B 51 FLAÇA, C.D.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 111 PORQUERES, U.E.,C
SANT PONÇ, AT.,D 42 LA CANYA, A.E.,C
BANYOLES, C.D.,D 13 BESALU, C.E.,B
Jornada 25 06-05-2018
BESALU, C.E.,B 90 COMACROS U.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 37 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANT GREGORI,A.E.,D 54 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
BELL LLOC C.P.,C 73 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BESCANO, C.D.,B 62 SANTJOANENC,P.,B
FLAÇA, C.D.,B 82 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
PORQUERES, U.E.,C 51 SANT PONÇ, AT.,D
LA CANYA, A.E.,C 52 BANYOLES, C.D.,D
Jornada 26 13-05-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 121 COMACROS U.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 28 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
CORNELLA TERRI, A.E.,A 36 SANT GREGORI,A.E.,D
SANTJOANENC,P.,B 01 BELL LLOC C.P.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 311 BESCANO, C.D.,B
SANT PONÇ, AT.,D 41 FLAÇA, C.D.,B
BANYOLES, C.D.,D 13 PORQUERES, U.E.,C
LA CANYA, A.E.,C 02 BESALU, C.E.,B
Jornada 27 20-05-2018
BESALU, C.E.,B 31 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
COMACROS U.E.,C 50 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 20 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,D 32 SANTJOANENC,P.,B
BELL LLOC C.P.,C 122 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
BESCANO, C.D.,B 71 SANT PONÇ, AT.,D
FLAÇA, C.D.,B 19 BANYOLES, C.D.,D
PORQUERES, U.E.,C 60 LA CANYA, A.E.,C
Jornada 28 27-05-2018
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 112 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 43 COMACROS U.E.,C
SANTJOANENC,P.,B 37 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 23 SANT GREGORI,A.E.,D
SANT PONÇ, AT.,D 94 BELL LLOC C.P.,C
BANYOLES, C.D.,D 53 BESCANO, C.D.,B
LA CANYA, A.E.,C 50 FLAÇA, C.D.,B
PORQUERES, U.E.,C 20 BESALU, C.E.,B
Jornada 29 03-06-2018
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 011 BESALU, C.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 50 CORNELLA TERRI, A.E.,A
COMACROS U.E.,C 11 SANTJOANENC,P.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 00 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
SANT GREGORI,A.E.,D 34 SANT PONÇ, AT.,D
BELL LLOC C.P.,C 22 BANYOLES, C.D.,D
BESCANO, C.D.,B 91 LA CANYA, A.E.,C
FLAÇA, C.D.,B 011 PORQUERES, U.E.,C
Jornada 30 10-06-2018
CORNELLA TERRI, A.E.,A 11 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
SANTJOANENC,P.,B 112 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 110 COMACROS U.E.,C
SANT PONÇ, AT.,D 42 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
BANYOLES, C.D.,D 23 SANT GREGORI,A.E.,D
LA CANYA, A.E.,C 13 BELL LLOC C.P.,C
PORQUERES, U.E.,C 53 BESCANO, C.D.,B
BESALU, C.E.,B 61 FLAÇA, C.D.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.