Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 108-10-2017
FLAÇA, C.D.,B 6 11 BESCANO, C.D.,B
PORQUERES, U.E.,C 9 1 BELL LLOC C.P.,C
LA CANYA, A.E.,C 4 6 SANT GREGORI,A.E.,D
BANYOLES, C.D.,D 1 5 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
SANT PONÇ, AT.,D 11 1 SALT-COMACROS C.E,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 0 7 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANTJOANENC,P.,B 8 5 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
BESALU, C.E.,B 17 2 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 215-10-2017
BESCANO, C.D.,B 3 7 BESALU, C.E.,B
BELL LLOC C.P.,C 8 3 FLAÇA, C.D.,B
SANT GREGORI,A.E.,D 2 5 PORQUERES, U.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 6 2 LA CANYA, A.E.,C
SALT-COMACROS C.E,C 6 7 BANYOLES, C.D.,D
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 8 2 SANT PONÇ, AT.,D
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 1 7 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
CORNELLA TERRI, A.E.,A 3 10 SANTJOANENC,P.,B
Jornada 322-10-2017
BESCANO, C.D.,B 8 2 BELL LLOC C.P.,C
FLAÇA, C.D.,B 2 8 SANT GREGORI,A.E.,D
PORQUERES, U.E.,C 4 2 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
LA CANYA, A.E.,C 6 0 SALT-COMACROS C.E,C
BANYOLES, C.D.,D 1 7 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANT PONÇ, AT.,D 3 1 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 4 0 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BESALU, C.E.,B 11 2 SANTJOANENC,P.,B
Jornada 429-10-2017
BELL LLOC C.P.,C 2 15 BESALU, C.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,D 2 12 BESCANO, C.D.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 11 0 FLAÇA, C.D.,B
SALT-COMACROS C.E,C 1 10 PORQUERES, U.E.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 13 1 LA CANYA, A.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 7 15 BANYOLES, C.D.,D
CORNELLA TERRI, A.E.,A 1 6 SANT PONÇ, AT.,D
SANTJOANENC,P.,B 8 2 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
Jornada 505-11-2017
BELL LLOC C.P.,C 7 4 SANT GREGORI,A.E.,D
BESCANO, C.D.,B 2 2 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
FLAÇA, C.D.,B 4 4 SALT-COMACROS C.E,C
PORQUERES, U.E.,C 1 6 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
LA CANYA, A.E.,C 5 1 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
BANYOLES, C.D.,D 4 4 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT PONÇ, AT.,D 5 2 SANTJOANENC,P.,B
BESALU, C.E.,B 14 1 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
Jornada 612-11-2017
SANT GREGORI,A.E.,D 0 15 BESALU, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 4 4 BELL LLOC C.P.,C
SALT-COMACROS C.E,C 6 9 BESCANO, C.D.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 17 1 FLAÇA, C.D.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 0 13 PORQUERES, U.E.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 6 6 LA CANYA, A.E.,C
SANTJOANENC,P.,B 3 4 BANYOLES, C.D.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 3 5 SANT PONÇ, AT.,D
Jornada 719-11-2017
SANT GREGORI,A.E.,D 2 4 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
BELL LLOC C.P.,C 9 5 SALT-COMACROS C.E,C
BESCANO, C.D.,B 4 5 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
FLAÇA, C.D.,B 5 6 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
PORQUERES, U.E.,C 7 1 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LA CANYA, A.E.,C 2 3 SANTJOANENC,P.,B
BANYOLES, C.D.,D 5 4 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
BESALU, C.E.,B 3 0 SANT PONÇ, AT.,D
Jornada 826-11-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 3 4 BESALU, C.E.,B
SALT-COMACROS C.E,C 2 6 SANT GREGORI,A.E.,D
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 7 1 BELL LLOC C.P.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 1 13 BESCANO, C.D.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 5 5 FLAÇA, C.D.,B
SANTJOANENC,P.,B 1 10 PORQUERES, U.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 1 6 LA CANYA, A.E.,C
SANT PONÇ, AT.,D 4 1 BANYOLES, C.D.,D
Jornada 903-12-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 8 6 SALT-COMACROS C.E,C
SANT GREGORI,A.E.,D 1 10 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
BELL LLOC C.P.,C 6 3 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
BESCANO, C.D.,B 8 1 CORNELLA TERRI, A.E.,A
FLAÇA, C.D.,B 7 7 SANTJOANENC,P.,B
PORQUERES, U.E.,C 7 0 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
LA CANYA, A.E.,C 0 0 SANT PONÇ, AT.,D
BESALU, C.E.,B 8 0 BANYOLES, C.D.,D
Jornada 1017-12-2017
SALT-COMACROS C.E,C 2 10 BESALU, C.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 7 2 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 4 4 SANT GREGORI,A.E.,D
CORNELLA TERRI, A.E.,A 12 3 BELL LLOC C.P.,C
SANTJOANENC,P.,B 1 6 BESCANO, C.D.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 1 5 FLAÇA, C.D.,B
SANT PONÇ, AT.,D 1 9 PORQUERES, U.E.,C
BANYOLES, C.D.,D 8 0 LA CANYA, A.E.,C
Jornada 1114-01-2018
SALT-COMACROS C.E,C 0 10 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 7 1 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,D 3 3 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BELL LLOC C.P.,C 3 5 SANTJOANENC,P.,B
BESCANO, C.D.,B 4 2 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
FLAÇA, C.D.,B 0 4 SANT PONÇ, AT.,D
PORQUERES, U.E.,C 6 1 BANYOLES, C.D.,D
BESALU, C.E.,B 7 0 LA CANYA, A.E.,C
Jornada 1221-01-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 1 4 BESALU, C.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 3 6 SALT-COMACROS C.E,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 2 4 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
SANTJOANENC,P.,B 8 0 SANT GREGORI,A.E.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 4 6 BELL LLOC C.P.,C
SANT PONÇ, AT.,D 0 3 BESCANO, C.D.,B
BANYOLES, C.D.,D 11 3 FLAÇA, C.D.,B
LA CANYA, A.E.,C 1 5 PORQUERES, U.E.,C
Jornada 1328-01-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 13 0 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
SALT-COMACROS C.E,C 3 2 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 2 1 SANTJOANENC,P.,B
SANT GREGORI,A.E.,D 1 2 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
BELL LLOC C.P.,C 4 4 SANT PONÇ, AT.,D
BESCANO, C.D.,B 9 3 BANYOLES, C.D.,D
FLAÇA, C.D.,B 1 5 LA CANYA, A.E.,C
BESALU, C.E.,B 6 2 PORQUERES, U.E.,C
Jornada 1404-02-2018
BESALU, C.E.,B 19 1 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 2 8 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANTJOANENC,P.,B 8 4 SALT-COMACROS C.E,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 2 6 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
SANT PONÇ, AT.,D 6 0 SANT GREGORI,A.E.,D
BANYOLES, C.D.,D 6 3 BELL LLOC C.P.,C
LA CANYA, A.E.,C 2 6 BESCANO, C.D.,B
PORQUERES, U.E.,C 9 4 FLAÇA, C.D.,B
Jornada 1518-02-2018
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 6 9 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 11 2 SANTJOANENC,P.,B
SALT-COMACROS C.E,C 4 4 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 3 3 SANT PONÇ, AT.,D
SANT GREGORI,A.E.,D 3 3 BANYOLES, C.D.,D
BELL LLOC C.P.,C 3 1 LA CANYA, A.E.,C
BESCANO, C.D.,B 1 3 PORQUERES, U.E.,C
FLAÇA, C.D.,B 1 15 BESALU, C.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 1625-02-2018
BESCANO, C.D.,B 8 1 FLAÇA, C.D.,B
BELL LLOC C.P.,C 1 9 PORQUERES, U.E.,C
SANT GREGORI,A.E.,D 5 2 LA CANYA, A.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 4 1 BANYOLES, C.D.,D
SALT-COMACROS C.E,C 3 2 SANT PONÇ, AT.,D
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 11 2 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 5 4 SANTJOANENC,P.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 1 8 BESALU, C.E.,B
Jornada 1704-03-2018
BESALU, C.E.,B 7 3 BESCANO, C.D.,B
FLAÇA, C.D.,B 1 6 BELL LLOC C.P.,C
PORQUERES, U.E.,C 6 2 SANT GREGORI,A.E.,D
LA CANYA, A.E.,C 1 3 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
BANYOLES, C.D.,D 4 4 SALT-COMACROS C.E,C
SANT PONÇ, AT.,D 1 4 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 2 4 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
SANTJOANENC,P.,B 2 5 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 1811-03-2018
BELL LLOC C.P.,C 4 4 BESCANO, C.D.,B
SANT GREGORI,A.E.,D 4 2 FLAÇA, C.D.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 1 6 PORQUERES, U.E.,C
SALT-COMACROS C.E,C 1 3 LA CANYA, A.E.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 8 2 BANYOLES, C.D.,D
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 0 8 SANT PONÇ, AT.,D
CORNELLA TERRI, A.E.,A 5 2 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
SANTJOANENC,P.,B 0 4 BESALU, C.E.,B
Jornada 1918-03-2018
BESALU, C.E.,B 7 1 BELL LLOC C.P.,C
BESCANO, C.D.,B 7 2 SANT GREGORI,A.E.,D
FLAÇA, C.D.,B 2 8 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
PORQUERES, U.E.,C 9 2 SALT-COMACROS C.E,C
LA CANYA, A.E.,C 1 7 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
BANYOLES, C.D.,D 7 1 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
SANT PONÇ, AT.,D 0 0 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 1 4 SANTJOANENC,P.,B
Jornada 2025-03-2018
SANT GREGORI,A.E.,D 3 5 BELL LLOC C.P.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 3 5 BESCANO, C.D.,B
SALT-COMACROS C.E,C 10 1 FLAÇA, C.D.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 1 2 PORQUERES, U.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 1 2 LA CANYA, A.E.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 2 3 BANYOLES, C.D.,D
SANTJOANENC,P.,B 1 2 SANT PONÇ, AT.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 0 15 BESALU, C.E.,B
Jornada 2108-04-2018
BESALU, C.E.,B 11 0 SANT GREGORI,A.E.,D
BELL LLOC C.P.,C 3 7 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
BESCANO, C.D.,B 5 6 SALT-COMACROS C.E,C
FLAÇA, C.D.,B 1 16 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
PORQUERES, U.E.,C 11 0 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
LA CANYA, A.E.,C 3 2 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BANYOLES, C.D.,D 4 1 SANTJOANENC,P.,B
SANT PONÇ, AT.,D 9 0 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
Jornada 2215-04-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 7 2 SANT GREGORI,A.E.,D
SALT-COMACROS C.E,C 3 5 BELL LLOC C.P.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 4 1 BESCANO, C.D.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 6 1 FLAÇA, C.D.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 1 6 PORQUERES, U.E.,C
SANTJOANENC,P.,B 4 4 LA CANYA, A.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 0 12 BANYOLES, C.D.,D
SANT PONÇ, AT.,D 1 7 BESALU, C.E.,B
Jornada 2322-04-2018
BESALU, C.E.,B 5 3 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
SANT GREGORI,A.E.,D 3 2 SALT-COMACROS C.E,C
BELL LLOC C.P.,C 2 14 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
BESCANO, C.D.,B 9 2 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
FLAÇA, C.D.,B 5 3 CORNELLA TERRI, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,C 6 0 SANTJOANENC,P.,B
LA CANYA, A.E.,C 4 3 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
BANYOLES, C.D.,D 4 0 SANT PONÇ, AT.,D
Jornada 2429-04-2018
SALT-COMACROS C.E,C 3 1 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 12 1 SANT GREGORI,A.E.,D
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 2 3 BELL LLOC C.P.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 3 7 BESCANO, C.D.,B
SANTJOANENC,P.,B 5 1 FLAÇA, C.D.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 1 11 PORQUERES, U.E.,C
SANT PONÇ, AT.,D 4 2 LA CANYA, A.E.,C
BANYOLES, C.D.,D 1 3 BESALU, C.E.,B
Jornada 2506-05-2018
BESALU, C.E.,B 9 0 SALT-COMACROS C.E,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 3 7 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANT GREGORI,A.E.,D 5 4 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
BELL LLOC C.P.,C 7 3 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BESCANO, C.D.,B 6 2 SANTJOANENC,P.,B
FLAÇA, C.D.,B 8 2 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
PORQUERES, U.E.,C 5 1 SANT PONÇ, AT.,D
LA CANYA, A.E.,C 5 2 BANYOLES, C.D.,D
Jornada 2613-05-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 12 1 SALT-COMACROS C.E,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 2 8 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
CORNELLA TERRI, A.E.,A 3 6 SANT GREGORI,A.E.,D
SANTJOANENC,P.,B 0 1 BELL LLOC C.P.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 3 11 BESCANO, C.D.,B
SANT PONÇ, AT.,D 4 1 FLAÇA, C.D.,B
BANYOLES, C.D.,D 1 3 PORQUERES, U.E.,C
LA CANYA, A.E.,C 0 2 BESALU, C.E.,B
Jornada 2720-05-2018
BESALU, C.E.,B 3 1 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SALT-COMACROS C.E,C-TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D 2 0 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,D 3 2 SANTJOANENC,P.,B
BELL LLOC C.P.,C 12 2 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
BESCANO, C.D.,B 7 1 SANT PONÇ, AT.,D
FLAÇA, C.D.,B 1 9 BANYOLES, C.D.,D
PORQUERES, U.E.,C 6 0 LA CANYA, A.E.,C
Jornada 2827-05-2018
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B-ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A-SALT-COMACROS C.E,C
SANTJOANENC,P.,B-ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E-SANT GREGORI,A.E.,D
SANT PONÇ, AT.,D-BELL LLOC C.P.,C
BANYOLES, C.D.,D-BESCANO, C.D.,B
LA CANYA, A.E.,C-FLAÇA, C.D.,B
PORQUERES, U.E.,C-BESALU, C.E.,B
Jornada 2903-06-2018
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B-BESALU, C.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B-CORNELLA TERRI, A.E.,A
SALT-COMACROS C.E,C-SANTJOANENC,P.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D-ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
SANT GREGORI,A.E.,D-SANT PONÇ, AT.,D
BELL LLOC C.P.,C-BANYOLES, C.D.,D
BESCANO, C.D.,B-LA CANYA, A.E.,C
FLAÇA, C.D.,B-PORQUERES, U.E.,C
Jornada 3010-06-2018
CORNELLA TERRI, A.E.,A-TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
SANTJOANENC,P.,B-ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E-SALT-COMACROS C.E,C
SANT PONÇ, AT.,D-ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. ,D
BANYOLES, C.D.,D-SANT GREGORI,A.E.,D
LA CANYA, A.E.,C-BELL LLOC C.P.,C
PORQUERES, U.E.,C-BESCANO, C.D.,B
BESALU, C.E.,B-FLAÇA, C.D.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.