Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 108-10-2017
MAS PELLICER, U.D.C.,E 0 7 EL CATLLAR, C.E.,A
MORELL, C.D.,A 9 1 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
PARE MANYANET, A.E.,D 2 4 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 0 21 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 8 2 RIUDOMS, C.D.,D
C.F. MONTBLANC,B 13 0 SALOU, U.D.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 1 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
CUNIT, C.F.,A 0 3 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
Jornada 215-10-2017
EL CATLLAR, C.E.,A 6 3 CUNIT, C.F.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 5 0 MAS PELLICER, U.D.C.,E
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 0 11 MORELL, C.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 18 0 PARE MANYANET, A.E.,D
RIUDOMS, C.D.,D 14 0 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
SALOU, U.D.,C 0 9 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 4 1 C.F. MONTBLANC,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 11 0 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 322-10-2017
EL CATLLAR, C.E.,A 7 3 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
MAS PELLICER, U.D.C.,E 2 2 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
MORELL, C.D.,A 1 4 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
PARE MANYANET, A.E.,D 4 10 RIUDOMS, C.D.,D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 3 1 SALOU, U.D.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 3 0 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
C.F. MONTBLANC,B 3 4 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
CUNIT, C.F.,A 5 1 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 429-10-2017
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 6 6 CUNIT, C.F.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 3 4 EL CATLLAR, C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 18 0 MAS PELLICER, U.D.C.,E
RIUDOMS, C.D.,D 3 10 MORELL, C.D.,A
SALOU, U.D.,C 3 5 PARE MANYANET, A.E.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 16 1 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 1 8 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 1 5 C.F. MONTBLANC,B
Jornada 505-11-2017
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 6 2 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
EL CATLLAR, C.E.,A 2 12 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
MAS PELLICER, U.D.C.,E 4 5 RIUDOMS, C.D.,D
MORELL, C.D.,A 17 1 SALOU, U.D.,C
PARE MANYANET, A.E.,D 2 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 0 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 7 1 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
CUNIT, C.F.,A 6 4 C.F. MONTBLANC,B
Jornada 612-11-2017
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 3 11 CUNIT, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 9 1 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
RIUDOMS, C.D.,D 4 6 EL CATLLAR, C.E.,A
SALOU, U.D.,C 1 4 MAS PELLICER, U.D.C.,E
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 1 3 MORELL, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 4 0 PARE MANYANET, A.E.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 3 2 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
C.F. MONTBLANC,B 2 5 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
Jornada 719-11-2017
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 3 19 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 5 2 RIUDOMS, C.D.,D
EL CATLLAR, C.E.,A 17 3 SALOU, U.D.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,E 0 7 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
MORELL, C.D.,A 5 1 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
PARE MANYANET, A.E.,D 6 0 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 4 7 C.F. MONTBLANC,B
CUNIT, C.F.,A 3 5 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
Jornada 826-11-2017
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 9 3 CUNIT, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,D 6 7 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
SALOU, U.D.,C 2 9 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 3 3 EL CATLLAR, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 7 1 MAS PELLICER, U.D.C.,E
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 0 11 MORELL, C.D.,A
C.F. MONTBLANC,B 6 1 PARE MANYANET, A.E.,D
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 15 0 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
Jornada 903-12-2017
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 17 3 RIUDOMS, C.D.,D
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 5 3 SALOU, U.D.,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 1 0 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
EL CATLLAR, C.E.,A 5 4 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
MAS PELLICER, U.D.C.,E 1 0 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
MORELL, C.D.,A 10 0 C.F. MONTBLANC,B
PARE MANYANET, A.E.,D 1 9 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
CUNIT, C.F.,A 10 0 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
Jornada 1017-12-2017
RIUDOMS, C.D.,D 5 9 CUNIT, C.F.,A
SALOU, U.D.,C 0 19 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 6 0 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 5 3 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 1 9 EL CATLLAR, C.E.,A
C.F. MONTBLANC,B 6 4 MAS PELLICER, U.D.C.,E
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 4 2 MORELL, C.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 1 8 PARE MANYANET, A.E.,D
Jornada 1114-01-2018
RIUDOMS, C.D.,D 8 2 SALOU, U.D.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 13 0 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 2 2 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 7 0 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
EL CATLLAR, C.E.,A 2 4 C.F. MONTBLANC,B
MAS PELLICER, U.D.C.,E 2 4 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
MORELL, C.D.,A 20 0 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
CUNIT, C.F.,A 7 1 PARE MANYANET, A.E.,D
Jornada 1221-01-2018
SALOU, U.D.,C 0 16 CUNIT, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 8 2 RIUDOMS, C.D.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 1 6 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 3 4 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
C.F. MONTBLANC,B 4 3 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 4 3 EL CATLLAR, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 1 11 MAS PELLICER, U.D.C.,E
PARE MANYANET, A.E.,D 0 17 MORELL, C.D.,A
Jornada 1328-01-2018
SALOU, U.D.,C 0 6 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
RIUDOMS, C.D.,D 2 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 21 0 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 2 2 C.F. MONTBLANC,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 2 5 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
EL CATLLAR, C.E.,A 9 0 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
MAS PELLICER, U.D.C.,E 2 0 PARE MANYANET, A.E.,D
CUNIT, C.F.,A 3 2 MORELL, C.D.,A
Jornada 1404-02-2018
CUNIT, C.F.,A 5 2 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 16 2 SALOU, U.D.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 3 5 RIUDOMS, C.D.,D
C.F. MONTBLANC,B 1 15 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 10 0 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 1 9 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
PARE MANYANET, A.E.,D 3 5 EL CATLLAR, C.E.,A
MORELL, C.D.,A 9 1 MAS PELLICER, U.D.C.,E
Jornada 1518-02-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 3 5 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
SALOU, U.D.,C 2 3 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
RIUDOMS, C.D.,D 7 4 C.F. MONTBLANC,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 2 2 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 5 2 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 10 1 PARE MANYANET, A.E.,D
EL CATLLAR, C.E.,A 1 8 MORELL, C.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,E 2 7 CUNIT, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 1625-02-2018
EL CATLLAR, C.E.,A 7 2 MAS PELLICER, U.D.C.,E
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 4 2 MORELL, C.D.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 1 6 PARE MANYANET, A.E.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 18 0 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
RIUDOMS, C.D.,D 0 9 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
SALOU, U.D.,C 2 5 C.F. MONTBLANC,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 7 1 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 4 1 CUNIT, C.F.,A
Jornada 1704-03-2018
CUNIT, C.F.,A 4 2 EL CATLLAR, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,E 0 6 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
MORELL, C.D.,A 9 0 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
PARE MANYANET, A.E.,D 0 12 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 1 4 RIUDOMS, C.D.,D
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 8 0 SALOU, U.D.,C
C.F. MONTBLANC,B 4 3 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 0 6 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
Jornada 1811-03-2018
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 9 2 EL CATLLAR, C.E.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 8 4 MAS PELLICER, U.D.C.,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 7 2 MORELL, C.D.,A
RIUDOMS, C.D.,D 2 1 PARE MANYANET, A.E.,D
SALOU, U.D.,C 0 3 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 1 4 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 11 3 C.F. MONTBLANC,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 1 8 CUNIT, C.F.,A
Jornada 1918-03-2018
CUNIT, C.F.,A 3 1 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
EL CATLLAR, C.E.,A 8 7 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
MAS PELLICER, U.D.C.,E 0 9 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
MORELL, C.D.,A 5 1 RIUDOMS, C.D.,D
PARE MANYANET, A.E.,D 4 2 SALOU, U.D.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 0 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 1 1 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
C.F. MONTBLANC,B 10 1 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 2025-03-2018
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 9 6 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 11 3 EL CATLLAR, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,D 5 5 MAS PELLICER, U.D.C.,E
SALOU, U.D.,C 0 11 MORELL, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 11 1 PARE MANYANET, A.E.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 17 0 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 0 8 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
C.F. MONTBLANC,B 3 11 CUNIT, C.F.,A
Jornada 2108-04-2018
CUNIT, C.F.,A 3 2 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 3 4 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
EL CATLLAR, C.E.,A 2 7 RIUDOMS, C.D.,D
MAS PELLICER, U.D.C.,E 6 2 SALOU, U.D.,C
MORELL, C.D.,A 4 1 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
PARE MANYANET, A.E.,D 0 7 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 0 4 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 4 1 C.F. MONTBLANC,B
Jornada 2215-04-2018
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 19 1 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
RIUDOMS, C.D.,D 3 2 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
SALOU, U.D.,C 3 10 EL CATLLAR, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 4 1 MAS PELLICER, U.D.C.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 2 2 MORELL, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 3 1 PARE MANYANET, A.E.,D
C.F. MONTBLANC,B 8 5 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 5 5 CUNIT, C.F.,A
Jornada 2322-04-2018
CUNIT, C.F.,A 0 10 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 5 4 RIUDOMS, C.D.,D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 9 3 SALOU, U.D.,C
EL CATLLAR, C.E.,A 8 5 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
MAS PELLICER, U.D.C.,E 1 5 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
MORELL, C.D.,A 10 1 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
PARE MANYANET, A.E.,D 4 4 C.F. MONTBLANC,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 1 13 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
Jornada 2429-04-2018
RIUDOMS, C.D.,D 1 9 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
SALOU, U.D.,C 1 6 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 1 7 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 4 2 EL CATLLAR, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 1 1 MAS PELLICER, U.D.C.,E
C.F. MONTBLANC,B 2 10 MORELL, C.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 9 2 PARE MANYANET, A.E.,D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 1 13 CUNIT, C.F.,A
Jornada 2506-05-2018
CUNIT, C.F.,A 7 2 RIUDOMS, C.D.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 17 2 SALOU, U.D.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 3 8 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 3 3 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
EL CATLLAR, C.E.,A 6 2 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
MAS PELLICER, U.D.C.,E 3 2 C.F. MONTBLANC,B
MORELL, C.D.,A 2 3 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
PARE MANYANET, A.E.,D 10 3 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
Jornada 2613-05-2018
SALOU, U.D.,C 0 5 RIUDOMS, C.D.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 1 8 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 9 2 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 0 2 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
C.F. MONTBLANC,B 4 6 EL CATLLAR, C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 4 1 MAS PELLICER, U.D.C.,E
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 0 20 MORELL, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,D 4 4 CUNIT, C.F.,A
Jornada 2720-05-2018
CUNIT, C.F.,A 10 0 SALOU, U.D.,C
RIUDOMS, C.D.,D 3 8 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 6 1 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 8 1 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 8 2 C.F. MONTBLANC,B
EL CATLLAR, C.E.,A 4 7 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
MAS PELLICER, U.D.C.,E 3 5 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
MORELL, C.D.,A 10 0 PARE MANYANET, A.E.,D
Jornada 2827-05-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 13 1 SALOU, U.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 6 4 RIUDOMS, C.D.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 1 9 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
C.F. MONTBLANC,B 12 6 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 6 4 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 3 13 EL CATLLAR, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,D 3 5 MAS PELLICER, U.D.C.,E
MORELL, C.D.,A 10 1 CUNIT, C.F.,A
Jornada 2903-06-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 1 4 CUNIT, C.F.,A
SALOU, U.D.,C 0 5 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
RIUDOMS, C.D.,D 4 2 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 17 1 C.F. MONTBLANC,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 6 6 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 15 0 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D
EL CATLLAR, C.E.,A 8 6 PARE MANYANET, A.E.,D
MAS PELLICER, U.D.C.,E 3 7 MORELL, C.D.,A
Jornada 3010-06-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 7 4 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 2 0 SALOU, U.D.,C
C.F. MONTBLANC,B 3 7 RIUDOMS, C.D.,D
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,D 3 4 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 2 17 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
PARE MANYANET, A.E.,D 2 6 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
MORELL, C.D.,A 12 1 EL CATLLAR, C.E.,A
CUNIT, C.F.,A 8 4 MAS PELLICER, U.D.C.,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.