Competició | TEMPORADA 2017-2018

alevi segona divisio | grup 42

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
LA FLORESTA, C.D.,D 60 ICOMAR, C.F.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 017 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 91 CAMP CLAR, AT.,A
FC TARRACO,A 51 TARRAGONA, F.C.,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 18 BONAVISTA, C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 111 TORREFORTA, C.D.C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 24 CANONJA, C.F.,D
Jornada 2 15-10-2017
ICOMAR, C.F.,A 42 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 21 LA FLORESTA, C.D.,D
CAMP CLAR, AT.,A 80 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
TARRAGONA, F.C.,A 52 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
BONAVISTA, C.,A 68 FC TARRACO,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 51 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
CANONJA, C.F.,D 04 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 3 22-10-2017
ICOMAR, C.F.,A 39 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA FLORESTA, C.D.,D 01 CAMP CLAR, AT.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 014 TARRAGONA, F.C.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 57 BONAVISTA, C.,A
FC TARRACO,A 112 TORREFORTA, C.D.C.,D
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 65 CANONJA, C.F.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 26 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 4 29-10-2017
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 60 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
CAMP CLAR, AT.,A 37 ICOMAR, C.F.,A
TARRAGONA, F.C.,A 62 LA FLORESTA, C.D.,D
BONAVISTA, C.,A 170 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 43 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
CANONJA, C.F.,D 28 FC TARRACO,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 120 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
Jornada 5 05-11-2017
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 81 CAMP CLAR, AT.,A
ICOMAR, C.F.,A 11 TARRAGONA, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,D 44 BONAVISTA, C.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 06 TORREFORTA, C.D.C.,D
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 56 CANONJA, C.F.,D
FC TARRACO,A 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 32 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
Jornada 6 12-11-2017
CAMP CLAR, AT.,A 26 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
TARRAGONA, F.C.,A 05 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
BONAVISTA, C.,A 31 ICOMAR, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 23 LA FLORESTA, C.D.,D
CANONJA, C.F.,D 60 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 111 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 310 FC TARRACO,A
Jornada 7 19-11-2017
CAMP CLAR, AT.,A 012 TARRAGONA, F.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 12 BONAVISTA, C.,A
ICOMAR, C.F.,A 63 TORREFORTA, C.D.C.,D
LA FLORESTA, C.D.,D 30 CANONJA, C.F.,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 019 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 62 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 07 FC TARRACO,A
Jornada 8 26-11-2017
TARRAGONA, F.C.,A 42 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
BONAVISTA, C.,A 51 CAMP CLAR, AT.,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 212 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CANONJA, C.F.,D 04 ICOMAR, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 21 LA FLORESTA, C.D.,D
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 31 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
FC TARRACO,A 81 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 9 03-12-2017
TARRAGONA, F.C.,A 45 BONAVISTA, C.,A
CAMP CLAR, AT.,A 14 TORREFORTA, C.D.C.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 71 CANONJA, C.F.,D
ICOMAR, C.F.,A 09 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
LA FLORESTA, C.D.,D 101 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 022 FC TARRACO,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 05 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 10 17-12-2017
BONAVISTA, C.,A 71 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
TORREFORTA, C.D.C.,D 38 TARRAGONA, F.C.,A
CANONJA, C.F.,D 13 CAMP CLAR, AT.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 23 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 45 ICOMAR, C.F.,A
FC TARRACO,A 110 LA FLORESTA, C.D.,D
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 180 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 11 14-01-2018
BONAVISTA, C.,A 132 TORREFORTA, C.D.C.,D
TARRAGONA, F.C.,A 33 CANONJA, C.F.,D
CAMP CLAR, AT.,A 14 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 100 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
ICOMAR, C.F.,A 33 FC TARRACO,A
LA FLORESTA, C.D.,D 22 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 120 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 12 21-01-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 24 TORREFORTA, C.D.C.,D
CANONJA, C.F.,D 14 BONAVISTA, C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 15 TARRAGONA, F.C.,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 22 CAMP CLAR, AT.,A
FC TARRACO,A 40 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 49 ICOMAR, C.F.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 027 LA FLORESTA, C.D.,D
Jornada 13 28-01-2018
TORREFORTA, C.D.C.,D 16 CANONJA, C.F.,D
BONAVISTA, C.,A 54 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
TARRAGONA, F.C.,A 81 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
CAMP CLAR, AT.,A 09 FC TARRACO,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 82 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
ICOMAR, C.F.,A 140 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
LA FLORESTA, C.D.,D 43 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G

SEGONA VOLTA

Jornada 14 04-02-2018
ICOMAR, C.F.,A 102 LA FLORESTA, C.D.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 200 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
CAMP CLAR, AT.,A 13 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
TARRAGONA, F.C.,A 05 FC TARRACO,A
BONAVISTA, C.,A 41 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 012 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CANONJA, C.F.,D 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
Jornada 15 18-02-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 51 ICOMAR, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,D 33 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 012 CAMP CLAR, AT.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 48 TARRAGONA, F.C.,A
FC TARRACO,A 32 BONAVISTA, C.,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 34 TORREFORTA, C.D.C.,D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 54 CANONJA, C.F.,D
Jornada 16 25-02-2018
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 30 ICOMAR, C.F.,A
CAMP CLAR, AT.,A 12 LA FLORESTA, C.D.,D
TARRAGONA, F.C.,A 160 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
BONAVISTA, C.,A 45 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 313 FC TARRACO,A
CANONJA, C.F.,D 82 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 71 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
Jornada 17 04-03-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 26 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ICOMAR, C.F.,A 55 CAMP CLAR, AT.,A
LA FLORESTA, C.D.,D 11 TARRAGONA, F.C.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 016 BONAVISTA, C.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 63 TORREFORTA, C.D.C.,D
FC TARRACO,A 62 CANONJA, C.F.,D
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 15 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 18 11-03-2018
CAMP CLAR, AT.,A 05 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
TARRAGONA, F.C.,A 73 ICOMAR, C.F.,A
BONAVISTA, C.,A 23 LA FLORESTA, C.D.,D
TORREFORTA, C.D.C.,D 140 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
CANONJA, C.F.,D 43 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 24 FC TARRACO,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
Jornada 19 18-03-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 34 CAMP CLAR, AT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 24 TARRAGONA, F.C.,A
ICOMAR, C.F.,A 310 BONAVISTA, C.,A
LA FLORESTA, C.D.,D 42 TORREFORTA, C.D.C.,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 112 CANONJA, C.F.,D
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 25 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
FC TARRACO,A 150 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
Jornada 20 25-03-2018
TARRAGONA, F.C.,A 42 CAMP CLAR, AT.,A
BONAVISTA, C.,A 32 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
TORREFORTA, C.D.C.,D 58 ICOMAR, C.F.,A
CANONJA, C.F.,D 14 LA FLORESTA, C.D.,D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 230 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 09 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
FC TARRACO,A 80 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
Jornada 21 08-04-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 25 TARRAGONA, F.C.,A
CAMP CLAR, AT.,A 18 BONAVISTA, C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 104 TORREFORTA, C.D.C.,D
ICOMAR, C.F.,A 34 CANONJA, C.F.,D
LA FLORESTA, C.D.,D 27 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 26 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 112 FC TARRACO,A
Jornada 22 15-04-2018
BONAVISTA, C.,A 53 TARRAGONA, F.C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 21 CAMP CLAR, AT.,A
CANONJA, C.F.,D 33 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 102 ICOMAR, C.F.,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 24 LA FLORESTA, C.D.,D
FC TARRACO,A 240 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 43 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
Jornada 23 22-04-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 06 BONAVISTA, C.,A
TARRAGONA, F.C.,A 65 TORREFORTA, C.D.C.,D
CAMP CLAR, AT.,A 14 CANONJA, C.F.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 14 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
ICOMAR, C.F.,A 72 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,D 211 FC TARRACO,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 012 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 24 29-04-2018
TORREFORTA, C.D.C.,D 19 BONAVISTA, C.,A
CANONJA, C.F.,D 17 TARRAGONA, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 91 CAMP CLAR, AT.,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 05 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
FC TARRACO,A 162 ICOMAR, C.F.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 21 LA FLORESTA, C.D.,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 09 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
Jornada 25 06-05-2018
TORREFORTA, C.D.C.,D 52 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
BONAVISTA, C.,A 32 CANONJA, C.F.,D
TARRAGONA, F.C.,A 23 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CAMP CLAR, AT.,A 42 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 05 FC TARRACO,A
ICOMAR, C.F.,A 08 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,D 130 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 26 13-05-2018
CANONJA, C.F.,D 54 TORREFORTA, C.D.C.,D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 43 BONAVISTA, C.,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 24 TARRAGONA, F.C.,A
FC TARRACO,A 54 CAMP CLAR, AT.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 15 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 013 ICOMAR, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 06 LA FLORESTA, C.D.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.