Competició | TEMPORADA 2017-2018

alevi segona divisio | grup 43

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
CAMBRILS UNIÓ C.E.,H 62 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
TORREDEMBARRA, U.D.,A 41 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
BONAVISTA, C.,B 122 TARRAGONA, F.C.,B
FC TARRACO,B 44 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 26 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 212 LA FLORESTA, C.D.,E
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 103 CANONJA, C.F.,E
Jornada 2 15-10-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 211 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 06 CAMBRILS UNIÓ C.E.,H
TARRAGONA, F.C.,B 019 TORREDEMBARRA, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 33 BONAVISTA, C.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 240 FC TARRACO,B
LA FLORESTA, C.D.,E 42 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
CANONJA, C.F.,E 58 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
Jornada 3 22-10-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
CAMBRILS UNIÓ C.E.,H 140 TARRAGONA, F.C.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 41 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
BONAVISTA, C.,B 019 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
FC TARRACO,B 110 LA FLORESTA, C.D.,E
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 82 CANONJA, C.F.,E
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 133 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
Jornada 4 29-10-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 36 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
TARRAGONA, F.C.,B 017 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 29 CAMBRILS UNIÓ C.E.,H
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 44 TORREDEMBARRA, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,E 102 BONAVISTA, C.,B
CANONJA, C.F.,E 73 FC TARRACO,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 23 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
Jornada 5 05-11-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 190 TARRAGONA, F.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 17 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,H 12 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 73 LA FLORESTA, C.D.,E
BONAVISTA, C.,B 62 CANONJA, C.F.,E
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 83 FC TARRACO,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 62 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
Jornada 6 12-11-2017
TARRAGONA, F.C.,B 016 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 171 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
LA FLORESTA, C.D.,E 20 CAMBRILS UNIÓ C.E.,H
CANONJA, C.F.,E 18 TORREDEMBARRA, U.D.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 41 BONAVISTA, C.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 100 FC TARRACO,B
Jornada 7 19-11-2017
TARRAGONA, F.C.,B 111 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 111 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 18 LA FLORESTA, C.D.,E
CAMBRILS UNIÓ C.E.,H 162 CANONJA, C.F.,E
TORREDEMBARRA, U.D.,A 113 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
BONAVISTA, C.,B 30 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 181 FC TARRACO,B
Jornada 8 26-11-2017
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 191 TARRAGONA, F.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,E 72 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
CANONJA, C.F.,E 24 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 39 CAMBRILS UNIÓ C.E.,H
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 011 TORREDEMBARRA, U.D.,A
FC TARRACO,B 44 BONAVISTA, C.,B
Jornada 9 03-12-2017
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 28 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TARRAGONA, F.C.,B 014 LA FLORESTA, C.D.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 64 CANONJA, C.F.,E
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 23 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,H 61 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 190 FC TARRACO,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 50 BONAVISTA, C.,B
Jornada 10 17-12-2017
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 54 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
LA FLORESTA, C.D.,E 50 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CANONJA, C.F.,E 72 TARRAGONA, F.C.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 101 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
FC TARRACO,B 19 CAMBRILS UNIÓ C.E.,H
BONAVISTA, C.,B 08 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 11 14-01-2018
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 64 LA FLORESTA, C.D.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 34 CANONJA, C.F.,E
TARRAGONA, F.C.,B 09 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 33 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 83 FC TARRACO,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,H 54 BONAVISTA, C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 13 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 12 21-01-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 22 LA FLORESTA, C.D.,E
CANONJA, C.F.,E 216 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 53 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 140 TARRAGONA, F.C.,B
FC TARRACO,B 19 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
BONAVISTA, C.,B 03 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
TORREDEMBARRA, U.D.,A 26 CAMBRILS UNIÓ C.E.,H
Jornada 13 28-01-2018
LA FLORESTA, C.D.,E 100 CANONJA, C.F.,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 110 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 31 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
TARRAGONA, F.C.,B 012 FC TARRACO,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 44 BONAVISTA, C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 18 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,H 32 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 04-02-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 26 CAMBRILS UNIÓ C.E.,H
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 27 TORREDEMBARRA, U.D.,A
TARRAGONA, F.C.,B 111 BONAVISTA, C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 21 FC TARRACO,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 110 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
LA FLORESTA, C.D.,E 43 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CANONJA, C.F.,E 29 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 15 18-02-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 101 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,H 53 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
TORREDEMBARRA, U.D.,A 180 TARRAGONA, F.C.,B
BONAVISTA, C.,B 22 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
FC TARRACO,B 112 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 011 LA FLORESTA, C.D.,E
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 52 CANONJA, C.F.,E
Jornada 16 25-02-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 42 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
TARRAGONA, F.C.,B 113 CAMBRILS UNIÓ C.E.,H
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 26 TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 111 BONAVISTA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,E 40 FC TARRACO,B
CANONJA, C.F.,E 211 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 15 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 17 04-03-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 82 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 111 TARRAGONA, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,H 51 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A 44 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
BONAVISTA, C.,B 26 LA FLORESTA, C.D.,E
FC TARRACO,B 45 CANONJA, C.F.,E
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 35 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
Jornada 18 11-03-2018
TARRAGONA, F.C.,B 19 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 10 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 25 CAMBRILS UNIÓ C.E.,H
LA FLORESTA, C.D.,E 11 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CANONJA, C.F.,E 47 BONAVISTA, C.,B
FC TARRACO,B 314 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 18 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 19 18-03-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 170 TARRAGONA, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 32 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 111 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,H 44 LA FLORESTA, C.D.,E
TORREDEMBARRA, U.D.,A 103 CANONJA, C.F.,E
BONAVISTA, C.,B 45 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
FC TARRACO,B 08 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
Jornada 20 25-03-2018
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 120 TARRAGONA, F.C.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 105 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
LA FLORESTA, C.D.,E 111 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
CANONJA, C.F.,E 212 CAMBRILS UNIÓ C.E.,H
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 22 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 42 BONAVISTA, C.,B
FC TARRACO,B 16 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 21 08-04-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 51 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
TARRAGONA, F.C.,B 015 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 42 LA FLORESTA, C.D.,E
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 23 CANONJA, C.F.,E
CAMBRILS UNIÓ C.E.,H 84 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 74 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
BONAVISTA, C.,B 102 FC TARRACO,B
Jornada 22 15-04-2018
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 73 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
LA FLORESTA, C.D.,E 170 TARRAGONA, F.C.,B
CANONJA, C.F.,E 24 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 53 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 48 CAMBRILS UNIÓ C.E.,H
FC TARRACO,B 113 TORREDEMBARRA, U.D.,A
BONAVISTA, C.,B 45 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 23 22-04-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 25 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 16 LA FLORESTA, C.D.,E
TARRAGONA, F.C.,B 28 CANONJA, C.F.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 42 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 15 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,H 121 FC TARRACO,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 90 BONAVISTA, C.,B
Jornada 24 29-04-2018
LA FLORESTA, C.D.,E 71 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CANONJA, C.F.,E 12 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 111 TARRAGONA, F.C.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
FC TARRACO,B 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
BONAVISTA, C.,B 06 CAMBRILS UNIÓ C.E.,H
TORREDEMBARRA, U.D.,A 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Jornada 25 06-05-2018
LA FLORESTA, C.D.,E 22 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 101 CANONJA, C.F.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 24 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
TARRAGONA, F.C.,B 212 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 81 FC TARRACO,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D 15 BONAVISTA, C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,H 15 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 26 13-05-2018
CANONJA, C.F.,E 15 LA FLORESTA, C.D.,E
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 110 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 01 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
FC TARRACO,B 81 TARRAGONA, F.C.,B
BONAVISTA, C.,B 18 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
TORREDEMBARRA, U.D.,A 102 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 34 CAMBRILS UNIÓ C.E.,H
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.