Competició | TEMPORADA 2017-2018

alevi tercera divisio | grup 26

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
JUVENTUS,A.C.,E 103 CALELLA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 26 CABRILS, C.E.,C
MALGRAT, C.D.,A 29 VILASSAR MAR,U.E.,H
CANET, F.C.,A 219 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 36 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
ARENYS DE MAR, C.F.,B 31 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
ALELLA, C.F.,B 30 MASNOU AT.,D
PINEDA DE MAR, F.S.,A 80 PREMIA DALT, C.D.,C
Jornada 2 15-10-2017
CALELLA, C.F.,B 03 PINEDA DE MAR, F.S.,A
CABRILS, C.E.,C 120 JUVENTUS,A.C.,E
VILASSAR MAR,U.E.,H 14 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 63 MALGRAT, C.D.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 50 CANET, F.C.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 65 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
MASNOU AT.,D 54 ARENYS DE MAR, C.F.,B
PREMIA DALT, C.D.,C 37 ALELLA, C.F.,B
Jornada 3 22-10-2017
CALELLA, C.F.,B 015 CABRILS, C.E.,C
JUVENTUS,A.C.,E 012 VILASSAR MAR,U.E.,H
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 53 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
MALGRAT, C.D.,A 45 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
CANET, F.C.,A 28 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 12 MASNOU AT.,D
ARENYS DE MAR, C.F.,B 17 PREMIA DALT, C.D.,C
PINEDA DE MAR, F.S.,A 39 ALELLA, C.F.,B
Jornada 4 29-10-2017
CABRILS, C.E.,C 82 PINEDA DE MAR, F.S.,A
VILASSAR MAR,U.E.,H 131 CALELLA, C.F.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 111 JUVENTUS,A.C.,E
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 04 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 13 MALGRAT, C.D.,A
MASNOU AT.,D 92 CANET, F.C.,A
PREMIA DALT, C.D.,C 101 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
ALELLA, C.F.,B 30 ARENYS DE MAR, C.F.,B
Jornada 5 05-11-2017
CABRILS, C.E.,C 21 VILASSAR MAR,U.E.,H
CALELLA, C.F.,B 113 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
JUVENTUS,A.C.,E 23 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 91 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
MALGRAT, C.D.,A 24 MASNOU AT.,D
CANET, F.C.,A 113 PREMIA DALT, C.D.,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 121 ALELLA, C.F.,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 62 ARENYS DE MAR, C.F.,B
Jornada 6 12-11-2017
VILASSAR MAR,U.E.,H 102 PINEDA DE MAR, F.S.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 12 CABRILS, C.E.,C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 160 CALELLA, C.F.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 23 JUVENTUS,A.C.,E
MASNOU AT.,D 27 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
PREMIA DALT, C.D.,C 103 MALGRAT, C.D.,A
ALELLA, C.F.,B 210 CANET, F.C.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,B 54 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
Jornada 7 19-11-2017
VILASSAR MAR,U.E.,H 52 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
CABRILS, C.E.,C 63 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
CALELLA, C.F.,B 54 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
JUVENTUS,A.C.,E 33 MASNOU AT.,D
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 25 PREMIA DALT, C.D.,C
MALGRAT, C.D.,A 27 ALELLA, C.F.,B
CANET, F.C.,A 415 ARENYS DE MAR, C.F.,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 112 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
Jornada 8 26-11-2017
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 32 PINEDA DE MAR, F.S.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 13 VILASSAR MAR,U.E.,H
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 012 CABRILS, C.E.,C
MASNOU AT.,D 123 CALELLA, C.F.,B
PREMIA DALT, C.D.,C 21 JUVENTUS,A.C.,E
ALELLA, C.F.,B 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
ARENYS DE MAR, C.F.,B 42 MALGRAT, C.D.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 34 CANET, F.C.,A
Jornada 9 03-12-2017
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 72 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
VILASSAR MAR,U.E.,H 70 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
CABRILS, C.E.,C 50 MASNOU AT.,D
CALELLA, C.F.,B 011 PREMIA DALT, C.D.,C
JUVENTUS,A.C.,E 29 ALELLA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 55 ARENYS DE MAR, C.F.,B
MALGRAT, C.D.,A 43 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
PINEDA DE MAR, F.S.,A 72 CANET, F.C.,A
Jornada 10 17-12-2017
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 32 PINEDA DE MAR, F.S.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 28 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
MASNOU AT.,D 110 VILASSAR MAR,U.E.,H
PREMIA DALT, C.D.,C 19 CABRILS, C.E.,C
ALELLA, C.F.,B 141 CALELLA, C.F.,B
ARENYS DE MAR, C.F.,B 32 JUVENTUS,A.C.,E
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 29 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
CANET, F.C.,A 04 MALGRAT, C.D.,A
Jornada 11 14-01-2018
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 70 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 60 MASNOU AT.,D
VILASSAR MAR,U.E.,H 94 PREMIA DALT, C.D.,C
CABRILS, C.E.,C 12 ALELLA, C.F.,B
CALELLA, C.F.,B 23 ARENYS DE MAR, C.F.,B
JUVENTUS,A.C.,E 84 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 110 CANET, F.C.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 11 MALGRAT, C.D.,A
Jornada 12 21-01-2018
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 37 PINEDA DE MAR, F.S.,A
MASNOU AT.,D 24 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
PREMIA DALT, C.D.,C 14 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
ALELLA, C.F.,B 111 VILASSAR MAR,U.E.,H
ARENYS DE MAR, C.F.,B 15 CABRILS, C.E.,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 52 CALELLA, C.F.,B
CANET, F.C.,A 13 JUVENTUS,A.C.,E
MALGRAT, C.D.,A 25 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
Jornada 13 28-01-2018
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 50 MASNOU AT.,D
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 37 PREMIA DALT, C.D.,C
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 13 ALELLA, C.F.,B
VILASSAR MAR,U.E.,H 82 ARENYS DE MAR, C.F.,B
CABRILS, C.E.,C 73 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
CALELLA, C.F.,B 45 CANET, F.C.,A
JUVENTUS,A.C.,E 13 MALGRAT, C.D.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
Jornada 14 04-02-2018
PINEDA DE MAR, F.S.,A 30 MASNOU AT.,D
PREMIA DALT, C.D.,C 71 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
ALELLA, C.F.,B 90 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
ARENYS DE MAR, C.F.,B 69 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 18 VILASSAR MAR,U.E.,H
CANET, F.C.,A 08 CABRILS, C.E.,C
MALGRAT, C.D.,A 80 CALELLA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 91 JUVENTUS,A.C.,E
Jornada 15 18-02-2018
MASNOU AT.,D 16 PREMIA DALT, C.D.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 19 ALELLA, C.F.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 70 ARENYS DE MAR, C.F.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 70 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
VILASSAR MAR,U.E.,H 130 CANET, F.C.,A
CABRILS, C.E.,C 82 MALGRAT, C.D.,A
CALELLA, C.F.,B 211 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
JUVENTUS,A.C.,E 06 PINEDA DE MAR, F.S.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
CALELLA, C.F.,B 27 JUVENTUS,A.C.,E
CABRILS, C.E.,C 51 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
VILASSAR MAR,U.E.,H 62 MALGRAT, C.D.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 121 CANET, F.C.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 22 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 22 ARENYS DE MAR, C.F.,B
MASNOU AT.,D 08 ALELLA, C.F.,B
PREMIA DALT, C.D.,C 33 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 17 04-03-2018
PINEDA DE MAR, F.S.,A 122 CALELLA, C.F.,B
JUVENTUS,A.C.,E 09 CABRILS, C.E.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 24 VILASSAR MAR,U.E.,H
MALGRAT, C.D.,A 23 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
CANET, F.C.,A 16 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 45 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
ARENYS DE MAR, C.F.,B 01 MASNOU AT.,D
ALELLA, C.F.,B 75 PREMIA DALT, C.D.,C
Jornada 18 11-03-2018
CABRILS, C.E.,C 110 CALELLA, C.F.,B
VILASSAR MAR,U.E.,H 90 JUVENTUS,A.C.,E
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 42 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 21 MALGRAT, C.D.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 12 CANET, F.C.,A
MASNOU AT.,D 54 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
PREMIA DALT, C.D.,C 113 ARENYS DE MAR, C.F.,B
ALELLA, C.F.,B 91 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 19 18-03-2018
PINEDA DE MAR, F.S.,A 16 CABRILS, C.E.,C
CALELLA, C.F.,B 020 VILASSAR MAR,U.E.,H
JUVENTUS,A.C.,E 05 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 23 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
MALGRAT, C.D.,A 80 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
CANET, F.C.,A 23 MASNOU AT.,D
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 26 PREMIA DALT, C.D.,C
ARENYS DE MAR, C.F.,B 07 ALELLA, C.F.,B
Jornada 20 25-03-2018
VILASSAR MAR,U.E.,H 23 CABRILS, C.E.,C
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 50 CALELLA, C.F.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 33 JUVENTUS,A.C.,E
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 39 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
MASNOU AT.,D 27 MALGRAT, C.D.,A
PREMIA DALT, C.D.,C 45 CANET, F.C.,A
ALELLA, C.F.,B 62 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
ARENYS DE MAR, C.F.,B 16 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 21 08-04-2018
PINEDA DE MAR, F.S.,A 24 VILASSAR MAR,U.E.,H
CABRILS, C.E.,C 41 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
CALELLA, C.F.,B 08 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
JUVENTUS,A.C.,E 51 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 71 MASNOU AT.,D
MALGRAT, C.D.,A 33 PREMIA DALT, C.D.,C
CANET, F.C.,A 112 ALELLA, C.F.,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 53 ARENYS DE MAR, C.F.,B
Jornada 22 15-04-2018
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 43 VILASSAR MAR,U.E.,H
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 07 CABRILS, C.E.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 73 CALELLA, C.F.,B
MASNOU AT.,D 72 JUVENTUS,A.C.,E
PREMIA DALT, C.D.,C 61 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
ALELLA, C.F.,B 51 MALGRAT, C.D.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,B 53 CANET, F.C.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 35 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 23 22-04-2018
PINEDA DE MAR, F.S.,A 13 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
VILASSAR MAR,U.E.,H 53 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
CABRILS, C.E.,C 121 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
CALELLA, C.F.,B 29 MASNOU AT.,D
JUVENTUS,A.C.,E 27 PREMIA DALT, C.D.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 02 ALELLA, C.F.,B
MALGRAT, C.D.,A 60 ARENYS DE MAR, C.F.,B
CANET, F.C.,A 63 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
Jornada 24 29-04-2018
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 07 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 214 VILASSAR MAR,U.E.,H
MASNOU AT.,D 08 CABRILS, C.E.,C
PREMIA DALT, C.D.,C 181 CALELLA, C.F.,B
ALELLA, C.F.,B 110 JUVENTUS,A.C.,E
ARENYS DE MAR, C.F.,B 110 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 57 MALGRAT, C.D.,A
CANET, F.C.,A 25 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 25 06-05-2018
PINEDA DE MAR, F.S.,A 51 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 111 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
VILASSAR MAR,U.E.,H 30 MASNOU AT.,D
CABRILS, C.E.,C 52 PREMIA DALT, C.D.,C
CALELLA, C.F.,B 012 ALELLA, C.F.,B
JUVENTUS,A.C.,E 83 ARENYS DE MAR, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 44 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
MALGRAT, C.D.,A 42 CANET, F.C.,A
Jornada 26 13-05-2018
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 35 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
MASNOU AT.,D 014 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
PREMIA DALT, C.D.,C 38 VILASSAR MAR,U.E.,H
ALELLA, C.F.,B 21 CABRILS, C.E.,C
ARENYS DE MAR, C.F.,B 51 CALELLA, C.F.,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 36 JUVENTUS,A.C.,E
CANET, F.C.,A 410 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
MALGRAT, C.D.,A 24 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 27 20-05-2018
PINEDA DE MAR, F.S.,A 71 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 32 MASNOU AT.,D
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 57 PREMIA DALT, C.D.,C
VILASSAR MAR,U.E.,H 21 ALELLA, C.F.,B
CABRILS, C.E.,C 140 ARENYS DE MAR, C.F.,B
CALELLA, C.F.,B 28 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
JUVENTUS,A.C.,E 81 CANET, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 21 MALGRAT, C.D.,A
Jornada 28 27-05-2018
MASNOU AT.,D 37 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
PREMIA DALT, C.D.,C 42 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
ALELLA, C.F.,B 33 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
ARENYS DE MAR, C.F.,B 014 VILASSAR MAR,U.E.,H
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 19 CABRILS, C.E.,C
CANET, F.C.,A 37 CALELLA, C.F.,B
MALGRAT, C.D.,A 20 JUVENTUS,A.C.,E
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 33 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 29 03-06-2018
MASNOU AT.,D 07 PINEDA DE MAR, F.S.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 48 PREMIA DALT, C.D.,C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E 17 ALELLA, C.F.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C 140 ARENYS DE MAR, C.F.,B
VILASSAR MAR,U.E.,H 33 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
CABRILS, C.E.,C 40 CANET, F.C.,A
CALELLA, C.F.,B 17 MALGRAT, C.D.,A
JUVENTUS,A.C.,E 07 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G
Jornada 30 10-06-2018
PREMIA DALT, C.D.,C 121 MASNOU AT.,D
ALELLA, C.F.,B 160 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
ARENYS DE MAR, C.F.,B 34 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,E
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 412 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,C
CANET, F.C.,A 24 VILASSAR MAR,U.E.,H
MALGRAT, C.D.,A 16 CABRILS, C.E.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,G 50 CALELLA, C.F.,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 55 JUVENTUS,A.C.,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.