Competició | TEMPORADA 2017-2018

alevi tercera divisio | grup 28

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
JUVENTUS,A.C.,C 15 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
TIANA, C.C.E.,C 70 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 80 ARGENTONA, C.F.,D
CIRERA, U.D.,B 64 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
VILASSAR DALT, C.E.,H 25 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 121 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
LA LLANTIA, A.D.,B 58 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
MASNOU AT.,E 15 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
Jornada 2 15-10-2017
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 19 MASNOU AT.,E
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 32 JUVENTUS,A.C.,C
ARGENTONA, C.F.,D 34 TIANA, C.C.E.,C
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 56 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 117 CIRERA, U.D.,B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 71 VILASSAR DALT, C.E.,H
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 213 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 101 LA LLANTIA, A.D.,B
Jornada 3 22-10-2017
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 71 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
JUVENTUS,A.C.,C 28 ARGENTONA, C.F.,D
TIANA, C.C.E.,C 210 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 111 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
CIRERA, U.D.,B 80 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
VILASSAR DALT, C.E.,H 16 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 81 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
MASNOU AT.,E 52 LA LLANTIA, A.D.,B
Jornada 4 29-10-2017
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 43 MASNOU AT.,E
ARGENTONA, C.F.,D 81 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 123 JUVENTUS,A.C.,C
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 37 TIANA, C.C.E.,C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 49 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 19 CIRERA, U.D.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 60 VILASSAR DALT, C.E.,H
LA LLANTIA, A.D.,B 012 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
Jornada 5 05-11-2017
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 26 ARGENTONA, C.F.,D
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 47 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
JUVENTUS,A.C.,C 21 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
TIANA, C.C.E.,C 52 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 85 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
CIRERA, U.D.,B 73 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
LA LLANTIA, A.D.,B 40 VILASSAR DALT, C.E.,H
MASNOU AT.,E 15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
Jornada 6 12-11-2017
ARGENTONA, C.F.,D 35 MASNOU AT.,E
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 143 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 22 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 35 JUVENTUS,A.C.,C
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 54 TIANA, C.C.E.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 33 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
LA LLANTIA, A.D.,B 010 CIRERA, U.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 141 VILASSAR DALT, C.E.,H
Jornada 7 19-11-2017
ARGENTONA, C.F.,D 74 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 31 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 610 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
JUVENTUS,A.C.,C 110 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
TIANA, C.C.E.,C 15 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 51 LA LLANTIA, A.D.,B
CIRERA, U.D.,B 36 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
MASNOU AT.,E 62 VILASSAR DALT, C.E.,H
Jornada 8 26-11-2017
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 121 MASNOU AT.,E
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 314 ARGENTONA, C.F.,D
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 52 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 22 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 11 JUVENTUS,A.C.,C
LA LLANTIA, A.D.,B 41 TIANA, C.C.E.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 72 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
VILASSAR DALT, C.E.,H 09 CIRERA, U.D.,B
Jornada 9 03-12-2017
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 172 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
ARGENTONA, C.F.,D 54 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 59 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 32 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
JUVENTUS,A.C.,C 46 LA LLANTIA, A.D.,B
TIANA, C.C.E.,C 114 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 80 VILASSAR DALT, C.E.,H
MASNOU AT.,E 07 CIRERA, U.D.,B
Jornada 10 17-12-2017
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 35 MASNOU AT.,E
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 25 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 48 ARGENTONA, C.F.,D
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 41 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
LA LLANTIA, A.D.,B 26 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 150 JUVENTUS,A.C.,C
VILASSAR DALT, C.E.,H 28 TIANA, C.C.E.,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 21 CIRERA, U.D.,B
Jornada 11 14-01-2018
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 24 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 134 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
ARGENTONA, C.F.,D 13 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 52 LA LLANTIA, A.D.,B
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 49 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
JUVENTUS,A.C.,C 55 VILASSAR DALT, C.E.,H
TIANA, C.C.E.,C 37 CIRERA, U.D.,B
MASNOU AT.,E 35 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
Jornada 12 21-01-2018
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 45 MASNOU AT.,E
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 121 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 32 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
LA LLANTIA, A.D.,B 17 ARGENTONA, C.F.,D
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 122 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
VILASSAR DALT, C.E.,H 04 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
CIRERA, U.D.,B 100 JUVENTUS,A.C.,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 93 TIANA, C.C.E.,C
Jornada 13 28-01-2018
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 76 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 26 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 131 LA LLANTIA, A.D.,B
ARGENTONA, C.F.,D 36 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 80 VILASSAR DALT, C.E.,H
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 25 CIRERA, U.D.,B
JUVENTUS,A.C.,C 29 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
MASNOU AT.,E 42 TIANA, C.C.E.,C
Jornada 14 04-02-2018
MASNOU AT.,E 32 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 81 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
LA LLANTIA, A.D.,B 63 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 64 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
VILASSAR DALT, C.E.,H 24 ARGENTONA, C.F.,D
CIRERA, U.D.,B 70 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 44 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
TIANA, C.C.E.,C 50 JUVENTUS,A.C.,C
Jornada 15 18-02-2018
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 78 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 36 LA LLANTIA, A.D.,B
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 27 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 202 VILASSAR DALT, C.E.,H
ARGENTONA, C.F.,D 26 CIRERA, U.D.,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 67 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 40 TIANA, C.C.E.,C
JUVENTUS,A.C.,C 34 MASNOU AT.,E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 101 JUVENTUS,A.C.,C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 52 TIANA, C.C.E.,C
ARGENTONA, C.F.,D 57 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 34 CIRERA, U.D.,B
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 75 VILASSAR DALT, C.E.,H
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 35 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 82 LA LLANTIA, A.D.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 82 MASNOU AT.,E
Jornada 17 04-03-2018
MASNOU AT.,E 16 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
JUVENTUS,A.C.,C 54 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
TIANA, C.C.E.,C 33 ARGENTONA, C.F.,D
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 67 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
CIRERA, U.D.,B 91 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
VILASSAR DALT, C.E.,H 53 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 81 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
LA LLANTIA, A.D.,B 08 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
Jornada 18 11-03-2018
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 24 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
ARGENTONA, C.F.,D 62 JUVENTUS,A.C.,C
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 151 TIANA, C.C.E.,C
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 417 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 212 CIRERA, U.D.,B
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 110 VILASSAR DALT, C.E.,H
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 24 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
LA LLANTIA, A.D.,B 24 MASNOU AT.,E
Jornada 19 18-03-2018
MASNOU AT.,E 53 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 03 ARGENTONA, C.F.,D
JUVENTUS,A.C.,C 34 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
TIANA, C.C.E.,C 52 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 103 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
CIRERA, U.D.,B 141 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
VILASSAR DALT, C.E.,H 08 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 41 LA LLANTIA, A.D.,B
Jornada 20 25-03-2018
ARGENTONA, C.F.,D 70 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 30 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 52 JUVENTUS,A.C.,C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 43 TIANA, C.C.E.,C
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 612 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 14 CIRERA, U.D.,B
VILASSAR DALT, C.E.,H 32 LA LLANTIA, A.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 141 MASNOU AT.,E
Jornada 21 08-04-2018
MASNOU AT.,E 13 ARGENTONA, C.F.,D
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 22 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 51 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
JUVENTUS,A.C.,C 33 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
TIANA, C.C.E.,C 29 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 83 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
CIRERA, U.D.,B 64 LA LLANTIA, A.D.,B
VILASSAR DALT, C.E.,H 19 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
Jornada 22 15-04-2018
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 34 ARGENTONA, C.F.,D
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 210 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 43 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 44 JUVENTUS,A.C.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 91 TIANA, C.C.E.,C
LA LLANTIA, A.D.,B 26 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 83 CIRERA, U.D.,B
VILASSAR DALT, C.E.,H 16 MASNOU AT.,E
Jornada 23 22-04-2018
MASNOU AT.,E 06 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
ARGENTONA, C.F.,D 92 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 63 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 54 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
JUVENTUS,A.C.,C 212 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
TIANA, C.C.E.,C 10 LA LLANTIA, A.D.,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 14 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
CIRERA, U.D.,B 111 VILASSAR DALT, C.E.,H
Jornada 24 29-04-2018
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 26 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 53 ARGENTONA, C.F.,D
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 53 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 132 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
LA LLANTIA, A.D.,B 31 JUVENTUS,A.C.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 81 TIANA, C.C.E.,C
VILASSAR DALT, C.E.,H 010 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
CIRERA, U.D.,B 51 MASNOU AT.,E
Jornada 25 06-05-2018
MASNOU AT.,E 63 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 155 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
ARGENTONA, C.F.,D 62 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 18 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 47 LA LLANTIA, A.D.,B
JUVENTUS,A.C.,C 116 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
TIANA, C.C.E.,C 60 VILASSAR DALT, C.E.,H
CIRERA, U.D.,B 23 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
Jornada 26 13-05-2018
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 45 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 28 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 62 ARGENTONA, C.F.,D
LA LLANTIA, A.D.,B 42 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 73 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
VILASSAR DALT, C.E.,H 42 JUVENTUS,A.C.,C
CIRERA, U.D.,B 91 TIANA, C.C.E.,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 52 MASNOU AT.,E
Jornada 27 20-05-2018
MASNOU AT.,E 45 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 411 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 106 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
ARGENTONA, C.F.,D 40 LA LLANTIA, A.D.,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 111 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 54 VILASSAR DALT, C.E.,H
JUVENTUS,A.C.,C 010 CIRERA, U.D.,B
TIANA, C.C.E.,C 47 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
Jornada 28 27-05-2018
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 95 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 103 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
LA LLANTIA, A.D.,B 48 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 82 ARGENTONA, C.F.,D
VILASSAR DALT, C.E.,H 54 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
CIRERA, U.D.,B 110 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 110 JUVENTUS,A.C.,C
TIANA, C.C.E.,C 03 MASNOU AT.,E
Jornada 29 03-06-2018
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 122 MASNOU AT.,E
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 310 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 48 LA LLANTIA, A.D.,B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 43 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F
ARGENTONA, C.F.,D 61 VILASSAR DALT, C.E.,H
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D 112 CIRERA, U.D.,B
ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A 36 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E
JUVENTUS,A.C.,C 23 TIANA, C.C.E.,C
Jornada 30 10-06-2018
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 141 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
LA LLANTIA, A.D.,B 43 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,F 161 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
VILASSAR DALT, C.E.,H 25 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
CIRERA, U.D.,B 53 ARGENTONA, C.F.,D
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,E 32 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,D
TIANA, C.C.E.,C 50 ESCOLA FUT SALESIANS-MATARÓ,A
MASNOU AT.,E 42 JUVENTUS,A.C.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.