Competició | TEMPORADA 2017-2018

alevi tercera divisio | grup 47

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 53 ESPARREGUERA, C.E.,C
MOLINS DE REI, C.F.,E 22 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
CORBERA , C.F.,B 22 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 87 ABRERA, A.E,C
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 71 PALLEJA, C.F.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 54 AGORA MASIA BACH CE,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 110 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
CASTELLDEFELS, U.E.,E 50 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
Jornada 2 15-10-2017
ESPARREGUERA, C.E.,C 22 CASTELLDEFELS, U.E.,E
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 110 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 111 MOLINS DE REI, C.F.,E
ABRERA, A.E,C 72 CORBERA , C.F.,B
PALLEJA, C.F.,B 25 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
AGORA MASIA BACH CE,A 62 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 22 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 112 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
Jornada 3 22-10-2017
ESPARREGUERA, C.E.,C 60 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 122 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
MOLINS DE REI, C.F.,E 38 ABRERA, A.E,C
CORBERA , C.F.,B 82 PALLEJA, C.F.,B
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 45 AGORA MASIA BACH CE,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 23 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 70 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
CASTELLDEFELS, U.E.,E 122 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
Jornada 4 29-10-2017
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 13 CASTELLDEFELS, U.E.,E
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 33 ESPARREGUERA, C.E.,C
ABRERA, A.E,C 45 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
PALLEJA, C.F.,B 23 MOLINS DE REI, C.F.,E
AGORA MASIA BACH CE,A 24 CORBERA , C.F.,B
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 41 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 34 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 014 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
Jornada 5 05-11-2017
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 82 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
ESPARREGUERA, C.E.,C 56 ABRERA, A.E,C
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 91 PALLEJA, C.F.,B
MOLINS DE REI, C.F.,E 51 AGORA MASIA BACH CE,A
CORBERA , C.F.,B 34 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 52 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 91 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
CASTELLDEFELS, U.E.,E 25 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
Jornada 6 12-11-2017
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 06 CASTELLDEFELS, U.E.,E
ABRERA, A.E,C 33 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
PALLEJA, C.F.,B 03 ESPARREGUERA, C.E.,C
AGORA MASIA BACH CE,A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 71 MOLINS DE REI, C.F.,E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 27 CORBERA , C.F.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 06 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 103 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
Jornada 7 19-11-2017
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 36 ABRERA, A.E,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 63 PALLEJA, C.F.,B
ESPARREGUERA, C.E.,C 36 AGORA MASIA BACH CE,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 43 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
MOLINS DE REI, C.F.,E 25 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
CORBERA , C.F.,B 80 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 23 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
CASTELLDEFELS, U.E.,E 01 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
Jornada 8 26-11-2017
ABRERA, A.E,C 22 CASTELLDEFELS, U.E.,E
PALLEJA, C.F.,B 61 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
AGORA MASIA BACH CE,A 42 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 22 ESPARREGUERA, C.E.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 16 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 15 MOLINS DE REI, C.F.,E
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 86 CORBERA , C.F.,B
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 61 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
Jornada 9 03-12-2017
ABRERA, A.E,C 61 PALLEJA, C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 15 AGORA MASIA BACH CE,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 29 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
ESPARREGUERA, C.E.,C 25 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 80 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
MOLINS DE REI, C.F.,E 110 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
CORBERA , C.F.,B 54 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,E 74 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
Jornada 10 17-12-2017
PALLEJA, C.F.,B 08 CASTELLDEFELS, U.E.,E
AGORA MASIA BACH CE,A 54 ABRERA, A.E,C
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 13 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 73 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 23 ESPARREGUERA, C.E.,C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 21 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 76 MOLINS DE REI, C.F.,E
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 66 CORBERA , C.F.,B
Jornada 11 14-01-2018
PALLEJA, C.F.,B 17 AGORA MASIA BACH CE,A
ABRERA, A.E,C 51 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 44 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 32 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
ESPARREGUERA, C.E.,C 26 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 52 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
MOLINS DE REI, C.F.,E 45 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
CASTELLDEFELS, U.E.,E 23 CORBERA , C.F.,B
Jornada 12 21-01-2018
AGORA MASIA BACH CE,A 22 CASTELLDEFELS, U.E.,E
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 71 PALLEJA, C.F.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 25 ABRERA, A.E,C
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 35 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 40 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 62 ESPARREGUERA, C.E.,C
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 54 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
CORBERA , C.F.,B 37 MOLINS DE REI, C.F.,E
Jornada 13 28-01-2018
AGORA MASIA BACH CE,A 11 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
PALLEJA, C.F.,B 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
ABRERA, A.E,C 52 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 36 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 26 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
ESPARREGUERA, C.E.,C 13 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 34 CORBERA , C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,E 31 MOLINS DE REI, C.F.,E
Jornada 14 04-02-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,E 20 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 42 AGORA MASIA BACH CE,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 22 PALLEJA, C.F.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 53 ABRERA, A.E,C
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 33 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 51 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
CORBERA , C.F.,B 42 ESPARREGUERA, C.E.,C
MOLINS DE REI, C.F.,E 16 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
Jornada 15 18-02-2018
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 94 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
AGORA MASIA BACH CE,A 100 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
PALLEJA, C.F.,B 35 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
ABRERA, A.E,C 46 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 44 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 25 CORBERA , C.F.,B
ESPARREGUERA, C.E.,C 51 MOLINS DE REI, C.F.,E
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 14 CASTELLDEFELS, U.E.,E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
ESPARREGUERA, C.E.,C 14 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 32 MOLINS DE REI, C.F.,E
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 16 CORBERA , C.F.,B
ABRERA, A.E,C 54 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
PALLEJA, C.F.,B 07 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
AGORA MASIA BACH CE,A 24 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 42 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 03 CASTELLDEFELS, U.E.,E
Jornada 17 04-03-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,E 30 ESPARREGUERA, C.E.,C
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 63 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
MOLINS DE REI, C.F.,E 22 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
CORBERA , C.F.,B 22 ABRERA, A.E,C
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 72 PALLEJA, C.F.,B
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 62 AGORA MASIA BACH CE,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 104 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 25 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
Jornada 18 11-03-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 44 ESPARREGUERA, C.E.,C
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 18 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
ABRERA, A.E,C 53 MOLINS DE REI, C.F.,E
PALLEJA, C.F.,B 25 CORBERA , C.F.,B
AGORA MASIA BACH CE,A 25 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 73 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 25 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 04 CASTELLDEFELS, U.E.,E
Jornada 19 18-03-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,E 71 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
ESPARREGUERA, C.E.,C 35 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 52 ABRERA, A.E,C
MOLINS DE REI, C.F.,E 51 PALLEJA, C.F.,B
CORBERA , C.F.,B 14 AGORA MASIA BACH CE,A
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 37 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 70 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
Jornada 20 25-03-2018
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 51 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
ABRERA, A.E,C 44 ESPARREGUERA, C.E.,C
PALLEJA, C.F.,B 15 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
AGORA MASIA BACH CE,A 22 MOLINS DE REI, C.F.,E
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 61 CORBERA , C.F.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 12 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 06 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 20 CASTELLDEFELS, U.E.,E
Jornada 21 08-04-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,E 60 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 36 ABRERA, A.E,C
ESPARREGUERA, C.E.,C 50 PALLEJA, C.F.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 122 AGORA MASIA BACH CE,A
MOLINS DE REI, C.F.,E 14 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
CORBERA , C.F.,B 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 91 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 34 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
Jornada 22 15-04-2018
ABRERA, A.E,C 105 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
PALLEJA, C.F.,B 38 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
AGORA MASIA BACH CE,A 51 ESPARREGUERA, C.E.,C
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 23 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 21 MOLINS DE REI, C.F.,E
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 18 CORBERA , C.F.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 54 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 19 CASTELLDEFELS, U.E.,E
Jornada 23 22-04-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,E 51 ABRERA, A.E,C
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 62 PALLEJA, C.F.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 33 AGORA MASIA BACH CE,A
ESPARREGUERA, C.E.,C 14 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 63 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
MOLINS DE REI, C.F.,E 92 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
CORBERA , C.F.,B 35 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 22 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
Jornada 24 29-04-2018
PALLEJA, C.F.,B 35 ABRERA, A.E,C
AGORA MASIA BACH CE,A 41 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 80 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 40 ESPARREGUERA, C.E.,C
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 25 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 171 MOLINS DE REI, C.F.,E
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 44 CORBERA , C.F.,B
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 51 CASTELLDEFELS, U.E.,E
Jornada 25 06-05-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,E 51 PALLEJA, C.F.,B
ABRERA, A.E,C 43 AGORA MASIA BACH CE,A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 12 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 44 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
ESPARREGUERA, C.E.,C 40 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 54 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
MOLINS DE REI, C.F.,E 34 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
CORBERA , C.F.,B 25 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
Jornada 26 13-05-2018
AGORA MASIA BACH CE,A 51 PALLEJA, C.F.,B
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 55 ABRERA, A.E,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 41 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 03 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 102 ESPARREGUERA, C.E.,C
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 24 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 58 MOLINS DE REI, C.F.,E
CORBERA , C.F.,B 43 CASTELLDEFELS, U.E.,E
Jornada 27 20-05-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,E 66 AGORA MASIA BACH CE,A
PALLEJA, C.F.,B 04 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
ABRERA, A.E,C 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 82 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 22 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
ESPARREGUERA, C.E.,C 55 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 91 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
MOLINS DE REI, C.F.,E 710 CORBERA , C.F.,B
Jornada 28 27-05-2018
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 21 AGORA MASIA BACH CE,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 21 PALLEJA, C.F.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 18 ABRERA, A.E,C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 83 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 63 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 33 ESPARREGUERA, C.E.,C
CORBERA , C.F.,B 47 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
MOLINS DE REI, C.F.,E 17 CASTELLDEFELS, U.E.,E
Jornada 29 03-06-2018
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D 24 CASTELLDEFELS, U.E.,E
AGORA MASIA BACH CE,A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D
PALLEJA, C.F.,B 23 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F
ABRERA, A.E,C 05 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C 26 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 44 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
ESPARREGUERA, C.E.,C 24 CORBERA , C.F.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,E 43 MOLINS DE REI, C.F.,E
Jornada 30 10-06-2018
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,D 44 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,D
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,F 09 AGORA MASIA BACH CE,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 144 PALLEJA, C.F.,B
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 75 ABRERA, A.E,C
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 74 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,C
CORBERA , C.F.,B 52 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
MOLINS DE REI, C.F.,E 64 ESPARREGUERA, C.E.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,E 12 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.