Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 108-10-2017
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 7 2 ESPLUGUENC, F.A. ,D
CORBERA , C.F.,E 3 13 BEGUES, C.F.,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 7 3 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
MARIANAO POBLET UD,E 2 1 PRAT, A.E.,E
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 19 0 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D 5 1 FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C 11 2 CASTELLDEFELS, U.E.,I
CAN VIDALET, C.F.,C 7 2 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
Jornada 215-10-2017
ESPLUGUENC, F.A. ,D 2 9 CAN VIDALET, C.F.,C
BEGUES, C.F.,A 7 1 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E 2 2 CORBERA , C.F.,E
PRAT, A.E.,E 1 4 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 2 1 MARIANAO POBLET UD,E
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E 0 13 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,I 1 11 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E 1 3 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
Jornada 322-10-2017
ESPLUGUENC, F.A. ,D 0 12 BEGUES, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 5 2 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
CORBERA , C.F.,E 3 7 PRAT, A.E.,E
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 4 2 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
MARIANAO POBLET UD,E 4 1 FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 15 0 CASTELLDEFELS, U.E.,I
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D 4 1 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
CAN VIDALET, C.F.,C 2 3 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
Jornada 429-10-2017
BEGUES, C.F.,A 5 4 CAN VIDALET, C.F.,C
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E 4 1 ESPLUGUENC, F.A. ,D
PRAT, A.E.,E 9 1 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 6 5 CORBERA , C.F.,E
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E 8 2 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
CASTELLDEFELS, U.E.,I 3 5 MARIANAO POBLET UD,E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E 3 13 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C 7 4 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
Jornada 505-11-2017
BEGUES, C.F.,A 11 0 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
ESPLUGUENC, F.A. ,D 1 5 PRAT, A.E.,E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 3 1 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
CORBERA , C.F.,E 8 4 FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 6 2 CASTELLDEFELS, U.E.,I
MARIANAO POBLET UD,E 1 1 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 10 2 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
CAN VIDALET, C.F.,C 3 4 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
Jornada 612-11-2017
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E 3 10 CAN VIDALET, C.F.,C
PRAT, A.E.,E 3 6 BEGUES, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 6 6 ESPLUGUENC, F.A. ,D
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E 0 4 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
CASTELLDEFELS, U.E.,I 3 11 CORBERA , C.F.,E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E 4 0 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C 4 2 MARIANAO POBLET UD,E
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D 1 4 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
Jornada 719-11-2017
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E 1 5 PRAT, A.E.,E
BEGUES, C.F.,A 13 2 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
ESPLUGUENC, F.A. ,D 4 0 FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 5 3 CASTELLDEFELS, U.E.,I
CORBERA , C.F.,E 2 9 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 6 2 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
MARIANAO POBLET UD,E 3 0 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
CAN VIDALET, C.F.,C 0 10 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
Jornada 826-11-2017
PRAT, A.E.,E 4 4 CAN VIDALET, C.F.,C
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 1 5 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E 2 9 BEGUES, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,I 4 2 ESPLUGUENC, F.A. ,D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E 4 1 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C 5 3 CORBERA , C.F.,E
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D 6 3 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 8 0 MARIANAO POBLET UD,E
Jornada 903-12-2017
PRAT, A.E.,E 5 1 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E 3 3 FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
BEGUES, C.F.,A 14 0 CASTELLDEFELS, U.E.,I
ESPLUGUENC, F.A. ,D 1 3 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 6 3 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
CORBERA , C.F.,E 2 10 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 0 9 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
CAN VIDALET, C.F.,C 1 3 MARIANAO POBLET UD,E
Jornada 1017-12-2017
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 4 5 CAN VIDALET, C.F.,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E 1 5 PRAT, A.E.,E
CASTELLDEFELS, U.E.,I 2 1 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E 2 10 BEGUES, C.F.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C 8 2 ESPLUGUENC, F.A. ,D
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D 5 2 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 16 0 CORBERA , C.F.,E
MARIANAO POBLET UD,E 1 3 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
Jornada 1114-01-2018
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 1 8 FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
PRAT, A.E.,E 12 0 CASTELLDEFELS, U.E.,I
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E 2 3 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
BEGUES, C.F.,A 7 1 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
ESPLUGUENC, F.A. ,D 0 3 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 0 17 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
CORBERA , C.F.,E 1 2 MARIANAO POBLET UD,E
CAN VIDALET, C.F.,C 1 5 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
Jornada 1221-01-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E 2 9 CAN VIDALET, C.F.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,I 6 2 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E 0 4 PRAT, A.E.,E
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C 8 3 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D 5 3 BEGUES, C.F.,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 14 1 ESPLUGUENC, F.A. ,D
MARIANAO POBLET UD,E 2 1 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 2 3 CORBERA , C.F.,E
Jornada 1328-01-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E 7 4 CASTELLDEFELS, U.E.,I
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 1 8 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
PRAT, A.E.,E 4 1 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E 1 2 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
BEGUES, C.F.,A 2 4 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,D 2 5 MARIANAO POBLET UD,E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 5 6 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
CAN VIDALET, C.F.,C 8 2 CORBERA , C.F.,E
Jornada 1404-02-2018
CAN VIDALET, C.F.,C 19 1 CASTELLDEFELS, U.E.,I
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E 6 0 FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C 9 0 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D 1 1 PRAT, A.E.,E
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 9 1 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
MARIANAO POBLET UD,E 3 4 BEGUES, C.F.,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 2 3 ESPLUGUENC, F.A. ,D
CORBERA , C.F.,E 4 3 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
Jornada 1518-02-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,I 1 9 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E 2 6 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 1 3 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
PRAT, A.E.,E 0 6 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E 4 5 MARIANAO POBLET UD,E
BEGUES, C.F.,A 6 3 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
ESPLUGUENC, F.A. ,D 2 3 CORBERA , C.F.,E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 1 6 CAN VIDALET, C.F.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 1625-02-2018
ESPLUGUENC, F.A. ,D 2 2 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
BEGUES, C.F.,A 3 3 CORBERA , C.F.,E
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E 4 3 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
PRAT, A.E.,E 5 2 MARIANAO POBLET UD,E
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 2 8 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E 3 6 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
CASTELLDEFELS, U.E.,I 1 2 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E 4 1 CAN VIDALET, C.F.,C
Jornada 1704-03-2018
CAN VIDALET, C.F.,C 5 0 ESPLUGUENC, F.A. ,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 0 5 BEGUES, C.F.,A
CORBERA , C.F.,E 3 4 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 1 3 PRAT, A.E.,E
MARIANAO POBLET UD,E 2 1 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 13 0 FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D 5 1 CASTELLDEFELS, U.E.,I
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C 0 1 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
Jornada 1811-03-2018
BEGUES, C.F.,A 11 0 ESPLUGUENC, F.A. ,D
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E 2 4 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
PRAT, A.E.,E 6 1 CORBERA , C.F.,E
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 3 3 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E 2 4 MARIANAO POBLET UD,E
CASTELLDEFELS, U.E.,I 0 18 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E 3 3 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C 3 6 CAN VIDALET, C.F.,C
Jornada 1918-03-2018
CAN VIDALET, C.F.,C 6 3 BEGUES, C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,D 3 2 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 3 3 PRAT, A.E.,E
CORBERA , C.F.,E 4 1 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 5 2 FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
MARIANAO POBLET UD,E 16 1 CASTELLDEFELS, U.E.,I
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 8 1 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D 4 3 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
Jornada 2025-03-2018
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E 3 5 BEGUES, C.F.,A
PRAT, A.E.,E 8 3 ESPLUGUENC, F.A. ,D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 6 6 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E 4 3 CORBERA , C.F.,E
CASTELLDEFELS, U.E.,I 3 6 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E 4 0 MARIANAO POBLET UD,E
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C 2 10 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D 4 3 CAN VIDALET, C.F.,C
Jornada 2108-04-2018
CAN VIDALET, C.F.,C 6 3 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
BEGUES, C.F.,A 2 1 PRAT, A.E.,E
ESPLUGUENC, F.A. ,D 4 5 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 5 5 FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
CORBERA , C.F.,E 6 4 CASTELLDEFELS, U.E.,I
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 2 3 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
MARIANAO POBLET UD,E 3 3 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 9 2 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
Jornada 2215-04-2018
PRAT, A.E.,E 11 0 CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 4 11 BEGUES, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E 1 2 ESPLUGUENC, F.A. ,D
CASTELLDEFELS, U.E.,I 5 6 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E 4 1 CORBERA , C.F.,E
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C 4 3 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D 7 3 MARIANAO POBLET UD,E
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 5 3 CAN VIDALET, C.F.,C
Jornada 2322-04-2018
CAN VIDALET, C.F.,C 1 3 PRAT, A.E.,E
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E 4 5 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
BEGUES, C.F.,A 6 1 FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
ESPLUGUENC, F.A. ,D 6 2 CASTELLDEFELS, U.E.,I
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 1 3 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
CORBERA , C.F.,E 1 5 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 4 2 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
MARIANAO POBLET UD,E 0 7 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
Jornada 2429-04-2018
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A-PRAT, A.E.,E
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E-CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
CASTELLDEFELS, U.E.,I-BEGUES, C.F.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E-ESPLUGUENC, F.A. ,D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C-FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D-CORBERA , C.F.,E
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A-INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
MARIANAO POBLET UD,E-CAN VIDALET, C.F.,C
Jornada 2506-05-2018
CAN VIDALET, C.F.,C-ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
PRAT, A.E.,E-FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E-CASTELLDEFELS, U.E.,I
BEGUES, C.F.,A-SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
ESPLUGUENC, F.A. ,D-SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E-Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
CORBERA , C.F.,E-SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B-MARIANAO POBLET UD,E
Jornada 2613-05-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E-ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
CASTELLDEFELS, U.E.,I-PRAT, A.E.,E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E-CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C-BEGUES, C.F.,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D-ESPLUGUENC, F.A. ,D
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A-FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
MARIANAO POBLET UD,E-CORBERA , C.F.,E
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B-CAN VIDALET, C.F.,C
Jornada 2720-05-2018
CAN VIDALET, C.F.,C-FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A-CASTELLDEFELS, U.E.,I
PRAT, A.E.,E-SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E-SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
BEGUES, C.F.,A-Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
ESPLUGUENC, F.A. ,D-SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E-MARIANAO POBLET UD,E
CORBERA , C.F.,E-INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
Jornada 2827-05-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,I-FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E-ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C-PRAT, A.E.,E
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D-CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A-BEGUES, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,E-ESPLUGUENC, F.A. ,D
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B-FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
CORBERA , C.F.,E-CAN VIDALET, C.F.,C
Jornada 2903-06-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,I-CAN VIDALET, C.F.,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,E-SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A-SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C
PRAT, A.E.,E-Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D
CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E-SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
BEGUES, C.F.,A-MARIANAO POBLET UD,E
ESPLUGUENC, F.A. ,D-INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E-CORBERA , C.F.,E
Jornada 3010-06-2018
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,E-CASTELLDEFELS, U.E.,I
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,C-FONTSANTA-FATJO, C.D.,E
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,D-ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A-PRAT, A.E.,E
MARIANAO POBLET UD,E-CIUDAD COOPERATIVA, CF.,E
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B-BEGUES, C.F.,A
CORBERA , C.F.,E-ESPLUGUENC, F.A. ,D
CAN VIDALET, C.F.,C-FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.