Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 108-10-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I 2 7 ESCOLA E.BRAFA ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B
R
Descansa
LLOREDA, C.F.,C 4 9 POMAR, C.D.,B
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 7 0 TECNOFUTBOL C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 3 7 SINGUERLIN, C.F.,C
ALZAMORA, C.F. ,E 1 12 CANYELLES,C.E.,A
APA POBLE SEC, CE.,D 1 15 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Descansa-Pª BARC. BARCINO, CE.,D
Jornada 215-10-2017
ESCOLA E.BRAFA ,A-Descansa
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
POMAR, C.D.,B 6 0 TURO PEIRA, C.C.D.,B
TECNOFUTBOL C.F.,C 7 8 LLOREDA, C.F.,C
SINGUERLIN, C.F.,C 5 5 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
CANYELLES,C.E.,A 7 4 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 6 2 ALZAMORA, C.F. ,E
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 15 0 APA POBLE SEC, CE.,D
Jornada 322-10-2017
ESCOLA E.BRAFA ,A
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I 3 5 POMAR, C.D.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 2 5 TECNOFUTBOL C.F.,C
LLOREDA, C.F.,C 3 7 SINGUERLIN, C.F.,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 8 4 CANYELLES,C.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 3 7 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
ALZAMORA, C.F. ,E 2 9 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
Descansa-APA POBLE SEC, CE.,D
Jornada 429-10-2017
Descansa
R
Descansa
POMAR, C.D.,B 2 3 ESCOLA E.BRAFA ,A
TECNOFUTBOL C.F.,C 6 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
SINGUERLIN, C.F.,C 7 2 TURO PEIRA, C.C.D.,B
CANYELLES,C.E.,A 0 7 LLOREDA, C.F.,C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 4 5 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 7 1 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
APA POBLE SEC, CE.,D 1 6 ALZAMORA, C.F. ,E
Jornada 505-11-2017
Descansa
R
POMAR, C.D.,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 10 1 TECNOFUTBOL C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I 1 8 SINGUERLIN, C.F.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,B 3 7 CANYELLES,C.E.,A
LLOREDA, C.F.,C 6 7 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 1 4 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 6 4 APA POBLE SEC, CE.,D
Descansa-ALZAMORA, C.F. ,E
Jornada 612-11-2017
POMAR, C.D.,B-Descansa
TECNOFUTBOL C.F.,C
R
Descansa
SINGUERLIN, C.F.,C 2 10 ESCOLA E.BRAFA ,A
CANYELLES,C.E.,A 9 4 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 5 3 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 3 7 LLOREDA, C.F.,C
APA POBLE SEC, CE.,D 1 13 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
ALZAMORA, C.F. ,E 1 3 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
Jornada 719-11-2017
POMAR, C.D.,B 11 2 TECNOFUTBOL C.F.,C
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F.,C
ESCOLA E.BRAFA ,A 16 1 CANYELLES,C.E.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I 3 6 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 1 3 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
LLOREDA, C.F.,C 17 1 APA POBLE SEC, CE.,D
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 7 1 ALZAMORA, C.F. ,E
Descansa-FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
Jornada 826-11-2017
TECNOFUTBOL C.F.,C-Descansa
SINGUERLIN, C.F.,C 4 1 POMAR, C.D.,B
CANYELLES,C.E.,A
R
Descansa
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 2 4 ESCOLA E.BRAFA ,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 9 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
APA POBLE SEC, CE.,D 3 12 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ALZAMORA, C.F. ,E 1 12 LLOREDA, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 4 7 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
Jornada 903-12-2017
TECNOFUTBOL C.F.,C 5 1 SINGUERLIN, C.F.,C
POMAR, C.D.,B 4 2 CANYELLES,C.E.,A
Descansa
R
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 3 2 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I 6 2 APA POBLE SEC, CE.,D
TURO PEIRA, C.C.D.,B 10 3 ALZAMORA, C.F. ,E
LLOREDA, C.F.,C 11 5 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
Descansa-STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
Jornada 1017-12-2017
SINGUERLIN, C.F.,C-Descansa
CANYELLES,C.E.,A 6 5 TECNOFUTBOL C.F.,C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 5 5 POMAR, C.D.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,D
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE.,D 0 16 ESCOLA E.BRAFA ,A
ALZAMORA, C.F. ,E 0 4 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 4 5 TURO PEIRA, C.C.D.,B
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 5 6 LLOREDA, C.F.,C
Jornada 1114-01-2018
SINGUERLIN, C.F.,C 11 0 CANYELLES,C.E.,A
TECNOFUTBOL C.F.,C 1 9 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
POMAR, C.D.,B 3 5 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
Descansa
R
APA POBLE SEC, CE.,D
ESCOLA E.BRAFA ,A 7 0 ALZAMORA, C.F. ,E
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I 2 7 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
TURO PEIRA, C.C.D.,B 7 4 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
Descansa-LLOREDA, C.F.,C
Jornada 1221-01-2018
CANYELLES,C.E.,A-Descansa
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 9 0 SINGUERLIN, C.F.,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 8 4 TECNOFUTBOL C.F.,C
APA POBLE SEC, CE.,D 2 10 POMAR, C.D.,B
ALZAMORA, C.F. ,E
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 2 5 ESCOLA E.BRAFA ,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 5 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
LLOREDA, C.F.,C 8 4 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Jornada 1328-01-2018
CANYELLES,C.E.,A 2 7 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
SINGUERLIN, C.F.,C 0 3 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
TECNOFUTBOL C.F.,C 14 1 APA POBLE SEC, CE.,D
POMAR, C.D.,B 6 1 ALZAMORA, C.F. ,E
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
ESCOLA E.BRAFA ,A 10 1 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I 2 11 LLOREDA, C.F.,C
Descansa-TURO PEIRA, C.C.D.,B
Jornada 1404-02-2018
Descansa-BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 7 4 CANYELLES,C.E.,A
APA POBLE SEC, CE.,D 2 6 SINGUERLIN, C.F.,C
ALZAMORA, C.F. ,E 4 4 TECNOFUTBOL C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 3 9 POMAR, C.D.,B
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
R
Descansa
LLOREDA, C.F.,C 0 4 ESCOLA E.BRAFA ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 4 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
Jornada 1518-02-2018
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 3 4 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
CANYELLES,C.E.,A 18 1 APA POBLE SEC, CE.,D
SINGUERLIN, C.F.,C 7 0 ALZAMORA, C.F. ,E
TECNOFUTBOL C.F.,C 5 7 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
POMAR, C.D.,B 9 3 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
Descansa
R
LLOREDA, C.F.,C
ESCOLA E.BRAFA ,A 11 1 TURO PEIRA, C.C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I-Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 1625-02-2018
ESCOLA E.BRAFA ,A 10 1 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
Descansa
R
TURO PEIRA, C.C.D.,B
POMAR, C.D.,B 5 5 LLOREDA, C.F.,C
TECNOFUTBOL C.F.,C 4 5 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
SINGUERLIN, C.F.,C 6 3 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
CANYELLES,C.E.,A 7 2 ALZAMORA, C.F. ,E
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 15 0 APA POBLE SEC, CE.,D
Pª BARC. BARCINO, CE.,D-Descansa
Jornada 1704-03-2018
Descansa-ESCOLA E.BRAFA ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
R
Descansa
TURO PEIRA, C.C.D.,B 4 5 POMAR, C.D.,B
LLOREDA, C.F.,C 7 1 TECNOFUTBOL C.F.,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 5 3 SINGUERLIN, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 9 11 CANYELLES,C.E.,A
ALZAMORA, C.F. ,E 0 14 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
APA POBLE SEC, CE.,D 0 13 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
Jornada 1811-03-2018
Descansa
R
ESCOLA E.BRAFA ,A
POMAR, C.D.,B 6 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
TECNOFUTBOL C.F.,C 7 3 TURO PEIRA, C.C.D.,B
SINGUERLIN, C.F.,C 4 3 LLOREDA, C.F.,C
CANYELLES,C.E.,A 5 4 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 4 2 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 6 1 ALZAMORA, C.F. ,E
APA POBLE SEC, CE.,D-Descansa
Jornada 1918-03-2018
Descansa
R
Descansa
ESCOLA E.BRAFA ,A 6 3 POMAR, C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I 2 4 TECNOFUTBOL C.F.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,B 1 1 SINGUERLIN, C.F.,C
LLOREDA, C.F.,C 1 9 CANYELLES,C.E.,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 1 7 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 2 5 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
ALZAMORA, C.F. ,E 10 1 APA POBLE SEC, CE.,D
Jornada 2025-03-2018
POMAR, C.D.,B
R
Descansa
TECNOFUTBOL C.F.,C 2 3 ESCOLA E.BRAFA ,A
SINGUERLIN, C.F.,C 7 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
CANYELLES,C.E.,A 6 4 TURO PEIRA, C.C.D.,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 6 3 LLOREDA, C.F.,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 5 3 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,D 6 8 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
ALZAMORA, C.F. ,E-Descansa
Jornada 2108-04-2018
Descansa-POMAR, C.D.,B
Descansa
R
TECNOFUTBOL C.F.,C
ESCOLA E.BRAFA ,A 9 2 SINGUERLIN, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I 2 6 CANYELLES,C.E.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 1 8 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
LLOREDA, C.F.,C 5 4 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 9 2 APA POBLE SEC, CE.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 12 3 ALZAMORA, C.F. ,E
Jornada 2215-04-2018
TECNOFUTBOL C.F.,C 3 7 POMAR, C.D.,B
SINGUERLIN, C.F.,C
R
Descansa
CANYELLES,C.E.,A 2 7 ESCOLA E.BRAFA ,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 5 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 9 2 TURO PEIRA, C.C.D.,B
APA POBLE SEC, CE.,D 5 12 LLOREDA, C.F.,C
ALZAMORA, C.F. ,E 3 8 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G-Descansa
Jornada 2322-04-2018
Descansa-TECNOFUTBOL C.F.,C
POMAR, C.D.,B 4 5 SINGUERLIN, C.F.,C
Descansa
R
CANYELLES,C.E.,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 4 2 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I 2 3 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
TURO PEIRA, C.C.D.,B 3 3 APA POBLE SEC, CE.,D
LLOREDA, C.F.,C 12 2 ALZAMORA, C.F. ,E
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 5 4 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
Jornada 2429-04-2018
SINGUERLIN, C.F.,C 6 2 TECNOFUTBOL C.F.,C
CANYELLES,C.E.,A 1 10 POMAR, C.D.,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 2 2 ESCOLA E.BRAFA ,A
APA POBLE SEC, CE.,D 3 1 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
ALZAMORA, C.F. ,E 1 7 TURO PEIRA, C.C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 7 5 LLOREDA, C.F.,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B-Descansa
Jornada 2506-05-2018
Descansa-SINGUERLIN, C.F.,C
TECNOFUTBOL C.F.,C 12 5 CANYELLES,C.E.,A
POMAR, C.D.,B 2 7 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE.,D
ESCOLA E.BRAFA ,A 17 0 APA POBLE SEC, CE.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I 2 3 ALZAMORA, C.F. ,E
TURO PEIRA, C.C.D.,B 2 2 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
LLOREDA, C.F.,C 6 2 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
Jornada 2613-05-2018
CANYELLES,C.E.,A 7 7 SINGUERLIN, C.F.,C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 4 0 TECNOFUTBOL C.F.,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 6 3 POMAR, C.D.,B
APA POBLE SEC, CE.,D
R
Descansa
ALZAMORA, C.F. ,E 0 8 ESCOLA E.BRAFA ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 7 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 7 1 TURO PEIRA, C.C.D.,B
LLOREDA, C.F.,C-Descansa
Jornada 2720-05-2018
Descansa-CANYELLES,C.E.,A
SINGUERLIN, C.F.,C 1 1 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
TECNOFUTBOL C.F.,C 2 4 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
POMAR, C.D.,B 7 5 APA POBLE SEC, CE.,D
Descansa
R
ALZAMORA, C.F. ,E
ESCOLA E.BRAFA ,A 8 1 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I 1 6 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 4 8 LLOREDA, C.F.,C
Jornada 2827-05-2018
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 11 2 CANYELLES,C.E.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 4 4 SINGUERLIN, C.F.,C
APA POBLE SEC, CE.,D 3 5 TECNOFUTBOL C.F.,C
ALZAMORA, C.F. ,E 0 2 POMAR, C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
R
Descansa
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 2 8 ESCOLA E.BRAFA ,A
LLOREDA, C.F.,C 10 4 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
TURO PEIRA, C.C.D.,B-Descansa
Jornada 2903-06-2018
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A-Descansa
CANYELLES,C.E.,A 1 14 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
SINGUERLIN, C.F.,C 13 0 APA POBLE SEC, CE.,D
TECNOFUTBOL C.F.,C 14 4 ALZAMORA, C.F. ,E
POMAR, C.D.,B 7 2 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
Descansa
R
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 6 3 LLOREDA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I 1 4 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Jornada 3010-06-2018
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 1 3 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
APA POBLE SEC, CE.,D 6 7 CANYELLES,C.E.,A
ALZAMORA, C.F. ,E 1 3 SINGUERLIN, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 5 2 TECNOFUTBOL C.F.,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 2 8 POMAR, C.D.,B
LLOREDA, C.F.,C
R
Descansa
TURO PEIRA, C.C.D.,B 2 8 ESCOLA E.BRAFA ,A
Descansa-VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,I
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.