Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 108-10-2017
QUART, U.E.,C 5 3 FARNERS, C.E.,B
TORDERA, C.F.,B 3 3 CASSA, U.D.,C
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C 10 2 SILS, C.F.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C 1 5 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
LLAGOSTERA, U.E.,D 0 6 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
LLORET, C.F.,C 7 1 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
Descansa
R
R
Descansa
SANT GREGORI, AE,C 3 0 CELLERA, C.F.,A
Jornada 215-10-2017
FARNERS, C.E.,B 6 5 SANT GREGORI, AE,C
CASSA, U.D.,C 2 4 QUART, U.E.,C
SILS, C.F.,B 3 2 TORDERA, C.F.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 2 0 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 7 1 TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 6 2 LLAGOSTERA, U.E.,D
Descansa
R
LLORET, C.F.,C
CELLERA, C.F.,A
R
Descansa
Jornada 322-10-2017
FARNERS, C.E.,B 7 2 CASSA, U.D.,C
QUART, U.E.,C 6 1 SILS, C.F.,B
TORDERA, C.F.,B 0 3 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C 2 3 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C 3 6 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
LLAGOSTERA, U.E.,D
R
Descansa
LLORET, C.F.,C 6 3 CELLERA, C.F.,A
SANT GREGORI, AE,C
R
Descansa
Jornada 429-10-2017
SANT GREGORI, AE,C 5 3 CASSA, U.D.,C
SILS, C.F.,B 3 8 FARNERS, C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 2 4 QUART, U.E.,C
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 10 0 TORDERA, C.F.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 2 3 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
Descansa
R
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
CELLERA, C.F.,A 6 1 LLAGOSTERA, U.E.,D
Descansa
R
LLORET, C.F.,C
Jornada 505-11-2017
SILS, C.F.,B 2 6 CASSA, U.D.,C
FARNERS, C.E.,B 7 1 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
QUART, U.E.,C 4 3 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
TORDERA, C.F.,B 1 8 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
R
Descansa
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C 3 3 CELLERA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,D
R
Descansa
SANT GREGORI, AE,C 2 4 LLORET, C.F.,C
Jornada 612-11-2017
SILS, C.F.,B 1 7 SANT GREGORI, AE,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 2 0 CASSA, U.D.,C
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 2 5 FARNERS, C.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 4 5 QUART, U.E.,C
Descansa
R
TORDERA, C.F.,B
CELLERA, C.F.,A 4 3 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
Descansa
R
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
LLORET, C.F.,C 8 0 LLAGOSTERA, U.E.,D
Jornada 719-11-2017
SILS, C.F.,B 2 5 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 5 3 CASSA, U.D.,C
FARNERS, C.E.,B 6 3 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
QUART, U.E.,C
R
Descansa
TORDERA, C.F.,B 1 5 CELLERA, C.F.,A
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
R
Descansa
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C 1 10 LLORET, C.F.,C
SANT GREGORI, AE,C 3 0 LLAGOSTERA, U.E.,D
Jornada 826-11-2017
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 5 2 SANT GREGORI, AE,C
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 12 0 SILS, C.F.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 3 2 CASSA, U.D.,C
Descansa
R
FARNERS, C.E.,B
CELLERA, C.F.,A 2 6 QUART, U.E.,C
Descansa
R
TORDERA, C.F.,B
LLORET, C.F.,C 1 6 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
LLAGOSTERA, U.E.,D 0 3 TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
Jornada 903-12-2017
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 3 4 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
SILS, C.F.,B 2 5 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
CASSA, U.D.,C
R
Descansa
FARNERS, C.E.,B 7 0 CELLERA, C.F.,A
QUART, U.E.,C
R
Descansa
TORDERA, C.F.,B 2 7 LLORET, C.F.,C
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C 9 1 LLAGOSTERA, U.E.,D
SANT GREGORI, AE,C 6 3 TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
Jornada 1017-12-2017
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 8 1 SANT GREGORI, AE,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 0 6 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Descansa
R
SILS, C.F.,B
CELLERA, C.F.,A 2 5 CASSA, U.D.,C
Descansa
R
FARNERS, C.E.,B
LLORET, C.F.,C 2 2 QUART, U.E.,C
LLAGOSTERA, U.E.,D 1 3 TORDERA, C.F.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C 4 8 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
Jornada 1114-01-2018
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 6 1 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
R
Descansa
SILS, C.F.,B 1 9 CELLERA, C.F.,A
CASSA, U.D.,C
R
Descansa
FARNERS, C.E.,B 8 0 LLORET, C.F.,C
QUART, U.E.,C 7 0 LLAGOSTERA, U.E.,D
TORDERA, C.F.,B 2 5 TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
SANT GREGORI, AE,C 3 3 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
Jornada 1221-01-2018
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 3 4 SANT GREGORI, AE,C
Descansa
R
CALDES MALAVELLA, U.E.,B
CELLERA, C.F.,A 4 2 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Descansa
R
SILS, C.F.,B
LLORET, C.F.,C 5 6 CASSA, U.D.,C
LLAGOSTERA, U.E.,D 0 12 FARNERS, C.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C 2 10 QUART, U.E.,C
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C 14 0 TORDERA, C.F.,B
Jornada 1328-01-2018
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
R
Descansa
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 5 2 CELLERA, C.F.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
R
Descansa
SILS, C.F.,B 2 7 LLORET, C.F.,C
CASSA, U.D.,C 5 0 LLAGOSTERA, U.E.,D
FARNERS, C.E.,B 12 1 TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
QUART, U.E.,C 4 3 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
SANT GREGORI, AE,C 7 2 TORDERA, C.F.,B
Jornada 1404-02-2018
SANT GREGORI, AE,C
R
Descansa
CELLERA, C.F.,A 9 5 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
Descansa
R
CALDES MALAVELLA, U.E.,B
LLORET, C.F.,C 2 6 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
SILS, C.F.,B 2 4 LLAGOSTERA, U.E.,D
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C 1 6 CASSA, U.D.,C
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C 7 1 FARNERS, C.E.,B
TORDERA, C.F.,B 1 11 QUART, U.E.,C
Jornada 1518-02-2018
Descansa
R
CELLERA, C.F.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
R
Descansa
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 8 2 LLORET, C.F.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 10 1 LLAGOSTERA, U.E.,D
SILS, C.F.,B 3 9 TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
CASSA, U.D.,C 1 6 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
FARNERS, C.E.,B 13 0 TORDERA, C.F.,B
QUART, U.E.,C 7 2 SANT GREGORI, AE,C

SEGONA VOLTA

Jornada 1625-02-2018
FARNERS, C.E.,B 4 3 QUART, U.E.,C
CASSA, U.D.,C 2 0 TORDERA, C.F.,B
SILS, C.F.,B 1 8 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 5 1 TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 7 1 LLAGOSTERA, U.E.,D
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 6 3 LLORET, C.F.,C
Descansa
R
R
Descansa
CELLERA, C.F.,A 6 6 SANT GREGORI, AE,C
Jornada 1704-03-2018
SANT GREGORI, AE,C 4 8 FARNERS, C.E.,B
QUART, U.E.,C 4 0 CASSA, U.D.,C
TORDERA, C.F.,B 1 7 SILS, C.F.,B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C 1 1 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C 0 8 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
LLAGOSTERA, U.E.,D 0 6 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
LLORET, C.F.,C
R
Descansa
Descansa
R
CELLERA, C.F.,A
Jornada 1811-03-2018
CASSA, U.D.,C 1 10 FARNERS, C.E.,B
SILS, C.F.,B 3 5 QUART, U.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 10 0 TORDERA, C.F.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 5 6 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 5 1 TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
Descansa
R
LLAGOSTERA, U.E.,D
CELLERA, C.F.,A 7 5 LLORET, C.F.,C
Descansa
R
SANT GREGORI, AE,C
Jornada 1918-03-2018
CASSA, U.D.,C 4 6 SANT GREGORI, AE,C
FARNERS, C.E.,B 10 0 SILS, C.F.,B
QUART, U.E.,C 3 0 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
TORDERA, C.F.,B 2 10 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C 3 2 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
R
Descansa
LLAGOSTERA, U.E.,D 0 5 CELLERA, C.F.,A
LLORET, C.F.,C
R
Descansa
Jornada 2025-03-2018
CASSA, U.D.,C 0 3 SILS, C.F.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 1 7 FARNERS, C.E.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 3 0 QUART, U.E.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 3 0 TORDERA, C.F.,B
Descansa
R
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
CELLERA, C.F.,A 8 2 TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
Descansa
R
LLAGOSTERA, U.E.,D
LLORET, C.F.,C 3 7 SANT GREGORI, AE,C
Jornada 2108-04-2018
SANT GREGORI, AE,C 5 3 SILS, C.F.,B
CASSA, U.D.,C 1 3 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
FARNERS, C.E.,B 7 2 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
QUART, U.E.,C 4 1 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
TORDERA, C.F.,B
R
Descansa
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C 2 0 CELLERA, C.F.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
R
Descansa
LLAGOSTERA, U.E.,D 1 1 LLORET, C.F.,C
Jornada 2215-04-2018
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 7 1 SILS, C.F.,B
CASSA, U.D.,C 3 5 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 3 9 FARNERS, C.E.,B
Descansa
R
QUART, U.E.,C
CELLERA, C.F.,A 9 0 TORDERA, C.F.,B
Descansa
R
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
LLORET, C.F.,C 3 5 TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
LLAGOSTERA, U.E.,D 2 6 SANT GREGORI, AE,C
Jornada 2322-04-2018
SANT GREGORI, AE,C 1 0 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
SILS, C.F.,B 1 6 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
CASSA, U.D.,C 9 2 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
FARNERS, C.E.,B
R
Descansa
QUART, U.E.,C 4 2 CELLERA, C.F.,A
TORDERA, C.F.,B
R
Descansa
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C 4 3 LLORET, C.F.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C 5 4 LLAGOSTERA, U.E.,D
Jornada 2429-04-2018
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 1 2 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 3 3 SILS, C.F.,B
Descansa
R
CASSA, U.D.,C
CELLERA, C.F.,A 5 8 FARNERS, C.E.,B
Descansa
R
QUART, U.E.,C
LLORET, C.F.,C 7 3 TORDERA, C.F.,B
LLAGOSTERA, U.E.,D 1 7 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C 5 7 SANT GREGORI, AE,C
Jornada 2506-05-2018
SANT GREGORI, AE,C 3 8 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 4 1 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
SILS, C.F.,B
R
Descansa
CASSA, U.D.,C 4 2 CELLERA, C.F.,A
FARNERS, C.E.,B
R
Descansa
QUART, U.E.,C 5 2 LLORET, C.F.,C
TORDERA, C.F.,B 3 2 LLAGOSTERA, U.E.,D
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C 10 2 TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
Jornada 2613-05-2018
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 4 5 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
Descansa
R
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
CELLERA, C.F.,A 10 5 SILS, C.F.,B
Descansa
R
CASSA, U.D.,C
LLORET, C.F.,C 2 11 FARNERS, C.E.,B
LLAGOSTERA, U.E.,D 0 4 QUART, U.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C 3 0 TORDERA, C.F.,B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C 5 5 SANT GREGORI, AE,C
Jornada 2720-05-2018
SANT GREGORI, AE,C 4 3 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,B
R
Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 2 3 CELLERA, C.F.,A
SILS, C.F.,B
R
Descansa
CASSA, U.D.,C 5 2 LLORET, C.F.,C
FARNERS, C.E.,B 11 0 LLAGOSTERA, U.E.,D
QUART, U.E.,C 7 4 TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
TORDERA, C.F.,B 0 12 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
Jornada 2827-05-2018
Descansa
R
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
CELLERA, C.F.,A 2 5 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
Descansa
R
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
LLORET, C.F.,C 8 2 SILS, C.F.,B
LLAGOSTERA, U.E.,D 2 3 CASSA, U.D.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C 0 9 FARNERS, C.E.,B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C 0 0 QUART, U.E.,C
TORDERA, C.F.,B 2 9 SANT GREGORI, AE,C
Jornada 2903-06-2018
Descansa
R
SANT GREGORI, AE,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 3 5 CELLERA, C.F.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,B
R
Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 7 0 LLORET, C.F.,C
LLAGOSTERA, U.E.,D 4 1 SILS, C.F.,B
CASSA, U.D.,C 6 2 TER-BRUGENT 2014 A.E.,C
FARNERS, C.E.,B 6 2 ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C
QUART, U.E.,C 9 1 TORDERA, C.F.,B
Jornada 3010-06-2018
CELLERA, C.F.,A
R
Descansa
Descansa
R
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
LLORET, C.F.,C 2 10 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
LLAGOSTERA, U.E.,D 1 5 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,C 3 4 SILS, C.F.,B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C.,C 7 1 CASSA, U.D.,C
TORDERA, C.F.,B 0 10 FARNERS, C.E.,B
SANT GREGORI, AE,C 3 3 QUART, U.E.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.