Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 108-10-2017
FLAÇA, C.D.,A 2 3 GEiEG,B
SANT GREGORI,A.E.,A 6 5 GIRONA, F.C.,C
BESALU, C.E.,B 3 1 LLAGOSTERA, U.E.,B
SANT PONÇ, AT.,B 0 9 BANYOLES, C.E.,C
CASSA, U.D.,A 4 2 CELRA, U.C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,B 0 9 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
BESCANO, C.D.,B 2 8 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 1 8 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
Jornada 215-10-2017
GEiEG,B 3 7 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
GIRONA, F.C.,C 12 0 FLAÇA, C.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 2 3 SANT GREGORI,A.E.,A
BANYOLES, C.E.,C 0 4 BESALU, C.E.,B
CELRA, U.C.E.,A 9 0 SANT PONÇ, AT.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 5 5 CASSA, U.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 13 1 SANT ROC OLOT , C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 9 0 BESCANO, C.D.,B
Jornada 322-10-2017
GEiEG,B 0 11 GIRONA, F.C.,C
FLAÇA, C.D.,A 2 8 LLAGOSTERA, U.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,A 14 1 BANYOLES, C.E.,C
BESALU, C.E.,B 4 3 CELRA, U.C.E.,A
SANT PONÇ, AT.,B 0 11 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 0 8 CASSA, U.D.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,B 2 14 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 9 1 BESCANO, C.D.,B
Jornada 429-10-2017
GIRONA, F.C.,C 10 0 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LLAGOSTERA, U.E.,B 1 1 GEiEG,B
BANYOLES, C.E.,C 2 4 FLAÇA, C.D.,A
CELRA, U.C.E.,A 4 4 SANT GREGORI,A.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 3 5 BESALU, C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 10 1 SANT PONÇ, AT.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 4 1 CASSA, U.D.,A
BESCANO, C.D.,B 4 2 SANT ROC OLOT , C.F.,B
Jornada 505-11-2017
GIRONA, F.C.,C 7 1 LLAGOSTERA, U.E.,B
GEiEG,B 7 2 BANYOLES, C.E.,C
FLAÇA, C.D.,A 1 6 CELRA, U.C.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 7 2 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
BESALU, C.E.,B 4 3 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SANT PONÇ, AT.,B 0 14 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
BESCANO, C.D.,B 0 6 CASSA, U.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 9 4 SANT ROC OLOT , C.F.,B
Jornada 612-11-2017
LLAGOSTERA, U.E.,B 6 2 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BANYOLES, C.E.,C 0 14 GIRONA, F.C.,C
CELRA, U.C.E.,A 6 2 GEiEG,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 9 1 FLAÇA, C.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 2 9 SANT GREGORI,A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 8 1 BESALU, C.E.,B
BESCANO, C.D.,B 5 3 SANT PONÇ, AT.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,B 4 7 CASSA, U.D.,A
Jornada 719-11-2017
LLAGOSTERA, U.E.,B 7 0 BANYOLES, C.E.,C
GIRONA, F.C.,C 6 0 CELRA, U.C.E.,A
GEiEG,B 4 6 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
FLAÇA, C.D.,A 2 2 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SANT GREGORI,A.E.,A 2 3 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
BESALU, C.E.,B 8 1 BESCANO, C.D.,B
SANT PONÇ, AT.,B 5 2 SANT ROC OLOT , C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 1 6 CASSA, U.D.,A
Jornada 826-11-2017
BANYOLES, C.E.,C 2 4 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
CELRA, U.C.E.,A 2 2 LLAGOSTERA, U.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 1 7 GIRONA, F.C.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 4 3 GEiEG,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 6 3 FLAÇA, C.D.,A
BESCANO, C.D.,B 0 7 SANT GREGORI,A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,B 0 6 BESALU, C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,B 0 5 CASSA, U.D.,A
Jornada 903-12-2017
BANYOLES, C.E.,C 2 7 CELRA, U.C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 6 4 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
GIRONA, F.C.,C 14 0 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
GEiEG,B 0 2 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
FLAÇA, C.D.,A 5 1 BESCANO, C.D.,B
SANT GREGORI,A.E.,A 17 0 SANT ROC OLOT , C.F.,B
BESALU, C.E.,B 2 8 CASSA, U.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 12 1 SANT PONÇ, AT.,B
Jornada 1017-12-2017
CELRA, U.C.E.,A 5 2 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 10 1 BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 3 6 LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 0 6 GIRONA, F.C.,C
BESCANO, C.D.,B 2 5 GEiEG,B
SANT ROC OLOT , C.F.,B 2 3 FLAÇA, C.D.,A
CASSA, U.D.,A 2 3 SANT GREGORI,A.E.,A
SANT PONÇ, AT.,B 0 6 BESALU, C.E.,B
Jornada 1114-01-2018
CELRA, U.C.E.,A 6 2 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
BANYOLES, C.E.,C 1 4 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
LLAGOSTERA, U.E.,B 7 2 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
GIRONA, F.C.,C 14 0 BESCANO, C.D.,B
GEiEG,B 9 0 SANT ROC OLOT , C.F.,B
FLAÇA, C.D.,A 2 2 CASSA, U.D.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 13 0 SANT PONÇ, AT.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 2 3 BESALU, C.E.,B
Jornada 1221-01-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 3 2 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 5 4 CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 15 2 BANYOLES, C.E.,C
BESCANO, C.D.,B 0 8 LLAGOSTERA, U.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,B 1 23 GIRONA, F.C.,C
CASSA, U.D.,A 4 0 GEiEG,B
SANT PONÇ, AT.,B 0 7 FLAÇA, C.D.,A
BESALU, C.E.,B 1 6 SANT GREGORI,A.E.,A
Jornada 1328-01-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 10 0 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
CELRA, U.C.E.,A 1 3 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
BESCANO, C.D.,B 1 3 BANYOLES, C.E.,C
LLAGOSTERA, U.E.,B 14 2 SANT ROC OLOT , C.F.,B
GIRONA, F.C.,C 4 1 CASSA, U.D.,A
GEiEG,B 6 0 SANT PONÇ, AT.,B
FLAÇA, C.D.,A 5 12 BESALU, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 1 9 SANT GREGORI,A.E.,A
Jornada 1404-02-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 6 3 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 5 1 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
BESCANO, C.D.,B 1 13 CELRA, U.C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,B 1 5 BANYOLES, C.E.,C
CASSA, U.D.,A 2 2 LLAGOSTERA, U.E.,B
SANT PONÇ, AT.,B 0 9 GIRONA, F.C.,C
BESALU, C.E.,B 5 4 GEiEG,B
SANT GREGORI,A.E.,A 10 1 FLAÇA, C.D.,A
Jornada 1518-02-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 2 8 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 6 0 BESCANO, C.D.,B
CELRA, U.C.E.,A 11 0 SANT ROC OLOT , C.F.,B
BANYOLES, C.E.,C 2 6 CASSA, U.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 5 2 SANT PONÇ, AT.,B
GIRONA, F.C.,C 12 0 BESALU, C.E.,B
GEiEG,B 1 3 SANT GREGORI,A.E.,A
FLAÇA, C.D.,A 3 4 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B

SEGONA VOLTA

Jornada 1625-02-2018
GEiEG,B 9 3 FLAÇA, C.D.,A
GIRONA, F.C.,C 8 0 SANT GREGORI,A.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 4 3 BESALU, C.E.,B
BANYOLES, C.E.,C 4 3 SANT PONÇ, AT.,B
CELRA, U.C.E.,A 3 4 CASSA, U.D.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 7 0 SANT ROC OLOT , C.F.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 7 3 BESCANO, C.D.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 1 0 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 1704-03-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 3 0 GEiEG,B
FLAÇA, C.D.,A 0 16 GIRONA, F.C.,C
SANT GREGORI,A.E.,A 4 2 LLAGOSTERA, U.E.,B
BESALU, C.E.,B 3 3 BANYOLES, C.E.,C
SANT PONÇ, AT.,B 1 7 CELRA, U.C.E.,A
CASSA, U.D.,A 3 2 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANT ROC OLOT , C.F.,B 4 7 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BESCANO, C.D.,B 1 10 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
Jornada 1811-03-2018
GIRONA, F.C.,C 7 1 GEiEG,B
LLAGOSTERA, U.E.,B 6 0 FLAÇA, C.D.,A
BANYOLES, C.E.,C 0 5 SANT GREGORI,A.E.,A
CELRA, U.C.E.,A 3 1 BESALU, C.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 5 1 SANT PONÇ, AT.,B
CASSA, U.D.,A 7 0 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 14 2 SANT ROC OLOT , C.F.,B
BESCANO, C.D.,B 0 6 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 1918-03-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 0 8 GIRONA, F.C.,C
GEiEG,B 2 6 LLAGOSTERA, U.E.,B
FLAÇA, C.D.,A 4 3 BANYOLES, C.E.,C
SANT GREGORI,A.E.,A 4 4 CELRA, U.C.E.,A
BESALU, C.E.,B 3 6 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANT PONÇ, AT.,B 2 9 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
CASSA, U.D.,A 3 3 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,B 3 2 BESCANO, C.D.,B
Jornada 2025-03-2018
LLAGOSTERA, U.E.,B 1 4 GIRONA, F.C.,C
BANYOLES, C.E.,C 2 2 GEiEG,B
CELRA, U.C.E.,A 8 3 FLAÇA, C.D.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 6 5 SANT GREGORI,A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 3 3 BESALU, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 7 1 SANT PONÇ, AT.,B
CASSA, U.D.,A 12 1 BESCANO, C.D.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,B 2 6 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 2108-04-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 2 4 LLAGOSTERA, U.E.,B
GIRONA, F.C.,C 11 0 BANYOLES, C.E.,C
GEiEG,B 2 3 CELRA, U.C.E.,A
FLAÇA, C.D.,A 4 6 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANT GREGORI,A.E.,A 4 2 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BESALU, C.E.,B 0 3 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
SANT PONÇ, AT.,B 1 1 BESCANO, C.D.,B
CASSA, U.D.,A 12 0 SANT ROC OLOT , C.F.,B
Jornada 2215-04-2018
BANYOLES, C.E.,C 2 9 LLAGOSTERA, U.E.,B
CELRA, U.C.E.,A 1 7 GIRONA, F.C.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 3 0 GEiEG,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 9 3 FLAÇA, C.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 1 3 SANT GREGORI,A.E.,A
BESCANO, C.D.,B 1 9 BESALU, C.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,B 3 6 SANT PONÇ, AT.,B
CASSA, U.D.,A 7 2 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 2322-04-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 1 2 BANYOLES, C.E.,C
LLAGOSTERA, U.E.,B 2 3 CELRA, U.C.E.,A
GIRONA, F.C.,C 6 1 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
GEiEG,B 4 6 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
FLAÇA, C.D.,A 4 14 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
SANT GREGORI,A.E.,A 12 1 BESCANO, C.D.,B
BESALU, C.E.,B 15 1 SANT ROC OLOT , C.F.,B
CASSA, U.D.,A 10 1 SANT PONÇ, AT.,B
Jornada 2429-04-2018
CELRA, U.C.E.,A 2 1 BANYOLES, C.E.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 4 3 LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 0 6 GIRONA, F.C.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 2 1 GEiEG,B
BESCANO, C.D.,B 3 4 FLAÇA, C.D.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,B 1 8 SANT GREGORI,A.E.,A
CASSA, U.D.,A 4 3 BESALU, C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,B 1 4 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 2506-05-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 2 2 CELRA, U.C.E.,A
BANYOLES, C.E.,C 2 5 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
LLAGOSTERA, U.E.,B 8 2 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
GIRONA, F.C.,C 3 0 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
GEiEG,B 7 1 BESCANO, C.D.,B
FLAÇA, C.D.,A 6 1 SANT ROC OLOT , C.F.,B
SANT GREGORI,A.E.,A 2 8 CASSA, U.D.,A
BESALU, C.E.,B 9 2 SANT PONÇ, AT.,B
Jornada 2613-05-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 3 6 CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 1 5 BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 2 1 LLAGOSTERA, U.E.,B
BESCANO, C.D.,B 0 12 GIRONA, F.C.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,B 3 5 GEiEG,B
CASSA, U.D.,A 9 2 FLAÇA, C.D.,A
SANT PONÇ, AT.,B 0 8 SANT GREGORI,A.E.,A
BESALU, C.E.,B 5 4 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 2720-05-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 6 6 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
CELRA, U.C.E.,A 5 3 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BANYOLES, C.E.,C 1 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
LLAGOSTERA, U.E.,B 11 1 BESCANO, C.D.,B
GIRONA, F.C.,C 20 0 SANT ROC OLOT , C.F.,B
GEiEG,B 1 2 CASSA, U.D.,A
FLAÇA, C.D.,A 6 1 SANT PONÇ, AT.,B
SANT GREGORI,A.E.,A 6 2 BESALU, C.E.,B
Jornada 2827-05-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C-ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C-CELRA, U.C.E.,A
BANYOLES, C.E.,C-BESCANO, C.D.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,B-LLAGOSTERA, U.E.,B
CASSA, U.D.,A-GIRONA, F.C.,C
SANT PONÇ, AT.,B-GEiEG,B
BESALU, C.E.,B-FLAÇA, C.D.,A
SANT GREGORI,A.E.,A-FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 2903-06-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C-FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B-ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
CELRA, U.C.E.,A-BESCANO, C.D.,B
BANYOLES, C.E.,C-SANT ROC OLOT , C.F.,B
LLAGOSTERA, U.E.,B-CASSA, U.D.,A
GIRONA, F.C.,C-SANT PONÇ, AT.,B
GEiEG,B-BESALU, C.E.,B
FLAÇA, C.D.,A-SANT GREGORI,A.E.,A
Jornada 3010-06-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C-ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BESCANO, C.D.,B-ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANT ROC OLOT , C.F.,B-CELRA, U.C.E.,A
CASSA, U.D.,A-BANYOLES, C.E.,C
SANT PONÇ, AT.,B-LLAGOSTERA, U.E.,B
BESALU, C.E.,B-GIRONA, F.C.,C
SANT GREGORI,A.E.,A-GEiEG,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B-FLAÇA, C.D.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.