Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 101-10-2017
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 1 6 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
MONTROIG AT.,A 6 2 SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 9 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 3 3 CAMBRILS UNIO, CF,B
BONAVISTA, C.,A 1 11 REUS DEPORTIU, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 3 0 UNIO ASTORGA, C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 2 1 LA FLORESTA, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 12 0 TANCAT, U.D.,B
Jornada 208-10-2017
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 1 6 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SALOU, U.D.,A 1 3 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 1 4 MONTROIG AT.,A
CAMBRILS UNIO, CF,B 2 3 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B 5 2 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 3 0 BONAVISTA, C.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 4 2 TORREFORTA, C.D.C.,B
TANCAT, U.D.,B 1 5 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 315-10-2017
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 1 9 SALOU, U.D.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 8 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
MONTROIG AT.,A 3 3 CAMBRILS UNIO, CF,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 4 1 REUS DEPORTIU, C.F.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 7 2 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BONAVISTA, C.,A 5 3 LA FLORESTA, C.D.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 2 1 TANCAT, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 5 1 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 422-10-2017
SALOU, U.D.,A 0 4 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 3 2 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CAMBRILS UNIO, CF,B 6 8 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B 9 2 MONTROIG AT.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 0 10 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,B 6 2 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TANCAT, U.D.,B 2 4 BONAVISTA, C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 4 3 TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 529-10-2017
SALOU, U.D.,A 2 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 1 7 CAMBRILS UNIO, CF,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 3 2 REUS DEPORTIU, C.F.,B
MONTROIG AT.,A 9 0 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 6 0 LA FLORESTA, C.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 4 0 TANCAT, U.D.,B
BONAVISTA, C.,A 1 0 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 7 1 TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 605-11-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 2 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CAMBRILS UNIO, CF,B 3 4 SALOU, U.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B 5 0 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 0 8 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
LA FLORESTA, C.D.,B 1 3 MONTROIG AT.,A
TANCAT, U.D.,B 1 5 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 4 6 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 3 4 BONAVISTA, C.,A
Jornada 712-11-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 3 7 CAMBRILS UNIO, CF,B
SALOU, U.D.,A 1 8 REUS DEPORTIU, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 5 0 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 2 1 LA FLORESTA, C.D.,B
MONTROIG AT.,A 7 3 TANCAT, U.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 3 1 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 2 1 TORREFORTA, C.D.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 9 2 BONAVISTA, C.,A
Jornada 819-11-2017
CAMBRILS UNIO, CF,B 1 4 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
REUS DEPORTIU, C.F.,B 15 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 0 10 SALOU, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 1 2 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TANCAT, U.D.,B 1 7 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 5 3 MONTROIG AT.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 1 6 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BONAVISTA, C.,A 4 4 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 926-11-2017
CAMBRILS UNIO, CF,B 1 1 REUS DEPORTIU, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 10 2 UNIO ASTORGA, C.E.,A
SALOU, U.D.,A 6 3 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 4 4 TANCAT, U.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 3 0 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
MONTROIG AT.,A 4 1 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 6 1 BONAVISTA, C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 1 1 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 1003-12-2017
REUS DEPORTIU, C.F.,B 1 1 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 2 10 CAMBRILS UNIO, CF,B
LA FLORESTA, C.D.,B 6 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
TANCAT, U.D.,B 1 3 SALOU, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 4 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 1 4 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
BONAVISTA, C.,A 0 5 MONTROIG AT.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 0 5 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 1117-12-2017
REUS DEPORTIU, C.F.,B 11 0 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CAMBRILS UNIO, CF,B 5 1 LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 5 1 TANCAT, U.D.,B
SALOU, U.D.,A 7 3 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 2 3 TORREFORTA, C.D.C.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 11 2 BONAVISTA, C.,A
MONTROIG AT.,A 5 1 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 3 1 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 1214-01-2018
UNIO ASTORGA, C.E.,A 0 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 1 5 REUS DEPORTIU, C.F.,B
TANCAT, U.D.,B 2 5 CAMBRILS UNIO, CF,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 6 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 1 7 SALOU, U.D.,A
BONAVISTA, C.,A 3 4 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 2 4 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 0 1 MONTROIG AT.,A
Jornada 1321-01-2018
UNIO ASTORGA, C.E.,A 2 7 LA FLORESTA, C.D.,B
REUS DEPORTIU, C.F.,B 12 1 TANCAT, U.D.,B
CAMBRILS UNIO, CF,B 4 2 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 2 5 TORREFORTA, C.D.C.,B
SALOU, U.D.,A 5 4 BONAVISTA, C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 10 5 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 4 4 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 7 1 MONTROIG AT.,A
Jornada 1428-01-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 3 0 LA FLORESTA, C.D.,B
TANCAT, U.D.,B 9 0 UNIO ASTORGA, C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 1 3 REUS DEPORTIU, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 2 1 CAMBRILS UNIO, CF,B
BONAVISTA, C.,A 6 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 1 2 SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 7 2 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
MONTROIG AT.,A 3 3 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
Jornada 1504-02-2018
LA FLORESTA, C.D.,B 6 3 TANCAT, U.D.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 0 12 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B 4 0 TORREFORTA, C.D.C.,B
CAMBRILS UNIO, CF,B 2 3 BONAVISTA, C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 3 4 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SALOU, U.D.,A 4 4 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 1 2 MONTROIG AT.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 3 2 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 1618-02-2018
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 7 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SALOU, U.D.,A 3 2 MONTROIG AT.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 3 2 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
CAMBRILS UNIO, CF,B 2 2 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B 12 0 BONAVISTA, C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 1 8 TORREFORTA, C.D.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 2 1 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TANCAT, U.D.,B 1 7 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 1725-02-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 5 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 3 2 SALOU, U.D.,A
MONTROIG AT.,A 4 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 4 1 CAMBRILS UNIO, CF,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 2 5 REUS DEPORTIU, C.F.,B
BONAVISTA, C.,A 10 2 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 1 1 LA FLORESTA, C.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 6 3 TANCAT, U.D.,B
Jornada 1804-03-2018
SALOU, U.D.,A 5 3 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 0 5 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
CAMBRILS UNIO, CF,B 3 2 MONTROIG AT.,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B 8 2 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 2 9 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 1 4 BONAVISTA, C.,A
TANCAT, U.D.,B 0 2 TORREFORTA, C.D.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 2 4 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 1911-03-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 2 1 SALOU, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 3 7 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 4 0 CAMBRILS UNIO, CF,B
MONTROIG AT.,A 0 7 REUS DEPORTIU, C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 11 0 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 1 5 LA FLORESTA, C.D.,B
BONAVISTA, C.,A 7 4 TANCAT, U.D.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 0 3 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 2018-03-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 2 5 SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIO, CF,B 3 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
REUS DEPORTIU, C.F.,B 2 1 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 0 11 MONTROIG AT.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 3 3 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
TANCAT, U.D.,B 4 4 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 0 0 BONAVISTA, C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 0 9 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 2125-03-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 13 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
SALOU, U.D.,A 4 0 CAMBRILS UNIO, CF,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 1 10 REUS DEPORTIU, C.F.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 10 1 UNIO ASTORGA, C.E.,A
MONTROIG AT.,A 5 1 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 10 1 TANCAT, U.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 5 0 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BONAVISTA, C.,A 1 4 TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 2208-04-2018
CAMBRILS UNIO, CF,B 4 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
REUS DEPORTIU, C.F.,B 4 2 SALOU, U.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 3 7 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA FLORESTA, C.D.,B 1 3 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
TANCAT, U.D.,B 0 5 MONTROIG AT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 1 4 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 0 9 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
BONAVISTA, C.,A 4 2 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 2315-04-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 6 0 CAMBRILS UNIO, CF,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 1 9 REUS DEPORTIU, C.F.,B
SALOU, U.D.,A 10 0 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 1 2 LA FLORESTA, C.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 3 0 TANCAT, U.D.,B
MONTROIG AT.,A 7 1 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 3 3 TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 7 1 BONAVISTA, C.,A
Jornada 2422-04-2018
REUS DEPORTIU, C.F.,B 7 1 CAMBRILS UNIO, CF,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 2 8 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
LA FLORESTA, C.D.,B 1 4 SALOU, U.D.,A
TANCAT, U.D.,B 4 5 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 3 4 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 1 2 MONTROIG AT.,A
BONAVISTA, C.,A 1 2 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 2 1 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 2529-04-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 3 3 REUS DEPORTIU, C.F.,B
CAMBRILS UNIO, CF,B 5 0 UNIO ASTORGA, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 2 0 LA FLORESTA, C.D.,B
SALOU, U.D.,A 7 2 TANCAT, U.D.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 2 2 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 8 3 TORREFORTA, C.D.C.,B
MONTROIG AT.,A 16 0 BONAVISTA, C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 2 4 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 2606-05-2018
UNIO ASTORGA, C.E.,A 1 14 REUS DEPORTIU, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 2 5 CAMBRILS UNIO, CF,B
TANCAT, U.D.,B 0 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 2 5 SALOU, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 2 2 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BONAVISTA, C.,A 1 4 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 1 6 MONTROIG AT.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 1 1 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 2713-05-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 15 0 UNIO ASTORGA, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F.,B 4 0 LA FLORESTA, C.D.,B
CAMBRILS UNIO, CF,B 7 2 TANCAT, U.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 2 4 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SALOU, U.D.,A 3 1 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 9 0 BONAVISTA, C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 10 0 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MONTROIG AT.,A 6 4 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 2820-05-2018
LA FLORESTA, C.D.,B 9 1 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TANCAT, U.D.,B 1 7 REUS DEPORTIU, C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 4 2 CAMBRILS UNIO, CF,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 4 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
BONAVISTA, C.,A 2 10 SALOU, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 8 3 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 2 3 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
MONTROIG AT.,A 0 6 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 2927-05-2018
LA FLORESTA, C.D.,B 0 7 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 1 7 TANCAT, U.D.,B
REUS DEPORTIU, C.F.,B 4 1 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CAMBRILS UNIO, CF,B 4 1 TORREFORTA, C.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 2 2 BONAVISTA, C.,A
SALOU, U.D.,A 2 2 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 4 5 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 3 2 MONTROIG AT.,A
Jornada 3003-06-2018
TANCAT, U.D.,B 5 6 LA FLORESTA, C.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 6 1 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 1 10 REUS DEPORTIU, C.F.,B
BONAVISTA, C.,A 4 4 CAMBRILS UNIO, CF,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 8 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 3 3 SALOU, U.D.,A
MONTROIG AT.,A 4 7 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 4 0 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.