Competició | TEMPORADA 2017-2018

benjami 7 primera divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2017
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 16 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
MONTROIG AT.,A 62 SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 90 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 33 CAMBRILS UNIO, CF,B
BONAVISTA, C.,A 111 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 30 UNIO ASTORGA, C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 21 LA FLORESTA, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 120 TANCAT, U.D.,A
Jornada 2 08-10-2017
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SALOU, U.D.,A 13 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 14 MONTROIG AT.,A
CAMBRILS UNIO, CF,B 23 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 52 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 30 BONAVISTA, C.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 42 TORREFORTA, C.D.C.,B
TANCAT, U.D.,A 15 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 3 15-10-2017
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 19 SALOU, U.D.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 81 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
MONTROIG AT.,A 33 CAMBRILS UNIO, CF,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 41 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 72 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BONAVISTA, C.,A 53 LA FLORESTA, C.D.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 21 TANCAT, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 51 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 4 22-10-2017
SALOU, U.D.,A 04 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 32 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
CAMBRILS UNIO, CF,B 68 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 92 MONTROIG AT.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 010 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,B 62 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TANCAT, U.D.,A 24 BONAVISTA, C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 43 TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 5 29-10-2017
SALOU, U.D.,A 21 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 17 CAMBRILS UNIO, CF,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 32 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
MONTROIG AT.,A 90 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 60 LA FLORESTA, C.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 40 TANCAT, U.D.,A
BONAVISTA, C.,A 10 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 71 TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 6 05-11-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 213 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CAMBRILS UNIO, CF,B 34 SALOU, U.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 50 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
UNIO ASTORGA, C.E.,A 08 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
LA FLORESTA, C.D.,B 13 MONTROIG AT.,A
TANCAT, U.D.,A 15 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 46 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 34 BONAVISTA, C.,A
Jornada 7 12-11-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 37 CAMBRILS UNIO, CF,B
SALOU, U.D.,A 18 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 50 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 21 LA FLORESTA, C.D.,B
MONTROIG AT.,A 73 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 31 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 21 TORREFORTA, C.D.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 92 BONAVISTA, C.,A
Jornada 8 19-11-2017
CAMBRILS UNIO, CF,B 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 150 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
UNIO ASTORGA, C.E.,A 010 SALOU, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
TANCAT, U.D.,A 17 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 53 MONTROIG AT.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 16 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BONAVISTA, C.,A 44 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 9 26-11-2017
CAMBRILS UNIO, CF,B 11 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 102 UNIO ASTORGA, C.E.,A
SALOU, U.D.,A 63 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 44 TANCAT, U.D.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 30 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
MONTROIG AT.,A 41 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 61 BONAVISTA, C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 11 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 10 03-12-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 210 CAMBRILS UNIO, CF,B
LA FLORESTA, C.D.,B 61 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
TANCAT, U.D.,A 13 SALOU, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 41 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
TORREFORTA, C.D.C.,B 14 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
BONAVISTA, C.,A 05 MONTROIG AT.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 05 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 11 17-12-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 110 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CAMBRILS UNIO, CF,B 51 LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 51 TANCAT, U.D.,A
SALOU, U.D.,A 73 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 23 TORREFORTA, C.D.C.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 112 BONAVISTA, C.,A
MONTROIG AT.,A 51 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 31 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 12 14-01-2018
UNIO ASTORGA, C.E.,A 012 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 15 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TANCAT, U.D.,A 25 CAMBRILS UNIO, CF,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 62 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
TORREFORTA, C.D.C.,B 17 SALOU, U.D.,A
BONAVISTA, C.,A 34 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 24 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 01 MONTROIG AT.,A
Jornada 13 21-01-2018
UNIO ASTORGA, C.E.,A 27 LA FLORESTA, C.D.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 121 TANCAT, U.D.,A
CAMBRILS UNIO, CF,B 42 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 25 TORREFORTA, C.D.C.,B
SALOU, U.D.,A 54 BONAVISTA, C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 105 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 44 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 71 MONTROIG AT.,A
Jornada 14 28-01-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 30 LA FLORESTA, C.D.,B
TANCAT, U.D.,A 90 UNIO ASTORGA, C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 13 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 21 CAMBRILS UNIO, CF,B
BONAVISTA, C.,A 63 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 12 SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 72 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
MONTROIG AT.,A 33 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
Jornada 15 04-02-2018
LA FLORESTA, C.D.,B 63 TANCAT, U.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 012 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 40 TORREFORTA, C.D.C.,B
CAMBRILS UNIO, CF,B 23 BONAVISTA, C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 34 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SALOU, U.D.,A 44 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 12 MONTROIG AT.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2018
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 71 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
SALOU, U.D.,A 32 MONTROIG AT.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 32 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
CAMBRILS UNIO, CF,B 22 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 120 BONAVISTA, C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 18 TORREFORTA, C.D.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 21 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TANCAT, U.D.,A 17 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 17 25-02-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 51 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 32 SALOU, U.D.,A
MONTROIG AT.,A 43 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 41 CAMBRILS UNIO, CF,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 25 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
BONAVISTA, C.,A 102 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 11 LA FLORESTA, C.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 63 TANCAT, U.D.,A
Jornada 18 04-03-2018
SALOU, U.D.,A 53 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 05 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
CAMBRILS UNIO, CF,B 32 MONTROIG AT.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 82 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 29 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 14 BONAVISTA, C.,A
TANCAT, U.D.,A 02 TORREFORTA, C.D.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 24 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 19 11-03-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 21 SALOU, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 37 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 40 CAMBRILS UNIO, CF,B
MONTROIG AT.,A 07 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 110 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 15 LA FLORESTA, C.D.,B
BONAVISTA, C.,A 74 TANCAT, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 03 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 20 18-03-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 25 SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIO, CF,B 31 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 21 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 011 MONTROIG AT.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 33 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
TANCAT, U.D.,A 44 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 00 BONAVISTA, C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 09 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 21 25-03-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 130 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
SALOU, U.D.,A 40 CAMBRILS UNIO, CF,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 110 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 101 UNIO ASTORGA, C.E.,A
MONTROIG AT.,A 51 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 101 TANCAT, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 50 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BONAVISTA, C.,A 14 TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 22 08-04-2018
CAMBRILS UNIO, CF,B 41 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 42 SALOU, U.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 37 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
LA FLORESTA, C.D.,B 13 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
TANCAT, U.D.,A 05 MONTROIG AT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 14 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 09 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
BONAVISTA, C.,A 42 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 23 15-04-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 60 CAMBRILS UNIO, CF,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 19 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
SALOU, U.D.,A 100 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 12 LA FLORESTA, C.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 30 TANCAT, U.D.,A
MONTROIG AT.,A 71 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 33 TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 71 BONAVISTA, C.,A
Jornada 24 22-04-2018
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 71 CAMBRILS UNIO, CF,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 28 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
LA FLORESTA, C.D.,B 14 SALOU, U.D.,A
TANCAT, U.D.,A 45 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 34 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 12 MONTROIG AT.,A
BONAVISTA, C.,A 12 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 25 29-04-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 33 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
CAMBRILS UNIO, CF,B 50 UNIO ASTORGA, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 20 LA FLORESTA, C.D.,B
SALOU, U.D.,A 72 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 22 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 83 TORREFORTA, C.D.C.,B
MONTROIG AT.,A 160 BONAVISTA, C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 24 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 26 06-05-2018
UNIO ASTORGA, C.E.,A 114 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
LA FLORESTA, C.D.,B 25 CAMBRILS UNIO, CF,B
TANCAT, U.D.,A 03 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 25 SALOU, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 22 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
BONAVISTA, C.,A 14 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 16 MONTROIG AT.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 27 13-05-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 150 UNIO ASTORGA, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 40 LA FLORESTA, C.D.,B
CAMBRILS UNIO, CF,B 72 TANCAT, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 24 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SALOU, U.D.,A 31 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 90 BONAVISTA, C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 100 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MONTROIG AT.,A 64 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 28 20-05-2018
LA FLORESTA, C.D.,B 91 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TANCAT, U.D.,A 17 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 42 CAMBRILS UNIO, CF,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 40 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
BONAVISTA, C.,A 210 SALOU, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 83 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 23 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
MONTROIG AT.,A 06 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 29 27-05-2018
LA FLORESTA, C.D.,B 07 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 17 TANCAT, U.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 41 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CAMBRILS UNIO, CF,B 41 TORREFORTA, C.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 22 BONAVISTA, C.,A
SALOU, U.D.,A 22 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C 45 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A 32 MONTROIG AT.,A
Jornada 30 03-06-2018
TANCAT, U.D.,A 56 LA FLORESTA, C.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 61 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 110 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
BONAVISTA, C.,A 44 CAMBRILS UNIO, CF,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 82 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 33 SALOU, U.D.,A
MONTROIG AT.,A 47 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 40 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.