Competició | TEMPORADA 2017-2018

benjami 7 primera divisio | grup 5

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2017
LA FLORESTA, C.D.,C 34 BASE MARC BARTRA CF,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 17 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 14 ALCOVER, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 42 TORREDEMBARRA, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 91 ICOMAR, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 54 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 05 MORELL, C.D.,A
TANCAT, U.D.,B 28 CANONJA, C.F.,B
Jornada 2 08-10-2017
BASE MARC BARTRA CF,A 150 TANCAT, U.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 62 LA FLORESTA, C.D.,C
ALCOVER, C.E.,A 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 61 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
ICOMAR, C.F.,A 27 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 112 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
MORELL, C.D.,A 30 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
CANONJA, C.F.,B 44 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 3 15-10-2017
BASE MARC BARTRA CF,A 36 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 96 ALCOVER, C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 42 TORREDEMBARRA, U.D.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 16 ICOMAR, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 51 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 53 MORELL, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 11 CANONJA, C.F.,B
TANCAT, U.D.,B 17 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 4 22-10-2017
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 210 TANCAT, U.D.,B
ALCOVER, C.E.,A 43 BASE MARC BARTRA CF,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 21 LA FLORESTA, C.D.,C
ICOMAR, C.F.,A 54 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 43 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
MORELL, C.D.,A 33 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
CANONJA, C.F.,B 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 06 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 5 29-10-2017
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 33 ALCOVER, C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 45 TORREDEMBARRA, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 33 ICOMAR, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 53 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 12 MORELL, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 43 CANONJA, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 112 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TANCAT, U.D.,B 05 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 6 05-11-2017
ALCOVER, C.E.,A 100 TANCAT, U.D.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 06 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ICOMAR, C.F.,A 010 BASE MARC BARTRA CF,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 53 LA FLORESTA, C.D.,C
MORELL, C.D.,A 62 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CANONJA, C.F.,B 34 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 41 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 36 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 7 12-11-2017
ALCOVER, C.E.,A 71 TORREDEMBARRA, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 161 ICOMAR, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 60 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 11 MORELL, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 43 CANONJA, C.F.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 33 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 43 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
TANCAT, U.D.,B 117 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 8 19-11-2017
TORREDEMBARRA, U.D.,A 161 TANCAT, U.D.,B
ICOMAR, C.F.,A 15 ALCOVER, C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 211 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
MORELL, C.D.,A 00 BASE MARC BARTRA CF,A
CANONJA, C.F.,B 32 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 41 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 63 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 42 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
Jornada 9 26-11-2017
TORREDEMBARRA, U.D.,A 67 ICOMAR, C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 103 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 52 MORELL, C.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 40 CANONJA, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 32 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 36 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TANCAT, U.D.,B 16 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
Jornada 10 03-12-2017
ICOMAR, C.F.,A 71 TANCAT, U.D.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 26 TORREDEMBARRA, U.D.,A
MORELL, C.D.,A 01 ALCOVER, C.E.,A
CANONJA, C.F.,B 35 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 22 BASE MARC BARTRA CF,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 41 LA FLORESTA, C.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 30 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 81 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
Jornada 11 17-12-2017
ICOMAR, C.F.,A 68 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 03 MORELL, C.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 33 CANONJA, C.F.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 52 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE MARC BARTRA CF,A 43 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
LA FLORESTA, C.D.,C 25 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 24 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
TANCAT, U.D.,B 010 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
Jornada 12 14-01-2018
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 123 TANCAT, U.D.,B
MORELL, C.D.,A 81 ICOMAR, C.F.,A
CANONJA, C.F.,B 14 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 49 ALCOVER, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 45 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 31 BASE MARC BARTRA CF,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 51 LA FLORESTA, C.D.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 13 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 13 21-01-2018
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 110 MORELL, C.D.,A
ICOMAR, C.F.,A 55 CANONJA, C.F.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 24 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ALCOVER, C.E.,A 42 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 33 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE MARC BARTRA CF,A 61 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
LA FLORESTA, C.D.,C 10 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
TANCAT, U.D.,B 05 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 14 28-01-2018
TANCAT, U.D.,B 013 MORELL, C.D.,A
CANONJA, C.F.,B 51 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 34 ICOMAR, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 12 TORREDEMBARRA, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 51 ALCOVER, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 03 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 34 BASE MARC BARTRA CF,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 54 LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 15 04-02-2018
MORELL, C.D.,A 60 CANONJA, C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 25 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ICOMAR, C.F.,A 26 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 08 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ALCOVER, C.E.,A 72 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 100 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA FLORESTA, C.D.,C 100 TANCAT, U.D.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2018
BASE MARC BARTRA CF,A 52 LA FLORESTA, C.D.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ALCOVER, C.E.,A 51 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 14 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
ICOMAR, C.F.,A 24 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 92 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
MORELL, C.D.,A 30 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CANONJA, C.F.,B 31 TANCAT, U.D.,B
Jornada 17 25-02-2018
TANCAT, U.D.,B 13 BASE MARC BARTRA CF,A
LA FLORESTA, C.D.,C 211 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 06 ALCOVER, C.E.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 22 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 51 ICOMAR, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 92 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 03 MORELL, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 16 CANONJA, C.F.,B
Jornada 18 04-03-2018
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 62 BASE MARC BARTRA CF,A
ALCOVER, C.E.,A 61 LA FLORESTA, C.D.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A 26 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ICOMAR, C.F.,A 45 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 75 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
MORELL, C.D.,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CANONJA, C.F.,B 25 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 40 TANCAT, U.D.,B
Jornada 19 11-03-2018
TANCAT, U.D.,B 29 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 12 ALCOVER, C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 42 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 44 ICOMAR, C.F.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 81 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 20 MORELL, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 52 CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 62 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 20 18-03-2018
ALCOVER, C.E.,A 33 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 15 BASE MARC BARTRA CF,A
ICOMAR, C.F.,A 53 LA FLORESTA, C.D.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 36 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
MORELL, C.D.,A 72 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CANONJA, C.F.,B 52 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 37 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 90 TANCAT, U.D.,B
Jornada 21 25-03-2018
TANCAT, U.D.,B 09 ALCOVER, C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 33 TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 41 ICOMAR, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 33 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 38 MORELL, C.D.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 64 CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 60 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 71 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 22 08-04-2018
TORREDEMBARRA, U.D.,A 26 ALCOVER, C.E.,A
ICOMAR, C.F.,A 34 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 36 BASE MARC BARTRA CF,A
MORELL, C.D.,A 32 LA FLORESTA, C.D.,C
CANONJA, C.F.,B 21 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 14 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 43 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 140 TANCAT, U.D.,B
Jornada 23 15-04-2018
TANCAT, U.D.,B 05 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 134 ICOMAR, C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 102 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 62 MORELL, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 32 CANONJA, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 02 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 11 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 24 22-04-2018
ICOMAR, C.F.,A 57 TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 18 ALCOVER, C.E.,A
MORELL, C.D.,A 32 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
CANONJA, C.F.,B 23 BASE MARC BARTRA CF,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 42 LA FLORESTA, C.D.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 51 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 90 TANCAT, U.D.,B
Jornada 25 29-04-2018
TANCAT, U.D.,B 39 ICOMAR, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 33 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ALCOVER, C.E.,A 13 MORELL, C.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 33 CANONJA, C.F.,B
BASE MARC BARTRA CF,A 22 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA FLORESTA, C.D.,C 22 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 39 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 23 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
Jornada 26 06-05-2018
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 83 ICOMAR, C.F.,A
MORELL, C.D.,A 70 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CANONJA, C.F.,B 19 ALCOVER, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 07 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 32 BASE MARC BARTRA CF,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 50 LA FLORESTA, C.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 46 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 83 TANCAT, U.D.,B
Jornada 27 13-05-2018
TANCAT, U.D.,B 48 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ICOMAR, C.F.,A 27 MORELL, C.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 45 CANONJA, C.F.,B
ALCOVER, C.E.,A 74 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 13 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
BASE MARC BARTRA CF,A 36 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA FLORESTA, C.D.,C 23 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 35 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
Jornada 28 20-05-2018
MORELL, C.D.,A 92 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CANONJA, C.F.,B 84 ICOMAR, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 63 TORREDEMBARRA, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 33 ALCOVER, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 12 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 22 BASE MARC BARTRA CF,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 05 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 100 TANCAT, U.D.,B
Jornada 29 27-05-2018
MORELL, C.D.,A 102 TANCAT, U.D.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 63 CANONJA, C.F.,B
ICOMAR, C.F.,A 44 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 28 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ALCOVER, C.E.,A 52 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 31 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
BASE MARC BARTRA CF,A 62 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 21 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 30 03-06-2018
CANONJA, C.F.,B 23 MORELL, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 31 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 25 ICOMAR, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 161 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 45 ALCOVER, C.E.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 03 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 01 BASE MARC BARTRA CF,A
TANCAT, U.D.,B 13 LA FLORESTA, C.D.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.