Competició | TEMPORADA 2017-2018

benjami 7 segona divisio | grup 16

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 63 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 65 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 19 LLOREDA, C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 33 Pª BARC. ANGUERA,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 32 MARTINENC, F.C.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 12 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 21 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 42 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Jornada 2 08-10-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 35 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 27 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
LLOREDA, C.F.,A 42 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 42 SANTA EULALIA, C.F.,C
MARTINENC, F.C.,D 12 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 52 ESCOLA E.BRAFA ,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 15 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 42 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Jornada 3 15-10-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 14 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 73 LLOREDA, C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 20 Pª BARC. ANGUERA,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 64 MARTINENC, F.C.,D
TURO PEIRA, C.C.D.,A 36 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 15 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 01 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 42 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Jornada 4 22-10-2017
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 06 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
LLOREDA, C.F.,A 42 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Pª BARC. ANGUERA,B 09 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
MARTINENC, F.C.,D 63 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 81 SANTA EULALIA, C.F.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 03 TURO PEIRA, C.C.D.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 52 ESCOLA E.BRAFA ,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 27 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Jornada 5 29-10-2017
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 06 LLOREDA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 31 Pª BARC. ANGUERA,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 93 MARTINENC, F.C.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 13 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 45 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 05 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 33 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 21 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Jornada 6 05-11-2017
LLOREDA, C.F.,A 53 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
Pª BARC. ANGUERA,B 41 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
MARTINENC, F.C.,D 22 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 03 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 73 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 61 SANTA EULALIA, C.F.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 23 TURO PEIRA, C.C.D.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 20 ESCOLA E.BRAFA ,A
Jornada 7 12-11-2017
LLOREDA, C.F.,A 70 Pª BARC. ANGUERA,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 02 MARTINENC, F.C.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 13 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 91 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 210 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 32 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 06 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 80 ESCOLA E.BRAFA ,A
Jornada 8 19-11-2017
Pª BARC. ANGUERA,B 06 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
MARTINENC, F.C.,D 28 LLOREDA, C.F.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 62 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 52 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 81 SANTA EULALIA, C.F.,C
ESCOLA E.BRAFA ,A 11 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 9 26-11-2017
Pª BARC. ANGUERA,B 42 MARTINENC, F.C.,D
LLOREDA, C.F.,A 43 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 32 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 13 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 62 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 37 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 12 ESCOLA E.BRAFA ,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 51 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 10 03-12-2017
MARTINENC, F.C.,D 12 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 52 Pª BARC. ANGUERA,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 16 LLOREDA, C.F.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 101 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 32 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 03 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 86 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 32 SANTA EULALIA, C.F.,C
Jornada 11 17-12-2017
MARTINENC, F.C.,D 15 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 30 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
LLOREDA, C.F.,A 30 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 14 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 12 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 131 ESCOLA E.BRAFA ,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 13 TURO PEIRA, C.C.D.,A
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 70 SANTA EULALIA, C.F.,C
Jornada 12 14-01-2018
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 60 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 52 MARTINENC, F.C.,D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 30 Pª BARC. ANGUERA,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 25 LLOREDA, C.F.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 33 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A 27 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 24 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Jornada 13 21-01-2018
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 91 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
MARTINENC, F.C.,D 08 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Pª BARC. ANGUERA,B 01 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
LLOREDA, C.F.,A 20 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 41 ESCOLA E.BRAFA ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 12 TURO PEIRA, C.C.D.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 132 SANTA EULALIA, C.F.,C
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 70 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Jornada 14 28-01-2018
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 20 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 21 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 36 MARTINENC, F.C.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 50 Pª BARC. ANGUERA,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 16 LLOREDA, C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 16 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 12 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 16 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 15 04-02-2018
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 35 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 41 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
MARTINENC, F.C.,D 35 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Pª BARC. ANGUERA,B 31 ESCOLA E.BRAFA ,A
LLOREDA, C.F.,A 71 TURO PEIRA, C.C.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 41 SANTA EULALIA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 52 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 43 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2018
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 46 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 51 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
LLOREDA, C.F.,A 70 SANTA EULALIA, C.F.,C
Pª BARC. ANGUERA,B 23 TURO PEIRA, C.C.D.,A
MARTINENC, F.C.,D 42 ESCOLA E.BRAFA ,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 21 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 34 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 31 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
Jornada 17 25-02-2018
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 50 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 41 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 16 LLOREDA, C.F.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 00 Pª BARC. ANGUERA,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 22 MARTINENC, F.C.,D
ESCOLA E.BRAFA ,A 35 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 60 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 36 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Jornada 18 04-03-2018
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 20 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
LLOREDA, C.F.,A 44 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 92 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
MARTINENC, F.C.,D 80 SANTA EULALIA, C.F.,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 31 TURO PEIRA, C.C.D.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 32 ESCOLA E.BRAFA ,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 16 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 13 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
Jornada 19 11-03-2018
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 37 LLOREDA, C.F.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 40 Pª BARC. ANGUERA,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 23 MARTINENC, F.C.,D
SANTA EULALIA, C.F.,C 16 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 31 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 46 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 50 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Jornada 20 18-03-2018
LLOREDA, C.F.,A 72 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Pª BARC. ANGUERA,B 42 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
MARTINENC, F.C.,D 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 71 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 14 SANTA EULALIA, C.F.,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 71 TURO PEIRA, C.C.D.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 80 ESCOLA E.BRAFA ,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 50 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
Jornada 21 25-03-2018
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 13 LLOREDA, C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 20 Pª BARC. ANGUERA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 56 MARTINENC, F.C.,D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 22 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 12 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 03 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 10 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 110 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Jornada 22 08-04-2018
Pª BARC. ANGUERA,B 17 LLOREDA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,D 85 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 70 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 16 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 72 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 10 SANTA EULALIA, C.F.,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 51 TURO PEIRA, C.C.D.,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 21 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
Jornada 23 15-04-2018
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 31 Pª BARC. ANGUERA,B
LLOREDA, C.F.,A 60 MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 27 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 11 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 55 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 21 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 18 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 44 ESCOLA E.BRAFA ,A
Jornada 24 22-04-2018
MARTINENC, F.C.,D 62 Pª BARC. ANGUERA,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 23 LLOREDA, C.F.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 24 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 63 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 26 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 90 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 51 SANTA EULALIA, C.F.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A 22 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
Jornada 25 29-04-2018
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 21 MARTINENC, F.C.,D
Pª BARC. ANGUERA,B 07 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
LLOREDA, C.F.,A 10 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 27 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 14 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 23 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 22 ESCOLA E.BRAFA ,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 31 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 26 06-05-2018
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 40 MARTINENC, F.C.,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 23 Pª BARC. ANGUERA,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 61 LLOREDA, C.F.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 01 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 80 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA E.BRAFA ,A 58 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 43 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 13 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
Jornada 27 13-05-2018
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 12 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
MARTINENC, F.C.,D 01 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Pª BARC. ANGUERA,B 25 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
LLOREDA, C.F.,A 72 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 35 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 41 ESCOLA E.BRAFA ,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 102 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 43 SANTA EULALIA, C.F.,C
Jornada 28 20-05-2018
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 05 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 73 MARTINENC, F.C.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 34 Pª BARC. ANGUERA,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 22 LLOREDA, C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 45 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 43 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
SANTA EULALIA, C.F.,C 17 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 22 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
Jornada 29 27-05-2018
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 23 CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,B 41 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
MARTINENC, F.C.,D 43 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Pª BARC. ANGUERA,B 24 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
LLOREDA, C.F.,A 41 ESCOLA E.BRAFA ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 02 TURO PEIRA, C.C.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 81 SANTA EULALIA, C.F.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 113 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Jornada 30 03-06-2018
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 50 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 25 Pª BARC. BARCINO, CE.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 30 MARTINENC, F.C.,D
ESCOLA E.BRAFA ,A 12 Pª BARC. ANGUERA,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 34 LLOREDA, C.F.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 28 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 26 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
CONGRÉS CLUB ESPORTIU ,A 23 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.