Competició | TEMPORADA 2017-2018

benjami 7 segona divisio | grup 18

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2017
TECNOFUTBOL C.F.,C 29 SANT ANDREU, U.E.,D
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 24 ALZAMORA, C.F. ,A
MARTINENC, F.C.,C 32 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Pª BARC. CINC COPES,B 02 SARRIA, C.P.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 09 SANTA EULALIA, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 120 BARCELONETA, C.F.,A
HORTA, U.AT.,B 23 CATALONIA, U.B.,B
PUJADAS, C.D.,A 130 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
Jornada 2 08-10-2017
SANT ANDREU, U.E.,D 30 PUJADAS, C.D.,A
ALZAMORA, C.F. ,A 122 TECNOFUTBOL C.F.,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A 61 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SARRIA, C.P.,B 64 MARTINENC, F.C.,C
SANTA EULALIA, C.F.,B 81 Pª BARC. CINC COPES,B
BARCELONETA, C.F.,A 06 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
CATALONIA, U.B.,B 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 10 HORTA, U.AT.,B
Jornada 3 15-10-2017
SANT ANDREU, U.E.,D 62 ALZAMORA, C.F. ,A
TECNOFUTBOL C.F.,C 16 LA SALUT PERE GOL AE.,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 25 SARRIA, C.P.,B
MARTINENC, F.C.,C 15 SANTA EULALIA, C.F.,B
Pª BARC. CINC COPES,B 33 BARCELONETA, C.F.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 13 CATALONIA, U.B.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 74 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
PUJADAS, C.D.,A 32 HORTA, U.AT.,B
Jornada 4 22-10-2017
ALZAMORA, C.F. ,A 53 PUJADAS, C.D.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 34 SANT ANDREU, U.E.,D
SARRIA, C.P.,B 43 TECNOFUTBOL C.F.,C
SANTA EULALIA, C.F.,B 90 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
BARCELONETA, C.F.,A 27 MARTINENC, F.C.,C
CATALONIA, U.B.,B 83 Pª BARC. CINC COPES,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 25 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
HORTA, U.AT.,B 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
Jornada 5 29-10-2017
ALZAMORA, C.F. ,A 11 LA SALUT PERE GOL AE.,A
SANT ANDREU, U.E.,D 22 SARRIA, C.P.,B
TECNOFUTBOL C.F.,C 110 SANTA EULALIA, C.F.,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 91 BARCELONETA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,C 25 CATALONIA, U.B.,B
Pª BARC. CINC COPES,B 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 41 HORTA, U.AT.,B
PUJADAS, C.D.,A 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
Jornada 6 05-11-2017
LA SALUT PERE GOL AE.,A 33 PUJADAS, C.D.,A
SARRIA, C.P.,B 92 ALZAMORA, C.F. ,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 35 SANT ANDREU, U.E.,D
BARCELONETA, C.F.,A 23 TECNOFUTBOL C.F.,C
CATALONIA, U.B.,B 48 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 11 MARTINENC, F.C.,C
HORTA, U.AT.,B 42 Pª BARC. CINC COPES,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 62 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
Jornada 7 12-11-2017
LA SALUT PERE GOL AE.,A 00 SARRIA, C.P.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 25 SANTA EULALIA, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E.,D 52 BARCELONETA, C.F.,A
TECNOFUTBOL C.F.,C 44 CATALONIA, U.B.,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
MARTINENC, F.C.,C 61 HORTA, U.AT.,B
Pª BARC. CINC COPES,B 17 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
PUJADAS, C.D.,A 12 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
Jornada 8 19-11-2017
SARRIA, C.P.,B 21 PUJADAS, C.D.,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 31 LA SALUT PERE GOL AE.,A
BARCELONETA, C.F.,A 25 ALZAMORA, C.F. ,A
CATALONIA, U.B.,B 12 SANT ANDREU, U.E.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 52 TECNOFUTBOL C.F.,C
HORTA, U.AT.,B 26 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 61 MARTINENC, F.C.,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 31 Pª BARC. CINC COPES,B
Jornada 9 26-11-2017
SARRIA, C.P.,B 14 SANTA EULALIA, C.F.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 101 BARCELONETA, C.F.,A
ALZAMORA, C.F. ,A 54 CATALONIA, U.B.,B
SANT ANDREU, U.E.,D 40 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
TECNOFUTBOL C.F.,C 16 HORTA, U.AT.,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 17 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
MARTINENC, F.C.,C 42 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
PUJADAS, C.D.,A 31 Pª BARC. CINC COPES,B
Jornada 10 03-12-2017
SANTA EULALIA, C.F.,B 62 PUJADAS, C.D.,A
BARCELONETA, C.F.,A 08 SARRIA, C.P.,B
CATALONIA, U.B.,B 31 LA SALUT PERE GOL AE.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 26 ALZAMORA, C.F. ,A
HORTA, U.AT.,B 02 SANT ANDREU, U.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 70 TECNOFUTBOL C.F.,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 31 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
Pª BARC. CINC COPES,B 15 MARTINENC, F.C.,C
Jornada 11 17-12-2017
SANTA EULALIA, C.F.,B 80 BARCELONETA, C.F.,A
SARRIA, C.P.,B 53 CATALONIA, U.B.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 74 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
ALZAMORA, C.F. ,A 70 HORTA, U.AT.,B
SANT ANDREU, U.E.,D 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
TECNOFUTBOL C.F.,C 14 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 63 Pª BARC. CINC COPES,B
PUJADAS, C.D.,A 11 MARTINENC, F.C.,C
Jornada 12 14-01-2018
BARCELONETA, C.F.,A 15 PUJADAS, C.D.,A
CATALONIA, U.B.,B 18 SANTA EULALIA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 44 SARRIA, C.P.,B
HORTA, U.AT.,B 47 LA SALUT PERE GOL AE.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 40 ALZAMORA, C.F. ,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 12 SANT ANDREU, U.E.,D
Pª BARC. CINC COPES,B 50 TECNOFUTBOL C.F.,C
MARTINENC, F.C.,C 27 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
Jornada 13 21-01-2018
BARCELONETA, C.F.,A 38 CATALONIA, U.B.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 52 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
SARRIA, C.P.,B 91 HORTA, U.AT.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 63 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
ALZAMORA, C.F. ,A 34 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
SANT ANDREU, U.E.,D 50 Pª BARC. CINC COPES,B
TECNOFUTBOL C.F.,C 17 MARTINENC, F.C.,C
PUJADAS, C.D.,A 33 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
Jornada 14 28-01-2018
PUJADAS, C.D.,A 31 CATALONIA, U.B.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 45 BARCELONETA, C.F.,A
HORTA, U.AT.,B 05 SANTA EULALIA, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 12 SARRIA, C.P.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 01 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Pª BARC. CINC COPES,B 33 ALZAMORA, C.F. ,A
MARTINENC, F.C.,C 32 SANT ANDREU, U.E.,D
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 50 TECNOFUTBOL C.F.,C
Jornada 15 04-02-2018
CATALONIA, U.B.,B 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
BARCELONETA, C.F.,A 14 HORTA, U.AT.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 20 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
SARRIA, C.P.,B 40 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
LA SALUT PERE GOL AE.,A 50 Pª BARC. CINC COPES,B
ALZAMORA, C.F. ,A 52 MARTINENC, F.C.,C
SANT ANDREU, U.E.,D 52 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
TECNOFUTBOL C.F.,C 22 PUJADAS, C.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2018
SANT ANDREU, U.E.,D 41 TECNOFUTBOL C.F.,C
ALZAMORA, C.F. ,A 24 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 74 MARTINENC, F.C.,C
SARRIA, C.P.,B 72 Pª BARC. CINC COPES,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 70 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
BARCELONETA, C.F.,A 18 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
CATALONIA, U.B.,B 37 HORTA, U.AT.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 13 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 17 25-02-2018
PUJADAS, C.D.,A 25 SANT ANDREU, U.E.,D
TECNOFUTBOL C.F.,C 24 ALZAMORA, C.F. ,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 14 LA SALUT PERE GOL AE.,A
MARTINENC, F.C.,C 04 SARRIA, C.P.,B
Pª BARC. CINC COPES,B 26 SANTA EULALIA, C.F.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 90 BARCELONETA, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 41 CATALONIA, U.B.,B
HORTA, U.AT.,B 45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
Jornada 18 04-03-2018
ALZAMORA, C.F. ,A 25 SANT ANDREU, U.E.,D
LA SALUT PERE GOL AE.,A 71 TECNOFUTBOL C.F.,C
SARRIA, C.P.,B 52 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 31 MARTINENC, F.C.,C
BARCELONETA, C.F.,A 15 Pª BARC. CINC COPES,B
CATALONIA, U.B.,B 24 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 17 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
HORTA, U.AT.,B 64 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 19 11-03-2018
PUJADAS, C.D.,A 20 ALZAMORA, C.F. ,A
SANT ANDREU, U.E.,D 23 LA SALUT PERE GOL AE.,A
TECNOFUTBOL C.F.,C 04 SARRIA, C.P.,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 18 SANTA EULALIA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,C 80 BARCELONETA, C.F.,A
Pª BARC. CINC COPES,B 14 CATALONIA, U.B.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 41 HORTA, U.AT.,B
Jornada 20 18-03-2018
LA SALUT PERE GOL AE.,A 91 ALZAMORA, C.F. ,A
SARRIA, C.P.,B 13 SANT ANDREU, U.E.,D
SANTA EULALIA, C.F.,B 92 TECNOFUTBOL C.F.,C
BARCELONETA, C.F.,A 111 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
CATALONIA, U.B.,B 22 MARTINENC, F.C.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 12 Pª BARC. CINC COPES,B
HORTA, U.AT.,B 60 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 51 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 21 25-03-2018
PUJADAS, C.D.,A 05 LA SALUT PERE GOL AE.,A
ALZAMORA, C.F. ,A 42 SARRIA, C.P.,B
SANT ANDREU, U.E.,D 43 SANTA EULALIA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F.,C 52 BARCELONETA, C.F.,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 47 CATALONIA, U.B.,B
MARTINENC, F.C.,C 35 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
Pª BARC. CINC COPES,B 00 HORTA, U.AT.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
Jornada 22 08-04-2018
SARRIA, C.P.,B 14 LA SALUT PERE GOL AE.,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 42 ALZAMORA, C.F. ,A
BARCELONETA, C.F.,A 39 SANT ANDREU, U.E.,D
CATALONIA, U.B.,B 32 TECNOFUTBOL C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 58 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
HORTA, U.AT.,B 22 MARTINENC, F.C.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 41 Pª BARC. CINC COPES,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 23 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 23 15-04-2018
PUJADAS, C.D.,A 12 SARRIA, C.P.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 54 SANTA EULALIA, C.F.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 60 BARCELONETA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E.,D 34 CATALONIA, U.B.,B
TECNOFUTBOL C.F.,C 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 27 HORTA, U.AT.,B
MARTINENC, F.C.,C 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
Pª BARC. CINC COPES,B 30 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
Jornada 24 22-04-2018
SANTA EULALIA, C.F.,B 42 SARRIA, C.P.,B
BARCELONETA, C.F.,A 04 LA SALUT PERE GOL AE.,A
CATALONIA, U.B.,B 30 ALZAMORA, C.F. ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 23 SANT ANDREU, U.E.,D
HORTA, U.AT.,B 40 TECNOFUTBOL C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 80 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 44 MARTINENC, F.C.,C
Pª BARC. CINC COPES,B 22 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 25 29-04-2018
PUJADAS, C.D.,A 26 SANTA EULALIA, C.F.,B
SARRIA, C.P.,B 91 BARCELONETA, C.F.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 41 CATALONIA, U.B.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 82 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
SANT ANDREU, U.E.,D 66 HORTA, U.AT.,B
TECNOFUTBOL C.F.,C 14 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 62 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
MARTINENC, F.C.,C 31 Pª BARC. CINC COPES,B
Jornada 26 06-05-2018
BARCELONETA, C.F.,A 111 SANTA EULALIA, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,B 24 SARRIA, C.P.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 010 LA SALUT PERE GOL AE.,A
HORTA, U.AT.,B 38 ALZAMORA, C.F. ,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 51 SANT ANDREU, U.E.,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 13 TECNOFUTBOL C.F.,C
Pª BARC. CINC COPES,B 55 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
MARTINENC, F.C.,C 42 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 27 13-05-2018
PUJADAS, C.D.,A 90 BARCELONETA, C.F.,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 63 CATALONIA, U.B.,B
SARRIA, C.P.,B 61 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
LA SALUT PERE GOL AE.,A 61 HORTA, U.AT.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
SANT ANDREU, U.E.,D 23 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
TECNOFUTBOL C.F.,C 23 Pª BARC. CINC COPES,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 42 MARTINENC, F.C.,C
Jornada 28 20-05-2018
CATALONIA, U.B.,B 73 BARCELONETA, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 16 SANTA EULALIA, C.F.,B
HORTA, U.AT.,B 23 SARRIA, C.P.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 51 LA SALUT PERE GOL AE.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 54 ALZAMORA, C.F. ,A
Pª BARC. CINC COPES,B 06 SANT ANDREU, U.E.,D
MARTINENC, F.C.,C 12 TECNOFUTBOL C.F.,C
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 44 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 29 27-05-2018
CATALONIA, U.B.,B 43 PUJADAS, C.D.,A
BARCELONETA, C.F.,A 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
SANTA EULALIA, C.F.,B 22 HORTA, U.AT.,B
SARRIA, C.P.,B 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A 42 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
ALZAMORA, C.F. ,A 84 Pª BARC. CINC COPES,B
SANT ANDREU, U.E.,D 21 MARTINENC, F.C.,C
TECNOFUTBOL C.F.,C 57 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
Jornada 30 03-06-2018
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 38 CATALONIA, U.B.,B
HORTA, U.AT.,B 52 BARCELONETA, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 22 SANTA EULALIA, C.F.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 13 SARRIA, C.P.,B
Pª BARC. CINC COPES,B 25 LA SALUT PERE GOL AE.,A
MARTINENC, F.C.,C 02 ALZAMORA, C.F. ,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 21 SANT ANDREU, U.E.,D
PUJADAS, C.D.,A 73 TECNOFUTBOL C.F.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.