Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 108-10-2017
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 3 2 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
PARE MANYANET, A.E.,C 3 3 ALCOVER, C.E.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 0 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 0 2 VILASECA C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C 2 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 7 2 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
SALOU, U.D.,B 7 5 RIUDOMS, C.D. ,C
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 0 17 CANONJA, C.F.,C
Jornada 215-10-2017
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 11 2 CE TECNIFUTBOL SALOU,B
ALCOVER, C.E.,B 1 1 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 21 0 PARE MANYANET, A.E.,C
VILASECA C.F.,B 10 3 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 1 6 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 16 1 LA SALLE REUS, F.C.,C
RIUDOMS, C.D. ,C 1 9 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
CANONJA, C.F.,C 4 0 SALOU, U.D.,B
Jornada 322-10-2017
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 3 3 ALCOVER, C.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 0 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
PARE MANYANET, A.E.,C 0 11 VILASECA C.F.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 5 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 1 3 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
LA SALLE REUS, F.C.,C 4 4 RIUDOMS, C.D. ,C
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 0 1 CANONJA, C.F.,C
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 1 4 SALOU, U.D.,B
Jornada 429-10-2017
ALCOVER, C.E.,B 9 0 CE TECNIFUTBOL SALOU,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 11 0 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
VILASECA C.F.,B 5 1 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 5 1 PARE MANYANET, A.E.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 9 2 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
RIUDOMS, C.D. ,C 3 7 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
CANONJA, C.F.,C 11 0 LA SALLE REUS, F.C.,C
SALOU, U.D.,B 2 4 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
Jornada 505-11-2017
ALCOVER, C.E.,B 0 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 2 4 VILASECA C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 2 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
PARE MANYANET, A.E.,C 2 9 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 4 1 RIUDOMS, C.D. ,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 1 5 CANONJA, C.F.,C
LA SALLE REUS, F.C.,C 3 7 SALOU, U.D.,B
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 1 5 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
Jornada 612-11-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 17 0 CE TECNIFUTBOL SALOU,B
VILASECA C.F.,B 9 1 ALCOVER, C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 3 6 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 7 0 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
RIUDOMS, C.D. ,C 2 1 PARE MANYANET, A.E.,C
CANONJA, C.F.,C 15 0 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
SALOU, U.D.,B 2 3 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 9 1 LA SALLE REUS, F.C.,C
Jornada 719-11-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 5 1 VILASECA C.F.,B
ALCOVER, C.E.,B 3 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 1 9 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 3 1 RIUDOMS, C.D. ,C
PARE MANYANET, A.E.,C 0 14 CANONJA, C.F.,C
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 2 5 SALOU, U.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 3 1 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 7 4 LA SALLE REUS, F.C.,C
Jornada 826-11-2017
VILASECA C.F.,B 9 0 CE TECNIFUTBOL SALOU,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 0 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 4 2 ALCOVER, C.E.,B
RIUDOMS, C.D. ,C 0 9 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CANONJA, C.F.,C 6 1 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SALOU, U.D.,B 3 0 PARE MANYANET, A.E.,C
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 5 3 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
LA SALLE REUS, F.C.,C 1 5 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 903-12-2017
VILASECA C.F.,B 11 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 3 0 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
ALCOVER, C.E.,B 9 2 RIUDOMS, C.D. ,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 0 5 CANONJA, C.F.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 3 1 SALOU, U.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 1 3 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 6 4 LA SALLE REUS, F.C.,C
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 2 9 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 1017-12-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 4 2 CE TECNIFUTBOL SALOU,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 4 4 VILASECA C.F.,B
RIUDOMS, C.D. ,C 0 19 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
CANONJA, C.F.,C 16 2 ALCOVER, C.E.,B
SALOU, U.D.,B 3 1 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 5 0 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA SALLE REUS, F.C.,C 2 2 PARE MANYANET, A.E.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 3 4 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
Jornada 1114-01-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 1 15 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
VILASECA C.F.,B 10 0 RIUDOMS, C.D. ,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 3 2 CANONJA, C.F.,C
ALCOVER, C.E.,B 3 2 SALOU, U.D.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 3 4 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 6 2 LA SALLE REUS, F.C.,C
PARE MANYANET, A.E.,C 0 8 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 5 10 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
Jornada 1221-01-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 10 0 CE TECNIFUTBOL SALOU,B
RIUDOMS, C.D. ,C 1 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
CANONJA, C.F.,C 2 1 VILASECA C.F.,B
SALOU, U.D.,B 1 3 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 14 3 ALCOVER, C.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C 2 12 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 7 1 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 3 2 PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 1328-01-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 16 0 RIUDOMS, C.D. ,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 2 10 CANONJA, C.F.,C
VILASECA C.F.,B 3 0 SALOU, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 7 1 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
ALCOVER, C.E.,B 7 6 LA SALLE REUS, F.C.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 4 8 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 5 2 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 3 1 PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 1404-02-2018
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 4 2 RIUDOMS, C.D. ,C
CANONJA, C.F.,C 6 0 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
SALOU, U.D.,B 2 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 4 0 VILASECA C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C 1 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 5 2 ALCOVER, C.E.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 3 6 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
PARE MANYANET, A.E.,C 2 6 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 1518-02-2018
RIUDOMS, C.D. ,C 0 15 CANONJA, C.F.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 4 2 SALOU, U.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 1 7 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
VILASECA C.F.,B 7 2 LA SALLE REUS, F.C.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 5 1 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
ALCOVER, C.E.,B 1 2 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 9 0 PARE MANYANET, A.E.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 2 2 CE TECNIFUTBOL SALOU,B

SEGONA VOLTA

Jornada 1625-02-2018
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 5 0 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ALCOVER, C.E.,B 5 3 PARE MANYANET, A.E.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 10 0 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
VILASECA C.F.,B 0 9 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 4 2 LA SALLE REUS, F.C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 3 4 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
RIUDOMS, C.D. ,C 2 6 SALOU, U.D.,B
CANONJA, C.F.,C 16 0 CE TECNIFUTBOL SALOU,B
Jornada 1704-03-2018
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 1 7 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 4 2 ALCOVER, C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 0 20 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 2 3 VILASECA C.F.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 3 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
LA SALLE REUS, F.C.,C 2 7 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 9 0 RIUDOMS, C.D. ,C
SALOU, U.D.,B 1 3 CANONJA, C.F.,C
Jornada 1811-03-2018
ALCOVER, C.E.,B 1 10 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 12 0 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
VILASECA C.F.,B 5 2 PARE MANYANET, A.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 2 4 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 2 3 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
RIUDOMS, C.D. ,C 5 4 LA SALLE REUS, F.C.,C
CANONJA, C.F.,C 2 0 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
SALOU, U.D.,B 5 6 CE TECNIFUTBOL SALOU,B
Jornada 1918-03-2018
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 1 7 ALCOVER, C.E.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 0 8 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 1 2 VILASECA C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 1 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 0 9 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 6 4 RIUDOMS, C.D. ,C
LA SALLE REUS, F.C.,C 2 19 CANONJA, C.F.,C
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 8 0 SALOU, U.D.,B
Jornada 2025-03-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 13 0 ALCOVER, C.E.,B
VILASECA C.F.,B 2 2 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 3 2 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 13 1 PARE MANYANET, A.E.,C
RIUDOMS, C.D. ,C 2 3 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
CANONJA, C.F.,C 4 0 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
SALOU, U.D.,B 8 1 LA SALLE REUS, F.C.,C
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 9 0 CE TECNIFUTBOL SALOU,B
Jornada 2108-04-2018
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 2 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
ALCOVER, C.E.,B 3 4 VILASECA C.F.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 7 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 0 6 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
PARE MANYANET, A.E.,C 3 1 RIUDOMS, C.D. ,C
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 2 6 CANONJA, C.F.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 3 0 SALOU, U.D.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C 3 10 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
Jornada 2215-04-2018
VILASECA C.F.,B 3 2 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 4 0 ALCOVER, C.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 4 1 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
RIUDOMS, C.D. ,C 1 5 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CANONJA, C.F.,C 14 0 PARE MANYANET, A.E.,C
SALOU, U.D.,B 4 5 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 1 1 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C 3 4 CE TECNIFUTBOL SALOU,B
Jornada 2322-04-2018
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 1 7 VILASECA C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 14 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
ALCOVER, C.E.,B 2 9 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 9 2 RIUDOMS, C.D. ,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 0 6 CANONJA, C.F.,C
PARE MANYANET, A.E.,C 2 8 SALOU, U.D.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 1 6 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 5 4 LA SALLE REUS, F.C.,C
Jornada 2429-04-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 1 3 VILASECA C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 0 4 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
RIUDOMS, C.D. ,C 0 6 ALCOVER, C.E.,B
CANONJA, C.F.,C 5 2 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
SALOU, U.D.,B 5 3 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 10 0 PARE MANYANET, A.E.,C
LA SALLE REUS, F.C.,C 5 8 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 6 3 CE TECNIFUTBOL SALOU,B
Jornada 2506-05-2018
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 2 4 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
VILASECA C.F.,B 2 6 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 18 1 RIUDOMS, C.D. ,C
ALCOVER, C.E.,B 1 6 CANONJA, C.F.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 2 3 SALOU, U.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 1 4 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,C 3 6 LA SALLE REUS, F.C.,C
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 1 3 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 2613-05-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 7 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
RIUDOMS, C.D. ,C 0 3 VILASECA C.F.,B
CANONJA, C.F.,C 0 1 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
SALOU, U.D.,B 7 0 ALCOVER, C.E.,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 4 2 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
LA SALLE REUS, F.C.,C 3 5 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 3 1 PARE MANYANET, A.E.,C
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 7 2 CE TECNIFUTBOL SALOU,B
Jornada 2720-05-2018
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 1 13 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 6 1 RIUDOMS, C.D. ,C
VILASECA C.F.,B 0 1 CANONJA, C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 5 0 SALOU, U.D.,B
ALCOVER, C.E.,B 3 5 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 6 3 LA SALLE REUS, F.C.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 0 2 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 1 6 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
Jornada 2827-05-2018
RIUDOMS, C.D. ,C 0 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
CANONJA, C.F.,C 7 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
SALOU, U.D.,B 4 3 VILASECA C.F.,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 1 3 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
LA SALLE REUS, F.C.,C 5 4 ALCOVER, C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 6 1 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 2 1 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
PARE MANYANET, A.E.,C 4 2 CE TECNIFUTBOL SALOU,B
Jornada 2903-06-2018
RIUDOMS, C.D. ,C 5 4 CE TECNIFUTBOL SALOU,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 2 4 CANONJA, C.F.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 3 7 SALOU, U.D.,B
VILASECA C.F.,B 0 0 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 16 0 LA SALLE REUS, F.C.,C
ALCOVER, C.E.,B 3 4 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 3 3 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 6 2 PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 3010-06-2018
CANONJA, C.F.,C 6 1 RIUDOMS, C.D. ,C
SALOU, U.D.,B 0 7 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 7 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F
LA SALLE REUS, F.C.,C 3 8 VILASECA C.F.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 0 8 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 4 3 ALCOVER, C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 0 9 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CE TECNIFUTBOL SALOU,B 0 5 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.