Competició | TEMPORADA 2017-2018

benjami 7 segona divisio | grup 22

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

>
Jornada 1 08-10-2017
LA FLORESTA, C.D.,D 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SALOU, U.D.,C 161 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
VILASECA C.F.,C 06 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
ICOMAR, C.F.,B 51 CAMP CLAR, AT.,A
TARRAGONA, F.C.,A
R
Descansa
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 62 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
TORREFORTA, C.D.C.,D 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
RIUDOMS, C.D.,D 92 CANONJA, C.F.,D
Jornada 2 15-10-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 81 RIUDOMS, C.D.,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 06 LA FLORESTA, C.D.,D
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 33 SALOU, U.D.,C
CAMP CLAR, AT.,A 03 VILASECA C.F.,C
Descansa
R
ICOMAR, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 07 TARRAGONA, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 34 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
CANONJA, C.F.,D 72 TORREFORTA, C.D.C.,D
>
Jornada 3 22-10-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 121 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
LA FLORESTA, C.D.,D 42 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
SALOU, U.D.,C 101 CAMP CLAR, AT.,A
VILASECA C.F.,C
R
Descansa
ICOMAR, C.F.,B 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
TARRAGONA, F.C.,A 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 43 CANONJA, C.F.,D
RIUDOMS, C.D.,D 51 TORREFORTA, C.D.C.,D
Jornada 4 29-10-2017
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 26 RIUDOMS, C.D.,D
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 09 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMP CLAR, AT.,A 04 LA FLORESTA, C.D.,D
Descansa
R
SALOU, U.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 23 VILASECA C.F.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 03 ICOMAR, C.F.,B
CANONJA, C.F.,D 50 TARRAGONA, F.C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 26 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
>
Jornada 5 05-11-2017
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 110 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 110 CAMP CLAR, AT.,A
LA FLORESTA, C.D.,D
R
Descansa
SALOU, U.D.,C 80 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
VILASECA C.F.,C 06 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
ICOMAR, C.F.,B 015 CANONJA, C.F.,D
TARRAGONA, F.C.,A 53 TORREFORTA, C.D.C.,D
RIUDOMS, C.D.,D 42 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
Jornada 6 12-11-2017
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 31 RIUDOMS, C.D.,D
CAMP CLAR, AT.,A 33 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
Descansa
R
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 22 LA FLORESTA, C.D.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 28 SALOU, U.D.,C
CANONJA, C.F.,D 70 VILASECA C.F.,C
TORREFORTA, C.D.C.,D 03 ICOMAR, C.F.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 54 TARRAGONA, F.C.,A
>
Jornada 7 19-11-2017
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 30 CAMP CLAR, AT.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
R
Descansa
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 91 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
LA FLORESTA, C.D.,D 82 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
SALOU, U.D.,C 35 CANONJA, C.F.,D
VILASECA C.F.,C 12 TORREFORTA, C.D.C.,D
ICOMAR, C.F.,B 27 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
RIUDOMS, C.D.,D 64 TARRAGONA, F.C.,A
Jornada 8 26-11-2017
CAMP CLAR, AT.,A 14 RIUDOMS, C.D.,D
Descansa
R
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 30 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 15 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CANONJA, C.F.,D 14 LA FLORESTA, C.D.,D
TORREFORTA, C.D.C.,D 15 SALOU, U.D.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 102 VILASECA C.F.,C
TARRAGONA, F.C.,A 40 ICOMAR, C.F.,B
>
Jornada 9 03-12-2017
CAMP CLAR, AT.,A
R
Descansa
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 51 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 61 CANONJA, C.F.,D
LA FLORESTA, C.D.,D 72 TORREFORTA, C.D.C.,D
SALOU, U.D.,C 34 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
VILASECA C.F.,C 15 TARRAGONA, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,D 80 ICOMAR, C.F.,B
Jornada 10 17-12-2017
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 30 CAMP CLAR, AT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 23 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
CANONJA, C.F.,D 62 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
TORREFORTA, C.D.C.,D 012 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 14 LA FLORESTA, C.D.,D
TARRAGONA, F.C.,A 15 SALOU, U.D.,C
ICOMAR, C.F.,B 02 VILASECA C.F.,C
Jornada 11 14-01-2018
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
CAMP CLAR, AT.,A 13 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 21 CANONJA, C.F.,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 33 TORREFORTA, C.D.C.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 62 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,D 51 TARRAGONA, F.C.,A
SALOU, U.D.,C 60 ICOMAR, C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,D 82 VILASECA C.F.,C
>
Jornada 12 21-01-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 16 RIUDOMS, C.D.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
R
Descansa
CANONJA, C.F.,D 75 CAMP CLAR, AT.,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 21 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 83 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
TARRAGONA, F.C.,A 18 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ICOMAR, C.F.,B 18 LA FLORESTA, C.D.,D
VILASECA C.F.,C 15 SALOU, U.D.,C
Jornada 13 28-01-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 17 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
Descansa
R
CANONJA, C.F.,D
CAMP CLAR, AT.,A 21 TORREFORTA, C.D.C.,D
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 74 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 11 TARRAGONA, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 122 ICOMAR, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,D 52 VILASECA C.F.,C
RIUDOMS, C.D.,D 38 SALOU, U.D.,C
>
Jornada 14 04-02-2018
RIUDOMS, C.D.,D 61 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
CANONJA, C.F.,D 50 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
TORREFORTA, C.D.C.,D
R
Descansa
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 70 CAMP CLAR, AT.,A
TARRAGONA, F.C.,A 10 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
ICOMAR, C.F.,B 36 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
VILASECA C.F.,C 39 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA FLORESTA, C.D.,D 21 SALOU, U.D.,C
Jornada 15 18-02-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 34 CANONJA, C.F.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 01 TORREFORTA, C.D.C.,D
Descansa
R
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
CAMP CLAR, AT.,A 00 TARRAGONA, F.C.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 20 ICOMAR, C.F.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 14 VILASECA C.F.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 72 SALOU, U.D.,C
LA FLORESTA, C.D.,D 64 RIUDOMS, C.D.,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 71 LA FLORESTA, C.D.,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 37 SALOU, U.D.,C
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 64 VILASECA C.F.,C
CAMP CLAR, AT.,A 40 ICOMAR, C.F.,B
Descansa
R
TARRAGONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 18 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 10 TORREFORTA, C.D.C.,D
CANONJA, C.F.,D 35 RIUDOMS, C.D.,D
>
Jornada 17 04-03-2018
RIUDOMS, C.D.,D 04 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA FLORESTA, C.D.,D 40 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
SALOU, U.D.,C 20 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
VILASECA C.F.,C 32 CAMP CLAR, AT.,A
ICOMAR, C.F.,B
R
Descansa
TARRAGONA, F.C.,A 31 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
TORREFORTA, C.D.C.,D 17 CANONJA, C.F.,D
Jornada 18 11-03-2018
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 06 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 03 LA FLORESTA, C.D.,D
CAMP CLAR, AT.,A 06 SALOU, U.D.,C
Descansa
R
VILASECA C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 11 ICOMAR, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 41 TARRAGONA, F.C.,A
CANONJA, C.F.,D 70 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
TORREFORTA, C.D.C.,D 46 RIUDOMS, C.D.,D
>
Jornada 19 18-03-2018
RIUDOMS, C.D.,D 83 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 50 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
LA FLORESTA, C.D.,D 31 CAMP CLAR, AT.,A
SALOU, U.D.,C
R
Descansa
VILASECA C.F.,C 70 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
ICOMAR, C.F.,B 38 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
TARRAGONA, F.C.,A 04 CANONJA, C.F.,D
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 10 TORREFORTA, C.D.C.,D
Jornada 20 25-03-2018
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 82 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
CAMP CLAR, AT.,A 08 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Descansa
R
LA FLORESTA, C.D.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 210 SALOU, U.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 24 VILASECA C.F.,C
CANONJA, C.F.,D 120 ICOMAR, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,D 34 TARRAGONA, F.C.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 33 RIUDOMS, C.D.,D
>
Jornada 21 08-04-2018
RIUDOMS, C.D.,D 54 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 34 CAMP CLAR, AT.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
R
Descansa
LA FLORESTA, C.D.,D 70 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
SALOU, U.D.,C 43 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
VILASECA C.F.,C 22 CANONJA, C.F.,D
ICOMAR, C.F.,B 26 TORREFORTA, C.D.C.,D
TARRAGONA, F.C.,A 13 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
Jornada 22 15-04-2018
CAMP CLAR, AT.,A 22 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
Descansa
R
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 09 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 32 LA FLORESTA, C.D.,D
CANONJA, C.F.,D 15 SALOU, U.D.,C
TORREFORTA, C.D.C.,D 34 VILASECA C.F.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 83 ICOMAR, C.F.,B
TARRAGONA, F.C.,A 22 RIUDOMS, C.D.,D
>
Jornada 23 22-04-2018
RIUDOMS, C.D.,D 52 CAMP CLAR, AT.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
R
Descansa
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 82 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 80 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
LA FLORESTA, C.D.,D 32 CANONJA, C.F.,D
SALOU, U.D.,C 71 TORREFORTA, C.D.C.,D
VILASECA C.F.,C 35 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
ICOMAR, C.F.,B 16 TARRAGONA, F.C.,A
Jornada 24 29-04-2018
Descansa
R
CAMP CLAR, AT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 16 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 73 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
CANONJA, C.F.,D 04 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TORREFORTA, C.D.C.,D 10 LA FLORESTA, C.D.,D
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 43 SALOU, U.D.,C
TARRAGONA, F.C.,A 13 VILASECA C.F.,C
ICOMAR, C.F.,B 210 RIUDOMS, C.D.,D
>
Jornada 25 06-05-2018
RIUDOMS, C.D.,D
R
Descansa
CAMP CLAR, AT.,A 42 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 19 CANONJA, C.F.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 90 TORREFORTA, C.D.C.,D
LA FLORESTA, C.D.,D 21 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
SALOU, U.D.,C 61 TARRAGONA, F.C.,A
VILASECA C.F.,C 22 ICOMAR, C.F.,B
>
Jornada 26 13-05-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 34 CAMP CLAR, AT.,A
CANONJA, C.F.,D 32 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
TORREFORTA, C.D.C.,D 43 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 08 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TARRAGONA, F.C.,A 32 LA FLORESTA, C.D.,D
ICOMAR, C.F.,B 16 SALOU, U.D.,C
VILASECA C.F.,C 25 RIUDOMS, C.D.,D
Jornada 27 20-05-2018
RIUDOMS, C.D.,D 93 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
CAMP CLAR, AT.,A 26 CANONJA, C.F.,D
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 52 TORREFORTA, C.D.C.,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 18 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 60 TARRAGONA, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,D 32 ICOMAR, C.F.,B
SALOU, U.D.,C 41 VILASECA C.F.,C
>
Jornada 28 27-05-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 100 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
CANONJA, C.F.,D
R
Descansa
TORREFORTA, C.D.C.,D 23 CAMP CLAR, AT.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B 62 CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
TARRAGONA, F.C.,A 24 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
ICOMAR, C.F.,B 17 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
VILASECA C.F.,C 35 LA FLORESTA, C.D.,D
SALOU, U.D.,C 42 RIUDOMS, C.D.,D
Jornada 29 03-06-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G 13 RIUDOMS, C.D.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 32 CANONJA, C.F.,D
Descansa
R
TORREFORTA, C.D.C.,D
CAMP CLAR, AT.,A 02 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,B 20 TARRAGONA, F.C.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B 34 ICOMAR, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 92 VILASECA C.F.,C
SALOU, U.D.,C 31 LA FLORESTA, C.D.,D
>
Jornada 30 10-06-2018
CANONJA, C.F.,D 83 CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
TORREFORTA, C.D.C.,D 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,B
R
Descansa
TARRAGONA, F.C.,A 40 CAMP CLAR, AT.,A
ICOMAR, C.F.,B CUSA-LA GRANJA, U.D.,B
VILASECA C.F.,C 46 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,B
SALOU, U.D.,C 12 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RIUDOMS, C.D.,D 12 LA FLORESTA, C.D.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.