Competició | TEMPORADA 2017-2018

benjami 7 tercera divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
ANOIA , C.E.,C 012 SANT SADURNI, U.E.,D
BASE OLERDOLA, C.E.,C 17 QUINTINENC, C.F.,A
SUBIRATS, UE,A 47 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
ODENA,C.E.,C 102 LA GRANADA, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,C 140 IGUALADA, C.F.,H
RIUDEBITLLES, C.D.,B 113 SAN MAURO, U.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 120 PIERA, A.E.,C
RIBES, C.D.,D 42 PATI SANT RAMON CLUB,A
Jornada 2 15-10-2017
SANT SADURNI, U.E.,D 61 RIBES, C.D.,D
QUINTINENC, C.F.,A 80 ANOIA , C.E.,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 90 BASE OLERDOLA, C.E.,C
LA GRANADA, C.F.,B 41 SUBIRATS, UE,A
IGUALADA, C.F.,H 25 ODENA,C.E.,C
SAN MAURO, U.D.,B 25 CUBELLES, C.F.,C
PIERA, A.E.,C 51 RIUDEBITLLES, C.D.,B
PATI SANT RAMON CLUB,A 118 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
Jornada 3 22-10-2017
SANT SADURNI, U.E.,D 37 QUINTINENC, C.F.,A
ANOIA , C.E.,C 48 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C 62 LA GRANADA, C.F.,B
SUBIRATS, UE,A 92 IGUALADA, C.F.,H
ODENA,C.E.,C 16 SAN MAURO, U.D.,B
CUBELLES, C.F.,C 210 PIERA, A.E.,C
RIUDEBITLLES, C.D.,B 55 PATI SANT RAMON CLUB,A
RIBES, C.D.,D 013 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
Jornada 4 29-10-2017
QUINTINENC, C.F.,A 91 RIBES, C.D.,D
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 102 SANT SADURNI, U.E.,D
LA GRANADA, C.F.,B 37 ANOIA , C.E.,C
IGUALADA, C.F.,H 60 BASE OLERDOLA, C.E.,C
SAN MAURO, U.D.,B 71 SUBIRATS, UE,A
PIERA, A.E.,C 19 ODENA,C.E.,C
PATI SANT RAMON CLUB,A 023 CUBELLES, C.F.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 70 RIUDEBITLLES, C.D.,B
Jornada 5 05-11-2017
QUINTINENC, C.F.,A 46 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
SANT SADURNI, U.E.,D 82 LA GRANADA, C.F.,B
ANOIA , C.E.,C 21 IGUALADA, C.F.,H
BASE OLERDOLA, C.E.,C 011 SAN MAURO, U.D.,B
SUBIRATS, UE,A 52 PIERA, A.E.,C
ODENA,C.E.,C 131 PATI SANT RAMON CLUB,A
CUBELLES, C.F.,C 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
RIBES, C.D.,D 30 RIUDEBITLLES, C.D.,B
Jornada 6 12-11-2017
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 62 RIBES, C.D.,D
LA GRANADA, C.F.,B 04 QUINTINENC, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,H 25 SANT SADURNI, U.E.,D
SAN MAURO, U.D.,B 110 ANOIA , C.E.,C
PIERA, A.E.,C 42 BASE OLERDOLA, C.E.,C
PATI SANT RAMON CLUB,A 37 SUBIRATS, UE,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 51 ODENA,C.E.,C
RIUDEBITLLES, C.D.,B 013 CUBELLES, C.F.,C
Jornada 7 19-11-2017
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 82 LA GRANADA, C.F.,B
QUINTINENC, C.F.,A 51 IGUALADA, C.F.,H
SANT SADURNI, U.E.,D 15 SAN MAURO, U.D.,B
ANOIA , C.E.,C 33 PIERA, A.E.,C
BASE OLERDOLA, C.E.,C 64 PATI SANT RAMON CLUB,A
SUBIRATS, UE,A 27 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
ODENA,C.E.,C 152 RIUDEBITLLES, C.D.,B
RIBES, C.D.,D 011 CUBELLES, C.F.,C
Jornada 8 26-11-2017
LA GRANADA, C.F.,B 22 RIBES, C.D.,D
IGUALADA, C.F.,H 03 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
SAN MAURO, U.D.,B 100 QUINTINENC, C.F.,A
PIERA, A.E.,C 13 SANT SADURNI, U.E.,D
PATI SANT RAMON CLUB,A 28 ANOIA , C.E.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 130 BASE OLERDOLA, C.E.,C
RIUDEBITLLES, C.D.,B 07 SUBIRATS, UE,A
CUBELLES, C.F.,C 40 ODENA,C.E.,C
Jornada 9 03-12-2017
LA GRANADA, C.F.,B 15 IGUALADA, C.F.,H
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 29 SAN MAURO, U.D.,B
QUINTINENC, C.F.,A 52 PIERA, A.E.,C
SANT SADURNI, U.E.,D 94 PATI SANT RAMON CLUB,A
ANOIA , C.E.,C 016 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
BASE OLERDOLA, C.E.,C 21 RIUDEBITLLES, C.D.,B
SUBIRATS, UE,A 25 CUBELLES, C.F.,C
RIBES, C.D.,D 28 ODENA,C.E.,C
Jornada 10 17-12-2017
IGUALADA, C.F.,H 40 RIBES, C.D.,D
SAN MAURO, U.D.,B 102 LA GRANADA, C.F.,B
PIERA, A.E.,C 012 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
PATI SANT RAMON CLUB,A 16 QUINTINENC, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 73 SANT SADURNI, U.E.,D
RIUDEBITLLES, C.D.,B 41 ANOIA , C.E.,C
CUBELLES, C.F.,C 151 BASE OLERDOLA, C.E.,C
ODENA,C.E.,C 81 SUBIRATS, UE,A
Jornada 11 14-01-2018
IGUALADA, C.F.,H 011 SAN MAURO, U.D.,B
LA GRANADA, C.F.,B 34 PIERA, A.E.,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 141 PATI SANT RAMON CLUB,A
QUINTINENC, C.F.,A 17 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
SANT SADURNI, U.E.,D 74 RIUDEBITLLES, C.D.,B
ANOIA , C.E.,C 016 CUBELLES, C.F.,C
BASE OLERDOLA, C.E.,C 14 ODENA,C.E.,C
RIBES, C.D.,D 22 SUBIRATS, UE,A
Jornada 12 21-01-2018
SAN MAURO, U.D.,B 100 RIBES, C.D.,D
PIERA, A.E.,C 03 IGUALADA, C.F.,H
PATI SANT RAMON CLUB,A 30 LA GRANADA, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 52 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
RIUDEBITLLES, C.D.,B 13 QUINTINENC, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,C 140 SANT SADURNI, U.E.,D
ODENA,C.E.,C 83 ANOIA , C.E.,C
SUBIRATS, UE,A 53 BASE OLERDOLA, C.E.,C
Jornada 13 28-01-2018
SAN MAURO, U.D.,B 130 PIERA, A.E.,C
IGUALADA, C.F.,H 32 PATI SANT RAMON CLUB,A
LA GRANADA, C.F.,B 015 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 92 RIUDEBITLLES, C.D.,B
QUINTINENC, C.F.,A 28 CUBELLES, C.F.,C
SANT SADURNI, U.E.,D 18 ODENA,C.E.,C
SUBIRATS, UE,A 63 ANOIA , C.E.,C
RIBES, C.D.,D 30 BASE OLERDOLA, C.E.,C
Jornada 14 04-02-2018
RIBES, C.D.,D 01 PIERA, A.E.,C
PATI SANT RAMON CLUB,A 013 SAN MAURO, U.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 100 IGUALADA, C.F.,H
RIUDEBITLLES, C.D.,B 15 LA GRANADA, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,C 53 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
ODENA,C.E.,C 50 QUINTINENC, C.F.,A
SUBIRATS, UE,A 44 SANT SADURNI, U.E.,D
BASE OLERDOLA, C.E.,C 75 ANOIA , C.E.,C
Jornada 15 18-02-2018
PIERA, A.E.,C 71 PATI SANT RAMON CLUB,A
SAN MAURO, U.D.,B 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
IGUALADA, C.F.,H 30 RIUDEBITLLES, C.D.,B
LA GRANADA, C.F.,B 020 CUBELLES, C.F.,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 55 ODENA,C.E.,C
QUINTINENC, C.F.,A 22 SUBIRATS, UE,A
SANT SADURNI, U.E.,D 50 BASE OLERDOLA, C.E.,C
ANOIA , C.E.,C 41 RIBES, C.D.,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
SANT SADURNI, U.E.,D 80 ANOIA , C.E.,C
QUINTINENC, C.F.,A 32 BASE OLERDOLA, C.E.,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 33 SUBIRATS, UE,A
LA GRANADA, C.F.,B 07 ODENA,C.E.,C
IGUALADA, C.F.,H 211 CUBELLES, C.F.,C
SAN MAURO, U.D.,B 40 RIUDEBITLLES, C.D.,B
PIERA, A.E.,C 011 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
PATI SANT RAMON CLUB,A 03 RIBES, C.D.,D
Jornada 17 04-03-2018
RIBES, C.D.,D 02 SANT SADURNI, U.E.,D
ANOIA , C.E.,C 16 QUINTINENC, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C 17 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
SUBIRATS, UE,A 71 LA GRANADA, C.F.,B
ODENA,C.E.,C 51 IGUALADA, C.F.,H
CUBELLES, C.F.,C 73 SAN MAURO, U.D.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,B 14 PIERA, A.E.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 161 PATI SANT RAMON CLUB,A
Jornada 18 11-03-2018
QUINTINENC, C.F.,A 52 SANT SADURNI, U.E.,D
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 103 ANOIA , C.E.,C
LA GRANADA, C.F.,B 44 BASE OLERDOLA, C.E.,C
IGUALADA, C.F.,H 12 SUBIRATS, UE,A
SAN MAURO, U.D.,B 81 ODENA,C.E.,C
PIERA, A.E.,C 06 CUBELLES, C.F.,C
PATI SANT RAMON CLUB,A 33 RIUDEBITLLES, C.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 110 RIBES, C.D.,D
Jornada 19 18-03-2018
RIBES, C.D.,D 26 QUINTINENC, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,D 27 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
ANOIA , C.E.,C 33 LA GRANADA, C.F.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,C 45 IGUALADA, C.F.,H
SUBIRATS, UE,A 48 SAN MAURO, U.D.,B
ODENA,C.E.,C 14 PIERA, A.E.,C
CUBELLES, C.F.,C 140 PATI SANT RAMON CLUB,A
RIUDEBITLLES, C.D.,B 015 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
Jornada 20 25-03-2018
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 35 QUINTINENC, C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,B 25 SANT SADURNI, U.E.,D
IGUALADA, C.F.,H 32 ANOIA , C.E.,C
SAN MAURO, U.D.,B 90 BASE OLERDOLA, C.E.,C
PIERA, A.E.,C 24 SUBIRATS, UE,A
PATI SANT RAMON CLUB,A 09 ODENA,C.E.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 47 CUBELLES, C.F.,C
RIUDEBITLLES, C.D.,B 32 RIBES, C.D.,D
Jornada 21 08-04-2018
RIBES, C.D.,D 36 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
QUINTINENC, C.F.,A 80 LA GRANADA, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,D 42 IGUALADA, C.F.,H
ANOIA , C.E.,C 06 SAN MAURO, U.D.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,C 22 PIERA, A.E.,C
SUBIRATS, UE,A 100 PATI SANT RAMON CLUB,A
ODENA,C.E.,C 16 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
CUBELLES, C.F.,C 190 RIUDEBITLLES, C.D.,B
Jornada 22 15-04-2018
LA GRANADA, C.F.,B 07 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
IGUALADA, C.F.,H 04 QUINTINENC, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 42 SANT SADURNI, U.E.,D
PIERA, A.E.,C 62 ANOIA , C.E.,C
PATI SANT RAMON CLUB,A 45 BASE OLERDOLA, C.E.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 82 SUBIRATS, UE,A
RIUDEBITLLES, C.D.,B 16 ODENA,C.E.,C
CUBELLES, C.F.,C 80 RIBES, C.D.,D
Jornada 23 22-04-2018
RIBES, C.D.,D 11 LA GRANADA, C.F.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 51 IGUALADA, C.F.,H
QUINTINENC, C.F.,A 13 SAN MAURO, U.D.,B
SANT SADURNI, U.E.,D 47 PIERA, A.E.,C
ANOIA , C.E.,C 53 PATI SANT RAMON CLUB,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C 212 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
SUBIRATS, UE,A 70 RIUDEBITLLES, C.D.,B
ODENA,C.E.,C 010 CUBELLES, C.F.,C
Jornada 24 29-04-2018
IGUALADA, C.F.,H 31 LA GRANADA, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,B 101 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
PIERA, A.E.,C 21 QUINTINENC, C.F.,A
PATI SANT RAMON CLUB,A 19 SANT SADURNI, U.E.,D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 122 ANOIA , C.E.,C
RIUDEBITLLES, C.D.,B 27 BASE OLERDOLA, C.E.,C
CUBELLES, C.F.,C 70 SUBIRATS, UE,A
ODENA,C.E.,C 52 RIBES, C.D.,D
Jornada 25 06-05-2018
RIBES, C.D.,D 40 IGUALADA, C.F.,H
LA GRANADA, C.F.,B 019 SAN MAURO, U.D.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 64 PIERA, A.E.,C
QUINTINENC, C.F.,A 50 PATI SANT RAMON CLUB,A
SANT SADURNI, U.E.,D 311 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
ANOIA , C.E.,C 23 RIUDEBITLLES, C.D.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,C 016 CUBELLES, C.F.,C
SUBIRATS, UE,A 49 ODENA,C.E.,C
Jornada 26 13-05-2018
SAN MAURO, U.D.,B 91 IGUALADA, C.F.,H
PIERA, A.E.,C 91 LA GRANADA, C.F.,B
PATI SANT RAMON CLUB,A 25 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 53 QUINTINENC, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,B 15 SANT SADURNI, U.E.,D
CUBELLES, C.F.,C 190 ANOIA , C.E.,C
ODENA,C.E.,C 33 BASE OLERDOLA, C.E.,C
SUBIRATS, UE,A 32 RIBES, C.D.,D
Jornada 27 20-05-2018
RIBES, C.D.,D 110 SAN MAURO, U.D.,B
IGUALADA, C.F.,H 35 PIERA, A.E.,C
LA GRANADA, C.F.,B 33 PATI SANT RAMON CLUB,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 15 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
QUINTINENC, C.F.,A 100 RIUDEBITLLES, C.D.,B
SANT SADURNI, U.E.,D 210 CUBELLES, C.F.,C
ANOIA , C.E.,C 18 ODENA,C.E.,C
BASE OLERDOLA, C.E.,C 08 SUBIRATS, UE,A
Jornada 28 27-05-2018
PIERA, A.E.,C 27 SAN MAURO, U.D.,B
PATI SANT RAMON CLUB,A 22 IGUALADA, C.F.,H
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 141 LA GRANADA, C.F.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,B 211 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
CUBELLES, C.F.,C 120 QUINTINENC, C.F.,A
ODENA,C.E.,C 72 SANT SADURNI, U.E.,D
ANOIA , C.E.,C 111 SUBIRATS, UE,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C 32 RIBES, C.D.,D
Jornada 29 03-06-2018
PIERA, A.E.,C 41 RIBES, C.D.,D
SAN MAURO, U.D.,B 150 PATI SANT RAMON CLUB,A
IGUALADA, C.F.,H 09 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
LA GRANADA, C.F.,B 21 RIUDEBITLLES, C.D.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 114 CUBELLES, C.F.,C
QUINTINENC, C.F.,A 33 ODENA,C.E.,C
SANT SADURNI, U.E.,D 32 SUBIRATS, UE,A
ANOIA , C.E.,C 69 BASE OLERDOLA, C.E.,C
Jornada 30 10-06-2018
PATI SANT RAMON CLUB,A 58 PIERA, A.E.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 22 SAN MAURO, U.D.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,B 66 IGUALADA, C.F.,H
CUBELLES, C.F.,C 190 LA GRANADA, C.F.,B
ODENA,C.E.,C 43 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
SUBIRATS, UE,A 30 QUINTINENC, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C 46 SANT SADURNI, U.E.,D
RIBES, C.D.,D 34 ANOIA , C.E.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.