Competició | TEMPORADA 2017-2018

prebenjami 7 | grup 11

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
CANONJA, C.F.,A 140 SALOU, U.D.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 61 CONSTANTI, C.E.,A
VILASECA C.F.,B 41 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 111 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 150 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
PARE MANYANET, A.E.,C 25 MAS PELLICER, U.D.C.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 161 RIUDOMS, C.D.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 24 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 2 15-10-2017
SALOU, U.D.,B 46 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
CONSTANTI, C.E.,A 22 CANONJA, C.F.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 16 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 33 VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 014 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,C 010 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
RIUDOMS, C.D.,C 30 PARE MANYANET, A.E.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 22 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
Jornada 3 22-10-2017
SALOU, U.D.,B 18 CONSTANTI, C.E.,A
CANONJA, C.F.,A 120 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 33 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
VILASECA C.F.,B 10 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 80 MAS PELLICER, U.D.C.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 151 RIUDOMS, C.D.,C
PARE MANYANET, A.E.,C 04 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 011 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
Jornada 4 29-10-2017
CONSTANTI, C.E.,A 52 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 32 SALOU, U.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 29 CANONJA, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 012 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C 21 VILASECA C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,C 09 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 08 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 90 PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 5 05-11-2017
CONSTANTI, C.E.,A 31 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
SALOU, U.D.,B 11 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
CANONJA, C.F.,A 102 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 21 MAS PELLICER, U.D.C.,C
VILASECA C.F.,B 14 RIUDOMS, C.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 130 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 50 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 55 PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 6 12-11-2017
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 64 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 23 CONSTANTI, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 46 SALOU, U.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,C 16 CANONJA, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,C 14 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 40 VILASECA C.F.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 111 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 7 19-11-2017
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 16 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
CONSTANTI, C.E.,A 20 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
SALOU, U.D.,B 26 MAS PELLICER, U.D.C.,C
CANONJA, C.F.,A 110 RIUDOMS, C.D.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 70 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
VILASECA C.F.,B 15 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 150 PARE MANYANET, A.E.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 013 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 8 26-11-2017
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 41 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 24 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
MAS PELLICER, U.D.C.,C 11 CONSTANTI, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,C 51 SALOU, U.D.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 09 CANONJA, C.F.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 53 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
PARE MANYANET, A.E.,C 24 VILASECA C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 61 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 9 03-12-2017
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 41 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 06 MAS PELLICER, U.D.C.,C
CONSTANTI, C.E.,A 71 RIUDOMS, C.D.,C
SALOU, U.D.,B 27 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CANONJA, C.F.,A 83 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 120 PARE MANYANET, A.E.,C
VILASECA C.F.,B 011 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 014 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 10 17-12-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 04 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
MAS PELLICER, U.D.C.,C 21 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
RIUDOMS, C.D.,C 31 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 42 CONSTANTI, C.E.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 160 SALOU, U.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 016 CANONJA, C.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 52 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 100 VILASECA C.F.,B
Jornada 11 14-01-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 07 MAS PELLICER, U.D.C.,C
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 32 RIUDOMS, C.D.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 14 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CONSTANTI, C.E.,A 15 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
SALOU, U.D.,B 14 PARE MANYANET, A.E.,C
CANONJA, C.F.,A 15 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 34 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 83 VILASECA C.F.,B
Jornada 12 21-01-2018
MAS PELLICER, U.D.C.,C 82 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
RIUDOMS, C.D.,C 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 33 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 54 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
PARE MANYANET, A.E.,C 23 CONSTANTI, C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 171 SALOU, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 21 CANONJA, C.F.,A
VILASECA C.F.,B 25 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Jornada 13 28-01-2018
MAS PELLICER, U.D.C.,C 40 RIUDOMS, C.D.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 14 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 19 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 40 PARE MANYANET, A.E.,C
CONSTANTI, C.E.,A 08 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SALOU, U.D.,B 08 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CANONJA, C.F.,A 81 VILASECA C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 09 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Jornada 14 04-02-2018
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 53 RIUDOMS, C.D.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 31 MAS PELLICER, U.D.C.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 80 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
PARE MANYANET, A.E.,C 14 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 140 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 81 CONSTANTI, C.E.,A
VILASECA C.F.,B 40 SALOU, U.D.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 62 CANONJA, C.F.,A
Jornada 15 18-02-2018
RIUDOMS, C.D.,C 18 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C 05 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 64 PARE MANYANET, A.E.,C
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 05 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CONSTANTI, C.E.,A 32 VILASECA C.F.,B
SALOU, U.D.,B 011 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CANONJA, C.F.,A 91 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
SALOU, U.D.,B 09 CANONJA, C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 12 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 53 VILASECA C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 06 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 117 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C 31 PARE MANYANET, A.E.,C
RIUDOMS, C.D.,C 28 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 70 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 17 04-03-2018
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 32 SALOU, U.D.,B
CANONJA, C.F.,A 71 CONSTANTI, C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 100 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
VILASECA C.F.,B 22 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 100 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 90 MAS PELLICER, U.D.C.,C
PARE MANYANET, A.E.,C 24 RIUDOMS, C.D.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 18 11-03-2018
CONSTANTI, C.E.,A 31 SALOU, U.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 05 CANONJA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 33 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 53 VILASECA C.F.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,C 08 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
RIUDOMS, C.D.,C 012 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 12 PARE MANYANET, A.E.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 121 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 19 18-03-2018
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 01 CONSTANTI, C.E.,A
SALOU, U.D.,B 52 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
CANONJA, C.F.,A 71 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 70 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
VILASECA C.F.,B 20 MAS PELLICER, U.D.C.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 91 RIUDOMS, C.D.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 80 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
PARE MANYANET, A.E.,C 27 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
Jornada 20 25-03-2018
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 43 CONSTANTI, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 40 SALOU, U.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 110 CANONJA, C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C 01 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
RIUDOMS, C.D.,C 82 VILASECA C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 26 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
PARE MANYANET, A.E.,C 23 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 21 08-04-2018
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 24 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
CONSTANTI, C.E.,A 32 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
SALOU, U.D.,B 24 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
CANONJA, C.F.,A 41 MAS PELLICER, U.D.C.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 91 RIUDOMS, C.D.,C
VILASECA C.F.,B 21 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 22 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 190 PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 22 15-04-2018
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 42 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 43 CONSTANTI, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C 21 SALOU, U.D.,B
RIUDOMS, C.D.,C 011 CANONJA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 16 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 50 VILASECA C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 119 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 171 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 23 22-04-2018
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 34 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 25 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
CONSTANTI, C.E.,A 52 MAS PELLICER, U.D.C.,C
SALOU, U.D.,B 47 RIUDOMS, C.D.,C
CANONJA, C.F.,A 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 43 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
VILASECA C.F.,B 61 PARE MANYANET, A.E.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 12 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 24 29-04-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 11 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,C 32 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
RIUDOMS, C.D.,C 48 CONSTANTI, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 50 SALOU, U.D.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 23 CANONJA, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,C 09 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 91 VILASECA C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 60 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 25 06-05-2018
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 32 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 12 MAS PELLICER, U.D.C.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 41 RIUDOMS, C.D.,C
CONSTANTI, C.E.,A 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SALOU, U.D.,B 110 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CANONJA, C.F.,A 100 PARE MANYANET, A.E.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 07 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
VILASECA C.F.,B 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 26 13-05-2018
MAS PELLICER, U.D.C.,C 41 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
RIUDOMS, C.D.,C 14 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 72 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 61 CONSTANTI, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,C 54 SALOU, U.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 31 CANONJA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 21 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
VILASECA C.F.,B 22 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 27 20-05-2018
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 03 MAS PELLICER, U.D.C.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 85 RIUDOMS, C.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 210 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CONSTANTI, C.E.,A 51 PARE MANYANET, A.E.,C
SALOU, U.D.,B 014 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CANONJA, C.F.,A 33 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 140 VILASECA C.F.,B
Jornada 28 27-05-2018
RIUDOMS, C.D.,C 12 MAS PELLICER, U.D.C.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 32 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 51 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
PARE MANYANET, A.E.,C 25 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 121 CONSTANTI, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 90 SALOU, U.D.,B
VILASECA C.F.,B 23 CANONJA, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 100 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 29 03-06-2018
RIUDOMS, C.D.,C 72 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
MAS PELLICER, U.D.C.,C 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 25 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 60 PARE MANYANET, A.E.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B 014 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CONSTANTI, C.E.,A 04 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SALOU, U.D.,B 23 VILASECA C.F.,B
CANONJA, C.F.,A 22 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Jornada 30 10-06-2018
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 41 RIUDOMS, C.D.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 54 MAS PELLICER, U.D.C.,C
PARE MANYANET, A.E.,C 16 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 80 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 70 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU ,B
VILASECA C.F.,B 13 CONSTANTI, C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 20 SALOU, U.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 111 CANONJA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.