Competició | TEMPORADA 2017-2018

prebenjami 7 | grup 24

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 15 MARTINENC, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E.,B 103 PARC, U.D.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 100 SISTRELLS C.F.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B 40 SINGUERLIN, C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 28 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 12 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
DON BOSCO, C.F.,A 011 LA FLORIDA C.F.,A
EUROPA, C.E.,B 41 BADALONA, C.F.,B
Jornada 2 15-10-2017
MARTINENC, F.C.,B 26 EUROPA, C.E.,B
PARC, U.D.,A 81 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
SISTRELLS C.F.,B 19 SANT ANDREU, U.E.,B
SINGUERLIN, C.F.,A 011 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 171 LA SALUT PERE GOL AE.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 24 ESCOLA E.BRAFA,A
LA FLORIDA C.F.,A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
BADALONA, C.F.,B 21 DON BOSCO, C.F.,A
Jornada 3 22-10-2017
MARTINENC, F.C.,B 14 PARC, U.D.,A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 85 SISTRELLS C.F.,B
SANT ANDREU, U.E.,B 130 SINGUERLIN, C.F.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 38 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B 113 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
ESCOLA E.BRAFA,A 10 LA FLORIDA C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 23 BADALONA, C.F.,B
EUROPA, C.E.,B 80 DON BOSCO, C.F.,A
Jornada 4 29-10-2017
PARC, U.D.,A 01 EUROPA, C.E.,B
SISTRELLS C.F.,B 03 MARTINENC, F.C.,B
SINGUERLIN, C.F.,A 011 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 102 SANT ANDREU, U.E.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 33 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
LA FLORIDA C.F.,A 100 LA SALUT PERE GOL AE.,B
BADALONA, C.F.,B 13 ESCOLA E.BRAFA,A
DON BOSCO, C.F.,A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Jornada 5 05-11-2017
PARC, U.D.,A 50 SISTRELLS C.F.,B
MARTINENC, F.C.,B 121 SINGUERLIN, C.F.,A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 16 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SANT ANDREU, U.E.,B 42 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 41 LA FLORIDA C.F.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B 16 BADALONA, C.F.,B
ESCOLA E.BRAFA,A 51 DON BOSCO, C.F.,A
EUROPA, C.E.,B 91 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Jornada 6 12-11-2017
SISTRELLS C.F.,B 111 EUROPA, C.E.,B
SINGUERLIN, C.F.,A 015 PARC, U.D.,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 90 MARTINENC, F.C.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 41 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
LA FLORIDA C.F.,A 26 SANT ANDREU, U.E.,B
BADALONA, C.F.,B 31 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
DON BOSCO, C.F.,A 10 LA SALUT PERE GOL AE.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 25 ESCOLA E.BRAFA,A
Jornada 7 19-11-2017
SISTRELLS C.F.,B 91 SINGUERLIN, C.F.,A
PARC, U.D.,A 33 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
MARTINENC, F.C.,B 22 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 09 LA FLORIDA C.F.,A
SANT ANDREU, U.E.,B 51 BADALONA, C.F.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 80 DON BOSCO, C.F.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
EUROPA, C.E.,B 52 ESCOLA E.BRAFA,A
Jornada 8 26-11-2017
SINGUERLIN, C.F.,A 010 EUROPA, C.E.,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 141 SISTRELLS C.F.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 13 PARC, U.D.,A
LA FLORIDA C.F.,A 92 MARTINENC, F.C.,B
BADALONA, C.F.,B 02 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
DON BOSCO, C.F.,A 45 SANT ANDREU, U.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 34 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
ESCOLA E.BRAFA,A 90 LA SALUT PERE GOL AE.,B
Jornada 9 03-12-2017
SINGUERLIN, C.F.,A 015 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SISTRELLS C.F.,B 16 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
PARC, U.D.,A 23 LA FLORIDA C.F.,A
MARTINENC, F.C.,B 11 BADALONA, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 41 DON BOSCO, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E.,B 81 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 56 ESCOLA E.BRAFA,A
EUROPA, C.E.,B 70 LA SALUT PERE GOL AE.,B
Jornada 10 17-12-2017
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 31 EUROPA, C.E.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 120 SINGUERLIN, C.F.,A
LA FLORIDA C.F.,A 50 SISTRELLS C.F.,B
BADALONA, C.F.,B 11 PARC, U.D.,A
DON BOSCO, C.F.,A 25 MARTINENC, F.C.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 33 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
ESCOLA E.BRAFA,A 06 SANT ANDREU, U.E.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B 17 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Jornada 11 14-01-2018
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 60 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
SINGUERLIN, C.F.,A 010 LA FLORIDA C.F.,A
SISTRELLS C.F.,B 21 BADALONA, C.F.,B
PARC, U.D.,A 40 DON BOSCO, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,B 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 16 ESCOLA E.BRAFA,A
SANT ANDREU, U.E.,B 50 LA SALUT PERE GOL AE.,B
EUROPA, C.E.,B 112 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Jornada 12 21-01-2018
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 17 EUROPA, C.E.,B
LA FLORIDA C.F.,A 24 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
BADALONA, C.F.,B 140 SINGUERLIN, C.F.,A
DON BOSCO, C.F.,A 22 SISTRELLS C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 16 PARC, U.D.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 93 MARTINENC, F.C.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B 04 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 48 SANT ANDREU, U.E.,B
Jornada 13 28-01-2018
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 28 LA FLORIDA C.F.,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 30 BADALONA, C.F.,B
SINGUERLIN, C.F.,A 03 DON BOSCO, C.F.,A
SISTRELLS C.F.,B 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
PARC, U.D.,A 43 ESCOLA E.BRAFA,A
MARTINENC, F.C.,B 50 LA SALUT PERE GOL AE.,B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 210 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
EUROPA, C.E.,B 10 SANT ANDREU, U.E.,B
Jornada 14 04-02-2018
EUROPA, C.E.,B 60 LA FLORIDA C.F.,A
BADALONA, C.F.,B 23 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
DON BOSCO, C.F.,A 010 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 90 SINGUERLIN, C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 72 SISTRELLS C.F.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B 15 PARC, U.D.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 83 MARTINENC, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E.,B 70 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
Jornada 15 18-02-2018
LA FLORIDA C.F.,A 11 BADALONA, C.F.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 21 DON BOSCO, C.F.,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 110 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
SINGUERLIN, C.F.,A 011 ESCOLA E.BRAFA,A
SISTRELLS C.F.,B 71 LA SALUT PERE GOL AE.,B
PARC, U.D.,A 23 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
MARTINENC, F.C.,B 25 SANT ANDREU, U.E.,B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 16 EUROPA, C.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
MARTINENC, F.C.,B 31 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
PARC, U.D.,A 16 SANT ANDREU, U.E.,B
SISTRELLS C.F.,B 211 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
SINGUERLIN, C.F.,A 010 LA SALUT PERE GOL AE.,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 41 ESCOLA E.BRAFA,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 62 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
LA FLORIDA C.F.,A 63 DON BOSCO, C.F.,A
BADALONA, C.F.,B 02 EUROPA, C.E.,B
Jornada 17 04-03-2018
EUROPA, C.E.,B 71 MARTINENC, F.C.,B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 24 PARC, U.D.,A
SANT ANDREU, U.E.,B 70 SISTRELLS C.F.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 120 SINGUERLIN, C.F.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B 010 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
ESCOLA E.BRAFA,A 44 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 13 LA FLORIDA C.F.,A
DON BOSCO, C.F.,A 31 BADALONA, C.F.,B
Jornada 18 11-03-2018
PARC, U.D.,A 51 MARTINENC, F.C.,B
SISTRELLS C.F.,B 32 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
SINGUERLIN, C.F.,A 012 SANT ANDREU, U.E.,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 81 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 60 LA SALUT PERE GOL AE.,B
LA FLORIDA C.F.,A 22 ESCOLA E.BRAFA,A
BADALONA, C.F.,B 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
DON BOSCO, C.F.,A 25 EUROPA, C.E.,B
Jornada 19 18-03-2018
EUROPA, C.E.,B 30 PARC, U.D.,A
MARTINENC, F.C.,B 70 SISTRELLS C.F.,B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 91 SINGUERLIN, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E.,B 22 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 13 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B - LA FLORIDA C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 23 BADALONA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 36 DON BOSCO, C.F.,A
Jornada 20 25-03-2018
SISTRELLS C.F.,B 15 PARC, U.D.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 09 MARTINENC, F.C.,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 120 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 26 SANT ANDREU, U.E.,B
LA FLORIDA C.F.,A 13 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
BADALONA, C.F.,B - LA SALUT PERE GOL AE.,B
DON BOSCO, C.F.,A 27 ESCOLA E.BRAFA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 27 EUROPA, C.E.,B
Jornada 21 08-04-2018
EUROPA, C.E.,B 71 SISTRELLS C.F.,B
PARC, U.D.,A 80 SINGUERLIN, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,B 08 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 24 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
SANT ANDREU, U.E.,B 50 LA FLORIDA C.F.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 23 BADALONA, C.F.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B - DON BOSCO, C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 72 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Jornada 22 15-04-2018
SINGUERLIN, C.F.,A 06 SISTRELLS C.F.,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 50 PARC, U.D.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 22 MARTINENC, F.C.,B
LA FLORIDA C.F.,A 30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
BADALONA, C.F.,B 34 SANT ANDREU, U.E.,B
DON BOSCO, C.F.,A 55 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B - LA SALUT PERE GOL AE.,B
ESCOLA E.BRAFA,A 36 EUROPA, C.E.,B
Jornada 23 22-04-2018
EUROPA, C.E.,B 100 SINGUERLIN, C.F.,A
SISTRELLS C.F.,B 015 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
PARC, U.D.,A 21 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
MARTINENC, F.C.,B 26 LA FLORIDA C.F.,A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 23 BADALONA, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E.,B 44 DON BOSCO, C.F.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 71 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B - ESCOLA E.BRAFA,A
Jornada 24 29-04-2018
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 130 SINGUERLIN, C.F.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 61 SISTRELLS C.F.,B
LA FLORIDA C.F.,A 11 PARC, U.D.,A
BADALONA, C.F.,B 23 MARTINENC, F.C.,B
DON BOSCO, C.F.,A 72 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 09 SANT ANDREU, U.E.,B
ESCOLA E.BRAFA,A 79 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B - EUROPA, C.E.,B
Jornada 25 06-05-2018
EUROPA, C.E.,B 61 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SINGUERLIN, C.F.,A 110 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
SISTRELLS C.F.,B 76 LA FLORIDA C.F.,A
PARC, U.D.,A 41 BADALONA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,B 52 DON BOSCO, C.F.,A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 28 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
SANT ANDREU, U.E.,B 70 ESCOLA E.BRAFA,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - LA SALUT PERE GOL AE.,B
Jornada 26 13-05-2018
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 05 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
LA FLORIDA C.F.,A 140 SINGUERLIN, C.F.,A
BADALONA, C.F.,B 31 SISTRELLS C.F.,B
DON BOSCO, C.F.,A 64 PARC, U.D.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 16 MARTINENC, F.C.,B
ESCOLA E.BRAFA,A 65 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B - SANT ANDREU, U.E.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 312 EUROPA, C.E.,B
Jornada 27 20-05-2018
EUROPA, C.E.,B 61 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 32 LA FLORIDA C.F.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 09 BADALONA, C.F.,B
SISTRELLS C.F.,B 04 DON BOSCO, C.F.,A
PARC, U.D.,A 62 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
MARTINENC, F.C.,B 44 ESCOLA E.BRAFA,A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - LA SALUT PERE GOL AE.,B
SANT ANDREU, U.E.,B 32 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Jornada 28 27-05-2018
LA FLORIDA C.F.,A 32 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
BADALONA, C.F.,B 03 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
DON BOSCO, C.F.,A 120 SINGUERLIN, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 65 SISTRELLS C.F.,B
ESCOLA E.BRAFA,A 34 PARC, U.D.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B - MARTINENC, F.C.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 51 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
SANT ANDREU, U.E.,B 23 EUROPA, C.E.,B
Jornada 29 03-06-2018
LA FLORIDA C.F.,A 36 EUROPA, C.E.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 14 BADALONA, C.F.,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 52 DON BOSCO, C.F.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 16 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
SISTRELLS C.F.,B 23 ESCOLA E.BRAFA,A
PARC, U.D.,A - LA SALUT PERE GOL AE.,B
MARTINENC, F.C.,B 63 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 111 SANT ANDREU, U.E.,B
Jornada 30 10-06-2018
BADALONA, C.F.,B 11 LA FLORIDA C.F.,A
DON BOSCO, C.F.,A 86 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 111 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
ESCOLA E.BRAFA,A 90 SINGUERLIN, C.F.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B - SISTRELLS C.F.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 34 PARC, U.D.,A
SANT ANDREU, U.E.,B 42 MARTINENC, F.C.,B
EUROPA, C.E.,B 71 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.