Competició | TEMPORADA 2017-2018

prebenjami 7 | grup 9

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

>
Jornada 1 08-10-2017
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 34 UNIO ASTORGA, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 50 MONTBRIO, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 102 RIUDOMS, C.D.,A
Descansa
R
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 09 CAMBRILS UNIO C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 09 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 51 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ASCÓ, F.C.,A
R
Descansa
>
Jornada 2 15-10-2017
UNIO ASTORGA, C.E.,A 30 ASCÓ, F.C.,A
MONTBRIO, C.E.,A 131 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 39 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 34 MAS PELLICER, U.D.C.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,A
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 91 LA SALLE REUS, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 62 PARE MANYANET, A.E.,A
Descansa
R
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
>
Jornada 3 22-10-2017
UNIO ASTORGA, C.E.,A 25 MONTBRIO, C.E.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 112 RIUDOMS, C.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 12 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 72 CAMBRILS UNIO C.F.,A
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A
R
Descansa
ASCÓ, F.C.,A 08 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
>
Jornada 4 29-10-2017
MONTBRIO, C.E.,A 52 ASCÓ, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A 50 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 110 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,A 32 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 74 MAS PELLICER, U.D.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
R
Descansa
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 62 PARE MANYANET, A.E.,A
Jornada 5 05-11-2017
MONTBRIO, C.E.,A 53 RIUDOMS, C.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 17 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 013 CAMBRILS UNIO C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 52 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
Descansa
R
R
Descansa
LA SALLE REUS, F.C.,A 02 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 210 PARE MANYANET, A.E.,A
>
Jornada 6 12-11-2017
RIUDOMS, C.D.,A 100 ASCÓ, F.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 20 MONTBRIO, C.E.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,A 90 UNIO ASTORGA, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 230 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 45 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,A 25 LA SALLE REUS, F.C.,A
>
Jornada 7 19-11-2017
RIUDOMS, C.D.,A 26 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
MONTBRIO, C.E.,A 13 CAMBRILS UNIO C.F.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 05 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 07 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,A 50 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 74 LA SALLE REUS, F.C.,A
>
Jornada 8 26-11-2017
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 100 ASCÓ, F.C.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,A 52 RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 102 MONTBRIO, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 60 UNIO ASTORGA, C.E.,A
Descansa
R
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 02 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
PARE MANYANET, A.E.,A 711 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A
R
Descansa
>>
Jornada 9 03-12-2017
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 22 CAMBRILS UNIO C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 06 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
MONTBRIO, C.E.,A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A
R
Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 06 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 71 PARE MANYANET, A.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 50 LA SALLE REUS, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A
R
Descansa
Jornada 10 17-12-2017
CAMBRILS UNIO C.F.,A 100 ASCÓ, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 80 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 32 RIUDOMS, C.D.,A
Descansa
R
MONTBRIO, C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 70 UNIO ASTORGA, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 100 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 07 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,A
>>
Jornada 11 14-01-2018
CAMBRILS UNIO C.F.,A 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
RIUDOMS, C.D.,A
R
Descansa
MONTBRIO, C.E.,A 18 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 21 PARE MANYANET, A.E.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 14 LA SALLE REUS, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
R
Descansa
ASCÓ, F.C.,A 014 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 12 21-01-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 141 ASCÓ, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 23 CAMBRILS UNIO C.F.,A
Descansa
R
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 62 RIUDOMS, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 37 MONTBRIO, C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 40 UNIO ASTORGA, C.E.,A
Descansa
R
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 53 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
>>
Jornada 13 28-01-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 51 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,A
R
Descansa
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 24 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 12 PARE MANYANET, A.E.,A
MONTBRIO, C.E.,A 42 LA SALLE REUS, F.C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A
R
Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 010 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 110 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
Jornada 14 04-02-2018
ASCÓ, F.C.,A 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 12 CAMBRILS UNIO C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 16 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 14 RIUDOMS, C.D.,A
Descansa
R
MONTBRIO, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 60 UNIO ASTORGA, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 151 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
>>
Jornada 15 18-02-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 41 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,A 30 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 51 LA SALLE REUS, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A
R
Descansa
MONTBRIO, C.E.,A 23 MAS PELLICER, U.D.C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 19 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 114 ASCÓ, F.C.,A

SEGONA VOLTA

>
Jornada 16 25-02-2018
UNIO ASTORGA, C.E.,A 41 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
MONTBRIO, C.E.,A 06 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
RIUDOMS, C.D.,A 48 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
R
Descansa
CAMBRILS UNIO C.F.,A 60 LA SALLE REUS, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 30 PARE MANYANET, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 05 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Descansa
R
ASCÓ, F.C.,A
>
Jornada 17 04-03-2018
ASCÓ, F.C.,A 22 UNIO ASTORGA, C.E.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 111 MONTBRIO, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 60 RIUDOMS, C.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 62 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Descansa
R
CAMBRILS UNIO C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 08 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
PARE MANYANET, A.E.,A 04 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
R
Descansa
>
Jornada 18 11-03-2018
MONTBRIO, C.E.,A 61 UNIO ASTORGA, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 84 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 27 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
CAMBRILS UNIO C.F.,A 44 MAS PELLICER, U.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 20 LA SALLE REUS, F.C.,A
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 100 ASCÓ, F.C.,A
>
Jornada 19 18-03-2018
ASCÓ, F.C.,A 15 MONTBRIO, C.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 03 RIUDOMS, C.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 012 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 12 CAMBRILS UNIO C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 22 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,A 08 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 20 25-03-2018
RIUDOMS, C.D.,A 32 MONTBRIO, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 60 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,A 110 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 23 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 26 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Descansa
R
R
Descansa
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 71 LA SALLE REUS, F.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 82 ASCÓ, F.C.,A
>
Jornada 21 08-04-2018
ASCÓ, F.C.,A 30 RIUDOMS, C.D.,A
MONTBRIO, C.E.,A 33 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 111 CAMBRILS UNIO C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 017 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 31 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A
R
Descansa
Descansa
R
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 23 PARE MANYANET, A.E.,A
>
Jornada 22 15-04-2018
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 62 RIUDOMS, C.D.,A
CAMBRILS UNIO C.F.,A 50 MONTBRIO, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 40 UNIO ASTORGA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 101 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Descansa
R
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 13 MAS PELLICER, U.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A
R
Descansa
LA SALLE REUS, F.C.,A 43 ASCÓ, F.C.,A
>
Jornada 23 22-04-2018
ASCÓ, F.C.,A 06 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
RIUDOMS, C.D.,A 07 CAMBRILS UNIO C.F.,A
MONTBRIO, C.E.,A 25 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
R
Descansa
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 32 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 82 PARE MANYANET, A.E.,A
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 24 29-04-2018
CAMBRILS UNIO C.F.,A 41 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 41 RIUDOMS, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 32 MONTBRIO, C.E.,A
Descansa
R
UNIO ASTORGA, C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 132 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 16 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 15 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Descansa
R
ASCÓ, F.C.,A
>>
Jornada 25 06-05-2018
ASCÓ, F.C.,A 112 CAMBRILS UNIO C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 03 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
RIUDOMS, C.D.,A 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
MONTBRIO, C.E.,A
R
Descansa
UNIO ASTORGA, C.E.,A 07 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 08 PARE MANYANET, A.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 62 LA SALLE REUS, F.C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A
R
Descansa
Jornada 26 13-05-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 35 CAMBRILS UNIO C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 03 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 62 MONTBRIO, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 11 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 61 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Descansa
R
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 30 ASCÓ, F.C.,A
>>
Jornada 27 20-05-2018
ASCÓ, F.C.,A 013 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CAMBRILS UNIO C.F.,A 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
R
Descansa
RIUDOMS, C.D.,A 110 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MONTBRIO, C.E.,A 71 PARE MANYANET, A.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 13 LA SALLE REUS, F.C.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
R
Descansa
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 54 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 28 27-05-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 23 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
Descansa
R
CAMBRILS UNIO C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 56 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
PARE MANYANET, A.E.,A 43 RIUDOMS, C.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 25 MONTBRIO, C.E.,A
Descansa
R
UNIO ASTORGA, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 140 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 170 ASCÓ, F.C.,A
>>
Jornada 29 03-06-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 90 ASCÓ, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
R
Descansa
CAMBRILS UNIO C.F.,A 28 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 70 PARE MANYANET, A.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 72 LA SALLE REUS, F.C.,A
MONTBRIO, C.E.,A
R
Descansa
UNIO ASTORGA, C.E.,A 011 MAS PELLICER, U.D.C.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 114 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
Jornada 30 10-06-2018
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 32 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
PARE MANYANET, A.E.,A 16 CAMBRILS UNIO C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 17 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 72 MONTBRIO, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 60 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 75 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.