Competició | TEMPORADA 2017-2018

preferent alevi | grup 4

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-09-2017
CANONJA, C.F.,A 41 SAN SALVADOR, U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 21 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 38 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
TANCAT, U.D.,A 19 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 18 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 44 AMPOSTA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 15 LA FLORESTA, C.D.,A
Jornada 2 01-10-2017
SAN SALVADOR, U.D.,A 015 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 31 CANONJA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 24 RAPITENCA, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 13 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 190 TANCAT, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 60 MAS PELLICER, U.D.C.,A
AMPOSTA, C.F.,A 13 TORREFORTA, C.D.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 121 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
Jornada 3 08-10-2017
SAN SALVADOR, U.D.,A 011 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CANONJA, C.F.,A 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
RAPITENCA, U.E.,A 63 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 11 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
TANCAT, U.D.,A 34 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 12 AMPOSTA, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 15 LA FLORESTA, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 41 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
Jornada 4 15-10-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 220 SAN SALVADOR, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 104 CANONJA, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 52 RAPITENCA, U.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 13 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
AMPOSTA, C.F.,A 151 TANCAT, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 71 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 25 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 5 22-10-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 36 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 111 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
CANONJA, C.F.,A 14 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
RAPITENCA, U.E.,A 52 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 110 AMPOSTA, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 111 LA FLORESTA, C.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 31 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 51 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 6 29-10-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 51 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 63 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 220 SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 42 CANONJA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A 13 RAPITENCA, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 44 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 80 TANCAT, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 70 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 7 05-11-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 22 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 017 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 114 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CANONJA, C.F.,A 23 AMPOSTA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 57 LA FLORESTA, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 120 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
TANCAT, U.D.,A 013 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 64 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 8 12-11-2017
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 71 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 50 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
AMPOSTA, C.F.,A 112 SAN SALVADOR, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 51 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 27 RAPITENCA, U.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 13 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 62 TANCAT, U.D.,A
Jornada 9 19-11-2017
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 17 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 81 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 36 AMPOSTA, C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 014 LA FLORESTA, C.D.,A
CANONJA, C.F.,A 62 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
RAPITENCA, U.E.,A 44 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 101 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 82 TANCAT, U.D.,A
Jornada 10 26-11-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 51 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 36 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
AMPOSTA, C.F.,A 27 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 42 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 91 SAN SALVADOR, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 54 CANONJA, C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 44 RAPITENCA, U.E.,A
TANCAT, U.D.,A 017 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 11 03-12-2017
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 81 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 27 AMPOSTA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 23 LA FLORESTA, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 42 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 018 TORREFORTA, C.D.C.,A
CANONJA, C.F.,A 42 MAS PELLICER, U.D.C.,A
RAPITENCA, U.E.,A 130 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 13 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 12 17-12-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
AMPOSTA, C.F.,A 110 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
LA FLORESTA, C.D.,A 02 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 50 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 51 SAN SALVADOR, U.D.,A
TANCAT, U.D.,A 18 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 21 RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 13 14-01-2018
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 12 AMPOSTA, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 62 LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 81 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 22 TORREFORTA, C.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 54 MAS PELLICER, U.D.C.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 15 TANCAT, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 05 RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 14 21-01-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 33 AMPOSTA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 72 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 011 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 21 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 09 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
TANCAT, U.D.,A 39 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 210 SAN SALVADOR, U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 61 CANONJA, C.F.,A
Jornada 15 28-01-2018
LA FLORESTA, C.D.,A 52 AMPOSTA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 51 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 31 TORREFORTA, C.D.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 51 MAS PELLICER, U.D.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 171 TANCAT, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 314 RAPITENCA, U.E.,A
CANONJA, C.F.,A 30 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 04-02-2018
SAN SALVADOR, U.D.,A 013 CANONJA, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 42 RAPITENCA, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 81 TANCAT, U.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 91 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 15 TORREFORTA, C.D.C.,A
AMPOSTA, C.F.,A 41 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
LA FLORESTA, C.D.,A 100 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 17 18-02-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 160 SAN SALVADOR, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A 31 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
RAPITENCA, U.E.,A 27 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 62 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
TANCAT, U.D.,A 024 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 22 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 31 AMPOSTA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 213 LA FLORESTA, C.D.,A
Jornada 18 25-02-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 181 SAN SALVADOR, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 100 CANONJA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 47 RAPITENCA, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 53 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 100 TANCAT, U.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A 50 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 63 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 19 04-03-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 11 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 130 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
CANONJA, C.F.,A 06 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
RAPITENCA, U.E.,A 14 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 92 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TANCAT, U.D.,A 210 AMPOSTA, C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 010 LA FLORESTA, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 100 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
Jornada 20 11-03-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 100 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 161 SAN SALVADOR, U.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 150 CANONJA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 73 RAPITENCA, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,A 07 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
LA FLORESTA, C.D.,A 150 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 52 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 010 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 21 18-03-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 06 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 32 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 015 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
CANONJA, C.F.,A 01 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RAPITENCA, U.E.,A 51 AMPOSTA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 22 LA FLORESTA, C.D.,A
TANCAT, U.D.,A 12 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 05 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 22 25-03-2018
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 35 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 90 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 122 SAN SALVADOR, U.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A 30 CANONJA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 35 RAPITENCA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 160 TANCAT, U.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 34 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 23 08-04-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 05 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 02 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 26 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 016 AMPOSTA, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A 16 LA FLORESTA, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 22 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 42 TORREFORTA, C.D.C.,A
TANCAT, U.D.,A 45 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 24 15-04-2018
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 91 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 42 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
AMPOSTA, C.F.,A 20 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
LA FLORESTA, C.D.,A 161 SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 25 CANONJA, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 60 RAPITENCA, U.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 14 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TANCAT, U.D.,A 08 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 25 22-04-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 08 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 42 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 75 AMPOSTA, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 111 LA FLORESTA, C.D.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 014 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
CANONJA, C.F.,A 15 TORREFORTA, C.D.C.,A
RAPITENCA, U.E.,A 122 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 190 TANCAT, U.D.,A
Jornada 26 29-04-2018
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 111 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
AMPOSTA, C.F.,A 45 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
LA FLORESTA, C.D.,A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 32 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 180 SAN SALVADOR, U.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 04 CANONJA, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 212 RAPITENCA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 70 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 27 06-05-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 161 AMPOSTA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 01 LA FLORESTA, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 80 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 17 TORREFORTA, C.D.C.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 213 MAS PELLICER, U.D.C.,A
CANONJA, C.F.,A 152 TANCAT, U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 33 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 28 13-05-2018
AMPOSTA, C.F.,A 51 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA FLORESTA, C.D.,A 36 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 14 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 24 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 17 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
TANCAT, U.D.,A 45 SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 80 CANONJA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 61 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 29 20-05-2018
AMPOSTA, C.F.,A 72 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 14 LA FLORESTA, C.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 121 ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A 23 TORREFORTA, C.D.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 100 MAS PELLICER, U.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 161 TANCAT, U.D.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 019 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CANONJA, C.F.,A 33 RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 30 27-05-2018
AMPOSTA, C.F.,A 56 LA FLORESTA, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE,A 29 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 15 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 33 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,A
TANCAT, U.D.,A 111 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 52 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
RAPITENCA, U.E.,A - SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 13 CANONJA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.