Competició | TEMPORADA 2017-2018

femeni cadet infantil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
ANOIA , C.E.,A 07 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
PLA URGELL, C.E., 73 ESPLUGUENC, F.A.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 84 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
ODENA,C.E.,A 29 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ENFAF CCA Andorra,A 40 CUBELLES, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 86 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
BASE MARC BARTRA CF,A 170 SAN MAURO, U.D.,A
VALLS AT., C.F.,A 210 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 2 15-10-2017
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 60 VALLS AT., C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 54 ANOIA , C.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 41 PLA URGELL, C.E.,
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 140 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
CUBELLES, C.F.,A 20 ODENA,C.E.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 39 ENFAF CCA Andorra,A
SAN MAURO, U.D.,A 113 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SUBURENSE, C.F.,A 09 BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 3 22-10-2017
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 101 ESPLUGUENC, F.A.,A
ANOIA , C.E.,A 53 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
PLA URGELL, C.E., 16 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 92 CUBELLES, C.F.,A
ODENA,C.E.,A 36 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ENFAF CCA Andorra,A 52 SAN MAURO, U.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 61 SUBURENSE, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 16 BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 4 29-10-2017
ESPLUGUENC, F.A.,A 33 VALLS AT., C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 28 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 170 ANOIA , C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 23 PLA URGELL, C.E.,
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 17 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
SAN MAURO, U.D.,A 36 ODENA,C.E.,A
SUBURENSE, C.F.,A 29 ENFAF CCA Andorra,A
BASE MARC BARTRA CF,A 63 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 5 05-11-2017
ESPLUGUENC, F.A.,A 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 05 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ANOIA , C.E.,A 60 CUBELLES, C.F.,A
PLA URGELL, C.E., 73 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 61 SAN MAURO, U.D.,A
ODENA,C.E.,A 01 SUBURENSE, C.F.,A
ENFAF CCA Andorra,A 37 BASE MARC BARTRA CF,A
VALLS AT., C.F.,A 04 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 6 12-11-2017
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 31 VALLS AT., C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 41 ESPLUGUENC, F.A.,A
CUBELLES, C.F.,A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 76 ANOIA , C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 25 PLA URGELL, C.E.,
SUBURENSE, C.F.,A 34 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
BASE MARC BARTRA CF,A 70 ODENA,C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 34 ENFAF CCA Andorra,A
Jornada 7 19-11-2017
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 19 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 02 CUBELLES, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 104 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ANOIA , C.E.,A 31 SAN MAURO, U.D.,A
PLA URGELL, C.E., 33 SUBURENSE, C.F.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 310 BASE MARC BARTRA CF,A
ODENA,C.E.,A 16 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
VALLS AT., C.F.,A 43 ENFAF CCA Andorra,A
Jornada 8 26-11-2017
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 82 VALLS AT., C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 16 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 55 ESPLUGUENC, F.A.,A
SAN MAURO, U.D.,A 46 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SUBURENSE, C.F.,A 03 ANOIA , C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 190 PLA URGELL, C.E.,
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 42 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
ENFAF CCA Andorra,A 52 ODENA,C.E.,A
Jornada 9 03-12-2017
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 111 CUBELLES, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 48 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 31 SAN MAURO, U.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 180 SUBURENSE, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 08 BASE MARC BARTRA CF,A
PLA URGELL, C.E., 36 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 42 ENFAF CCA Andorra,A
VALLS AT., C.F.,A 32 ODENA,C.E.,A
Jornada 10 17-12-2017
CUBELLES, C.F.,A 23 VALLS AT., C.F.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 119 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SAN MAURO, U.D.,A 04 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SUBURENSE, C.F.,A 65 ESPLUGUENC, F.A.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 101 ANOIA , C.E.,A
ENFAF CCA Andorra,A 91 PLA URGELL, C.E.,
ODENA,C.E.,A 52 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
Jornada 11 14-01-2018
CUBELLES, C.F.,A 36 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 120 SAN MAURO, U.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 22 SUBURENSE, C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 67 BASE MARC BARTRA CF,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 83 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ANOIA , C.E.,A 49 ENFAF CCA Andorra,A
PLA URGELL, C.E., 17 ODENA,C.E.,A
VALLS AT., C.F.,A 54 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
Jornada 12 21-01-2018
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 45 VALLS AT., C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A 30 CUBELLES, C.F.,A
SUBURENSE, C.F.,A 14 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 101 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 33 ESPLUGUENC, F.A.,A
ENFAF CCA Andorra,A 42 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
ODENA,C.E.,A 43 ANOIA , C.E.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 52 PLA URGELL, C.E.,
Jornada 13 28-01-2018
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 51 SAN MAURO, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 09 SUBURENSE, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 13 BASE MARC BARTRA CF,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 34 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 73 ENFAF CCA Andorra,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 31 ODENA,C.E.,A
ANOIA , C.E.,A 06 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
VALLS AT., C.F.,A 11 PLA URGELL, C.E.,
Jornada 14 04-02-2018
VALLS AT., C.F.,A 25 SAN MAURO, U.D.,A
SUBURENSE, C.F.,A 140 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
BASE MARC BARTRA CF,A 82 CUBELLES, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 02 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ENFAF CCA Andorra,A 100 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
ODENA,C.E.,A 18 ESPLUGUENC, F.A.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
PLA URGELL, C.E., 14 ANOIA , C.E.,A
Jornada 15 18-02-2018
SAN MAURO, U.D.,A 72 SUBURENSE, C.F.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 26 BASE MARC BARTRA CF,A
CUBELLES, C.F.,A 07 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 30 ENFAF CCA Andorra,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 23 ODENA,C.E.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 111 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 30 PLA URGELL, C.E.,
ANOIA , C.E.,A 22 VALLS AT., C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 71 ANOIA , C.E.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 70 PLA URGELL, C.E.,
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 24 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 61 ODENA,C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 35 ENFAF CCA Andorra,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 03 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A 110 BASE MARC BARTRA CF,A
SUBURENSE, C.F.,A 24 VALLS AT., C.F.,A
Jornada 17 04-03-2018
VALLS AT., C.F.,A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
ANOIA , C.E.,A 14 ESPLUGUENC, F.A.,A
PLA URGELL, C.E., 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 17 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ODENA,C.E.,A 34 CUBELLES, C.F.,A
ENFAF CCA Andorra,A 113 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 31 SAN MAURO, U.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 101 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 18 11-03-2018
ESPLUGUENC, F.A.,A 34 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 50 ANOIA , C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 91 PLA URGELL, C.E.,
CUBELLES, C.F.,A 14 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 06 ODENA,C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 18 ENFAF CCA Andorra,A
SUBURENSE, C.F.,A 31 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 50 VALLS AT., C.F.,A
Jornada 19 18-03-2018
VALLS AT., C.F.,A 12 ESPLUGUENC, F.A.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 61 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
ANOIA , C.E.,A 17 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
PLA URGELL, C.E., 44 CUBELLES, C.F.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 34 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ODENA,C.E.,A 34 SAN MAURO, U.D.,A
ENFAF CCA Andorra,A 55 SUBURENSE, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 33 BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 20 25-03-2018
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 57 ESPLUGUENC, F.A.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
CUBELLES, C.F.,A 11 ANOIA , C.E.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 44 PLA URGELL, C.E.,
SAN MAURO, U.D.,A 23 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
SUBURENSE, C.F.,A 25 ODENA,C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 92 ENFAF CCA Andorra,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 50 VALLS AT., C.F.,A
Jornada 21 08-04-2018
VALLS AT., C.F.,A 56 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 43 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 60 CUBELLES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 40 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
PLA URGELL, C.E., 32 SAN MAURO, U.D.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 83 SUBURENSE, C.F.,A
ODENA,C.E.,A 111 BASE MARC BARTRA CF,A
ENFAF CCA Andorra,A 31 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 22 15-04-2018
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 30 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,A 25 ESPLUGUENC, F.A.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 211 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SAN MAURO, U.D.,A 23 ANOIA , C.E.,A
SUBURENSE, C.F.,A 32 PLA URGELL, C.E.,
BASE MARC BARTRA CF,A 90 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 42 ODENA,C.E.,A
ENFAF CCA Andorra,A 61 VALLS AT., C.F.,A
Jornada 23 22-04-2018
VALLS AT., C.F.,A 010 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 103 CUBELLES, C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 141 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 63 SAN MAURO, U.D.,A
ANOIA , C.E.,A 02 SUBURENSE, C.F.,A
PLA URGELL, C.E., 13 BASE MARC BARTRA CF,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 47 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ODENA,C.E.,A 13 ENFAF CCA Andorra,A
Jornada 24 29-04-2018
CUBELLES, C.F.,A 010 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 38 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SAN MAURO, U.D.,A 44 ESPLUGUENC, F.A.,A
SUBURENSE, C.F.,A 64 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
BASE MARC BARTRA CF,A 63 ANOIA , C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 52 PLA URGELL, C.E.,
ENFAF CCA Andorra,A 70 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
ODENA,C.E.,A 05 VALLS AT., C.F.,A
Jornada 25 06-05-2018
VALLS AT., C.F.,A 31 CUBELLES, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 30 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 23 SAN MAURO, U.D.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 27 SUBURENSE, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 52 BASE MARC BARTRA CF,A
ANOIA , C.E.,A 17 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
PLA URGELL, C.E., 02 ENFAF CCA Andorra,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 32 ODENA,C.E.,A
Jornada 26 13-05-2018
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 55 CUBELLES, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A 011 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SUBURENSE, C.F.,A 50 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 80 ESPLUGUENC, F.A.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 44 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
ENFAF CCA Andorra,A 51 ANOIA , C.E.,A
ODENA,C.E.,A 21 PLA URGELL, C.E.,
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 33 VALLS AT., C.F.,A
Jornada 27 20-05-2018
VALLS AT., C.F.,A 45 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
CUBELLES, C.F.,A 24 SAN MAURO, U.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 56 SUBURENSE, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 25 BASE MARC BARTRA CF,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 74 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 40 ENFAF CCA Andorra,A
ANOIA , C.E.,A 43 ODENA,C.E.,A
PLA URGELL, C.E., 68 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
Jornada 28 27-05-2018
SAN MAURO, U.D.,A 44 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
SUBURENSE, C.F.,A 53 CUBELLES, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 21 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 45 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
ENFAF CCA Andorra,A 30 ESPLUGUENC, F.A.,A
ODENA,C.E.,A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 50 ANOIA , C.E.,A
PLA URGELL, C.E., 42 VALLS AT., C.F.,A
Jornada 29 03-06-2018
SAN MAURO, U.D.,A 01 VALLS AT., C.F.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 214 SUBURENSE, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 210 BASE MARC BARTRA CF,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 52 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 33 ENFAF CCA Andorra,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 34 ODENA,C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 130 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
ANOIA , C.E.,A 13 PLA URGELL, C.E.,
Jornada 30 10-06-2018
SUBURENSE, C.F.,A 103 SAN MAURO, U.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 30 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 61 CUBELLES, C.F.,A
ENFAF CCA Andorra,A 02 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ODENA,C.E.,A 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 94 ESPLUGUENC, F.A.,A
PLA URGELL, C.E., 08 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
VALLS AT., C.F.,A 30 ANOIA , C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.