Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 108-10-2017
ANOIA , C.E.,A 0 7 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
PLA URGELL, C.E., 7 3 ESPLUGUENC, F.A.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 8 4 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
ODENA,C.E., 2 9 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A 4 0 CUBELLES, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 8 6 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
BASE MARC BARTRA CF,A 17 0 SAN MAURO, U.D.,A
VALLS AT., C.F.,A 2 10 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 215-10-2017
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 6 0 VALLS AT., C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 5 4 ANOIA , C.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 4 1 PLA URGELL, C.E.,
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 14 0 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
CUBELLES, C.F.,A 2 0 ODENA,C.E.,
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 3 9 ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
SAN MAURO, U.D.,A 1 13 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SUBURENSE, C.F.,A 0 9 BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 322-10-2017
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 10 1 ESPLUGUENC, F.A.,A
ANOIA , C.E.,A 5 3 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
PLA URGELL, C.E., 1 6 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 9 2 CUBELLES, C.F.,A
ODENA,C.E., 3 6 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A 5 2 SAN MAURO, U.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 6 1 SUBURENSE, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 1 6 BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 429-10-2017
ESPLUGUENC, F.A.,A 3 3 VALLS AT., C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 2 8 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 17 0 ANOIA , C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 2 3 PLA URGELL, C.E.,
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 1 7 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
SAN MAURO, U.D.,A 3 6 ODENA,C.E.,
SUBURENSE, C.F.,A 2 9 ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
BASE MARC BARTRA CF,A 6 3 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 505-11-2017
ESPLUGUENC, F.A.,A 3 1 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 0 5 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ANOIA , C.E.,A 6 0 CUBELLES, C.F.,A
PLA URGELL, C.E., 7 3 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 6 1 SAN MAURO, U.D.,A
ODENA,C.E., 0 1 SUBURENSE, C.F.,A
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A 3 7 BASE MARC BARTRA CF,A
VALLS AT., C.F.,A 0 4 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 612-11-2017
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 3 1 VALLS AT., C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 4 1 ESPLUGUENC, F.A.,A
CUBELLES, C.F.,A 1 2 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 7 6 ANOIA , C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 2 5 PLA URGELL, C.E.,
SUBURENSE, C.F.,A 3 4 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
BASE MARC BARTRA CF,A 7 0 ODENA,C.E.,
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 3 4 ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
Jornada 719-11-2017
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 1 9 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 0 2 CUBELLES, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 10 4 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ANOIA , C.E.,A 3 1 SAN MAURO, U.D.,A
PLA URGELL, C.E., 3 3 SUBURENSE, C.F.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 3 10 BASE MARC BARTRA CF,A
ODENA,C.E., 1 6 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
VALLS AT., C.F.,A 4 3 ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
Jornada 826-11-2017
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 8 2 VALLS AT., C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 1 6 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 5 5 ESPLUGUENC, F.A.,A
SAN MAURO, U.D.,A 4 6 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SUBURENSE, C.F.,A 0 3 ANOIA , C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 19 0 PLA URGELL, C.E.,
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 4 2 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A 5 2 ODENA,C.E.,
Jornada 903-12-2017
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 11 1 CUBELLES, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 4 8 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 3 1 SAN MAURO, U.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 18 0 SUBURENSE, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 0 8 BASE MARC BARTRA CF,A
PLA URGELL, C.E., 3 6 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 4 2 ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
VALLS AT., C.F.,A 3 2 ODENA,C.E.,
Jornada 1017-12-2017
CUBELLES, C.F.,A 2 3 VALLS AT., C.F.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 1 19 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SAN MAURO, U.D.,A 0 4 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SUBURENSE, C.F.,A 6 5 ESPLUGUENC, F.A.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 3 2 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 10 1 ANOIA , C.E.,A
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A 9 1 PLA URGELL, C.E.,
ODENA,C.E., 5 2 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
Jornada 1114-01-2018
CUBELLES, C.F.,A 3 6 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 12 0 SAN MAURO, U.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 2 2 SUBURENSE, C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 6 7 BASE MARC BARTRA CF,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 8 3 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ANOIA , C.E.,A 4 9 ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
PLA URGELL, C.E., 1 7 ODENA,C.E.,
VALLS AT., C.F.,A 5 4 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
Jornada 1221-01-2018
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 4 5 VALLS AT., C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A 3 0 CUBELLES, C.F.,A
SUBURENSE, C.F.,A 1 4 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 10 1 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 3 3 ESPLUGUENC, F.A.,A
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A 4 2 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
ODENA,C.E., 4 3 ANOIA , C.E.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 5 2 PLA URGELL, C.E.,
Jornada 1328-01-2018
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 5 1 SAN MAURO, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 0 9 SUBURENSE, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 1 3 BASE MARC BARTRA CF,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 3 4 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 7 3 ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 3 1 ODENA,C.E.,
ANOIA , C.E.,A 0 6 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
VALLS AT., C.F.,A 1 1 PLA URGELL, C.E.,
Jornada 1404-02-2018
VALLS AT., C.F.,A 2 5 SAN MAURO, U.D.,A
SUBURENSE, C.F.,A 14 0 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
BASE MARC BARTRA CF,A 8 2 CUBELLES, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 0 2 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A 10 0 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
ODENA,C.E., 1 8 ESPLUGUENC, F.A.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 2 2 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
PLA URGELL, C.E., 1 4 ANOIA , C.E.,A
Jornada 1518-02-2018
SAN MAURO, U.D.,A 7 2 SUBURENSE, C.F.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 2 6 BASE MARC BARTRA CF,A
CUBELLES, C.F.,A 0 7 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 3 0 ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 2 3 ODENA,C.E.,
ESPLUGUENC, F.A.,A 11 1 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 3 0 PLA URGELL, C.E.,
ANOIA , C.E.,A 2 2 VALLS AT., C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 1625-02-2018
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 7 1 ANOIA , C.E.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 7 0 PLA URGELL, C.E.,
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 2 4 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A-ODENA,C.E.,
CUBELLES, C.F.,A 3 5 ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A 1 10 BASE MARC BARTRA CF,A
SUBURENSE, C.F.,A 2 4 VALLS AT., C.F.,A
Jornada 1704-03-2018
VALLS AT., C.F.,A 1 2 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
ANOIA , C.E.,A 1 4 ESPLUGUENC, F.A.,A
PLA URGELL, C.E., 1 3 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 1 7 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ODENA,C.E., 3 4 CUBELLES, C.F.,A
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A 11 3 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 3 1 SAN MAURO, U.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 10 1 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 1811-03-2018
ESPLUGUENC, F.A.,A 3 4 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 5 0 ANOIA , C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 9 1 PLA URGELL, C.E.,
CUBELLES, C.F.,A 1 4 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 0 6 ODENA,C.E.,
SAN MAURO, U.D.,A 1 8 ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
SUBURENSE, C.F.,A 3 1 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 5 0 VALLS AT., C.F.,A
Jornada 1918-03-2018
VALLS AT., C.F.,A-ESPLUGUENC, F.A.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 6 1 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
ANOIA , C.E.,A 1 7 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
PLA URGELL, C.E., 4 4 CUBELLES, C.F.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 3 4 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ODENA,C.E., 3 4 SAN MAURO, U.D.,A
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A 5 5 SUBURENSE, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 3 3 BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 2025-03-2018
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 5 7 ESPLUGUENC, F.A.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 3 2 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
CUBELLES, C.F.,A 1 1 ANOIA , C.E.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 4 4 PLA URGELL, C.E.,
SAN MAURO, U.D.,A 2 3 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
SUBURENSE, C.F.,A 2 5 ODENA,C.E.,
BASE MARC BARTRA CF,A 9 2 ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 5 0 VALLS AT., C.F.,A
Jornada 2108-04-2018
VALLS AT., C.F.,A 5 6 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 4 3 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 6 0 CUBELLES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 4 0 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
PLA URGELL, C.E., 3 2 SAN MAURO, U.D.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 8 3 SUBURENSE, C.F.,A
ODENA,C.E., 1 11 BASE MARC BARTRA CF,A
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A 3 1 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 2215-04-2018
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 3 0 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,A-ESPLUGUENC, F.A.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 2 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SAN MAURO, U.D.,A 2 3 ANOIA , C.E.,A
SUBURENSE, C.F.,A 3 2 PLA URGELL, C.E.,
BASE MARC BARTRA CF,A 9 0 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 4 2 ODENA,C.E.,
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A 6 1 VALLS AT., C.F.,A
Jornada 2322-04-2018
VALLS AT., C.F.,A 0 10 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 10 3 CUBELLES, C.F.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A 14 1 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 6 3 SAN MAURO, U.D.,A
ANOIA , C.E.,A 0 2 SUBURENSE, C.F.,A
PLA URGELL, C.E., 1 3 BASE MARC BARTRA CF,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 4 7 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ODENA,C.E., 1 3 ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
Jornada 2429-04-2018
CUBELLES, C.F.,A-GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A-LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SAN MAURO, U.D.,A-ESPLUGUENC, F.A.,A
SUBURENSE, C.F.,A-FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
BASE MARC BARTRA CF,A-ANOIA , C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A-PLA URGELL, C.E.,
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A-FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
ODENA,C.E.,-VALLS AT., C.F.,A
Jornada 2506-05-2018
VALLS AT., C.F.,A-CUBELLES, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A-Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A-SAN MAURO, U.D.,A
ESPLUGUENC, F.A.,A-SUBURENSE, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A-BASE MARC BARTRA CF,A
ANOIA , C.E.,A-FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
PLA URGELL, C.E.,-ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A-ODENA,C.E.,
Jornada 2613-05-2018
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A-CUBELLES, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A-GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SUBURENSE, C.F.,A-LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
BASE MARC BARTRA CF,A-ESPLUGUENC, F.A.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A-FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A-ANOIA , C.E.,A
ODENA,C.E.,-PLA URGELL, C.E.,
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A-VALLS AT., C.F.,A
Jornada 2720-05-2018
VALLS AT., C.F.,A-Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
CUBELLES, C.F.,A-SAN MAURO, U.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A-SUBURENSE, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A-BASE MARC BARTRA CF,A
ESPLUGUENC, F.A.,A-FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A-ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
ANOIA , C.E.,A-ODENA,C.E.,
PLA URGELL, C.E.,-FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
Jornada 2827-05-2018
SAN MAURO, U.D.,A-Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
SUBURENSE, C.F.,A-CUBELLES, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,A-GIMNASTIC MANRESA, C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A-LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A-ESPLUGUENC, F.A.,A
ODENA,C.E.,-FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A-ANOIA , C.E.,A
PLA URGELL, C.E.,-VALLS AT., C.F.,A
Jornada 2903-06-2018
SAN MAURO, U.D.,A-VALLS AT., C.F.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A-SUBURENSE, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A-BASE MARC BARTRA CF,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A-FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A-ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A
ESPLUGUENC, F.A.,A-ODENA,C.E.,
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A-FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
ANOIA , C.E.,A-PLA URGELL, C.E.,
Jornada 3010-06-2018
SUBURENSE, C.F.,A-SAN MAURO, U.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,A-Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A-CUBELLES, C.F.,A
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ,A-GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ODENA,C.E.,-LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A-ESPLUGUENC, F.A.,A
PLA URGELL, C.E.,-FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
VALLS AT., C.F.,A-ANOIA , C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.