Competició | TEMPORADA 2017-2018

segona divisio femeni alevi benjami prebenjami | grup 1

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
MOLINS DE REI, C.F.,A 27 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
CORBERA , C.F.,A 08 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 24 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
PALLEJA, C.F.,A 190 SANTBOIA, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 91 VILADECANS U.D.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 221 TANCAT, U.D.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
BEGUES, C.F.,A 150 IGUALADA, C.F.,B
Jornada 2 15-10-2017
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 05 BEGUES, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 90 MOLINS DE REI, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 120 CORBERA , C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 07 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
VILADECANS U.D.,B 210 PALLEJA, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 116 SANTFELIUENC, F.C.,A
Descansa
R
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
IGUALADA, C.F.,B 310 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
Jornada 3 22-10-2017
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 05 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 010 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
CORBERA , C.F.,A 54 SANTBOIA, F.C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 40 VILADECANS U.D.,B
PALLEJA, C.F.,A 200 TANCAT, U.D.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A
R
Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 250 IGUALADA, C.F.,B
BEGUES, C.F.,A 50 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
Jornada 4 29-10-2017
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 02 BEGUES, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 60 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
SANTBOIA, F.C.,A 25 MOLINS DE REI, C.F.,A
VILADECANS U.D.,B 50 CORBERA , C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 011 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
Descansa
R
PALLEJA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 19 SANTFELIUENC, F.C.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 210 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 5 05-11-2017
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 41 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 60 SANTBOIA, F.C.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 08 VILADECANS U.D.,B
CORBERA , C.F.,A 93 TANCAT, U.D.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
R
Descansa
PALLEJA, C.F.,A 90 IGUALADA, C.F.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 51 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
BEGUES, C.F.,A 38 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 6 12-11-2017
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 42 BEGUES, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 06 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
VILADECANS U.D.,B 13 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
TANCAT, U.D.,A 14 MOLINS DE REI, C.F.,A
Descansa
R
CORBERA , C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 13 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 26 PALLEJA, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 143 SANTFELIUENC, F.C.,A
Jornada 7 19-11-2017
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 130 SANTBOIA, F.C.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 92 VILADECANS U.D.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 121 TANCAT, U.D.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A
R
Descansa
CORBERA , C.F.,A 32 IGUALADA, C.F.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 40 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
PALLEJA, C.F.,A 15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
BEGUES, C.F.,A 54 SANTFELIUENC, F.C.,A
Jornada 8 26-11-2017
SANTBOIA, F.C.,A 113 BEGUES, C.F.,A
VILADECANS U.D.,B 010 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
TANCAT, U.D.,A 015 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Descansa
R
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
IGUALADA, C.F.,B 61 MOLINS DE REI, C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 51 CORBERA , C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 152 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 35 PALLEJA, C.F.,A
Jornada 9 03-12-2017
SANTBOIA, F.C.,A 46 VILADECANS U.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 160 TANCAT, U.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
R
Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 60 IGUALADA, C.F.,B
MOLINS DE REI, C.F.,A 111 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
CORBERA , C.F.,A 017 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 24 SANTFELIUENC, F.C.,A
BEGUES, C.F.,A 51 PALLEJA, C.F.,A
Jornada 10 17-12-2017
VILADECANS U.D.,B 06 BEGUES, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 35 SANTBOIA, F.C.,A
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
IGUALADA, C.F.,B 07 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 23 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 250 MOLINS DE REI, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 112 CORBERA , C.F.,A
PALLEJA, C.F.,A 60 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
Jornada 11 14-01-2018
VILADECANS U.D.,B 72 TANCAT, U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A
R
Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 110 IGUALADA, C.F.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 12 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 19 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 116 SANTFELIUENC, F.C.,A
CORBERA , C.F.,A 010 PALLEJA, C.F.,A
BEGUES, C.F.,A 120 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
Jornada 12 21-01-2018
TANCAT, U.D.,A 116 BEGUES, C.F.,A
Descansa
R
VILADECANS U.D.,B
IGUALADA, C.F.,B 31 SANTBOIA, F.C.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 34 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 34 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
PALLEJA, C.F.,A 140 MOLINS DE REI, C.F.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 33 CORBERA , C.F.,A
Jornada 13 28-01-2018
TANCAT, U.D.,A
R
Descansa
VILADECANS U.D.,B 61 IGUALADA, C.F.,B
SANTBOIA, F.C.,A 012 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 17 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 62 SANTFELIUENC, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 23 PALLEJA, C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 57 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
BEGUES, C.F.,A 110 CORBERA , C.F.,A
Jornada 14 04-02-2018
BEGUES, C.F.,A
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,B 82 TANCAT, U.D.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 64 VILADECANS U.D.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 170 SANTBOIA, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 44 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
PALLEJA, C.F.,A 45 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 20 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
CORBERA , C.F.,A 15 MOLINS DE REI, C.F.,A
Jornada 15 18-02-2018
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,B
TANCAT, U.D.,A 08 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
VILADECANS U.D.,B 014 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SANTBOIA, F.C.,A 014 SANTFELIUENC, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 20 PALLEJA, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 80 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 10 CORBERA , C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 015 BEGUES, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 72 MOLINS DE REI, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 101 CORBERA , C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 60 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
SANTBOIA, F.C.,A 07 PALLEJA, C.F.,A
VILADECANS U.D.,B 110 SANTFELIUENC, F.C.,A
TANCAT, U.D.,A 024 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Descansa
R
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
IGUALADA, C.F.,B 09 BEGUES, C.F.,A
Jornada 17 04-03-2018
BEGUES, C.F.,A 110 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
MOLINS DE REI, C.F.,A 010 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
CORBERA , C.F.,A 18 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 90 SANTBOIA, F.C.,A
PALLEJA, C.F.,A 81 VILADECANS U.D.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 221 TANCAT, U.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
R
Descansa
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 50 IGUALADA, C.F.,B
Jornada 18 11-03-2018
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 42 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 111 MOLINS DE REI, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 42 CORBERA , C.F.,A
VILADECANS U.D.,B 03 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
TANCAT, U.D.,A 013 PALLEJA, C.F.,A
Descansa
R
SANTFELIUENC, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,B 013 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 15 BEGUES, C.F.,A
Jornada 19 18-03-2018
BEGUES, C.F.,A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 05 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 14 SANTBOIA, F.C.,A
CORBERA , C.F.,A 32 VILADECANS U.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 71 TANCAT, U.D.,A
PALLEJA, C.F.,A
R
Descansa
SANTFELIUENC, F.C.,A 90 IGUALADA, C.F.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 42 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
Jornada 20 25-03-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 16 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
VILADECANS U.D.,B 42 MOLINS DE REI, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 22 CORBERA , C.F.,A
Descansa
R
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
IGUALADA, C.F.,B 09 PALLEJA, C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 32 SANTFELIUENC, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 12 BEGUES, C.F.,A
Jornada 21 08-04-2018
BEGUES, C.F.,A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 100 SANTBOIA, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 120 VILADECANS U.D.,B
MOLINS DE REI, C.F.,A 101 TANCAT, U.D.,A
CORBERA , C.F.,A
R
Descansa
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 72 IGUALADA, C.F.,B
PALLEJA, C.F.,A 21 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 46 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 22 15-04-2018
SANTBOIA, F.C.,A 014 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
VILADECANS U.D.,B 24 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
TANCAT, U.D.,A 116 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
Descansa
R
MOLINS DE REI, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 21 CORBERA , C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 21 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 32 PALLEJA, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 51 BEGUES, C.F.,A
Jornada 23 22-04-2018
BEGUES, C.F.,A 110 SANTBOIA, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 91 VILADECANS U.D.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 180 TANCAT, U.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
R
Descansa
MOLINS DE REI, C.F.,A 64 IGUALADA, C.F.,B
CORBERA , C.F.,A 38 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 112 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
PALLEJA, C.F.,A 42 SANTFELIUENC, F.C.,A
Jornada 24 29-04-2018
VILADECANS U.D.,B 03 SANTBOIA, F.C.,A
TANCAT, U.D.,A 012 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,B 13 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 130 MOLINS DE REI, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 30 CORBERA , C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 83 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
PALLEJA, C.F.,A 24 BEGUES, C.F.,A
Jornada 25 06-05-2018
BEGUES, C.F.,A 151 VILADECANS U.D.,B
SANTBOIA, F.C.,A 90 TANCAT, U.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
R
Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 80 IGUALADA, C.F.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 32 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 023 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
CORBERA , C.F.,A 28 SANTFELIUENC, F.C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 43 PALLEJA, C.F.,A
Jornada 26 13-05-2018
TANCAT, U.D.,A 37 VILADECANS U.D.,B
Descansa
R
SANTBOIA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,B 06 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 26 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 111 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 130 MOLINS DE REI, C.F.,A
PALLEJA, C.F.,A 101 CORBERA , C.F.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 09 BEGUES, C.F.,A
Jornada 27 20-05-2018
BEGUES, C.F.,A 151 TANCAT, U.D.,A
VILADECANS U.D.,B
R
Descansa
SANTBOIA, F.C.,A 32 IGUALADA, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 33 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 05 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 010 SANTFELIUENC, F.C.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 011 PALLEJA, C.F.,A
CORBERA , C.F.,A 26 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
Jornada 28 27-05-2018
Descansa
R
TANCAT, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,B 27 VILADECANS U.D.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 90 SANTBOIA, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 55 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
PALLEJA, C.F.,A 120 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 30 MOLINS DE REI, C.F.,A
CORBERA , C.F.,A 118 BEGUES, C.F.,A
Jornada 29 03-06-2018
Descansa
R
BEGUES, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 32 IGUALADA, C.F.,B
VILADECANS U.D.,B 25 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
SANTBOIA, F.C.,A 114 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 26 SANTFELIUENC, F.C.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 24 PALLEJA, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 38 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
MOLINS DE REI, C.F.,A 31 CORBERA , C.F.,A
Jornada 30 10-06-2018
IGUALADA, C.F.,B
R
Descansa
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 132 TANCAT, U.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 130 VILADECANS U.D.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 150 SANTBOIA, F.C.,A
PALLEJA, C.F.,A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 06 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
CORBERA , C.F.,A 17 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
BEGUES, C.F.,A 72 MOLINS DE REI, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.