Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 107-10-2017
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 2 1 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
Descansa-C.F.S SANT BOI,A
Alexandre Hotels SAB Atlètic,A 10 1 GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 2 6 FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C
MOLINS 99, C.F.S.,D 0 23 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A
JOVENTUT LES CORTS,A 2 7 CES BOSCO ROCAFORT,C
RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A 6 1 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B
Jornada 214-10-2017
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 2 3 RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A
C.F.S SANT BOI,A 1 3 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A-Descansa
FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C 1 10 Alexandre Hotels SAB Atlètic,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A 22 1 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
CES BOSCO ROCAFORT,C 6 1 MOLINS 99, C.F.S.,D
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B 6 0 JOVENTUT LES CORTS,A
Jornada 321-10-2017
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 7 1 C.F.S SANT BOI,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 2 3 GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A
Descansa-FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C
Alexandre Hotels SAB Atlètic,A 8 4 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 1 6 CES BOSCO ROCAFORT,C
MOLINS 99, C.F.S.,D 0 9 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B
RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A 11 1 JOVENTUT LES CORTS,A
Jornada 428-10-2017
C.F.S SANT BOI,A 0 7 RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A
GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A 1 3 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C 2 4 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A-Descansa
CES BOSCO ROCAFORT,C 0 6 Alexandre Hotels SAB Atlètic,A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B 6 1 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
JOVENTUT LES CORTS,A 9 2 MOLINS 99, C.F.S.,D
Jornada 504-11-2017
C.F.S SANT BOI,A 1 1 GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 4 2 FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 1 7 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A
Descansa-CES BOSCO ROCAFORT,C
Alexandre Hotels SAB Atlètic,A 8 3 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 3 6 JOVENTUT LES CORTS,A
RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A 13 0 MOLINS 99, C.F.S.,D
Jornada 611-11-2017
GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A 0 5 RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A
FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C 4 8 C.F.S SANT BOI,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A 3 3 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
CES BOSCO ROCAFORT,C 4 2 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B-Descansa
JOVENTUT LES CORTS,A 1 8 Alexandre Hotels SAB Atlètic,A
MOLINS 99, C.F.S.,D 2 3 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
Jornada 718-11-2017
GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A 3 2 FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C
C.F.S SANT BOI,A 0 10 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 5 4 CES BOSCO ROCAFORT,C
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 4 5 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B
Descansa-JOVENTUT LES CORTS,A
Alexandre Hotels SAB Atlètic,A 19 0 MOLINS 99, C.F.S.,D
RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A 14 1 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
Jornada 825-11-2017
FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C 2 7 RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A 12 0 GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A
CES BOSCO ROCAFORT,C 7 1 C.F.S SANT BOI,A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B 2 1 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
JOVENTUT LES CORTS,A 1 4 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
MOLINS 99, C.F.S.,D-Descansa
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 1 18 Alexandre Hotels SAB Atlètic,A
Jornada 902-12-2017
FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C 1 12 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A
GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A 5 2 CES BOSCO ROCAFORT,C
C.F.S SANT BOI,A 1 4 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 9 0 JOVENTUT LES CORTS,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 12 1 MOLINS 99, C.F.S.,D
Descansa-ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A 1 4 Alexandre Hotels SAB Atlètic,A
Jornada 1016-12-2017
RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A 0 6 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A
CES BOSCO ROCAFORT,C 1 2 FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B 5 2 GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A
JOVENTUT LES CORTS,A 3 1 C.F.S SANT BOI,A
MOLINS 99, C.F.S.,D 0 3 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 4 10 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
Alexandre Hotels SAB Atlètic,A-Descansa
Jornada 1123-12-2017
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A 8 1 CES BOSCO ROCAFORT,C
FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C 4 3 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B
GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A 5 1 JOVENTUT LES CORTS,A
C.F.S SANT BOI,A 11 1 MOLINS 99, C.F.S.,D
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 6 0 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 0 11 Alexandre Hotels SAB Atlètic,A
RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A-Descansa
Jornada 1213-01-2018
RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A 9 1 CES BOSCO ROCAFORT,C
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B 1 9 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A
JOVENTUT LES CORTS,A 4 7 FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C
MOLINS 99, C.F.S.,D 1 7 GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 1 4 C.F.S SANT BOI,A
Alexandre Hotels SAB Atlètic,A 6 3 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
Descansa-PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
Jornada 1320-01-2018
CES BOSCO ROCAFORT,C 3 1 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A 13 1 JOVENTUT LES CORTS,A
FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C 4 1 MOLINS 99, C.F.S.,D
GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A 6 2 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
C.F.S SANT BOI,A 2 9 Alexandre Hotels SAB Atlètic,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A-Descansa
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 0 3 RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 1403-02-2018
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 8 1 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
C.F.S SANT BOI,A-Descansa
GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A 0 5 Alexandre Hotels SAB Atlètic,A
FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C 7 4 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A 10 0 MOLINS 99, C.F.S.,D
CES BOSCO ROCAFORT,C 5 2 JOVENTUT LES CORTS,A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B 1 6 RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A
Jornada 1517-02-2018
RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A 3 3 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 7 1 C.F.S SANT BOI,A
Descansa-GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A
Alexandre Hotels SAB Atlètic,A 7 1 FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 1 14 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A
MOLINS 99, C.F.S.,D 0 7 CES BOSCO ROCAFORT,C
JOVENTUT LES CORTS,A 2 2 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B
Jornada 1624-02-2018
C.F.S SANT BOI,A 1 4 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A 4 5 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C-Descansa
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A 3 3 Alexandre Hotels SAB Atlètic,A
CES BOSCO ROCAFORT,C 4 0 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B 9 0 MOLINS 99, C.F.S.,D
JOVENTUT LES CORTS,A 3 8 RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A
Jornada 1703-03-2018
RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A 7 0 C.F.S SANT BOI,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 3 0 GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 4 1 FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C
Descansa-CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A
Alexandre Hotels SAB Atlètic,A 3 2 CES BOSCO ROCAFORT,C
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 1 10 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B
MOLINS 99, C.F.S.,D 2 7 JOVENTUT LES CORTS,A
Jornada 1810-03-2018
GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A 3 1 C.F.S SANT BOI,A
FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C 3 5 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A 11 2 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
CES BOSCO ROCAFORT,C-Descansa
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B 1 6 Alexandre Hotels SAB Atlètic,A
JOVENTUT LES CORTS,A 2 0 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
MOLINS 99, C.F.S.,D 0 10 RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A
Jornada 1924-03-2018
RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A 4 1 GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A
C.F.S SANT BOI,A 2 3 FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 1 8 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 4 2 CES BOSCO ROCAFORT,C
Descansa-MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B
Alexandre Hotels SAB Atlètic,A 11 1 JOVENTUT LES CORTS,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 4 1 MOLINS 99, C.F.S.,D
Jornada 2007-04-2018
FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C 1 2 GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A 8 0 C.F.S SANT BOI,A
CES BOSCO ROCAFORT,C 2 1 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B 6 2 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
JOVENTUT LES CORTS,A-Descansa
MOLINS 99, C.F.S.,D 0 14 Alexandre Hotels SAB Atlètic,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 0 9 RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A
Jornada 2114-04-2018
RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A 9 2 FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C
GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A 2 8 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A
C.F.S SANT BOI,A 2 3 CES BOSCO ROCAFORT,C
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 5 1 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 6 1 JOVENTUT LES CORTS,A
Descansa-MOLINS 99, C.F.S.,D
Alexandre Hotels SAB Atlètic,A 13 0 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
Jornada 2221-04-2018
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A 6 1 FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C
CES BOSCO ROCAFORT,C 7 1 GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B 7 2 C.F.S SANT BOI,A
JOVENTUT LES CORTS,A 2 4 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
MOLINS 99, C.F.S.,D 0 4 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B-Descansa
Alexandre Hotels SAB Atlètic,A 5 2 RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A
Jornada 2328-04-2018
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A 5 5 RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A
FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C 1 3 CES BOSCO ROCAFORT,C
GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A 2 3 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B
C.F.S SANT BOI,A 1 5 JOVENTUT LES CORTS,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 8 0 MOLINS 99, C.F.S.,D
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 5 3 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
Descansa-Alexandre Hotels SAB Atlètic,A
Jornada 2412-05-2018
CES BOSCO ROCAFORT,C 2 6 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B 5 0 FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C
JOVENTUT LES CORTS,A 3 5 GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A
MOLINS 99, C.F.S.,D 2 5 C.F.S SANT BOI,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 1 9 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
Alexandre Hotels SAB Atlètic,A 4 2 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
Descansa-RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A
Jornada 2519-05-2018
CES BOSCO ROCAFORT,C 1 4 RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A 7 0 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B
FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C 3 4 JOVENTUT LES CORTS,A
GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A 10 0 MOLINS 99, C.F.S.,D
C.F.S SANT BOI,A 2 1 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 2 2 Alexandre Hotels SAB Atlètic,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B-Descansa
Jornada 2626-05-2018
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B 0 0 CES BOSCO ROCAFORT,C
JOVENTUT LES CORTS,A 2 15 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,A
MOLINS 99, C.F.S.,D 0 4 FS Segur Rehabilitació CASTELLDEFELS,C
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 1 3 GAVA, F.S - LOPEZ ROCA,A
Alexandre Hotels SAB Atlètic,A 10 1 C.F.S SANT BOI,A
Descansa-FUTSAL CERVELLO C.E.,A
RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,A 6 1 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.