Competició | TEMPORADA 2017-2018

lliga tercera divisio infantil futbol sala | grup 7

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2017
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 22 C.F.S SANT BOI,A
BFC PAV RIERA,A 43 C.F.S. PLATENSE ,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 24 FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C
EPSA C.,A 06 C.E. DMS,B
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A 06 VALLIRANA A.E.,B
AECS L'HOSPITALET,A 23 CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 02 JOVENTUT LES CORTS,A
Jornada 2 14-10-2017
C.F.S SANT BOI,A 14 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
C.F.S. PLATENSE ,A 33 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C 51 BFC PAV RIERA,A
C.E. DMS,B 11 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
VALLIRANA A.E.,B 60 EPSA C.,A
CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A 62 LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
JOVENTUT LES CORTS,A 02 AECS L'HOSPITALET,A
Jornada 3 21-10-2017
C.F.S SANT BOI,A 12 C.F.S. PLATENSE ,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 08 FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C
BFC PAV RIERA,A 42 C.E. DMS,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 24 VALLIRANA A.E.,B
EPSA C.,A 27 CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A 22 JOVENTUT LES CORTS,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 06 AECS L'HOSPITALET,A
Jornada 4 28-10-2017
C.F.S. PLATENSE ,A 41 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C 60 C.F.S SANT BOI,A
C.E. DMS,B 12 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
VALLIRANA A.E.,B 42 BFC PAV RIERA,A
CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A 74 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
JOVENTUT LES CORTS,A 42 EPSA C.,A
AECS L'HOSPITALET,A 72 LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
Jornada 5 04-11-2017
C.F.S. PLATENSE ,A 16 FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C
C.F.S SANT BOI,A 52 C.E. DMS,B
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 44 VALLIRANA A.E.,B
BFC PAV RIERA,A 08 CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 11 JOVENTUT LES CORTS,A
AECS L'HOSPITALET,A 90 EPSA C.,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 05 LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
Jornada 6 11-11-2017
FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C 170 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
C.E. DMS,B 45 C.F.S. PLATENSE ,A
VALLIRANA A.E.,B 42 C.F.S SANT BOI,A
CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A 51 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
JOVENTUT LES CORTS,A 102 BFC PAV RIERA,A
AECS L'HOSPITALET,A 23 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A 11 EPSA C.,A
Jornada 7 18-11-2017
FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C 130 C.E. DMS,B
C.F.S. PLATENSE ,A 22 VALLIRANA A.E.,B
C.F.S SANT BOI,A 311 CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 15 JOVENTUT LES CORTS,A
BFC PAV RIERA,A 28 AECS L'HOSPITALET,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 02 LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 12 EPSA C.,A
Jornada 8 25-11-2017
C.E. DMS,B 23 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
VALLIRANA A.E.,B 17 FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C
CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A 61 C.F.S. PLATENSE ,A
JOVENTUT LES CORTS,A 61 C.F.S SANT BOI,A
AECS L'HOSPITALET,A 91 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A 44 BFC PAV RIERA,A
EPSA C.,A 22 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
Jornada 9 02-12-2017
C.E. DMS,B 34 VALLIRANA A.E.,B
FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C 33 CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A
C.F.S. PLATENSE ,A 61 JOVENTUT LES CORTS,A
C.F.S SANT BOI,A 011 AECS L'HOSPITALET,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 01 LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
BFC PAV RIERA,A 46 EPSA C.,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 31 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
Jornada 10 16-12-2017
VALLIRANA A.E.,B 21 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A 102 C.E. DMS,B
JOVENTUT LES CORTS,A 14 FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C
AECS L'HOSPITALET,A 72 C.F.S. PLATENSE ,A
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A 32 C.F.S SANT BOI,A
EPSA C.,A 58 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 42 BFC PAV RIERA,A
Jornada 11 23-12-2017
VALLIRANA A.E.,B 15 CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A
C.E. DMS,B 23 JOVENTUT LES CORTS,A
FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C 54 AECS L'HOSPITALET,A
C.F.S. PLATENSE ,A 19 LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
C.F.S SANT BOI,A 13 EPSA C.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 36 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 31 BFC PAV RIERA,A
Jornada 12 13-01-2018
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 17 CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A
JOVENTUT LES CORTS,A 34 VALLIRANA A.E.,B
AECS L'HOSPITALET,A 121 C.E. DMS,B
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A 12 FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C
EPSA C.,A 59 C.F.S. PLATENSE ,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 43 C.F.S SANT BOI,A
BFC PAV RIERA,A 24 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
Jornada 13 20-01-2018
CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A 43 JOVENTUT LES CORTS,A
VALLIRANA A.E.,B 04 AECS L'HOSPITALET,A
C.E. DMS,B 27 LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C 121 EPSA C.,A
C.F.S. PLATENSE ,A 34 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
C.F.S SANT BOI,A 31 BFC PAV RIERA,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 34 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 03-02-2018
C.F.S SANT BOI,A 22 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
C.F.S. PLATENSE ,A 111 BFC PAV RIERA,A
FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C 80 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
C.E. DMS,B 32 EPSA C.,A
VALLIRANA A.E.,B 31 LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A 14 AECS L'HOSPITALET,A
JOVENTUT LES CORTS,A 80 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
Jornada 15 17-02-2018
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 51 C.F.S SANT BOI,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 35 C.F.S. PLATENSE ,A
BFC PAV RIERA,A 15 FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 33 C.E. DMS,B
EPSA C.,A 32 VALLIRANA A.E.,B
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A 33 CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A
AECS L'HOSPITALET,A 65 JOVENTUT LES CORTS,A
Jornada 16 24-02-2018
C.F.S. PLATENSE ,A 31 C.F.S SANT BOI,A
FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C 51 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
C.E. DMS,B 04 BFC PAV RIERA,A
VALLIRANA A.E.,B 11 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A 31 EPSA C.,A
JOVENTUT LES CORTS,A 50 LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
AECS L'HOSPITALET,A 71 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
Jornada 17 03-03-2018
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 13 C.F.S. PLATENSE ,A
C.F.S SANT BOI,A 08 FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 12 C.E. DMS,B
BFC PAV RIERA,A 46 VALLIRANA A.E.,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 18 CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A
EPSA C.,A 25 JOVENTUT LES CORTS,A
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A 31 AECS L'HOSPITALET,A
Jornada 18 10-03-2018
FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C 31 C.F.S. PLATENSE ,A
C.E. DMS,B 03 C.F.S SANT BOI,A
VALLIRANA A.E.,B 33 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A 71 BFC PAV RIERA,A
JOVENTUT LES CORTS,A 62 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
EPSA C.,A 16 AECS L'HOSPITALET,A
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A 51 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
Jornada 19 24-03-2018
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 213 FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C
C.F.S. PLATENSE ,A 83 C.E. DMS,B
C.F.S SANT BOI,A 23 VALLIRANA A.E.,B
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 16 CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A
BFC PAV RIERA,A 36 JOVENTUT LES CORTS,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 110 AECS L'HOSPITALET,A
EPSA C.,A 02 LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
Jornada 20 07-04-2018
C.E. DMS,B 10 FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C
VALLIRANA A.E.,B 35 C.F.S. PLATENSE ,A
CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A 72 C.F.S SANT BOI,A
JOVENTUT LES CORTS,A 60 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
AECS L'HOSPITALET,A 81 BFC PAV RIERA,A
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A 70 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
EPSA C.,A 01 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
Jornada 21 14-04-2018
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 51 C.E. DMS,B
FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C 31 VALLIRANA A.E.,B
C.F.S. PLATENSE ,A 65 CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A
C.F.S SANT BOI,A 02 JOVENTUT LES CORTS,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 18 AECS L'HOSPITALET,A
BFC PAV RIERA,A 17 LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 31 EPSA C.,A
Jornada 22 21-04-2018
VALLIRANA A.E.,B 40 C.E. DMS,B
CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A 83 FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C
JOVENTUT LES CORTS,A 21 C.F.S. PLATENSE ,A
AECS L'HOSPITALET,A 92 C.F.S SANT BOI,A
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A 41 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
EPSA C.,A 61 BFC PAV RIERA,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 03 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
Jornada 23 28-04-2018
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 24 VALLIRANA A.E.,B
C.E. DMS,B 011 CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A
FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C 31 JOVENTUT LES CORTS,A
C.F.S. PLATENSE ,A 37 AECS L'HOSPITALET,A
C.F.S SANT BOI,A 26 LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 02 EPSA C.,A
BFC PAV RIERA,A 26 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
Jornada 24 12-05-2018
CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A 40 VALLIRANA A.E.,B
JOVENTUT LES CORTS,A 72 C.E. DMS,B
AECS L'HOSPITALET,A 72 FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A 33 C.F.S. PLATENSE ,A
EPSA C.,A 41 C.F.S SANT BOI,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 13 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
BFC PAV RIERA,A 41 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
Jornada 25 19-05-2018
CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A 100 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
VALLIRANA A.E.,B 06 JOVENTUT LES CORTS,A
C.E. DMS,B 05 AECS L'HOSPITALET,A
FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C 32 LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
C.F.S. PLATENSE ,A 10 EPSA C.,A
C.F.S SANT BOI,A 13 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
PENYA ESPLUGUES .A.E.,B 102 BFC PAV RIERA,A
Jornada 26 26-05-2018
JOVENTUT LES CORTS,A 24 CLUB ESPORTIU JOVENTUT L'HOSPITALET,A
AECS L'HOSPITALET,A 84 VALLIRANA A.E.,B
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A 81 C.E. DMS,B
EPSA C.,A 34 FS CASTELLDEFELS Panaderia Ketterer,C
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 15 C.F.S. PLATENSE ,A
BFC PAV RIERA,A 77 C.F.S SANT BOI,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 13 PENYA ESPLUGUES .A.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.