Competició | TEMPORADA 2018-2019

femeni cadet | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
MASQUEFA, F.C.,A 39 PARDINYES C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 011 PLA URGELL, C.E.,A
SITGES U.E.,A 352 CUBELLES, C.F.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 27 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
BASE MARC BARTRA CF,A 21 ABRERA, A.E.,A
ODENA,C.E.,A 42 MOLINS DE REI, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 04 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
Descansa - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Jornada 2 14-10-2018
PARDINYES C.F.,A - Descansa
PLA URGELL, C.E.,A 31 MASQUEFA, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,A 37 CASTELLDEFELS, U.E.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 21 SITGES U.E.,A
ABRERA, A.E.,A 31 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 40 BASE MARC BARTRA CF,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 32 ODENA,C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 30 VALLS AT., C.F.,A
Jornada 3 21-10-2018
PARDINYES C.F.,A 30 PLA URGELL, C.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 62 CUBELLES, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 18 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
SITGES U.E.,A 12 ABRERA, A.E.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 413 MOLINS DE REI, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 15 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
ODENA,C.E.,A 33 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Descansa - VALLS AT., C.F.,A
Jornada 4 28-10-2018
PLA URGELL, C.E.,A - Descansa
CUBELLES, C.F.,A 014 PARDINYES C.F.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 92 MASQUEFA, F.C.,A
ABRERA, A.E.,A 50 CASTELLDEFELS, U.E.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 73 SITGES U.E.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 103 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 141 BASE MARC BARTRA CF,A
VALLS AT., C.F.,A 18 ODENA,C.E.,A
Jornada 5 04-11-2018
PLA URGELL, C.E.,A 142 CUBELLES, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 81 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
MASQUEFA, F.C.,A 06 ABRERA, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 111 MOLINS DE REI, C.F.,A
SITGES U.E.,A 48 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 016 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 30 VALLS AT., C.F.,A
Descansa - ODENA,C.E.,A
Jornada 6 11-11-2018
CUBELLES, C.F.,A - Descansa
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 52 PLA URGELL, C.E.,A
ABRERA, A.E.,A 12 PARDINYES C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 50 MASQUEFA, F.C.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 71 CASTELLDEFELS, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 71 SITGES U.E.,A
VALLS AT., C.F.,A 810 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ODENA,C.E.,A 53 BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 7 18-11-2018
CUBELLES, C.F.,A 310 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
PLA URGELL, C.E.,A 60 ABRERA, A.E.,A
PARDINYES C.F.,A 83 MOLINS DE REI, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 015 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 07 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SITGES U.E.,A 111 VALLS AT., C.F.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 47 ODENA,C.E.,A
Descansa - BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 8 25-11-2018
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A - Descansa
ABRERA, A.E.,A 92 CUBELLES, C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 81 PLA URGELL, C.E.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 54 PARDINYES C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 90 MASQUEFA, F.C.,A
VALLS AT., C.F.,A 23 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ODENA,C.E.,A 15 SITGES U.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 153 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
Jornada 9 02-12-2018
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 51 ABRERA, A.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 213 MOLINS DE REI, C.F.,A
PLA URGELL, C.E.,A 45 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
PARDINYES C.F.,A 02 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
MASQUEFA, F.C.,A 13 VALLS AT., C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 02 ODENA,C.E.,A
SITGES U.E.,A 154 BASE MARC BARTRA CF,A
Descansa - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
Jornada 10 16-12-2018
ABRERA, A.E.,A - Descansa
MOLINS DE REI, C.F.,A 35 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 112 CUBELLES, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 81 PLA URGELL, C.E.,A
VALLS AT., C.F.,A 26 PARDINYES C.F.,A
ODENA,C.E.,A 30 MASQUEFA, F.C.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 75 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 017 SITGES U.E.,A
Jornada 11 23-12-2018
ABRERA, A.E.,A 14 MOLINS DE REI, C.F.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 11 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
CUBELLES, C.F.,A 026 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
PLA URGELL, C.E.,A 52 VALLS AT., C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 22 ODENA,C.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 210 BASE MARC BARTRA CF,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 110 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
Descansa - SITGES U.E.,A
Jornada 12 13-01-2019
MOLINS DE REI, C.F.,A - Descansa
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 21 ABRERA, A.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 23 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
VALLS AT., C.F.,A 56 CUBELLES, C.F.,A
ODENA,C.E.,A 22 PLA URGELL, C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 04 PARDINYES C.F.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 210 MASQUEFA, F.C.,A
SITGES U.E.,A 71 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 13 20-01-2019
MOLINS DE REI, C.F.,A 22 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
ABRERA, A.E.,A 07 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 90 VALLS AT., C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 08 ODENA,C.E.,A
PLA URGELL, C.E.,A 22 BASE MARC BARTRA CF,A
PARDINYES C.F.,A 30 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
MASQUEFA, F.C.,A 313 SITGES U.E.,A
Descansa - CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 14 27-01-2019
Descansa - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 122 MOLINS DE REI, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 12 ABRERA, A.E.,A
ODENA,C.E.,A 23 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
BASE MARC BARTRA CF,A 92 CUBELLES, C.F.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 110 PLA URGELL, C.E.,A
SITGES U.E.,A 66 PARDINYES C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 72 MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 15 03-02-2019
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 12 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 61 VALLS AT., C.F.,A
ABRERA, A.E.,A 12 ODENA,C.E.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 62 BASE MARC BARTRA CF,A
CUBELLES, C.F.,A 51 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
PLA URGELL, C.E.,A 310 SITGES U.E.,A
PARDINYES C.F.,A 61 CASTELLDEFELS, U.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
PARDINYES C.F.,A 51 MASQUEFA, F.C.,A
PLA URGELL, C.E.,A 104 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 38 SITGES U.E.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 30 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ABRERA, A.E.,A 03 BASE MARC BARTRA CF,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 40 ODENA,C.E.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 143 VALLS AT., C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - Descansa
Jornada 17 17-02-2019
Descansa - PARDINYES C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 14 PLA URGELL, C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 71 CUBELLES, C.F.,A
SITGES U.E.,A 73 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 116 ABRERA, A.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 17 MOLINS DE REI, C.F.,A
ODENA,C.E.,A 33 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
VALLS AT., C.F.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Jornada 18 24-02-2019
PLA URGELL, C.E.,A 17 PARDINYES C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 22 MASQUEFA, F.C.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 81 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ABRERA, A.E.,A 110 SITGES U.E.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 130 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 92 BASE MARC BARTRA CF,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 60 ODENA,C.E.,A
VALLS AT., C.F.,A - Descansa
Jornada 19 10-03-2019
Descansa - PLA URGELL, C.E.,A
PARDINYES C.F.,A 120 CUBELLES, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 19 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 20 ABRERA, A.E.,A
SITGES U.E.,A 115 MOLINS DE REI, C.F.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 114 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
BASE MARC BARTRA CF,A 01 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ODENA,C.E.,A 80 VALLS AT., C.F.,A
Jornada 20 17-03-2019
CUBELLES, C.F.,A 113 PLA URGELL, C.E.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 01 PARDINYES C.F.,A
ABRERA, A.E.,A 80 MASQUEFA, F.C.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 51 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 57 SITGES U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 250 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
VALLS AT., C.F.,A 110 BASE MARC BARTRA CF,A
ODENA,C.E.,A - Descansa
Jornada 21 24-03-2019
Descansa - CUBELLES, C.F.,A
PLA URGELL, C.E.,A 15 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
PARDINYES C.F.,A 20 ABRERA, A.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 09 MOLINS DE REI, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 18 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
SITGES U.E.,A 51 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 30 VALLS AT., C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 15 ODENA,C.E.,A
Jornada 22 31-03-2019
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 111 CUBELLES, C.F.,A
ABRERA, A.E.,A 21 PLA URGELL, C.E.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 32 PARDINYES C.F.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 30 MASQUEFA, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 120 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VALLS AT., C.F.,A - SITGES U.E.,A
ODENA,C.E.,A 120 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
BASE MARC BARTRA CF,A - Descansa
Jornada 23 07-04-2019
Descansa - FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
CUBELLES, C.F.,A 13 ABRERA, A.E.,A
PLA URGELL, C.E.,A 07 MOLINS DE REI, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 31 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
MASQUEFA, F.C.,A 015 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - VALLS AT., C.F.,A
SITGES U.E.,A 31 ODENA,C.E.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 217 BASE MARC BARTRA CF,A
Jornada 24 14-04-2019
ABRERA, A.E.,A 12 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 141 CUBELLES, C.F.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 22 PLA URGELL, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 71 PARDINYES C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A - MASQUEFA, F.C.,A
ODENA,C.E.,A 71 CASTELLDEFELS, U.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 55 SITGES U.E.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A - Descansa
Jornada 25 28-04-2019
Descansa - ABRERA, A.E.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 32 MOLINS DE REI, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 114 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
PLA URGELL, C.E.,A 09 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
PARDINYES C.F.,A - VALLS AT., C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 06 ODENA,C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 212 BASE MARC BARTRA CF,A
SITGES U.E.,A 175 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
Jornada 26 05-05-2019
MOLINS DE REI, C.F.,A 41 ABRERA, A.E.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 61 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 210 CUBELLES, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A - PLA URGELL, C.E.,A
ODENA,C.E.,A 17 PARDINYES C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 123 MASQUEFA, F.C.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 511 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SITGES U.E.,A - Descansa
Jornada 27 12-05-2019
Descansa - MOLINS DE REI, C.F.,A
ABRERA, A.E.,A 15 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 03 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
CUBELLES, C.F.,A - VALLS AT., C.F.,A
PLA URGELL, C.E.,A 15 ODENA,C.E.,A
PARDINYES C.F.,A 10 BASE MARC BARTRA CF,A
MASQUEFA, F.C.,A 1810 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 23 SITGES U.E.,A
Jornada 28 19-05-2019
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 40 MOLINS DE REI, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 111 ABRERA, A.E.,A
VALLS AT., C.F.,A - FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
ODENA,C.E.,A 100 CUBELLES, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 22 PLA URGELL, C.E.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 011 PARDINYES C.F.,A
SITGES U.E.,A 220 MASQUEFA, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - Descansa
Jornada 29 26-05-2019
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - Descansa
MOLINS DE REI, C.F.,A 45 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ABRERA, A.E.,A - VALLS AT., C.F.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 02 ODENA,C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 08 BASE MARC BARTRA CF,A
PLA URGELL, C.E.,A 123 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
PARDINYES C.F.,A 56 SITGES U.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 08 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 30 02-06-2019
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 12 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
VALLS AT., C.F.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
ODENA,C.E.,A 20 ABRERA, A.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A 15 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 1312 CUBELLES, C.F.,A
SITGES U.E.,A 123 PLA URGELL, C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 08 PARDINYES C.F.,A
Descansa - MASQUEFA, F.C.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.