Competició | TEMPORADA 2018-2019

cadet primera divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
VILADECANS U.D.,B 01 MARTORELL C.F.,C
ESPLUGUENC, F.A. ,A 13 ESCOLA F. GAVA, C.,B
CAN VIDALET, C.F.,B 17 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
PRAT, A.E.,B 04 CAN BUXERES, F.C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 05 SANTFELIUENC, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 33 SANTA EULALIA, C.F.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B 61 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
Jornada 2 07-10-2018
MARTORELL C.F.,C 02 SANT ILDEFONS, U.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 30 VILADECANS U.D.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C 60 ESPLUGUENC, F.A. ,A
CAN BUXERES, F.C.,B 20 CAN VIDALET, C.F.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 21 PRAT, A.E.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 07 VILANOVA GELTRU C.F.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 12 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 3 14-10-2018
MARTORELL C.F.,C 03 ESCOLA F. GAVA, C.,B
VILADECANS U.D.,B 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
ESPLUGUENC, F.A. ,A 12 CAN BUXERES, F.C.,B
CAN VIDALET, C.F.,B 15 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
PRAT, A.E.,B 14 SANTFELIUENC, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 30 SANTA EULALIA, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,B 100 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B 62 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 4 21-10-2018
ESCOLA F. GAVA, C.,B 22 SANT ILDEFONS, U.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C 40 MARTORELL C.F.,C
CAN BUXERES, F.C.,B 33 VILADECANS U.D.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 60 ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 20 CAN VIDALET, C.F.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 32 PRAT, A.E.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 04 CASTELLDEFELS, U.E.,B
SANTBOIA, F.C.,A 03 VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 5 28-10-2018
ESCOLA F. GAVA, C.,B 10 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
MARTORELL C.F.,C 01 CAN BUXERES, F.C.,B
VILADECANS U.D.,B 26 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 33 SANTFELIUENC, F.C.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 33 SANTA EULALIA, C.F.,B
PRAT, A.E.,B 20 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 12 SANTBOIA, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 20 VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 6 04-11-2018
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C 20 SANT ILDEFONS, U.E.,B
CAN BUXERES, F.C.,B 42 ESCOLA F. GAVA, C.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 50 MARTORELL C.F.,C
SANTFELIUENC, F.C.,A 20 VILADECANS U.D.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 11 ESPLUGUENC, F.A. ,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 13 CAN VIDALET, C.F.,B
SANTBOIA, F.C.,A 40 PRAT, A.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,B 42 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Jornada 7 11-11-2018
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C 50 CAN BUXERES, F.C.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
MARTORELL C.F.,C 21 SANTFELIUENC, F.C.,A
VILADECANS U.D.,B 24 SANTA EULALIA, C.F.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 72 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
CAN VIDALET, C.F.,B 22 SANTBOIA, F.C.,A
PRAT, A.E.,B 08 VILANOVA GELTRU C.F.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B 32 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Jornada 8 18-11-2018
CAN BUXERES, F.C.,B 00 SANT ILDEFONS, U.E.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 20 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 31 MARTORELL C.F.,C
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 04 VILADECANS U.D.,B
SANTBOIA, F.C.,A 12 ESPLUGUENC, F.A. ,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 73 CAN VIDALET, C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 12 PRAT, A.E.,B
Jornada 9 25-11-2018
CAN BUXERES, F.C.,B 03 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C 00 SANTFELIUENC, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B 31 SANTA EULALIA, C.F.,B
MARTORELL C.F.,C 03 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
VILADECANS U.D.,B 20 SANTBOIA, F.C.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 03 VILANOVA GELTRU C.F.,B
CAN VIDALET, C.F.,B 01 CASTELLDEFELS, U.E.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B 41 PRAT, A.E.,B
Jornada 10 02-12-2018
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 21 SANT ILDEFONS, U.E.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 31 CAN BUXERES, F.C.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 05 ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANTBOIA, F.C.,A 21 MARTORELL C.F.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,B 21 VILADECANS U.D.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 22 ESPLUGUENC, F.A. ,A
PRAT, A.E.,B 00 CAN VIDALET, C.F.,B
Jornada 11 16-12-2018
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 25 SANTFELIUENC, F.C.,A
CAN BUXERES, F.C.,B 32 SANTA EULALIA, C.F.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C 40 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B 40 SANTBOIA, F.C.,A
MARTORELL C.F.,C 13 VILANOVA GELTRU C.F.,B
VILADECANS U.D.,B 01 CASTELLDEFELS, U.E.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 32 PRAT, A.E.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B 71 CAN VIDALET, C.F.,B
Jornada 12 23-12-2018
SANTFELIUENC, F.C.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - CAN BUXERES, F.C.,B
SANTBOIA, F.C.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
VILANOVA GELTRU C.F.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B - MARTORELL C.F.,C
PRAT, A.E.,B - VILADECANS U.D.,B
CAN VIDALET, C.F.,B - ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 13 13-01-2019
SANTFELIUENC, F.C.,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
CAN BUXERES, F.C.,B - SANTBOIA, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - VILANOVA GELTRU C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,B
MARTORELL C.F.,C - PRAT, A.E.,B
VILADECANS U.D.,B - CAN VIDALET, C.F.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B - ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 14 20-01-2019
SANT ILDEFONS, U.E.,B - SANTA EULALIA, C.F.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - SANTFELIUENC, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B - CAN BUXERES, F.C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
PRAT, A.E.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,B
CAN VIDALET, C.F.,B - MARTORELL C.F.,C
ESPLUGUENC, F.A. ,A - VILADECANS U.D.,B
Jornada 15 27-01-2019
SANTA EULALIA, C.F.,B - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
SANTFELIUENC, F.C.,A - SANTBOIA, F.C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - VILANOVA GELTRU C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - PRAT, A.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B - CAN VIDALET, C.F.,B
MARTORELL C.F.,C - ESPLUGUENC, F.A. ,A
VILADECANS U.D.,B - SANT ILDEFONS, U.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
MARTORELL C.F.,C - VILADECANS U.D.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B - ESPLUGUENC, F.A. ,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - CAN VIDALET, C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,B - PRAT, A.E.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CASTELLDEFELS, U.E.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B - SANTBOIA, F.C.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - SANT ILDEFONS, U.E.,B
Jornada 17 10-02-2019
SANT ILDEFONS, U.E.,B - MARTORELL C.F.,C
VILADECANS U.D.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
CAN VIDALET, C.F.,B - CAN BUXERES, F.C.,B
PRAT, A.E.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B - SANTFELIUENC, F.C.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B - SANTA EULALIA, C.F.,B
SANTBOIA, F.C.,A - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
Jornada 18 17-02-2019
ESCOLA F. GAVA, C.,B - MARTORELL C.F.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - VILADECANS U.D.,B
CAN BUXERES, F.C.,B - ESPLUGUENC, F.A. ,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CAN VIDALET, C.F.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A - PRAT, A.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - VILANOVA GELTRU C.F.,B
SANTBOIA, F.C.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,B
Jornada 19 24-02-2019
SANT ILDEFONS, U.E.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,B
MARTORELL C.F.,C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
VILADECANS U.D.,B - CAN BUXERES, F.C.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CAN VIDALET, C.F.,B - SANTFELIUENC, F.C.,A
PRAT, A.E.,B - SANTA EULALIA, C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
VILANOVA GELTRU C.F.,B - SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 20 10-03-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - ESCOLA F. GAVA, C.,B
CAN BUXERES, F.C.,B - MARTORELL C.F.,C
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - VILADECANS U.D.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A - ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANTA EULALIA, C.F.,B - CAN VIDALET, C.F.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - PRAT, A.E.,B
SANTBOIA, F.C.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,B - SANT ILDEFONS, U.E.,B
Jornada 21 17-03-2019
SANT ILDEFONS, U.E.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
ESCOLA F. GAVA, C.,B - CAN BUXERES, F.C.,B
MARTORELL C.F.,C - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
VILADECANS U.D.,B - SANTFELIUENC, F.C.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
CAN VIDALET, C.F.,B - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
PRAT, A.E.,B - SANTBOIA, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B - VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 22 24-03-2019
CAN BUXERES, F.C.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - ESCOLA F. GAVA, C.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A - MARTORELL C.F.,C
SANTA EULALIA, C.F.,B - VILADECANS U.D.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANTBOIA, F.C.,A - CAN VIDALET, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,B - PRAT, A.E.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B - SANT ILDEFONS, U.E.,B
Jornada 23 31-03-2019
SANT ILDEFONS, U.E.,B - CAN BUXERES, F.C.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B - SANTFELIUENC, F.C.,A
MARTORELL C.F.,C - SANTA EULALIA, C.F.,B
VILADECANS U.D.,B - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A - SANTBOIA, F.C.,A
CAN VIDALET, C.F.,B - VILANOVA GELTRU C.F.,B
PRAT, A.E.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,B
Jornada 24 07-04-2019
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - CAN BUXERES, F.C.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
SANTA EULALIA, C.F.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - MARTORELL C.F.,C
SANTBOIA, F.C.,A - VILADECANS U.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,B - ESPLUGUENC, F.A. ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B - CAN VIDALET, C.F.,B
PRAT, A.E.,B - SANT ILDEFONS, U.E.,B
Jornada 25 14-04-2019
SANT ILDEFONS, U.E.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CAN BUXERES, F.C.,B - SANTFELIUENC, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - SANTA EULALIA, C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
MARTORELL C.F.,C - SANTBOIA, F.C.,A
VILADECANS U.D.,B - VILANOVA GELTRU C.F.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A - CASTELLDEFELS, U.E.,B
CAN VIDALET, C.F.,B - PRAT, A.E.,B
Jornada 26 28-04-2019
SANTFELIUENC, F.C.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANTA EULALIA, C.F.,B - CAN BUXERES, F.C.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
SANTBOIA, F.C.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,B - MARTORELL C.F.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,B - VILADECANS U.D.,B
PRAT, A.E.,B - ESPLUGUENC, F.A. ,A
CAN VIDALET, C.F.,B - SANT ILDEFONS, U.E.,B
Jornada 27 05-05-2019
SANT ILDEFONS, U.E.,B - SANTFELIUENC, F.C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,B - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - SANTBOIA, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,B - VILANOVA GELTRU C.F.,B
MARTORELL C.F.,C - CASTELLDEFELS, U.E.,B
VILADECANS U.D.,B - PRAT, A.E.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A - CAN VIDALET, C.F.,B
Jornada 28 12-05-2019
SANTA EULALIA, C.F.,B - SANTFELIUENC, F.C.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANTBOIA, F.C.,A - CAN BUXERES, F.C.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
CASTELLDEFELS, U.E.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,B
PRAT, A.E.,B - MARTORELL C.F.,C
CAN VIDALET, C.F.,B - VILADECANS U.D.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A - SANT ILDEFONS, U.E.,B
Jornada 29 19-05-2019
SANTA EULALIA, C.F.,B - SANT ILDEFONS, U.E.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A - SANTBOIA, F.C.,A
CAN BUXERES, F.C.,B - VILANOVA GELTRU C.F.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - CASTELLDEFELS, U.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,B - PRAT, A.E.,B
MARTORELL C.F.,C - CAN VIDALET, C.F.,B
VILADECANS U.D.,B - ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 30 26-05-2019
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - SANTA EULALIA, C.F.,B
SANTBOIA, F.C.,A - SANTFELIUENC, F.C.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B - CAN BUXERES, F.C.,B
PRAT, A.E.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
CAN VIDALET, C.F.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A - MARTORELL C.F.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,B - VILADECANS U.D.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.