Competició | TEMPORADA 2018-2019

cadet primera divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
LA FLORESTA, C.D.,B 70 PARE MANYANET, A.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 14 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SALOU, U.D.,A 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 70 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TANCAT, U.D.,A 03 CANONJA, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 31 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 21 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 2 07-10-2018
PARE MANYANET, A.E.,A 02 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 09 LA FLORESTA, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 101 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 14 SALOU, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A 04 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 51 TANCAT, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 13 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 17 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 3 14-10-2018
PARE MANYANET, A.E.,A 33 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,B 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 14 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SALOU, U.D.,A 41 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 20 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
TANCAT, U.D.,A 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 30 TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 30 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 4 21-10-2018
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 02 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 20 PARE MANYANET, A.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 12 LA FLORESTA, C.D.,B
CANONJA, C.F.,A 51 UNIO ASTORGA, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 31 SALOU, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 20 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 14 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Jornada 5 28-10-2018
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 33 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 30 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 61 CANONJA, C.F.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 24 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
SALOU, U.D.,A 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 61 TORREDEMBARRA, U.D.,A
TANCAT, U.D.,A 15 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 13 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Jornada 6 04-11-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 21 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 63 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
CANONJA, C.F.,A 50 PARE MANYANET, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 31 LA FLORESTA, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 81 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 11 SALOU, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 06 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 41 TANCAT, U.D.,A
Jornada 7 11-11-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 30 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 02 CANONJA, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 10 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
LA FLORESTA, C.D.,B 20 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,A 13 TORREDEMBARRA, U.D.,A
SALOU, U.D.,A 33 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 21 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 70 TANCAT, U.D.,A
Jornada 8 18-11-2018
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 40 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CANONJA, C.F.,A 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 42 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 11 PARE MANYANET, A.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 13 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 90 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 20 SALOU, U.D.,A
TANCAT, U.D.,A 08 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 9 25-11-2018
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - CANONJA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
PARE MANYANET, A.E.,A - TORREDEMBARRA, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
SALOU, U.D.,A - TANCAT, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 10 02-12-2018
CANONJA, C.F.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - PARE MANYANET, A.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - LA FLORESTA, C.D.,B
TANCAT, U.D.,A - UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - SALOU, U.D.,A
Jornada 11 16-12-2018
CANONJA, C.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
PARE MANYANET, A.E.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,B - TANCAT, U.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - SALOU, U.D.,A
Jornada 12 23-12-2018
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - CANONJA, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
TANCAT, U.D.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - LA FLORESTA, C.D.,B
SALOU, U.D.,A - UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 13 13-01-2019
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CANONJA, C.F.,A - TORREDEMBARRA, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - TANCAT, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
LA FLORESTA, C.D.,B - SALOU, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 14 20-01-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - CANONJA, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TANCAT, U.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SALOU, U.D.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 15 27-01-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - TORREDEMBARRA, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CANONJA, C.F.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - TANCAT, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - SALOU, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - UNIO ASTORGA, C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
PARE MANYANET, A.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - UNIO ASTORGA, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - SALOU, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CANONJA, C.F.,A - TANCAT, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 17 10-02-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SALOU, U.D.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - CANONJA, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 18 17-02-2019
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - PARE MANYANET, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - LA FLORESTA, C.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - UNIO ASTORGA, C.E.,A
CANONJA, C.F.,A - SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - TANCAT, U.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 19 24-02-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
PARE MANYANET, A.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A - CANONJA, C.F.,A
SALOU, U.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
TANCAT, U.D.,A - TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 20 10-03-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
CANONJA, C.F.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - UNIO ASTORGA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - SALOU, U.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - TANCAT, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 21 17-03-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - CANONJA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SALOU, U.D.,A - TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
TANCAT, U.D.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Jornada 22 24-03-2019
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
CANONJA, C.F.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - PARE MANYANET, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - LA FLORESTA, C.D.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A - UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - SALOU, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TANCAT, U.D.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 23 31-03-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - CANONJA, C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
PARE MANYANET, A.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA FLORESTA, C.D.,B - TORREDEMBARRA, U.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
SALOU, U.D.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - TANCAT, U.D.,A
Jornada 24 07-04-2019
CANONJA, C.F.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - LA FLORESTA, C.D.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - UNIO ASTORGA, C.E.,A
TANCAT, U.D.,A - SALOU, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 25 14-04-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - CANONJA, C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - TORREDEMBARRA, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A - TANCAT, U.D.,A
SALOU, U.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 26 28-04-2019
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - CANONJA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - PARE MANYANET, A.E.,A
TANCAT, U.D.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - UNIO ASTORGA, C.E.,A
SALOU, U.D.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 27 05-05-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CANONJA, C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - TORREDEMBARRA, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
PARE MANYANET, A.E.,A - TANCAT, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A - SALOU, U.D.,A
Jornada 28 12-05-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A - CANONJA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TANCAT, U.D.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - PARE MANYANET, A.E.,A
SALOU, U.D.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 29 19-05-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A - TORREDEMBARRA, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - TANCAT, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
PARE MANYANET, A.E.,A - SALOU, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 30 26-05-2019
TORREDEMBARRA, U.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - CANONJA, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SALOU, U.D.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.