Competició | TEMPORADA 2018-2019

cadet primera divisio | grup 16

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
BLANES, C.D.,A 11 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
QUART, U.E.,B 61 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
CELRA, U.C.E.,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,C
FORNELLS, UE.,A 31 CASSA, U.D.,A
BELL LLOC C.P.,A 40 PERALADA, C.F.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 03 LLORET, C.F.,A
FARNERS, C.E.,A 60 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 120 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
Jornada 2 07-10-2018
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 02 CAL AGUIDO, A.D.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C 12 BLANES, C.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 31 QUART, U.E.,B
CASSA, U.D.,A 03 CELRA, U.C.E.,A
BELL LLOC C.P.,A 13 FORNELLS, UE.,A
LLORET, C.F.,A 40 PERALADA, C.F.,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 13 FARNERS, C.E.,A
Jornada 3 14-10-2018
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 11 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
BLANES, C.D.,A 03 LLAGOSTERA, U.E.,C
QUART, U.E.,B 40 CASSA, U.D.,A
CELRA, U.C.E.,A 03 BELL LLOC C.P.,A
FORNELLS, UE.,A 20 LLORET, C.F.,A
PERALADA, C.F.,B 32 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 30 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 42 FARNERS, C.E.,A
Jornada 4 21-10-2018
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C 13 CAL AGUIDO, A.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 42 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CASSA, U.D.,A 12 BLANES, C.D.,A
BELL LLOC C.P.,A 33 QUART, U.E.,B
LLORET, C.F.,A 61 CELRA, U.C.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 03 FORNELLS, UE.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 05 PERALADA, C.F.,B
FARNERS, C.E.,A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
Jornada 5 28-10-2018
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C 22 LLAGOSTERA, U.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 02 CASSA, U.D.,A
BLANES, C.D.,A 11 BELL LLOC C.P.,A
QUART, U.E.,B 12 LLORET, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A 46 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
FORNELLS, UE.,A 170 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
PERALADA, C.F.,B 23 FARNERS, C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 42 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
Jornada 6 04-11-2018
LLAGOSTERA, U.E.,C 12 CAL AGUIDO, A.D.,A
CASSA, U.D.,A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
BELL LLOC C.P.,A 30 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
LLORET, C.F.,A 40 BLANES, C.D.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 17 QUART, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 43 CELRA, U.C.E.,A
FARNERS, C.E.,A 02 FORNELLS, UE.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 21 PERALADA, C.F.,B
Jornada 7 11-11-2018
LLAGOSTERA, U.E.,C 54 CASSA, U.D.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C 22 BELL LLOC C.P.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 12 LLORET, C.F.,A
BLANES, C.D.,A 32 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 06 QUART, U.E.,B
CELRA, U.C.E.,A 14 FARNERS, C.E.,A
FORNELLS, UE.,A 50 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 51 PERALADA, C.F.,B
Jornada 8 18-11-2018
CASSA, U.D.,A 42 CAL AGUIDO, A.D.,A
BELL LLOC C.P.,A 03 LLAGOSTERA, U.E.,C
LLORET, C.F.,A 70 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 17 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 24 BLANES, C.D.,A
FARNERS, C.E.,A 20 QUART, U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 41 CELRA, U.C.E.,A
PERALADA, C.F.,B 03 FORNELLS, UE.,A
Jornada 9 25-11-2018
CASSA, U.D.,A 20 BELL LLOC C.P.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 01 LLORET, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C 01 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 51 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
BLANES, C.D.,A 12 FARNERS, C.E.,A
QUART, U.E.,B 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
CELRA, U.C.E.,A 04 PERALADA, C.F.,B
CAL AGUIDO, A.D.,A 12 FORNELLS, UE.,A
Jornada 10 02-12-2018
BELL LLOC C.P.,A 02 CAL AGUIDO, A.D.,A
LLORET, C.F.,A 42 CASSA, U.D.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 13 LLAGOSTERA, U.E.,C
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 01 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
FARNERS, C.E.,A 20 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 33 BLANES, C.D.,A
PERALADA, C.F.,B 07 QUART, U.E.,B
FORNELLS, UE.,A 60 CELRA, U.C.E.,A
Jornada 11 16-12-2018
BELL LLOC C.P.,A 02 LLORET, C.F.,A
CASSA, U.D.,A 51 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 61 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
FARNERS, C.E.,A 40 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 22 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
BLANES, C.D.,A 32 PERALADA, C.F.,B
QUART, U.E.,B 10 FORNELLS, UE.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 51 CELRA, U.C.E.,A
Jornada 12 23-12-2018
LLORET, C.F.,A 23 CAL AGUIDO, A.D.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 11 BELL LLOC C.P.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 05 CASSA, U.D.,A
FARNERS, C.E.,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
PERALADA, C.F.,B 21 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
FORNELLS, UE.,A 31 BLANES, C.D.,A
CELRA, U.C.E.,A 17 QUART, U.E.,B
Jornada 13 13-01-2019
LLORET, C.F.,A 113 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
BELL LLOC C.P.,A 12 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
CASSA, U.D.,A 30 FARNERS, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 20 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C 11 PERALADA, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 13 FORNELLS, UE.,A
BLANES, C.D.,A 50 CELRA, U.C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 32 QUART, U.E.,B
Jornada 14 20-01-2019
CAL AGUIDO, A.D.,A 62 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 27 LLORET, C.F.,A
FARNERS, C.E.,A 00 BELL LLOC C.P.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 46 CASSA, U.D.,A
PERALADA, C.F.,B 05 LLAGOSTERA, U.E.,C
FORNELLS, UE.,A 30 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
CELRA, U.C.E.,A 15 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
QUART, U.E.,B 00 BLANES, C.D.,A
Jornada 15 27-01-2019
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 41 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
LLORET, C.F.,A 33 FARNERS, C.E.,A
BELL LLOC C.P.,A 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
CASSA, U.D.,A 22 PERALADA, C.F.,B
LLAGOSTERA, U.E.,C 20 FORNELLS, UE.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C 40 CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 21 QUART, U.E.,B
BLANES, C.D.,A 11 CAL AGUIDO, A.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 33 BLANES, C.D.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - QUART, U.E.,B
LLAGOSTERA, U.E.,C 70 CELRA, U.C.E.,A
CASSA, U.D.,A 34 FORNELLS, UE.,A
PERALADA, C.F.,B 20 BELL LLOC C.P.,A
LLORET, C.F.,A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 11 FARNERS, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 17 10-02-2019
CAL AGUIDO, A.D.,A 31 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
BLANES, C.D.,A 70 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
QUART, U.E.,B 10 LLAGOSTERA, U.E.,C
CELRA, U.C.E.,A 06 CASSA, U.D.,A
FORNELLS, UE.,A 30 BELL LLOC C.P.,A
PERALADA, C.F.,B 12 LLORET, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 33 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
FARNERS, C.E.,A 90 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
Jornada 18 17-02-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C 05 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 02 BLANES, C.D.,A
CASSA, U.D.,A 25 QUART, U.E.,B
BELL LLOC C.P.,A 60 CELRA, U.C.E.,A
LLORET, C.F.,A 23 FORNELLS, UE.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 42 PERALADA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FARNERS, C.E.,A 25 CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 19 24-02-2019
CAL AGUIDO, A.D.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
BLANES, C.D.,A - CASSA, U.D.,A
QUART, U.E.,B - BELL LLOC C.P.,A
CELRA, U.C.E.,A - LLORET, C.F.,A
FORNELLS, UE.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
PERALADA, C.F.,B - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - FARNERS, C.E.,A
Jornada 20 10-03-2019
LLAGOSTERA, U.E.,C - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
CASSA, U.D.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
BELL LLOC C.P.,A - BLANES, C.D.,A
LLORET, C.F.,A - QUART, U.E.,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A - FORNELLS, UE.,A
FARNERS, C.E.,A - PERALADA, C.F.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 21 17-03-2019
CAL AGUIDO, A.D.,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - CASSA, U.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - BELL LLOC C.P.,A
BLANES, C.D.,A - LLORET, C.F.,A
QUART, U.E.,B - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
CELRA, U.C.E.,A - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
FORNELLS, UE.,A - FARNERS, C.E.,A
PERALADA, C.F.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
Jornada 22 24-03-2019
CASSA, U.D.,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
BELL LLOC C.P.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
LLORET, C.F.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - BLANES, C.D.,A
QUART, U.E.,B - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
FARNERS, C.E.,A - CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - FORNELLS, UE.,A
PERALADA, C.F.,B - CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 23 31-03-2019
CAL AGUIDO, A.D.,A - CASSA, U.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C - BELL LLOC C.P.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - LLORET, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
BLANES, C.D.,A - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
QUART, U.E.,B - FARNERS, C.E.,A
CELRA, U.C.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FORNELLS, UE.,A - PERALADA, C.F.,B
Jornada 24 07-04-2019
BELL LLOC C.P.,A - CASSA, U.D.,A
LLORET, C.F.,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
FARNERS, C.E.,A - BLANES, C.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - QUART, U.E.,B
PERALADA, C.F.,B - CELRA, U.C.E.,A
FORNELLS, UE.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 25 14-04-2019
CAL AGUIDO, A.D.,A - BELL LLOC C.P.,A
CASSA, U.D.,A - LLORET, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - FARNERS, C.E.,A
BLANES, C.D.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
QUART, U.E.,B - PERALADA, C.F.,B
CELRA, U.C.E.,A - FORNELLS, UE.,A
Jornada 26 28-04-2019
LLORET, C.F.,A - BELL LLOC C.P.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - CASSA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - FARNERS, C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
PERALADA, C.F.,B - BLANES, C.D.,A
FORNELLS, UE.,A - QUART, U.E.,B
CELRA, U.C.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 27 05-05-2019
CAL AGUIDO, A.D.,A - LLORET, C.F.,A
BELL LLOC C.P.,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
CASSA, U.D.,A - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
LLAGOSTERA, U.E.,C - FARNERS, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - PERALADA, C.F.,B
BLANES, C.D.,A - FORNELLS, UE.,A
QUART, U.E.,B - CELRA, U.C.E.,A
Jornada 28 12-05-2019
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - LLORET, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A - BELL LLOC C.P.,A
FARNERS, C.E.,A - CASSA, U.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
PERALADA, C.F.,B - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
FORNELLS, UE.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CELRA, U.C.E.,A - BLANES, C.D.,A
QUART, U.E.,B - CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 29 19-05-2019
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
LLORET, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A
BELL LLOC C.P.,A - FARNERS, C.E.,A
CASSA, U.D.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
LLAGOSTERA, U.E.,C - PERALADA, C.F.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C - FORNELLS, UE.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - CELRA, U.C.E.,A
BLANES, C.D.,A - QUART, U.E.,B
Jornada 30 26-05-2019
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A - SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
FARNERS, C.E.,A - LLORET, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - BELL LLOC C.P.,A
PERALADA, C.F.,B - CASSA, U.D.,A
FORNELLS, UE.,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
CELRA, U.C.E.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,C
QUART, U.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - BLANES, C.D.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.