Competició | TEMPORADA 2018-2019

cadet segona divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 02 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
VILASECA C.F.,A 22 RIUDOMS, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 13 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 40 SALOU, U.D. ,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 31 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 21 SAN SALVADOR, U.D.,A
MONTBLANC, C.F.,A 16 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 2 14-10-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 60 MONTBLANC, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 41 RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 14 VILASECA C.F.,A
SALOU, U.D. ,B 11 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 25 LA SALLE REUS, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 62 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 20 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 20 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 3 21-10-2018
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 50 RIUDOMS, C.D.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 33 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
VILASECA C.F.,A 62 SALOU, U.D. ,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 13 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 31 SAN SALVADOR, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 35 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
MONTBLANC, C.F.,A 23 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 4 28-10-2018
RIUDOMS, C.D.,B 44 MONTBLANC, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 07 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SALOU, U.D. ,B 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 50 VILASECA C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 50 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
SAN SALVADOR, U.D.,A 24 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 30 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 10 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
Jornada 5 04-11-2018
RIUDOMS, C.D.,B 24 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 140 SALOU, U.D. ,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 13 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
VILASECA C.F.,A 33 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 35 SAN SALVADOR, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 04 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 02 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
MONTBLANC, C.F.,A 41 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
Jornada 6 11-11-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 42 MONTBLANC, C.F.,A
SALOU, U.D. ,B 21 RIUDOMS, C.D.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 00 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 40 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
SAN SALVADOR, U.D.,A 51 VILASECA C.F.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 31 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 21 LA SALLE REUS, F.C.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 10 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
Jornada 7 18-11-2018
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 101 SALOU, U.D. ,B
RIUDOMS, C.D.,B 14 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 43 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 01 SAN SALVADOR, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 17 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 22 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 41 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
MONTBLANC, C.F.,A 62 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
Jornada 8 25-11-2018
SALOU, U.D. ,B - MONTBLANC, C.F.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - RIUDOMS, C.D.,B
SAN SALVADOR, U.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - VILASECA C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 9 02-12-2018
SALOU, U.D. ,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
RIUDOMS, C.D.,B - SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
VILASECA C.F.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
MONTBLANC, C.F.,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 10 16-12-2018
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - MONTBLANC, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - SALOU, U.D. ,B
SAN SALVADOR, U.D.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - RIUDOMS, C.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A - VILASECA C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
Jornada 11 23-12-2018
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SALOU, U.D. ,B - SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
RIUDOMS, C.D.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
VILASECA C.F.,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
MONTBLANC, C.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
Jornada 12 13-01-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - MONTBLANC, C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - SALOU, U.D. ,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - RIUDOMS, C.D.,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - VILASECA C.F.,A
Jornada 13 20-01-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - SAN SALVADOR, U.D.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
SALOU, U.D. ,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
RIUDOMS, C.D.,B - LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
MONTBLANC, C.F.,A - VILASECA C.F.,A
Jornada 14 27-01-2019
MONTBLANC, C.F.,A - SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - SALOU, U.D. ,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - RIUDOMS, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
VILASECA C.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 15 03-02-2019
SAN SALVADOR, U.D.,A - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
SALOU, U.D. ,B - LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
RIUDOMS, C.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - VILASECA C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - MONTBLANC, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
RIUDOMS, C.D.,B - VILASECA C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
SALOU, U.D. ,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
SAN SALVADOR, U.D.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - MONTBLANC, C.F.,A
Jornada 17 17-02-2019
MONTBLANC, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
RIUDOMS, C.D.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
VILASECA C.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - SALOU, U.D. ,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - SAN SALVADOR, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 18 24-02-2019
RIUDOMS, C.D.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
SALOU, U.D. ,B - VILASECA C.F.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - LA SALLE REUS, F.C.,B
SAN SALVADOR, U.D.,A - LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - MONTBLANC, C.F.,A
Jornada 19 10-03-2019
MONTBLANC, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - SALOU, U.D. ,B
VILASECA C.F.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA SALLE REUS, F.C.,B - SAN SALVADOR, U.D.,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 20 17-03-2019
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - RIUDOMS, C.D.,B
SALOU, U.D. ,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - VILASECA C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - MONTBLANC, C.F.,A
Jornada 21 24-03-2019
MONTBLANC, C.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
RIUDOMS, C.D.,B - SALOU, U.D. ,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
VILASECA C.F.,A - SAN SALVADOR, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SALLE REUS, F.C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
Jornada 22 31-03-2019
SALOU, U.D. ,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - RIUDOMS, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SAN SALVADOR, U.D.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - VILASECA C.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A - MONTBLANC, C.F.,A
Jornada 23 07-04-2019
MONTBLANC, C.F.,A - SALOU, U.D. ,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
RIUDOMS, C.D.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
VILASECA C.F.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
Jornada 24 14-04-2019
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - SALOU, U.D. ,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SAN SALVADOR, U.D.,A - RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - VILASECA C.F.,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
LA SALLE REUS, F.C.,B - MONTBLANC, C.F.,A
Jornada 25 28-04-2019
MONTBLANC, C.F.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
SALOU, U.D. ,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - SAN SALVADOR, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,B - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
VILASECA C.F.,A - LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 26 05-05-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
SAN SALVADOR, U.D.,A - SALOU, U.D. ,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - RIUDOMS, C.D.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - MONTBLANC, C.F.,A
Jornada 27 12-05-2019
MONTBLANC, C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - SAN SALVADOR, U.D.,A
SALOU, U.D. ,B - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
RIUDOMS, C.D.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
VILASECA C.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
Jornada 28 19-05-2019
SAN SALVADOR, U.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SALOU, U.D. ,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A - RIUDOMS, C.D.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
VILASECA C.F.,A - MONTBLANC, C.F.,A
Jornada 29 26-05-2019
SAN SALVADOR, U.D.,A - MONTBLANC, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SALOU, U.D. ,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - LA SALLE TARRAGONA A.F.,A
RIUDOMS, C.D.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - VILASECA C.F.,A
Jornada 30 02-06-2019
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A - SAN SALVADOR, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
LA SALLE TARRAGONA A.F.,A - SALOU, U.D. ,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - RIUDOMS, C.D.,B
VILASECA C.F.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
MONTBLANC, C.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.