Competició | TEMPORADA 2018-2019

cadet segona divisio | grup 22

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
FOLGUEROLES,C.F.,A 24 VOLTREGANES F.B.,A
TARADELL, U.D.,A 34 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 04 SANTA EUGENIA, J.E.,A
OAR VIC,B 013 TONA, U.E.,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 10 TORELLO, C.F.,C
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 43 RIUDEPERES C.F. AT.,A
RODA DE TER, C.E.,A 81 CORCO, A.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 18 SEVA, U.E.,A
Jornada 2 14-10-2018
VOLTREGANES F.B.,A 100 CENTELLES, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 08 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 11 TARADELL, U.D.,A
TONA, U.E.,B 50 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
TORELLO, C.F.,C 13 OAR VIC,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 62 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 40 CORCO, A.E.,A
SEVA, U.E.,A 92 RODA DE TER, C.E.,A
Jornada 3 21-10-2018
VOLTREGANES F.B.,A 41 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
FOLGUEROLES,C.F.,A 23 SANTA EUGENIA, J.E.,A
TARADELL, U.D.,A 06 TONA, U.E.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 40 TORELLO, C.F.,C
OAR VIC,B 27 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 20 CORCO, A.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 22 SEVA, U.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 18 RODA DE TER, C.E.,A
Jornada 4 28-10-2018
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 60 CENTELLES, U.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 22 VOLTREGANES F.B.,A
TONA, U.E.,B 31 FOLGUEROLES,C.F.,A
TORELLO, C.F.,C 21 TARADELL, U.D.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
OAR VIC,B 30 CORCO, A.E.,A
SEVA, U.E.,A 51 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
RODA DE TER, C.E.,A 32 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 5 04-11-2018
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 13 SANTA EUGENIA, J.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 20 TONA, U.E.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 102 TORELLO, C.F.,C
TARADELL, U.D.,A 14 RIUDEPERES C.F. AT.,A
CORCO, A.E.,A 25 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
OAR VIC,B 110 SEVA, U.E.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 45 RODA DE TER, C.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 05 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 6 11-11-2018
SANTA EUGENIA, J.E.,A 70 CENTELLES, U.E.,A
TONA, U.E.,B 65 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
TORELLO, C.F.,C 16 VOLTREGANES F.B.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 13 FOLGUEROLES,C.F.,A
TARADELL, U.D.,A 23 CORCO, A.E.,A
SEVA, U.E.,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
RODA DE TER, C.E.,A 63 OAR VIC,B
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 42 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 7 18-11-2018
SANTA EUGENIA, J.E.,A 11 TONA, U.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 63 TORELLO, C.F.,C
VOLTREGANES F.B.,A 61 RIUDEPERES C.F. AT.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 80 CORCO, A.E.,A
TARADELL, U.D.,A 22 SEVA, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 82 RODA DE TER, C.E.,A
OAR VIC,B 18 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
CENTELLES, U.E.,A 27 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 8 25-11-2018
TONA, U.E.,B 110 CENTELLES, U.E.,A
TORELLO, C.F.,C 28 SANTA EUGENIA, J.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 64 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
VOLTREGANES F.B.,A 52 CORCO, A.E.,A
SEVA, U.E.,A 03 FOLGUEROLES,C.F.,A
RODA DE TER, C.E.,A 03 TARADELL, U.D.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 34 OAR VIC,B
Jornada 9 02-12-2018
TONA, U.E.,B 130 TORELLO, C.F.,C
SANTA EUGENIA, J.E.,A 20 RIUDEPERES C.F. AT.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C CORCO, A.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 34 SEVA, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 70 RODA DE TER, C.E.,A
TARADELL, U.D.,A 01 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 52 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 03 OAR VIC,B
Jornada 10 16-12-2018
TORELLO, C.F.,C 41 CENTELLES, U.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 34 TONA, U.E.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A 70 CORCO, A.E.,A
SEVA, U.E.,A 103 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
RODA DE TER, C.E.,A 45 VOLTREGANES F.B.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 25 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 21 TARADELL, U.D.,A
OAR VIC,B 34 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
Jornada 11 23-12-2018
TORELLO, C.F.,C 112 RIUDEPERES C.F. AT.,A
TONA, U.E.,B 50 CORCO, A.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 40 SEVA, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 82 RODA DE TER, C.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 32 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 172 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
TARADELL, U.D.,A 52 OAR VIC,B
CENTELLES, U.E.,A 07 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
Jornada 12 13-01-2019
RIUDEPERES C.F. AT.,A 30 CENTELLES, U.E.,A
TORELLO, C.F.,C 42 CORCO, A.E.,A
SEVA, U.E.,A 41 TONA, U.E.,B
RODA DE TER, C.E.,A 15 SANTA EUGENIA, J.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 52 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 23 VOLTREGANES F.B.,A
OAR VIC,B 110 FOLGUEROLES,C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 42 TARADELL, U.D.,A
Jornada 13 20-01-2019
RIUDEPERES C.F. AT.,A 72 CORCO, A.E.,A
TORELLO, C.F.,C 19 SEVA, U.E.,A
TONA, U.E.,B 32 RODA DE TER, C.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 31 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 11 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 72 OAR VIC,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 104 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
CENTELLES, U.E.,A 01 TARADELL, U.D.,A
Jornada 14 27-01-2019
CENTELLES, U.E.,A 02 CORCO, A.E.,A
SEVA, U.E.,A 04 RIUDEPERES C.F. AT.,A
RODA DE TER, C.E.,A 32 TORELLO, C.F.,C
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 10 TONA, U.E.,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 04 SANTA EUGENIA, J.E.,A
OAR VIC,B 17 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 11 VOLTREGANES F.B.,A
TARADELL, U.D.,A 06 FOLGUEROLES,C.F.,A
Jornada 15 03-02-2019
CORCO, A.E.,A 26 SEVA, U.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 53 RODA DE TER, C.E.,A
TORELLO, C.F.,C 07 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
TONA, U.E.,B 40 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 111 OAR VIC,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
VOLTREGANES F.B.,A 43 TARADELL, U.D.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 150 CENTELLES, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
VOLTREGANES F.B.,A 12 FOLGUEROLES,C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 22 TARADELL, U.D.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
TONA, U.E.,B 61 OAR VIC,B
TORELLO, C.F.,C 14 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 43 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
CORCO, A.E.,A 05 RODA DE TER, C.E.,A
SEVA, U.E.,A 80 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 17 17-02-2019
CENTELLES, U.E.,A 02 VOLTREGANES F.B.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 32 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
TARADELL, U.D.,A 03 SANTA EUGENIA, J.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 34 TONA, U.E.,B
OAR VIC,B 45 TORELLO, C.F.,C
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 42 RIUDEPERES C.F. AT.,A
CORCO, A.E.,A 12 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
RODA DE TER, C.E.,A 25 SEVA, U.E.,A
Jornada 18 24-02-2019
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 14 VOLTREGANES F.B.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 03 FOLGUEROLES,C.F.,A
TONA, U.E.,B 10 TARADELL, U.D.,A
TORELLO, C.F.,C 17 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
RIUDEPERES C.F. AT.,A 120 OAR VIC,B
CORCO, A.E.,A 44 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
SEVA, U.E.,A 33 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
RODA DE TER, C.E.,A 72 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 19 10-03-2019
CENTELLES, U.E.,A 16 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
VOLTREGANES F.B.,A 13 SANTA EUGENIA, J.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 14 TONA, U.E.,B
TARADELL, U.D.,A 31 TORELLO, C.F.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 05 RIUDEPERES C.F. AT.,A
CORCO, A.E.,A 30 OAR VIC,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 24 SEVA, U.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 93 RODA DE TER, C.E.,A
Jornada 20 17-03-2019
SANTA EUGENIA, J.E.,A 31 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
TONA, U.E.,B 12 VOLTREGANES F.B.,A
TORELLO, C.F.,C 09 FOLGUEROLES,C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 31 TARADELL, U.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 51 CORCO, A.E.,A
SEVA, U.E.,A 61 OAR VIC,B
RODA DE TER, C.E.,A 42 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 40 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 21 24-03-2019
CENTELLES, U.E.,A 06 SANTA EUGENIA, J.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 33 TONA, U.E.,B
VOLTREGANES F.B.,A 31 TORELLO, C.F.,C
FOLGUEROLES,C.F.,A 84 RIUDEPERES C.F. AT.,A
CORCO, A.E.,A 04 TARADELL, U.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 01 SEVA, U.E.,A
OAR VIC,B 37 RODA DE TER, C.E.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 59 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 22 31-03-2019
TONA, U.E.,B 03 SANTA EUGENIA, J.E.,A
TORELLO, C.F.,C 24 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
RIUDEPERES C.F. AT.,A 01 VOLTREGANES F.B.,A
CORCO, A.E.,A 17 FOLGUEROLES,C.F.,A
SEVA, U.E.,A 43 TARADELL, U.D.,A
RODA DE TER, C.E.,A 34 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 62 OAR VIC,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 31 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 23 07-04-2019
CENTELLES, U.E.,A 06 TONA, U.E.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A 00 TORELLO, C.F.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 01 RIUDEPERES C.F. AT.,A
CORCO, A.E.,A 06 VOLTREGANES F.B.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 102 SEVA, U.E.,A
TARADELL, U.D.,A 20 RODA DE TER, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 31 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
OAR VIC,B 13 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 24 14-04-2019
TORELLO, C.F.,C 03 TONA, U.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 42 SANTA EUGENIA, J.E.,A
CORCO, A.E.,A 62 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
SEVA, U.E.,A 44 VOLTREGANES F.B.,A
RODA DE TER, C.E.,A 29 FOLGUEROLES,C.F.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 00 TARADELL, U.D.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
OAR VIC,B 11 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 25 28-04-2019
CENTELLES, U.E.,A 14 TORELLO, C.F.,C
TONA, U.E.,B 44 RIUDEPERES C.F. AT.,A
CORCO, A.E.,A 05 SANTA EUGENIA, J.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 12 SEVA, U.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 50 RODA DE TER, C.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 63 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
TARADELL, U.D.,A 21 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 72 OAR VIC,B
Jornada 26 05-05-2019
RIUDEPERES C.F. AT.,A 111 TORELLO, C.F.,C
CORCO, A.E.,A 24 TONA, U.E.,B
SEVA, U.E.,A 21 SANTA EUGENIA, J.E.,A
RODA DE TER, C.E.,A 51 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 02 VOLTREGANES F.B.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 46 FOLGUEROLES,C.F.,A
OAR VIC,B 36 TARADELL, U.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 100 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 27 12-05-2019
CENTELLES, U.E.,A 010 RIUDEPERES C.F. AT.,A
CORCO, A.E.,A 03 TORELLO, C.F.,C
TONA, U.E.,B 13 SEVA, U.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 33 RODA DE TER, C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 02 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
VOLTREGANES F.B.,A 54 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 193 OAR VIC,B
TARADELL, U.D.,A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
Jornada 28 19-05-2019
CORCO, A.E.,A 05 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SEVA, U.E.,A 62 TORELLO, C.F.,C
RODA DE TER, C.E.,A 24 TONA, U.E.,B
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 02 SANTA EUGENIA, J.E.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 03 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
OAR VIC,B 19 VOLTREGANES F.B.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 02 FOLGUEROLES,C.F.,A
TARADELL, U.D.,A 51 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 29 26-05-2019
CORCO, A.E.,A 61 CENTELLES, U.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 11 SEVA, U.E.,A
TORELLO, C.F.,C 11 RODA DE TER, C.E.,A
TONA, U.E.,B 31 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 30 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 45 OAR VIC,B
VOLTREGANES F.B.,A 43 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
FOLGUEROLES,C.F.,A 70 TARADELL, U.D.,A
Jornada 30 02-06-2019
SEVA, U.E.,A 91 CORCO, A.E.,A
RODA DE TER, C.E.,A 315 RIUDEPERES C.F. AT.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 101 TORELLO, C.F.,C
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 17 TONA, U.E.,B
OAR VIC,B 32 SANTA EUGENIA, J.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 60 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C
TARADELL, U.D.,A 27 VOLTREGANES F.B.,A
CENTELLES, U.E.,A 05 FOLGUEROLES,C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.