Competició | TEMPORADA 2018-2019

cadet segona divisio | grup 28

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
LLINARS, C.E.,A 42 PONENT C.F.,A
LLERONA, C.E.,B 03 VILANOVA VALLES,C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 03 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,B 33 CARDEDEU, F.C.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 05 LES FRANQUESES, C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,A 01 VALLES, C.AT.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 52 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Descansa - SANT CELONI U.E.,C
Jornada 2 14-10-2018
PONENT C.F.,A - Descansa
VILANOVA VALLES,C.F.,A 62 LLINARS, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 21 LLERONA, C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,C 22 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 40 CANOVELLES, U.E.,B
VALLES, C.AT.,A 52 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 26 VILAMAJOR, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,C 33 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 3 21-10-2018
PONENT C.F.,A 34 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 22 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 18 CARDEDEU, F.C.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 13 LES FRANQUESES, C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,B 20 VALLES, C.AT.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 91 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILAMAJOR, C.F.,A 32 SANT CELONI U.E.,C
Descansa - PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 4 28-10-2018
VILANOVA VALLES,C.F.,A - Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,B 53 PONENT C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,C 100 LLINARS, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 110 LLERONA, C.E.,B
VALLES, C.AT.,A 50 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 16 CANOVELLES, U.E.,B
SANT CELONI U.E.,C 21 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 33 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 5 04-11-2018
VILANOVA VALLES,C.F.,A 13 AMETLLA VALLES, C.F.,B
PONENT C.F.,A 18 CARDEDEU, F.C.,C
LLINARS, C.E.,A 010 LES FRANQUESES, C.F.,C
LLERONA, C.E.,B 210 VALLES, C.AT.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 62 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CANOVELLES, U.E.,B 12 SANT CELONI U.E.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 21 PALAUTORDERA, C.F.,A
Descansa - VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 6 11-11-2018
AMETLLA VALLES, C.F.,B - Descansa
CARDEDEU, F.C.,C 42 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 50 PONENT C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 32 LLINARS, C.E.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 44 LLERONA, C.E.,B
SANT CELONI U.E.,C 50 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 31 CANOVELLES, U.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 32 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
Jornada 7 18-11-2018
AMETLLA VALLES, C.F.,B 22 CARDEDEU, F.C.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,A 12 LES FRANQUESES, C.F.,C
PONENT C.F.,A 23 VALLES, C.AT.,A
LLINARS, C.E.,A 52 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLERONA, C.E.,B 010 SANT CELONI U.E.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 05 PALAUTORDERA, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,B 20 VILAMAJOR, C.F.,A
Descansa - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
Jornada 8 25-11-2018
CARDEDEU, F.C.,C - Descansa
LES FRANQUESES, C.F.,C 31 AMETLLA VALLES, C.F.,B
VALLES, C.AT.,A 62 VILANOVA VALLES,C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 36 PONENT C.F.,A
SANT CELONI U.E.,C 101 LLINARS, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 40 LLERONA, C.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 22 CANOVELLES, U.E.,B
Jornada 9 02-12-2018
CARDEDEU, F.C.,C 23 LES FRANQUESES, C.F.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 11 VALLES, C.AT.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 62 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PONENT C.F.,A 28 SANT CELONI U.E.,C
LLINARS, C.E.,A 01 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,B 110 VILAMAJOR, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 13 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
Descansa - CANOVELLES, U.E.,B
Jornada 10 16-12-2018
LES FRANQUESES, C.F.,C - Descansa
VALLES, C.AT.,A 55 CARDEDEU, F.C.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 14 AMETLLA VALLES, C.F.,B
SANT CELONI U.E.,C 53 VILANOVA VALLES,C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 41 PONENT C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 70 LLINARS, C.E.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 31 LLERONA, C.E.,B
CANOVELLES, U.E.,B 72 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 11 23-12-2018
LES FRANQUESES, C.F.,C 42 VALLES, C.AT.,A
CARDEDEU, F.C.,C 81 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 22 SANT CELONI U.E.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,A 42 PALAUTORDERA, C.F.,A
PONENT C.F.,A 23 VILAMAJOR, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 62 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
LLERONA, C.E.,B 05 CANOVELLES, U.E.,B
Descansa - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 12 13-01-2019
VALLES, C.AT.,A - Descansa
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 23 LES FRANQUESES, C.F.,C
SANT CELONI U.E.,C 18 CARDEDEU, F.C.,C
PALAUTORDERA, C.F.,A 52 AMETLLA VALLES, C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 52 VILANOVA VALLES,C.F.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 76 PONENT C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,B 10 LLINARS, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 13 20-01-2019
VALLES, C.AT.,A 42 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 40 SANT CELONI U.E.,C
CARDEDEU, F.C.,C 23 PALAUTORDERA, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 20 VILAMAJOR, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 45 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
PONENT C.F.,A 02 CANOVELLES, U.E.,B
LLINARS, C.E.,A 34 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Descansa - LLERONA, C.E.,B
Jornada 14 27-01-2019
Descansa - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
SANT CELONI U.E.,C 12 VALLES, C.AT.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 13 LES FRANQUESES, C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,A 25 CARDEDEU, F.C.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 23 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,B 22 VILANOVA VALLES,C.F.,A
PONENT C.F.,A 54 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 45 LLINARS, C.E.,A
Jornada 15 03-02-2019
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 43 SANT CELONI U.E.,C
VALLES, C.AT.,A 41 PALAUTORDERA, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 50 VILAMAJOR, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,C 71 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 23 CANOVELLES, U.E.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 21 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
PONENT C.F.,A 10 LLERONA, C.E.,B
LLINARS, C.E.,A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
PONENT C.F.,A 33 LLINARS, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 60 LLERONA, C.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 00 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C 32 CANOVELLES, U.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 70 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
VALLES, C.AT.,A 40 VILAMAJOR, C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 08 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,C - Descansa
Jornada 17 17-02-2019
Descansa - PONENT C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 23 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLERONA, C.E.,B 05 AMETLLA VALLES, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 25 CARDEDEU, F.C.,C
CANOVELLES, U.E.,B 14 LES FRANQUESES, C.F.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 23 VALLES, C.AT.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 82 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 52 SANT CELONI U.E.,C
Jornada 18 24-02-2019
VILANOVA VALLES,C.F.,A 22 PONENT C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 52 LLINARS, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,C 72 LLERONA, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 81 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
VALLES, C.AT.,A 41 CANOVELLES, U.E.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 01 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
SANT CELONI U.E.,C 37 VILAMAJOR, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - Descansa
Jornada 19 10-03-2019
Descansa - VILANOVA VALLES,C.F.,A
PONENT C.F.,A 32 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LLINARS, C.E.,A 06 CARDEDEU, F.C.,C
LLERONA, C.E.,B 28 LES FRANQUESES, C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 17 VALLES, C.AT.,A
CANOVELLES, U.E.,B 82 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 26 SANT CELONI U.E.,C
VILAMAJOR, C.F.,A 31 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 20 17-03-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,B 33 VILANOVA VALLES,C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,C 91 PONENT C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 80 LLINARS, C.E.,A
VALLES, C.AT.,A 50 LLERONA, C.E.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 52 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
SANT CELONI U.E.,C 19 CANOVELLES, U.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 82 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
VILAMAJOR, C.F.,A - Descansa
Jornada 21 24-03-2019
Descansa - AMETLLA VALLES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 35 CARDEDEU, F.C.,C
PONENT C.F.,A 04 LES FRANQUESES, C.F.,C
LLINARS, C.E.,A 13 VALLES, C.AT.,A
LLERONA, C.E.,B 42 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 11 SANT CELONI U.E.,C
CANOVELLES, U.E.,B 21 PALAUTORDERA, C.F.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 14 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 22 31-03-2019
CARDEDEU, F.C.,C 71 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 70 VILANOVA VALLES,C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 62 PONENT C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 42 LLINARS, C.E.,A
SANT CELONI U.E.,C 31 LLERONA, C.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 12 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 20 CANOVELLES, U.E.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - Descansa
Jornada 23 07-04-2019
Descansa - CARDEDEU, F.C.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 14 LES FRANQUESES, C.F.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,A 12 VALLES, C.AT.,A
PONENT C.F.,A 24 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLINARS, C.E.,A 12 SANT CELONI U.E.,C
LLERONA, C.E.,B 12 PALAUTORDERA, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 14 VILAMAJOR, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,B 62 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
Jornada 24 14-04-2019
LES FRANQUESES, C.F.,C 41 CARDEDEU, F.C.,C
VALLES, C.AT.,A 40 AMETLLA VALLES, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 44 VILANOVA VALLES,C.F.,A
SANT CELONI U.E.,C 93 PONENT C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 20 LLINARS, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 71 LLERONA, C.E.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 52 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,B - Descansa
Jornada 25 28-04-2019
Descansa - LES FRANQUESES, C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,C 50 VALLES, C.AT.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 22 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 21 SANT CELONI U.E.,C
PONENT C.F.,A 25 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 03 VILAMAJOR, C.F.,A
LLERONA, C.E.,B 21 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 24 CANOVELLES, U.E.,B
Jornada 26 05-05-2019
VALLES, C.AT.,A 22 LES FRANQUESES, C.F.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 39 CARDEDEU, F.C.,C
SANT CELONI U.E.,C 26 AMETLLA VALLES, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 20 VILANOVA VALLES,C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 61 PONENT C.F.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 00 LLINARS, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,B 40 LLERONA, C.E.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - Descansa
Jornada 27 12-05-2019
Descansa - VALLES, C.AT.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 60 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CARDEDEU, F.C.,C 60 SANT CELONI U.E.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 00 PALAUTORDERA, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 12 VILAMAJOR, C.F.,A
PONENT C.F.,A 31 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
LLINARS, C.E.,A 23 CANOVELLES, U.E.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 30 LLERONA, C.E.,B
Jornada 28 19-05-2019
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 24 VALLES, C.AT.,A
SANT CELONI U.E.,C 24 LES FRANQUESES, C.F.,C
PALAUTORDERA, C.F.,A 14 CARDEDEU, F.C.,C
VILAMAJOR, C.F.,A 32 AMETLLA VALLES, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 21 VILANOVA VALLES,C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,B 01 PONENT C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 51 LLINARS, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B - Descansa
Jornada 29 26-05-2019
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - Descansa
VALLES, C.AT.,A 30 SANT CELONI U.E.,C
LES FRANQUESES, C.F.,C 61 PALAUTORDERA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,C 30 VILAMAJOR, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 82 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 22 CANOVELLES, U.E.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 64 PONENT C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 10 LLERONA, C.E.,B
Jornada 30 02-06-2019
SANT CELONI U.E.,C 136 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 41 VALLES, C.AT.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 24 LES FRANQUESES, C.F.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 216 CARDEDEU, F.C.,C
CANOVELLES, U.E.,B 22 AMETLLA VALLES, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 25 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLERONA, C.E.,B 12 PONENT C.F.,A
Descansa - LLINARS, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.