Competició | TEMPORADA 2018-2019

cadet segona divisio | grup 32

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
GELIDA, C.F.,A 30 BASE OLERDOLA, C.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 10 RIBES, C.D.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,B 80 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 13 BASE TORRELLES, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 140 SITGES U.E.,B
MARTINENCA, U.E.,A 02 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A 40 QUINTINENC, C.F.,A
SUBIRATS, UE,A
R
Descansa
Jornada 2 14-10-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,B 05 SUBIRATS, UE,A
RIBES, C.D.,B 03 GELIDA, C.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 43 VILANOVA GELTRU C.F.,C
BASE TORRELLES, C.F.,A 24 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SITGES U.E.,B 36 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 02 MAS CATARRO, CF.B.,A
QUINTINENC, C.F.,A 02 MARTINENCA, U.E.,A
Descansa
R
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
Jornada 3 21-10-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,B 43 RIBES, C.D.,B
GELIDA, C.F.,A 00 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 15 BASE TORRELLES, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 40 SITGES U.E.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 11 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 40 QUINTINENC, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A
R
Descansa
SUBIRATS, UE,A 14 BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
Jornada 4 28-10-2018
RIBES, C.D.,B 23 SUBIRATS, UE,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 62 BASE OLERDOLA, C.E.,B
BASE TORRELLES, C.F.,A 03 GELIDA, C.F.,A
SITGES U.E.,B 11 VILANOVA GELTRU C.F.,C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 22 BLANCA SUBUR, C.F.,B
QUINTINENC, C.F.,A 21 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
Descansa
R
MAS CATARRO, CF.B.,A
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A 50 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 5 04-11-2018
RIBES, C.D.,B 32 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 010 BASE TORRELLES, C.F.,A
GELIDA, C.F.,A 60 SITGES U.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 15 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 11 QUINTINENC, C.F.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
R
Descansa
MAS CATARRO, CF.B.,A 30 BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
SUBIRATS, UE,A 13 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 6 11-11-2018
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 21 SUBIRATS, UE,A
BASE TORRELLES, C.F.,A 70 RIBES, C.D.,B
SITGES U.E.,B 45 BASE OLERDOLA, C.E.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 22 GELIDA, C.F.,A
QUINTINENC, C.F.,A 20 VILANOVA GELTRU C.F.,C
Descansa
R
BLANCA SUBUR, C.F.,B
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A 82 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
MARTINENCA, U.E.,A 05 MAS CATARRO, CF.B.,A
Jornada 7 18-11-2018
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 14 BASE TORRELLES, C.F.,A
RIBES, C.D.,B 41 SITGES U.E.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 22 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
GELIDA, C.F.,A 01 QUINTINENC, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C
R
Descansa
BLANCA SUBUR, C.F.,B 14 BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 22 MARTINENCA, U.E.,A
SUBIRATS, UE,A 10 MAS CATARRO, CF.B.,A
Jornada 8 25-11-2018
BASE TORRELLES, C.F.,A 20 SUBIRATS, UE,A
SITGES U.E.,B 14 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 53 RIBES, C.D.,B
QUINTINENC, C.F.,A 30 BASE OLERDOLA, C.E.,B
Descansa
R
GELIDA, C.F.,A
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A 40 VILANOVA GELTRU C.F.,C
MARTINENCA, U.E.,A 02 BLANCA SUBUR, C.F.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A 80 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 9 02-12-2018
BASE TORRELLES, C.F.,A 101 SITGES U.E.,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 05 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
RIBES, C.D.,B 21 QUINTINENC, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B
R
Descansa
GELIDA, C.F.,A 14 BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 01 MARTINENCA, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 22 MAS CATARRO, CF.B.,A
SUBIRATS, UE,A 51 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 10 16-12-2018
SITGES U.E.,B 12 SUBIRATS, UE,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 41 BASE TORRELLES, C.F.,A
QUINTINENC, C.F.,A 21 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
Descansa
R
RIBES, C.D.,B
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A 80 BASE OLERDOLA, C.E.,B
MARTINENCA, U.E.,A 11 GELIDA, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 40 VILANOVA GELTRU C.F.,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 14 BLANCA SUBUR, C.F.,B
Jornada 11 23-12-2018
SITGES U.E.,B 08 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
BASE TORRELLES, C.F.,A 22 QUINTINENC, C.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
R
Descansa
RIBES, C.D.,B 18 BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 12 MARTINENCA, U.E.,A
GELIDA, C.F.,A 02 MAS CATARRO, CF.B.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 52 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
SUBIRATS, UE,A 14 BLANCA SUBUR, C.F.,B
Jornada 12 13-01-2019
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 30 SUBIRATS, UE,A
QUINTINENC, C.F.,A 70 SITGES U.E.,B
Descansa
R
BASE TORRELLES, C.F.,A
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A 52 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
MARTINENCA, U.E.,A 30 RIBES, C.D.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A 90 BASE OLERDOLA, C.E.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 11 GELIDA, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 51 VILANOVA GELTRU C.F.,C
Jornada 13 20-01-2019
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 40 QUINTINENC, C.F.,A
SITGES U.E.,B
R
Descansa
BASE TORRELLES, C.F.,A 34 BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 03 MARTINENCA, U.E.,A
RIBES, C.D.,B 36 MAS CATARRO, CF.B.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 31 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
GELIDA, C.F.,A 02 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SUBIRATS, UE,A 32 VILANOVA GELTRU C.F.,C
Jornada 14 27-01-2019
SUBIRATS, UE,A 01 QUINTINENC, C.F.,A
Descansa
R
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A 101 SITGES U.E.,B
MARTINENCA, U.E.,A 31 BASE TORRELLES, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 61 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 92 RIBES, C.D.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,B 100 BASE OLERDOLA, C.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 11 GELIDA, C.F.,A
Jornada 15 03-02-2019
QUINTINENC, C.F.,A
R
Descansa
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 20 BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
SITGES U.E.,B 41 MARTINENCA, U.E.,A
BASE TORRELLES, C.F.,A 14 MAS CATARRO, CF.B.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 10 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
RIBES, C.D.,B 14 BLANCA SUBUR, C.F.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 02 VILANOVA GELTRU C.F.,C
GELIDA, C.F.,A 20 SUBIRATS, UE,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
BASE OLERDOLA, C.E.,B 02 GELIDA, C.F.,A
RIBES, C.D.,B 12 VILANOVA GELTRU C.F.,C
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 05 BLANCA SUBUR, C.F.,B
BASE TORRELLES, C.F.,A 111 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
SITGES U.E.,B 17 MAS CATARRO, CF.B.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 10 MARTINENCA, U.E.,A
QUINTINENC, C.F.,A 25 BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
Descansa
R
SUBIRATS, UE,A
Jornada 17 17-02-2019
SUBIRATS, UE,A 32 BASE OLERDOLA, C.E.,B
GELIDA, C.F.,A 71 RIBES, C.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 11 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 30 BASE TORRELLES, C.F.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 41 SITGES U.E.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A 10 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
MARTINENCA, U.E.,A 23 QUINTINENC, C.F.,A
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
R
Descansa
Jornada 18 24-02-2019
RIBES, C.D.,B 21 BASE OLERDOLA, C.E.,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 12 GELIDA, C.F.,A
BASE TORRELLES, C.F.,A 42 VILANOVA GELTRU C.F.,C
SITGES U.E.,B 24 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 53 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
QUINTINENC, C.F.,A 14 MAS CATARRO, CF.B.,A
Descansa
R
MARTINENCA, U.E.,A
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A 60 SUBIRATS, UE,A
Jornada 19 10-03-2019
SUBIRATS, UE,A 52 RIBES, C.D.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 22 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
GELIDA, C.F.,A 35 BASE TORRELLES, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 40 SITGES U.E.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,B 45 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 12 QUINTINENC, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A
R
Descansa
MARTINENCA, U.E.,A 03 BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
Jornada 20 17-03-2019
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 10 RIBES, C.D.,B
BASE TORRELLES, C.F.,A 23 BASE OLERDOLA, C.E.,B
SITGES U.E.,B 02 GELIDA, C.F.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A 60 VILANOVA GELTRU C.F.,C
QUINTINENC, C.F.,A 30 BLANCA SUBUR, C.F.,B
Descansa
R
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A 12 MAS CATARRO, CF.B.,A
MARTINENCA, U.E.,A 01 SUBIRATS, UE,A
Jornada 21 24-03-2019
SUBIRATS, UE,A - Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
RIBES, C.D.,B - BASE TORRELLES, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B - SITGES U.E.,B
GELIDA, C.F.,A - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C - QUINTINENC, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B
R
Descansa
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A - BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
MAS CATARRO, CF.B.,A - MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 22 31-03-2019
BASE TORRELLES, C.F.,A - Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
SITGES U.E.,B - RIBES, C.D.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A - BASE OLERDOLA, C.E.,B
QUINTINENC, C.F.,A - GELIDA, C.F.,A
Descansa
R
VILANOVA GELTRU C.F.,C
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A - BLANCA SUBUR, C.F.,B
MARTINENCA, U.E.,A - PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
MAS CATARRO, CF.B.,A - SUBIRATS, UE,A
Jornada 23 07-04-2019
SUBIRATS, UE,A - BASE TORRELLES, C.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A - SITGES U.E.,B
RIBES, C.D.,B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B - QUINTINENC, C.F.,A
GELIDA, C.F.,A
R
Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,C - BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B - MARTINENCA, U.E.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A - MAS CATARRO, CF.B.,A
Jornada 24 14-04-2019
SITGES U.E.,B - BASE TORRELLES, C.F.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A - Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
QUINTINENC, C.F.,A - RIBES, C.D.,B
Descansa
R
BASE OLERDOLA, C.E.,B
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A - GELIDA, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,C
MAS CATARRO, CF.B.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A - SUBIRATS, UE,A
Jornada 25 28-04-2019
SUBIRATS, UE,A - SITGES U.E.,B
BASE TORRELLES, C.F.,A - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A - QUINTINENC, C.F.,A
RIBES, C.D.,B
R
Descansa
BASE OLERDOLA, C.E.,B - BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
GELIDA, C.F.,A - MARTINENCA, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C - MAS CATARRO, CF.B.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B - PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 26 05-05-2019
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A - SITGES U.E.,B
QUINTINENC, C.F.,A - BASE TORRELLES, C.F.,A
Descansa
R
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A - RIBES, C.D.,B
MARTINENCA, U.E.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A - GELIDA, C.F.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A - VILANOVA GELTRU C.F.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,B - SUBIRATS, UE,A
Jornada 27 12-05-2019
SUBIRATS, UE,A - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
SITGES U.E.,B - QUINTINENC, C.F.,A
BASE TORRELLES, C.F.,A
R
Descansa
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A - BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
RIBES, C.D.,B - MARTINENCA, U.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B - MAS CATARRO, CF.B.,A
GELIDA, C.F.,A - PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C - BLANCA SUBUR, C.F.,B
Jornada 28 19-05-2019
QUINTINENC, C.F.,A - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
Descansa
R
SITGES U.E.,B
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A - BASE TORRELLES, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A - Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
MAS CATARRO, CF.B.,A - RIBES, C.D.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A - BASE OLERDOLA, C.E.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,B - GELIDA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C - SUBIRATS, UE,A
Jornada 29 26-05-2019
QUINTINENC, C.F.,A - SUBIRATS, UE,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
R
Descansa
SITGES U.E.,B - BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A
BASE TORRELLES, C.F.,A - MARTINENCA, U.E.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A - MAS CATARRO, CF.B.,A
RIBES, C.D.,B - PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B - BLANCA SUBUR, C.F.,B
GELIDA, C.F.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,C
Jornada 30 02-06-2019
Descansa
R
QUINTINENC, C.F.,A
BASE VILANOVA I LA GELTRÚ, FPUE,A - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESPORTIU ,A
MARTINENCA, U.E.,A - SITGES U.E.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A - BASE TORRELLES, C.F.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A - Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B - RIBES, C.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C - BASE OLERDOLA, C.E.,B
SUBIRATS, UE,A - GELIDA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.