Competició | TEMPORADA 2018-2019

cadet segona divisio | grup 33

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B 31 PALLEJA, C.F.,B
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A 016 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
PIERA, A.E.,C 22 CAPELLADES, C.F.,B
ESPARREGUERA, C.E.,B 61 ODENA, C.E.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 24 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
IGUALADA, C.F.,C 00 Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
CORBERA , C.F.,B 06 MARTORELL C.F.,D
Descansa - ABRERA, A.E.,A
Jornada 2 14-10-2018
PALLEJA, C.F.,B - Descansa
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B 03 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
CAPELLADES, C.F.,B 91 LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
ODENA, C.E.,B 00 PIERA, A.E.,C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 20 ESPARREGUERA, C.E.,B
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A 33 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
MARTORELL C.F.,D 24 IGUALADA, C.F.,C
ABRERA, A.E.,A 71 CORBERA , C.F.,B
Jornada 3 21-10-2018
PALLEJA, C.F.,B 12 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B 82 CAPELLADES, C.F.,B
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A 111 ODENA, C.E.,B
PIERA, A.E.,C 11 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
ESPARREGUERA, C.E.,B 52 Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
MARTORELL C.F.,D 31 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
IGUALADA, C.F.,C 30 ABRERA, A.E.,A
Descansa - CORBERA , C.F.,B
Jornada 4 28-10-2018
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B - Descansa
CAPELLADES, C.F.,B 15 PALLEJA, C.F.,B
ODENA, C.E.,B 15 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 50 LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A 20 PIERA, A.E.,C
MARTORELL C.F.,D 22 ESPARREGUERA, C.E.,B
ABRERA, A.E.,A 10 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
CORBERA , C.F.,B 17 IGUALADA, C.F.,C
Jornada 5 04-11-2018
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B 71 CAPELLADES, C.F.,B
PALLEJA, C.F.,B 131 ODENA, C.E.,B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B 72 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A 015 Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
PIERA, A.E.,C 24 MARTORELL C.F.,D
ESPARREGUERA, C.E.,B 10 ABRERA, A.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 30 CORBERA , C.F.,B
Descansa - IGUALADA, C.F.,C
Jornada 6 11-11-2018
CAPELLADES, C.F.,B - Descansa
ODENA, C.E.,B 17 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 30 PALLEJA, C.F.,B
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A 33 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
MARTORELL C.F.,D 90 LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
ABRERA, A.E.,A 31 PIERA, A.E.,C
CORBERA , C.F.,B 11 ESPARREGUERA, C.E.,B
IGUALADA, C.F.,C 50 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
Jornada 7 18-11-2018
CAPELLADES, C.F.,B 30 ODENA, C.E.,B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B 20 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
PALLEJA, C.F.,B 22 Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B 32 MARTORELL C.F.,D
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A 010 ABRERA, A.E.,A
PIERA, A.E.,C 30 CORBERA , C.F.,B
ESPARREGUERA, C.E.,B 02 IGUALADA, C.F.,C
Descansa - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
Jornada 8 25-11-2018
ODENA, C.E.,B - Descansa
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 32 CAPELLADES, C.F.,B
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A 31 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
MARTORELL C.F.,D 11 PALLEJA, C.F.,B
ABRERA, A.E.,A 40 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
CORBERA , C.F.,B 80 LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,C 151 PIERA, A.E.,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 33 ESPARREGUERA, C.E.,B
Jornada 9 02-12-2018
ODENA, C.E.,B 11 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
CAPELLADES, C.F.,B 34 Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B 01 MARTORELL C.F.,D
PALLEJA, C.F.,B 03 ABRERA, A.E.,A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B 51 CORBERA , C.F.,B
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A 017 IGUALADA, C.F.,C
PIERA, A.E.,C 22 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
Descansa - ESPARREGUERA, C.E.,B
Jornada 10 16-12-2018
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B - Descansa
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A 60 ODENA, C.E.,B
MARTORELL C.F.,D 52 CAPELLADES, C.F.,B
ABRERA, A.E.,A 20 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
CORBERA , C.F.,B 02 PALLEJA, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,C 45 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 42 LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
ESPARREGUERA, C.E.,B 21 PIERA, A.E.,C
Jornada 11 23-12-2018
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 02 Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
ODENA, C.E.,B 04 MARTORELL C.F.,D
CAPELLADES, C.F.,B 05 ABRERA, A.E.,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B 60 CORBERA , C.F.,B
PALLEJA, C.F.,B 12 IGUALADA, C.F.,C
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B 50 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A 25 ESPARREGUERA, C.E.,B
Descansa - PIERA, A.E.,C
Jornada 12 13-01-2019
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A - Descansa
MARTORELL C.F.,D 21 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
ABRERA, A.E.,A 60 ODENA, C.E.,B
CORBERA , C.F.,B 13 CAPELLADES, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,C 30 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 25 PALLEJA, C.F.,B
ESPARREGUERA, C.E.,B 15 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
PIERA, A.E.,C 31 LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
Jornada 13 20-01-2019
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A 92 MARTORELL C.F.,D
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 03 ABRERA, A.E.,A
ODENA, C.E.,B 14 CORBERA , C.F.,B
CAPELLADES, C.F.,B 26 IGUALADA, C.F.,C
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B 11 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
PALLEJA, C.F.,B 52 ESPARREGUERA, C.E.,B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B 60 PIERA, A.E.,C
Descansa - LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
Jornada 14 27-01-2019
Descansa - MARTORELL C.F.,D
ABRERA, A.E.,A 11 Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
CORBERA , C.F.,B 20 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
IGUALADA, C.F.,C 111 ODENA, C.E.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 21 CAPELLADES, C.F.,B
ESPARREGUERA, C.E.,B 13 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
PIERA, A.E.,C 12 PALLEJA, C.F.,B
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A 012 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
Jornada 15 03-02-2019
MARTORELL C.F.,D 10 ABRERA, A.E.,A
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A 51 CORBERA , C.F.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 12 IGUALADA, C.F.,C
ODENA, C.E.,B 04 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
CAPELLADES, C.F.,B 10 ESPARREGUERA, C.E.,B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B 31 PIERA, A.E.,C
PALLEJA, C.F.,B 80 LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
PALLEJA, C.F.,B 43 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B 120 LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
CAPELLADES, C.F.,B 44 PIERA, A.E.,C
ODENA, C.E.,B 11 ESPARREGUERA, C.E.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 10 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A 61 IGUALADA, C.F.,C
MARTORELL C.F.,D 23 CORBERA , C.F.,B
ABRERA, A.E.,A - Descansa
Jornada 17 17-02-2019
Descansa - PALLEJA, C.F.,B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B 53 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A 15 CAPELLADES, C.F.,B
PIERA, A.E.,C 42 ODENA, C.E.,B
ESPARREGUERA, C.E.,B 31 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 11 Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
IGUALADA, C.F.,C 21 MARTORELL C.F.,D
CORBERA , C.F.,B 13 ABRERA, A.E.,A
Jornada 18 24-02-2019
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B 21 PALLEJA, C.F.,B
CAPELLADES, C.F.,B 34 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
ODENA, C.E.,B 30 LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 02 PIERA, A.E.,C
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A 50 ESPARREGUERA, C.E.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 22 MARTORELL C.F.,D
ABRERA, A.E.,A 40 IGUALADA, C.F.,C
CORBERA , C.F.,B - Descansa
Jornada 19 10-03-2019
Descansa - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
PALLEJA, C.F.,B 71 CAPELLADES, C.F.,B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B 153 ODENA, C.E.,B
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A 07 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
PIERA, A.E.,C 15 Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
ESPARREGUERA, C.E.,B 00 MARTORELL C.F.,D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 00 ABRERA, A.E.,A
IGUALADA, C.F.,C 81 CORBERA , C.F.,B
Jornada 20 17-03-2019
CAPELLADES, C.F.,B 12 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
ODENA, C.E.,B 06 PALLEJA, C.F.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 14 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A 180 LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
MARTORELL C.F.,D 40 PIERA, A.E.,C
ABRERA, A.E.,A 71 ESPARREGUERA, C.E.,B
CORBERA , C.F.,B 05 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
IGUALADA, C.F.,C - Descansa
Jornada 21 24-03-2019
Descansa - CAPELLADES, C.F.,B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B 30 ODENA, C.E.,B
PALLEJA, C.F.,B 30 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B 42 Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A 113 MARTORELL C.F.,D
PIERA, A.E.,C 40 ABRERA, A.E.,A
ESPARREGUERA, C.E.,B 22 CORBERA , C.F.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 00 IGUALADA, C.F.,C
Jornada 22 31-03-2019
ODENA, C.E.,B 25 CAPELLADES, C.F.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 12 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A 13 PALLEJA, C.F.,B
MARTORELL C.F.,D 14 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
ABRERA, A.E.,A 150 LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
CORBERA , C.F.,B 11 PIERA, A.E.,C
IGUALADA, C.F.,C 60 ESPARREGUERA, C.E.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - Descansa
Jornada 23 07-04-2019
Descansa - ODENA, C.E.,B
CAPELLADES, C.F.,B 32 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B 01 Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
PALLEJA, C.F.,B 72 MARTORELL C.F.,D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B 31 ABRERA, A.E.,A
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A 24 CORBERA , C.F.,B
PIERA, A.E.,C 08 IGUALADA, C.F.,C
ESPARREGUERA, C.E.,B 31 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
Jornada 24 14-04-2019
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 62 ODENA, C.E.,B
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A 41 CAPELLADES, C.F.,B
MARTORELL C.F.,D 64 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
ABRERA, A.E.,A 31 PALLEJA, C.F.,B
CORBERA , C.F.,B 15 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
IGUALADA, C.F.,C 170 LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 31 PIERA, A.E.,C
ESPARREGUERA, C.E.,B - Descansa
Jornada 25 28-04-2019
Descansa - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
ODENA, C.E.,B 38 Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
CAPELLADES, C.F.,B 25 MARTORELL C.F.,D
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B 01 ABRERA, A.E.,A
PALLEJA, C.F.,B 81 CORBERA , C.F.,B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B 12 IGUALADA, C.F.,C
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A 08 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
PIERA, A.E.,C 31 ESPARREGUERA, C.E.,B
Jornada 26 05-05-2019
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A 31 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
MARTORELL C.F.,D 40 ODENA, C.E.,B
ABRERA, A.E.,A 71 CAPELLADES, C.F.,B
CORBERA , C.F.,B 33 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
IGUALADA, C.F.,C 60 PALLEJA, C.F.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 21 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
ESPARREGUERA, C.E.,B 51 LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
PIERA, A.E.,C - Descansa
Jornada 27 12-05-2019
Descansa - Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 22 MARTORELL C.F.,D
ODENA, C.E.,B 03 ABRERA, A.E.,A
CAPELLADES, C.F.,B 41 CORBERA , C.F.,B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B 06 IGUALADA, C.F.,C
PALLEJA, C.F.,B 42 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B 82 ESPARREGUERA, C.E.,B
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A 113 PIERA, A.E.,C
Jornada 28 19-05-2019
MARTORELL C.F.,D 13 Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
ABRERA, A.E.,A 30 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
CORBERA , C.F.,B 52 ODENA, C.E.,B
IGUALADA, C.F.,C 100 CAPELLADES, C.F.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 11 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
ESPARREGUERA, C.E.,B 14 PALLEJA, C.F.,B
PIERA, A.E.,C 53 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A - Descansa
Jornada 29 26-05-2019
MARTORELL C.F.,D - Descansa
Pª BLAUGRANA CERVELLO,A 14 ABRERA, A.E.,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B 13 CORBERA , C.F.,B
ODENA, C.E.,B 05 IGUALADA, C.F.,C
CAPELLADES, C.F.,B 13 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B 50 ESPARREGUERA, C.E.,B
PALLEJA, C.F.,B 53 PIERA, A.E.,C
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B 131 LA PALMA CERVELLO, U.E.,A
Jornada 30 02-06-2019
ABRERA, A.E.,A 00 MARTORELL C.F.,D
CORBERA , C.F.,B 35 Pª BLAUGRANA CERVELLO,A
IGUALADA, C.F.,C 80 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 81 ODENA, C.E.,B
ESPARREGUERA, C.E.,B 42 CAPELLADES, C.F.,B
PIERA, A.E.,C 21 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,B
LA PALMA CERVELLO, U.E.,A 19 PALLEJA, C.F.,B
Descansa - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,B
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.