Competició | TEMPORADA 2018-2019

divisio honor infantil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-09-2018
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 13 GRANOLLERS, E.C.,A
SANTS, U.E.,A 14 SANT ANDREU, U.E,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 01 SEGRE, AT.,A
BARCELONA, F.C.,A 11 DAMM, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 11 SANT GABRIEL, C.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 01 GIRONA, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 04 ESPANYOL, R.C.D.,A
Jornada 2 23-09-2018
GRANOLLERS, E.C.,A 00 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
SANT ANDREU, U.E,A 30 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SEGRE, AT.,A 10 SANTS, U.E.,A
DAMM, C.F.,A 10 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 04 BARCELONA, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 11 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
GIRONA, F.C.,A 31 SANT GABRIEL, C.D.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 11 CORNELLA, U.D. SAD,A
Jornada 3 30-09-2018
GRANOLLERS, E.C.,A 06 SANT ANDREU, U.E,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 03 SEGRE, AT.,A
SANTS, U.E.,A 12 DAMM, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
BARCELONA, F.C.,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 00 GIRONA, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 04 ESPANYOL, R.C.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 22 CORNELLA, U.D. SAD,A
Jornada 4 07-10-2018
SANT ANDREU, U.E,A 00 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
SEGRE, AT.,A 21 GRANOLLERS, E.C.,A
DAMM, C.F.,A 20 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 41 SANTS, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 20 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
GIRONA, F.C.,A 21 BARCELONA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 22 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 11 SANT GABRIEL, C.D.,A
Jornada 5 14-10-2018
SANT ANDREU, U.E,A 10 SEGRE, AT.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 04 DAMM, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SANTS, U.E.,A 41 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 02 GIRONA, F.C.,A
BARCELONA, F.C.,A 12 ESPANYOL, R.C.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 12 CORNELLA, U.D. SAD,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 01 SANT GABRIEL, C.D.,A
Jornada 6 21-10-2018
SEGRE, AT.,A 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
DAMM, C.F.,A 10 SANT ANDREU, U.E,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 41 GRANOLLERS, E.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 00 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIRONA, F.C.,A 20 SANTS, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 40 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 22 BARCELONA, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 00 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Jornada 7 28-10-2018
SEGRE, AT.,A 11 DAMM, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 15 GIRONA, F.C.,A
SANTS, U.E.,A 06 ESPANYOL, R.C.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 10 CORNELLA, U.D. SAD,A
BARCELONA, F.C.,A 22 SANT GABRIEL, C.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 11 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Jornada 8 04-11-2018
DAMM, C.F.,A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 00 SEGRE, AT.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 01 SANT ANDREU, U.E,A
GIRONA, F.C.,A 11 GRANOLLERS, E.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 40 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 31 SANTS, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 10 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 04 BARCELONA, F.C.,A
Jornada 9 11-11-2018
DAMM, C.F.,A 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SEGRE, AT.,A 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SANT ANDREU, U.E,A 03 GIRONA, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 14 ESPANYOL, R.C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 04 CORNELLA, U.D. SAD,A
SANTS, U.E.,A 02 SANT GABRIEL, C.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 02 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 10 BARCELONA, F.C.,A
Jornada 10 18-11-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 00 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 04 DAMM, C.F.,A
GIRONA, F.C.,A 60 SEGRE, AT.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 20 SANT ANDREU, U.E,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 21 GRANOLLERS, E.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 40 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 41 SANTS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,A 50 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
Jornada 11 25-11-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
DAMM, C.F.,A 02 GIRONA, F.C.,A
SEGRE, AT.,A 34 ESPANYOL, R.C.D.,A
SANT ANDREU, U.E,A 22 CORNELLA, U.D. SAD,A
GRANOLLERS, E.C.,A 04 SANT GABRIEL, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 02 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SANTS, U.E.,A 12 BARCELONA, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 13 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
Jornada 12 02-12-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
GIRONA, F.C.,A 81 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 31 DAMM, C.F.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 00 SEGRE, AT.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 31 SANT ANDREU, U.E,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 20 GRANOLLERS, E.C.,A
BARCELONA, F.C.,A 50 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 21 SANTS, U.E.,A
Jornada 13 16-12-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 22 GIRONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 13 ESPANYOL, R.C.D.,A
DAMM, C.F.,A 00 CORNELLA, U.D. SAD,A
SEGRE, AT.,A 11 SANT GABRIEL, C.D.,A
SANT ANDREU, U.E,A 01 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 04 BARCELONA, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 01 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 20 SANTS, U.E.,A
Jornada 14 23-12-2018
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 14 GIRONA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 20 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 11 DAMM, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 10 SEGRE, AT.,A
BARCELONA, F.C.,A 60 SANT ANDREU, U.E,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 31 GRANOLLERS, E.C.,A
SANTS, U.E.,A 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 15 13-01-2019
GIRONA, F.C.,A 00 ESPANYOL, R.C.D.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 22 CORNELLA, U.D. SAD,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 22 SANT GABRIEL, C.D.,A
DAMM, C.F.,A 30 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SEGRE, AT.,A 12 BARCELONA, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,A 01 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
GRANOLLERS, E.C.,A 10 SANTS, U.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 14 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2019
GRANOLLERS, E.C.,A 21 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANT ANDREU, U.E,A 21 SANTS, U.E.,A
SEGRE, AT.,A 00 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
DAMM, C.F.,A 00 BARCELONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 02 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
GIRONA, F.C.,A 30 CORNELLA, U.D. SAD,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
Jornada 17 27-01-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 11 GRANOLLERS, E.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 13 SANT ANDREU, U.E,A
SANTS, U.E.,A 01 SEGRE, AT.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 00 DAMM, C.F.,A
BARCELONA, F.C.,A 00 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 22 GIRONA, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 03 ESPANYOL, R.C.D.,A
Jornada 18 03-02-2019
SANT ANDREU, U.E,A 12 GRANOLLERS, E.C.,A
SEGRE, AT.,A 50 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
DAMM, C.F.,A 30 SANTS, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 10 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 35 BARCELONA, F.C.,A
GIRONA, F.C.,A 20 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 20 SANT GABRIEL, C.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
Jornada 19 10-02-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 21 SANT ANDREU, U.E,A
GRANOLLERS, E.C.,A 02 SEGRE, AT.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 02 DAMM, C.F.,A
SANTS, U.E.,A 24 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
BARCELONA, F.C.,A 21 GIRONA, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 00 ESPANYOL, R.C.D.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 01 CORNELLA, U.D. SAD,A
Jornada 20 17-02-2019
SEGRE, AT.,A 12 SANT ANDREU, U.E,A
DAMM, C.F.,A 40 GRANOLLERS, E.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 61 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 23 SANTS, U.E.,A
GIRONA, F.C.,A 50 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 12 BARCELONA, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 11 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 13 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
Jornada 21 24-02-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 11 SEGRE, AT.,A
SANT ANDREU, U.E,A 12 DAMM, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SANTS, U.E.,A 01 GIRONA, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 15 ESPANYOL, R.C.D.,A
BARCELONA, F.C.,A 31 CORNELLA, U.D. SAD,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 02 SANT GABRIEL, C.D.,A
Jornada 22 10-03-2019
DAMM, C.F.,A 10 SEGRE, AT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 31 SANT ANDREU, U.E,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 40 GRANOLLERS, E.C.,A
GIRONA, F.C.,A 51 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 30 SANTS, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 22 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 33 BARCELONA, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 50 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
Jornada 23 17-03-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 12 DAMM, C.F.,A
SEGRE, AT.,A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SANT ANDREU, U.E,A 30 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
GRANOLLERS, E.C.,A 08 GIRONA, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 04 ESPANYOL, R.C.D.,A
SANTS, U.E.,A 05 CORNELLA, U.D. SAD,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 20 SANT GABRIEL, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,A 21 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Jornada 24 24-03-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 00 DAMM, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 11 SEGRE, AT.,A
GIRONA, F.C.,A 50 SANT ANDREU, U.E,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 50 GRANOLLERS, E.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 10 SANTS, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 11 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
BARCELONA, F.C.,A 70 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
Jornada 25 31-03-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
DAMM, C.F.,A 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SEGRE, AT.,A 13 GIRONA, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,A 01 ESPANYOL, R.C.D.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 02 CORNELLA, U.D. SAD,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 24 SANT GABRIEL, C.D.,A
SANTS, U.E.,A 03 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 12 BARCELONA, F.C.,A
Jornada 26 07-04-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 20 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
GIRONA, F.C.,A 11 DAMM, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 50 SEGRE, AT.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 00 SANT ANDREU, U.E,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 50 GRANOLLERS, E.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
BARCELONA, F.C.,A 40 SANTS, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
Jornada 27 14-04-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 02 GIRONA, F.C.,A
DAMM, C.F.,A 01 ESPANYOL, R.C.D.,A
SEGRE, AT.,A 10 CORNELLA, U.D. SAD,A
SANT ANDREU, U.E,A 21 SANT GABRIEL, C.D.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 22 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 01 BARCELONA, F.C.,A
SANTS, U.E.,A 13 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
Jornada 28 28-04-2019
GIRONA, F.C.,A 20 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 61 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 00 DAMM, C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 32 SEGRE, AT.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 61 SANT ANDREU, U.E,A
BARCELONA, F.C.,A 30 GRANOLLERS, E.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 30 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANTS, U.E.,A 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
Jornada 29 05-05-2019
GIRONA, F.C.,A 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 02 ESPANYOL, R.C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 02 CORNELLA, U.D. SAD,A
DAMM, C.F.,A 23 SANT GABRIEL, C.D.,A
SEGRE, AT.,A 20 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SANT ANDREU, U.E,A 24 BARCELONA, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 11 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 02 SANTS, U.E.,A
Jornada 30 12-05-2019
ESPANYOL, R.C.D.,A 22 GIRONA, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 00 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 03 DAMM, C.F.,A
BARCELONA, F.C.,A 51 SEGRE, AT.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 11 SANT ANDREU, U.E,A
SANTS, U.E.,A 22 GRANOLLERS, E.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 50 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.