Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil primera divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
QUART, U.E.,C 41 CAL AGUIDO, A.D.,A
FARNERS, C.E.,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,C
TORDERA, C.F.,A 13 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 22 PERALADA, C.F.,B
FIGUERES, U.E.,A 50 LLORET, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 22 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 100 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
L'ESCALA, F.C.,B 70 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 2 07-10-2018
CAL AGUIDO, A.D.,A 08 L'ESCALA, F.C.,B
LLAGOSTERA, U.E.,C 12 QUART, U.E.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 41 FARNERS, C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 110 TORDERA, C.F.,A
LLORET, C.F.,A 23 PERALADA, C.F.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 22 FIGUERES, U.E.,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 09 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 20 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
Jornada 3 14-10-2018
CAL AGUIDO, A.D.,A 09 LLAGOSTERA, U.E.,C
QUART, U.E.,C 20 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
FARNERS, C.E.,A 04 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
TORDERA, C.F.,A 37 LLORET, C.F.,A
PERALADA, C.F.,B 40 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FIGUERES, U.E.,A 120 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 53 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
L'ESCALA, F.C.,B 50 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
Jornada 4 21-10-2018
LLAGOSTERA, U.E.,C 04 L'ESCALA, F.C.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 43 CAL AGUIDO, A.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 22 QUART, U.E.,C
LLORET, C.F.,A 51 FARNERS, C.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 73 TORDERA, C.F.,A
PERALADA, C.F.,B 110 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 12 FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 5 28-10-2018
LLAGOSTERA, U.E.,C 31 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 04 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
QUART, U.E.,C 21 LLORET, C.F.,A
FARNERS, C.E.,A 12 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
TORDERA, C.F.,A 34 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
PERALADA, C.F.,B 40 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
FIGUERES, U.E.,A 13 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
L'ESCALA, F.C.,B 41 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 6 04-11-2018
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 06 L'ESCALA, F.C.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 63 LLAGOSTERA, U.E.,C
LLORET, C.F.,A 30 CAL AGUIDO, A.D.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 05 QUART, U.E.,C
FARNERS, C.E.,A 70 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 103 TORDERA, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 11 PERALADA, C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 01 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 7 11-11-2018
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 13 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
LLORET, C.F.,A 40 LLAGOSTERA, U.E.,C
CAL AGUIDO, A.D.,A 45 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
QUART, U.E.,C 61 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
FARNERS, C.E.,A 12 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
TORDERA, C.F.,A 26 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
PERALADA, C.F.,B 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
L'ESCALA, F.C.,B 52 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 8 18-11-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 05 L'ESCALA, F.C.,B
LLORET, C.F.,A 52 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 22 LLAGOSTERA, U.E.,C
CAL AGUIDO, A.D.,A 31 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 12 QUART, U.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 31 FARNERS, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 81 TORDERA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 06 PERALADA, C.F.,B
Jornada 9 25-11-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 21 LLORET, C.F.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 53 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 20 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 31 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
QUART, U.E.,C 10 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
FARNERS, C.E.,A 22 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
TORDERA, C.F.,A 06 FIGUERES, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,B 34 PERALADA, C.F.,B
Jornada 10 02-12-2018
LLORET, C.F.,A 01 L'ESCALA, F.C.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 36 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 32 LLAGOSTERA, U.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 30 CAL AGUIDO, A.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 11 QUART, U.E.,C
FIGUERES, U.E.,A 01 FARNERS, C.E.,A
PERALADA, C.F.,B 120 TORDERA, C.F.,A
Jornada 11 16-12-2018
LLORET, C.F.,A 62 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 101 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 15 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 43 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 01 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
QUART, U.E.,C 10 FIGUERES, U.E.,A
FARNERS, C.E.,A 23 PERALADA, C.F.,B
L'ESCALA, F.C.,B 91 TORDERA, C.F.,A
Jornada 12 23-12-2018
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 08 L'ESCALA, F.C.,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 011 LLORET, C.F.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 24 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 44 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 11 LLAGOSTERA, U.E.,C
FIGUERES, U.E.,A 20 CAL AGUIDO, A.D.,A
PERALADA, C.F.,B 50 QUART, U.E.,C
TORDERA, C.F.,A 45 FARNERS, C.E.,A
Jornada 13 13-01-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 70 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
LLORET, C.F.,A 50 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 51 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 01 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FIGUERES, U.E.,A 15 LLAGOSTERA, U.E.,C
CAL AGUIDO, A.D.,A 17 PERALADA, C.F.,B
QUART, U.E.,C 90 TORDERA, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,B 50 FARNERS, C.E.,A
Jornada 14 20-01-2019
L'ESCALA, F.C.,B 130 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 31 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 01 LLORET, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 02 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FIGUERES, U.E.,A 21 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
PERALADA, C.F.,B 100 LLAGOSTERA, U.E.,C
TORDERA, C.F.,A 32 CAL AGUIDO, A.D.,A
FARNERS, C.E.,A 10 QUART, U.E.,C
Jornada 15 27-01-2019
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 07 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 23 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
LLORET, C.F.,A 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 31 FIGUERES, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 18 PERALADA, C.F.,B
LLAGOSTERA, U.E.,C 40 TORDERA, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 12 FARNERS, C.E.,A
QUART, U.E.,C 03 L'ESCALA, F.C.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
CAL AGUIDO, A.D.,A 15 QUART, U.E.,C
LLAGOSTERA, U.E.,C 20 FARNERS, C.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 92 TORDERA, C.F.,A
PERALADA, C.F.,B 41 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
LLORET, C.F.,A 40 FIGUERES, U.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 01 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 08 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 09 L'ESCALA, F.C.,B
Jornada 17 10-02-2019
L'ESCALA, F.C.,B 80 CAL AGUIDO, A.D.,A
QUART, U.E.,C 41 LLAGOSTERA, U.E.,C
FARNERS, C.E.,A 30 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
TORDERA, C.F.,A 111 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
PERALADA, C.F.,B 51 LLORET, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 30 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 20 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 73 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 18 17-02-2019
LLAGOSTERA, U.E.,C 30 CAL AGUIDO, A.D.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 01 QUART, U.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 62 FARNERS, C.E.,A
LLORET, C.F.,A 131 TORDERA, C.F.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 15 PERALADA, C.F.,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 08 FIGUERES, U.E.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 16 L'ESCALA, F.C.,B
Jornada 19 24-02-2019
L'ESCALA, F.C.,B 121 LLAGOSTERA, U.E.,C
CAL AGUIDO, A.D.,A 08 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
QUART, U.E.,C 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FARNERS, C.E.,A 42 LLORET, C.F.,A
TORDERA, C.F.,A 29 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 07 PERALADA, C.F.,B
FIGUERES, U.E.,A 91 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 20 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
Jornada 20 10-03-2019
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 32 LLAGOSTERA, U.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 50 CAL AGUIDO, A.D.,A
LLORET, C.F.,A 32 QUART, U.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 25 FARNERS, C.E.,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 46 TORDERA, C.F.,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 18 PERALADA, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 51 FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 25 L'ESCALA, F.C.,B
Jornada 21 17-03-2019
L'ESCALA, F.C.,B 101 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 25 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
CAL AGUIDO, A.D.,A 40 LLORET, C.F.,A
QUART, U.E.,C 11 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 29 FARNERS, C.E.,A
TORDERA, C.F.,A 27 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
PERALADA, C.F.,B 40 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
FIGUERES, U.E.,A 00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 22 24-03-2019
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 72 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 10 LLORET, C.F.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 12 CAL AGUIDO, A.D.,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 12 QUART, U.E.,C
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 05 FARNERS, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 81 TORDERA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 01 PERALADA, C.F.,B
FIGUERES, U.E.,A 06 L'ESCALA, F.C.,B
Jornada 23 31-03-2019
L'ESCALA, F.C.,B 72 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 21 LLORET, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 30 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 30 CAL AGUIDO, A.D.,A
QUART, U.E.,C 40 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
FARNERS, C.E.,A 03 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
TORDERA, C.F.,A 010 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
PERALADA, C.F.,B 32 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 24 07-04-2019
LLORET, C.F.,A 33 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 11 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 07 LLAGOSTERA, U.E.,C
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 50 CAL AGUIDO, A.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 10 QUART, U.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 12 FARNERS, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 60 TORDERA, C.F.,A
PERALADA, C.F.,B 12 L'ESCALA, F.C.,B
Jornada 25 14-04-2019
L'ESCALA, F.C.,B 60 LLORET, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 40 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 63 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 10 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 01 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
QUART, U.E.,C 03 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FARNERS, C.E.,A 33 FIGUERES, U.E.,A
TORDERA, C.F.,A 14 PERALADA, C.F.,B
Jornada 26 28-04-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 03 LLORET, C.F.,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 113 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 41 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 51 CAL AGUIDO, A.D.,A
FIGUERES, U.E.,A 42 QUART, U.E.,C
PERALADA, C.F.,B 31 FARNERS, C.E.,A
TORDERA, C.F.,A 016 L'ESCALA, F.C.,B
Jornada 27 05-05-2019
L'ESCALA, F.C.,B 131 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
LLORET, C.F.,A 60 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 42 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 63 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
CAL AGUIDO, A.D.,A 31 FIGUERES, U.E.,A
QUART, U.E.,C 11 PERALADA, C.F.,B
FARNERS, C.E.,A 51 TORDERA, C.F.,A
Jornada 28 12-05-2019
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 31 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 32 LLORET, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 24 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 40 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 21 FIGUERES, U.E.,A
PERALADA, C.F.,B 90 CAL AGUIDO, A.D.,A
TORDERA, C.F.,A 05 QUART, U.E.,C
FARNERS, C.E.,A 13 L'ESCALA, F.C.,B
Jornada 29 19-05-2019
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A 018 L'ESCALA, F.C.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 44 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A
LLORET, C.F.,A 21 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 22 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 22 FIGUERES, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 13 PERALADA, C.F.,B
CAL AGUIDO, A.D.,A 30 TORDERA, C.F.,A
QUART, U.E.,C 12 FARNERS, C.E.,A
Jornada 30 26-05-2019
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 32 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 41 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 33 LLORET, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 15 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
PERALADA, C.F.,B 110 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
TORDERA, C.F.,A 05 LLAGOSTERA, U.E.,C
FARNERS, C.E.,A 72 CAL AGUIDO, A.D.,A
L'ESCALA, F.C.,B 51 QUART, U.E.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.