Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil primera divisio | grup 18

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
FEC VALL DEL TER,A 06 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
QUART, U.E.,B 02 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FIGUERES, U.E.,B 20 LLANÇA, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 30 PERALADA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 25 FORNELLS, UE.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 63 ESPLAIS, C.F.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 25 L'ESCALA, F.C.,A
ARO, C.E.,A 40 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 2 07-10-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 32 ARO, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 40 FEC VALL DEL TER,A
FIGUERES, U.E.,B 20 QUART, U.E.,B
PERALADA, C.F.,A 30 LLANÇA, C.E.,B
FORNELLS, UE.,A 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESPLAIS, C.F.,A 13 PORQUERES, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 22 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
BASE ROSES, C.F.,A 12 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
Jornada 3 14-10-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 03 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FEC VALL DEL TER,A 02 FIGUERES, U.E.,B
QUART, U.E.,B 11 PERALADA, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,B 15 FORNELLS, UE.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 30 ESPLAIS, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 26 L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 50 BASE ROSES, C.F.,A
ARO, C.E.,A 10 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
Jornada 4 21-10-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 40 ARO, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 20 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
PERALADA, C.F.,A 00 FEC VALL DEL TER,A
FORNELLS, UE.,A 10 QUART, U.E.,B
ESPLAIS, C.F.,A 31 LLANÇA, C.E.,B
L'ESCALA, F.C.,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BASE ROSES, C.F.,A 02 PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 41 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 5 28-10-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 20 FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 40 PERALADA, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,A 04 FORNELLS, UE.,A
QUART, U.E.,B 21 ESPLAIS, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,B 04 L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 31 BASE ROSES, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 14 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ARO, C.E.,A 31 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 6 04-11-2018
FIGUERES, U.E.,B 70 ARO, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A 06 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FORNELLS, UE.,A 50 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ESPLAIS, C.F.,A 21 FEC VALL DEL TER,A
L'ESCALA, F.C.,A 21 QUART, U.E.,B
BASE ROSES, C.F.,A 40 LLANÇA, C.E.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 70 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 7 11-11-2018
PERALADA, C.F.,A 18 FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 31 FORNELLS, UE.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 12 ESPLAIS, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,A 02 L'ESCALA, F.C.,A
QUART, U.E.,B 30 BASE ROSES, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,B 12 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 31 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ARO, C.E.,A 60 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 8 18-11-2018
PERALADA, C.F.,A 15 ARO, C.E.,A
FORNELLS, UE.,A 11 FIGUERES, U.E.,B
ESPLAIS, C.F.,A 05 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
L'ESCALA, F.C.,A 11 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
BASE ROSES, C.F.,A 12 FEC VALL DEL TER,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 22 QUART, U.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 22 LLANÇA, C.E.,B
PORQUERES, U.E.,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 9 25-11-2018
PERALADA, C.F.,A 25 FORNELLS, UE.,A
FIGUERES, U.E.,B 80 ESPLAIS, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 40 L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 00 BASE ROSES, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,A 32 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
QUART, U.E.,B 31 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
LLANÇA, C.E.,B 12 PORQUERES, U.E.,A
ARO, C.E.,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 10 02-12-2018
FORNELLS, UE.,A 71 ARO, C.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A 24 PERALADA, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A 03 FIGUERES, U.E.,B
BASE ROSES, C.F.,A 05 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 46 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 51 FEC VALL DEL TER,A
PORQUERES, U.E.,A 22 QUART, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 61 LLANÇA, C.E.,B
Jornada 11 16-12-2018
FORNELLS, UE.,A 80 ESPLAIS, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A 12 L'ESCALA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,B 70 BASE ROSES, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 20 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 32 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FEC VALL DEL TER,A 22 PORQUERES, U.E.,A
QUART, U.E.,B 71 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ARO, C.E.,A 00 LLANÇA, C.E.,B
Jornada 12 23-12-2018
ESPLAIS, C.F.,A 21 ARO, C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 23 FORNELLS, UE.,A
BASE ROSES, C.F.,A 13 PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 42 FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
PORQUERES, U.E.,A 02 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 20 FEC VALL DEL TER,A
LLANÇA, C.E.,B 03 QUART, U.E.,B
Jornada 13 13-01-2019
ESPLAIS, C.F.,A 20 L'ESCALA, F.C.,A
FORNELLS, UE.,A 90 BASE ROSES, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A 23 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
FIGUERES, U.E.,B 31 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 120 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FEC VALL DEL TER,A 40 LLANÇA, C.E.,B
ARO, C.E.,A 11 QUART, U.E.,B
Jornada 14 20-01-2019
ARO, C.E.,A 13 L'ESCALA, F.C.,A
BASE ROSES, C.F.,A 02 ESPLAIS, C.F.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 14 FORNELLS, UE.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 30 PERALADA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 04 FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 01 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
LLANÇA, C.E.,B 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
QUART, U.E.,B 11 FEC VALL DEL TER,A
Jornada 15 27-01-2019
L'ESCALA, F.C.,A 62 BASE ROSES, C.F.,A
ESPLAIS, C.F.,A 13 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
FORNELLS, UE.,A 50 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
PERALADA, C.F.,A 30 PORQUERES, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 61 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 60 LLANÇA, C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 12 QUART, U.E.,B
FEC VALL DEL TER,A 02 ARO, C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 70 FEC VALL DEL TER,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 00 QUART, U.E.,B
LLANÇA, C.E.,B 05 FIGUERES, U.E.,B
PERALADA, C.F.,A 50 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FORNELLS, UE.,A 50 PORQUERES, U.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A 23 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
L'ESCALA, F.C.,A 20 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
BASE ROSES, C.F.,A 05 ARO, C.E.,A
Jornada 17 10-02-2019
ARO, C.E.,A 11 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FEC VALL DEL TER,A 07 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
QUART, U.E.,B 03 FIGUERES, U.E.,B
LLANÇA, C.E.,B 01 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 32 FORNELLS, UE.,A
PORQUERES, U.E.,A 21 ESPLAIS, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 10 L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 30 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 18 17-02-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 40 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FIGUERES, U.E.,B 130 FEC VALL DEL TER,A
PERALADA, C.F.,A 44 QUART, U.E.,B
FORNELLS, UE.,A 40 LLANÇA, C.E.,B
ESPLAIS, C.F.,A 22 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
L'ESCALA, F.C.,A 03 PORQUERES, U.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 15 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 22 ARO, C.E.,A
Jornada 19 24-02-2019
ARO, C.E.,A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 06 FIGUERES, U.E.,B
FEC VALL DEL TER,A 23 PERALADA, C.F.,A
QUART, U.E.,B 03 FORNELLS, UE.,A
LLANÇA, C.E.,B 01 ESPLAIS, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 20 L'ESCALA, F.C.,A
PORQUERES, U.E.,A 00 BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 31 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
Jornada 20 10-03-2019
FIGUERES, U.E.,B 00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
PERALADA, C.F.,A 41 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FORNELLS, UE.,A 50 FEC VALL DEL TER,A
ESPLAIS, C.F.,A 22 QUART, U.E.,B
L'ESCALA, F.C.,A 60 LLANÇA, C.E.,B
BASE ROSES, C.F.,A 04 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 52 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 10 ARO, C.E.,A
Jornada 21 17-03-2019
ARO, C.E.,A 04 FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 90 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 22 FORNELLS, UE.,A
FEC VALL DEL TER,A 01 ESPLAIS, C.F.,A
QUART, U.E.,B 20 L'ESCALA, F.C.,A
LLANÇA, C.E.,B 12 BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 22 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
PORQUERES, U.E.,A 22 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 22 24-03-2019
FIGUERES, U.E.,B 50 PERALADA, C.F.,A
FORNELLS, UE.,A 02 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESPLAIS, C.F.,A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
L'ESCALA, F.C.,A 21 FEC VALL DEL TER,A
BASE ROSES, C.F.,A 33 QUART, U.E.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 61 LLANÇA, C.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 13 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PORQUERES, U.E.,A 30 ARO, C.E.,A
Jornada 23 31-03-2019
ARO, C.E.,A 44 PERALADA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B 11 FORNELLS, UE.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 41 ESPLAIS, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 01 L'ESCALA, F.C.,A
FEC VALL DEL TER,A 30 BASE ROSES, C.F.,A
QUART, U.E.,B 12 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
LLANÇA, C.E.,B 03 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 23 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 24 07-04-2019
FORNELLS, UE.,A 40 PERALADA, C.F.,A
ESPLAIS, C.F.,A 05 FIGUERES, U.E.,B
L'ESCALA, F.C.,A 25 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BASE ROSES, C.F.,A 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 41 FEC VALL DEL TER,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 22 QUART, U.E.,B
PORQUERES, U.E.,A 13 LLANÇA, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 22 ARO, C.E.,A
Jornada 25 14-04-2019
ARO, C.E.,A 32 FORNELLS, UE.,A
PERALADA, C.F.,A 30 ESPLAIS, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B 33 L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 40 BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 35 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
FEC VALL DEL TER,A 32 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
QUART, U.E.,B 21 PORQUERES, U.E.,A
LLANÇA, C.E.,B 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 26 28-04-2019
ESPLAIS, C.F.,A 01 FORNELLS, UE.,A
L'ESCALA, F.C.,A 12 PERALADA, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A 04 FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
PORQUERES, U.E.,A 11 FEC VALL DEL TER,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 13 QUART, U.E.,B
LLANÇA, C.E.,B 12 ARO, C.E.,A
Jornada 27 05-05-2019
ARO, C.E.,A 31 ESPLAIS, C.F.,A
FORNELLS, UE.,A 31 L'ESCALA, F.C.,A
PERALADA, C.F.,A 50 BASE ROSES, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B 40 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 30 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 03 PORQUERES, U.E.,A
FEC VALL DEL TER,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
QUART, U.E.,B 60 LLANÇA, C.E.,B
Jornada 28 12-05-2019
L'ESCALA, F.C.,A 11 ESPLAIS, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A 25 FORNELLS, UE.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 43 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 04 FIGUERES, U.E.,B
PORQUERES, U.E.,A 04 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 14 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
LLANÇA, C.E.,B 22 FEC VALL DEL TER,A
QUART, U.E.,B 11 ARO, C.E.,A
Jornada 29 19-05-2019
L'ESCALA, F.C.,A 32 ARO, C.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A 10 BASE ROSES, C.F.,A
FORNELLS, UE.,A 32 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
PERALADA, C.F.,A 43 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FIGUERES, U.E.,B 50 PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 60 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 20 LLANÇA, C.E.,B
FEC VALL DEL TER,A 02 QUART, U.E.,B
Jornada 30 26-05-2019
BASE ROSES, C.F.,A 13 L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 50 ESPLAIS, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 45 FORNELLS, UE.,A
PORQUERES, U.E.,A 23 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 06 FIGUERES, U.E.,B
LLANÇA, C.E.,B 07 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
QUART, U.E.,B 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ARO, C.E.,A 50 FEC VALL DEL TER,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.