Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil primera divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
OAR VIC,A 31 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 33 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 30 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 31 VALLES, C.AT.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 32 CARDEDEU, F.C.,A
BIGUES, C.E.,A
R
Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,A 30 MOIA, C.E.,A
TORELLO, C.F.,A 41 SANT CELONI U.E.,A
Jornada 2 07-10-2018
LLIÇA DE VALL C.F.,A 06 TORELLO, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 13 OAR VIC,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 13 MOLLET U.E.,CF.,B
VALLES, C.AT.,A 05 LES FRANQUESES, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 32 MANLLEU, A.E.C.,A
Descansa
R
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
MOIA, C.E.,A 31 BIGUES, C.E.,A
SANT CELONI U.E.,A 31 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 3 14-10-2018
LLIÇA DE VALL C.F.,A 03 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
OAR VIC,A 12 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 30 VALLES, C.AT.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 42 CARDEDEU, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A
R
Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 51 MOIA, C.E.,A
BIGUES, C.E.,A 15 SANT CELONI U.E.,A
TORELLO, C.F.,A 30 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 4 21-10-2018
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 32 TORELLO, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 00 LLIÇA DE VALL C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 33 OAR VIC,A
CARDEDEU, F.C.,A 31 MOLLET U.E.,CF.,B
Descansa
R
LES FRANQUESES, C.F.,A
MOIA, C.E.,A 05 MANLLEU, A.E.C.,A
SANT CELONI U.E.,A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A 52 BIGUES, C.E.,A
Jornada 5 28-10-2018
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 01 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 53 VALLES, C.AT.,A
OAR VIC,A 30 CARDEDEU, F.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,B
R
Descansa
LES FRANQUESES, C.F.,A 72 MOIA, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 32 SANT CELONI U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 61 AMETLLA VALLES, C.F.,A
TORELLO, C.F.,A 90 BIGUES, C.E.,A
Jornada 6 04-11-2018
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 12 TORELLO, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 37 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 81 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Descansa
R
OAR VIC,A
MOIA, C.E.,A 12 MOLLET U.E.,CF.,B
SANT CELONI U.E.,A 26 LES FRANQUESES, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 07 MANLLEU, A.E.C.,A
BIGUES, C.E.,A 15 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
Jornada 7 11-11-2018
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 11 VALLES, C.AT.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 12 CARDEDEU, F.C.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A
R
Descansa
OAR VIC,A 61 MOIA, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 14 SANT CELONI U.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 130 AMETLLA VALLES, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 80 BIGUES, C.E.,A
TORELLO, C.F.,A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
Jornada 8 18-11-2018
VALLES, C.AT.,A 03 TORELLO, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 12 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Descansa
R
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
MOIA, C.E.,A 14 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SANT CELONI U.E.,A 10 OAR VIC,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 23 MOLLET U.E.,CF.,B
BIGUES, C.E.,A 18 LES FRANQUESES, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 02 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 9 25-11-2018
VALLES, C.AT.,A 13 CARDEDEU, F.C.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
R
Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 23 MOIA, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 03 SANT CELONI U.E.,A
OAR VIC,A 40 AMETLLA VALLES, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 42 BIGUES, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 43 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
TORELLO, C.F.,A 11 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 10 02-12-2018
CARDEDEU, F.C.,A 21 TORELLO, C.F.,A
Descansa
R
VALLES, C.AT.,A
MOIA, C.E.,A 03 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
SANT CELONI U.E.,A 13 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 01 LLIÇA DE VALL C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 01 OAR VIC,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 31 MOLLET U.E.,CF.,B
MANLLEU, A.E.C.,A 40 LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 11 16-12-2018
CARDEDEU, F.C.,A
R
Descansa
VALLES, C.AT.,A 61 MOIA, C.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 14 SANT CELONI U.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 60 AMETLLA VALLES, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 50 BIGUES, C.E.,A
OAR VIC,A 33 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
MOLLET U.E.,CF.,B 01 MANLLEU, A.E.C.,A
TORELLO, C.F.,A 12 LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 12 23-12-2018
Descansa
R
TORELLO, C.F.,A
MOIA, C.E.,A 05 CARDEDEU, F.C.,A
SANT CELONI U.E.,A 52 VALLES, C.AT.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 12 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
BIGUES, C.E.,A 14 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 30 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 42 OAR VIC,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 63 MOLLET U.E.,CF.,B
Jornada 13 13-01-2019
Descansa
R
MOIA, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A 31 SANT CELONI U.E.,A
VALLES, C.AT.,A 31 AMETLLA VALLES, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 20 BIGUES, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 30 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 31 MANLLEU, A.E.C.,A
OAR VIC,A 07 LES FRANQUESES, C.F.,A
TORELLO, C.F.,A 32 MOLLET U.E.,CF.,B
Jornada 14 20-01-2019
TORELLO, C.F.,A 90 MOIA, C.E.,A
SANT CELONI U.E.,A
R
Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,A 04 CARDEDEU, F.C.,A
BIGUES, C.E.,A 11 VALLES, C.AT.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 10 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 23 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 51 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 31 OAR VIC,A
Jornada 15 27-01-2019
MOIA, C.E.,A 02 SANT CELONI U.E.,A
Descansa
R
AMETLLA VALLES, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 30 BIGUES, C.E.,A
VALLES, C.AT.,A 02 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 04 MANLLEU, A.E.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 12 MOLLET U.E.,CF.,B
OAR VIC,A 17 TORELLO, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
LLIÇA DE VALL C.F.,A 01 OAR VIC,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 42 MOLLET U.E.,CF.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 02 LES FRANQUESES, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 03 MANLLEU, A.E.C.,A
CARDEDEU, F.C.,A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
Descansa
R
BIGUES, C.E.,A
MOIA, C.E.,A 10 AMETLLA VALLES, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,A 02 TORELLO, C.F.,A
Jornada 17 10-02-2019
TORELLO, C.F.,A 01 LLIÇA DE VALL C.F.,A
OAR VIC,A 34 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 31 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 50 VALLES, C.AT.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 24 CARDEDEU, F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
R
Descansa
BIGUES, C.E.,A 31 MOIA, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 11 SANT CELONI U.E.,A
Jornada 18 17-02-2019
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 22 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 11 OAR VIC,A
VALLES, C.AT.,A 12 MOLLET U.E.,CF.,B
CARDEDEU, F.C.,A 13 LES FRANQUESES, C.F.,A
Descansa
R
MANLLEU, A.E.C.,A
MOIA, C.E.,A 08 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
SANT CELONI U.E.,A 42 BIGUES, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 24 TORELLO, C.F.,A
Jornada 19 24-02-2019
TORELLO, C.F.,A 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 41 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
OAR VIC,A 13 VALLES, C.AT.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 11 CARDEDEU, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A
R
Descansa
MANLLEU, A.E.C.,A 111 MOIA, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 01 SANT CELONI U.E.,A
BIGUES, C.E.,A 14 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 20 10-03-2019
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 01 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 61 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 01 OAR VIC,A
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,B
MOIA, C.E.,A 27 LES FRANQUESES, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,A 23 MANLLEU, A.E.C.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 18 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
BIGUES, C.E.,A 14 TORELLO, C.F.,A
Jornada 21 17-03-2019
TORELLO, C.F.,A 30 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 21 VALLES, C.AT.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 20 CARDEDEU, F.C.,A
OAR VIC,A
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,B 93 MOIA, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 30 SANT CELONI U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 60 AMETLLA VALLES, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 41 BIGUES, C.E.,A
Jornada 22 24-03-2019
VALLES, C.AT.,A 13 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A 03 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
Descansa
R
LLIÇA DE VALL C.F.,A
MOIA, C.E.,A 02 OAR VIC,A
SANT CELONI U.E.,A 51 MOLLET U.E.,CF.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A 06 LES FRANQUESES, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 05 MANLLEU, A.E.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 13 TORELLO, C.F.,A
Jornada 23 31-03-2019
TORELLO, C.F.,A 90 VALLES, C.AT.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 04 CARDEDEU, F.C.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
R
Descansa
LLIÇA DE VALL C.F.,A 100 MOIA, C.E.,A
OAR VIC,A 01 SANT CELONI U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 22 AMETLLA VALLES, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 101 BIGUES, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
Jornada 24 07-04-2019
CARDEDEU, F.C.,A 71 VALLES, C.AT.,A
Descansa
R
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MOIA, C.E.,A 18 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,A 12 LLIÇA DE VALL C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 22 OAR VIC,A
BIGUES, C.E.,A 22 MOLLET U.E.,CF.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 11 LES FRANQUESES, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 11 TORELLO, C.F.,A
Jornada 25 14-04-2019
TORELLO, C.F.,A 22 CARDEDEU, F.C.,A
VALLES, C.AT.,A
R
Descansa
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 40 MOIA, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 63 SANT CELONI U.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 50 AMETLLA VALLES, C.F.,A
OAR VIC,A 30 BIGUES, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
LES FRANQUESES, C.F.,A 42 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 26 28-04-2019
Descansa
R
CARDEDEU, F.C.,A
MOIA, C.E.,A 04 VALLES, C.AT.,A
SANT CELONI U.E.,A 23 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 16 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 02 LLIÇA DE VALL C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 02 OAR VIC,A
MANLLEU, A.E.C.,A 10 MOLLET U.E.,CF.,B
LES FRANQUESES, C.F.,A 41 TORELLO, C.F.,A
Jornada 27 05-05-2019
TORELLO, C.F.,A
R
Descansa
CARDEDEU, F.C.,A 33 MOIA, C.E.,A
VALLES, C.AT.,A 22 SANT CELONI U.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 33 AMETLLA VALLES, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 50 BIGUES, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
OAR VIC,A 03 MANLLEU, A.E.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 36 LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 28 12-05-2019
MOIA, C.E.,A
R
Descansa
SANT CELONI U.E.,A 60 CARDEDEU, F.C.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 15 VALLES, C.AT.,A
BIGUES, C.E.,A 01 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
MANLLEU, A.E.C.,A 20 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 101 OAR VIC,A
MOLLET U.E.,CF.,B 11 TORELLO, C.F.,A
Jornada 29 19-05-2019
MOIA, C.E.,A 16 TORELLO, C.F.,A
Descansa
R
SANT CELONI U.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A 32 AMETLLA VALLES, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 51 BIGUES, C.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 24 MANLLEU, A.E.C.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 11 LES FRANQUESES, C.F.,A
OAR VIC,A 13 MOLLET U.E.,CF.,B
Jornada 30 26-05-2019
SANT CELONI U.E.,A 90 MOIA, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A
R
Descansa
BIGUES, C.E.,A 05 CARDEDEU, F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 91 VALLES, C.AT.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 31 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 24 LES FRANQUESES, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 23 LLIÇA DE VALL C.F.,A
TORELLO, C.F.,A 42 OAR VIC,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.