Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil primera divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
ANOIA , C.E.,A 32 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
ODENA, C.E.,A 07 CUBELLES, C.F.,A
SITGES U.E.,A 01 ESCOLA F. GAVA, C.,C
SANTBOIA, F.C.,B 70 GELIDA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,C 12 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 02 BLANCA SUBUR, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
SAN MAURO, U.D.,A 52 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 2 07-10-2018
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 12 SAN MAURO, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 51 ANOIA , C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 30 ODENA, C.E.,A
GELIDA, C.F.,A 43 SITGES U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 18 SANTBOIA, F.C.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,A 42 IGUALADA, C.F.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 40 CASTELLDEFELS, U.E.,B
SANT SADURNI, U.E.,A 34 PIERA, A.E.,A
Jornada 3 14-10-2018
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 32 CUBELLES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 11 ESCOLA F. GAVA, C.,C
ODENA, C.E.,A 07 GELIDA, C.F.,A
SITGES U.E.,A 210 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,B 12 BLANCA SUBUR, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,C 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 31 SANT SADURNI, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 32 PIERA, A.E.,A
Jornada 4 21-10-2018
CUBELLES, C.F.,A 31 SAN MAURO, U.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 13 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
GELIDA, C.F.,A 15 ANOIA , C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 61 ODENA, C.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 21 SITGES U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 23 SANTBOIA, F.C.,B
SANT SADURNI, U.E.,A 42 IGUALADA, C.F.,C
PIERA, A.E.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Jornada 5 28-10-2018
CUBELLES, C.F.,A 31 ESCOLA F. GAVA, C.,C
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 21 GELIDA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 33 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ODENA, C.E.,A 02 BLANCA SUBUR, C.F.,A
SITGES U.E.,A 05 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
SANTBOIA, F.C.,B 70 SANT SADURNI, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,C 28 PIERA, A.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 61 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Jornada 6 04-11-2018
ESCOLA F. GAVA, C.,C 00 SAN MAURO, U.D.,A
GELIDA, C.F.,A 06 CUBELLES, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 01 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 20 ANOIA , C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 90 ODENA, C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 40 SITGES U.E.,A
PIERA, A.E.,A 16 SANTBOIA, F.C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 20 IGUALADA, C.F.,C
Jornada 7 11-11-2018
ESCOLA F. GAVA, C.,C 30 GELIDA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 11 VILANOVA GELTRU C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 11 BLANCA SUBUR, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
ODENA, C.E.,A 05 SANT SADURNI, U.E.,A
SITGES U.E.,A 35 PIERA, A.E.,A
SANTBOIA, F.C.,B 70 CASTELLDEFELS, U.E.,B
SAN MAURO, U.D.,A 12 IGUALADA, C.F.,C
Jornada 8 18-11-2018
GELIDA, C.F.,A 23 SAN MAURO, U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 10 ESCOLA F. GAVA, C.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,A 10 CUBELLES, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 40 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 31 ANOIA , C.E.,A
PIERA, A.E.,A 60 ODENA, C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 40 SITGES U.E.,A
IGUALADA, C.F.,C 05 SANTBOIA, F.C.,B
Jornada 9 25-11-2018
GELIDA, C.F.,A 03 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 01 BLANCA SUBUR, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 03 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 03 SANT SADURNI, U.E.,A
ANOIA , C.E.,A 26 PIERA, A.E.,A
ODENA, C.E.,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,B
SITGES U.E.,A 15 IGUALADA, C.F.,C
SAN MAURO, U.D.,A 07 SANTBOIA, F.C.,B
Jornada 10 02-12-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,A 23 SAN MAURO, U.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 41 GELIDA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 30 ESCOLA F. GAVA, C.,C
SANT SADURNI, U.E.,A 31 CUBELLES, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 40 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 02 ANOIA , C.E.,A
IGUALADA, C.F.,C 40 ODENA, C.E.,A
SANTBOIA, F.C.,B 91 SITGES U.E.,A
Jornada 11 16-12-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,A 01 BLANCA SUBUR, C.F.,A
GELIDA, C.F.,A 07 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 01 SANT SADURNI, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 03 PIERA, A.E.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 21 CASTELLDEFELS, U.E.,B
ANOIA , C.E.,A 23 IGUALADA, C.F.,C
ODENA, C.E.,A 113 SANTBOIA, F.C.,B
SAN MAURO, U.D.,A 71 SITGES U.E.,A
Jornada 12 23-12-2018
BLANCA SUBUR, C.F.,A 60 SAN MAURO, U.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 31 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 71 GELIDA, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 11 ESCOLA F. GAVA, C.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,B 32 CUBELLES, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,C 11 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
SANTBOIA, F.C.,B 80 ANOIA , C.E.,A
SITGES U.E.,A 61 ODENA, C.E.,A
Jornada 13 13-01-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,A 02 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 03 SANT SADURNI, U.E.,A
GELIDA, C.F.,A 04 PIERA, A.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 12 CASTELLDEFELS, U.E.,B
CUBELLES, C.F.,A 24 IGUALADA, C.F.,C
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 00 SANTBOIA, F.C.,B
ANOIA , C.E.,A 13 SITGES U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 61 ODENA, C.E.,A
Jornada 14 20-01-2019
SAN MAURO, U.D.,A 24 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
SANT SADURNI, U.E.,A 20 BLANCA SUBUR, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 11 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 20 GELIDA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,C 20 ESCOLA F. GAVA, C.,C
SANTBOIA, F.C.,B 21 CUBELLES, C.F.,A
SITGES U.E.,A 00 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
ODENA, C.E.,A 15 ANOIA , C.E.,A
Jornada 15 27-01-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 42 SANT SADURNI, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 31 PIERA, A.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 20 CASTELLDEFELS, U.E.,B
GELIDA, C.F.,A 12 IGUALADA, C.F.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,C 04 SANTBOIA, F.C.,B
CUBELLES, C.F.,A 20 SITGES U.E.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 40 ODENA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A 12 SAN MAURO, U.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 21 ANOIA , C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 91 ODENA, C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 60 SITGES U.E.,A
GELIDA, C.F.,A 110 SANTBOIA, F.C.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 00 IGUALADA, C.F.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,A 40 CASTELLDEFELS, U.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 32 PIERA, A.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 32 SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 17 10-02-2019
SAN MAURO, U.D.,A 10 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
ANOIA , C.E.,A 05 CUBELLES, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 18 ESCOLA F. GAVA, C.,C
SITGES U.E.,A 43 GELIDA, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,B 50 VILANOVA GELTRU C.F.,A
IGUALADA, C.F.,C 14 BLANCA SUBUR, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 32 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
PIERA, A.E.,A 41 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 18 17-02-2019
CUBELLES, C.F.,A 12 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 30 ANOIA , C.E.,A
GELIDA, C.F.,A 30 ODENA, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 00 SITGES U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 01 SANTBOIA, F.C.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 30 IGUALADA, C.F.,C
SANT SADURNI, U.E.,A 41 CASTELLDEFELS, U.E.,B
PIERA, A.E.,A 22 SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 19 24-02-2019
SAN MAURO, U.D.,A 22 CUBELLES, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 01 ESCOLA F. GAVA, C.,C
ANOIA , C.E.,A 33 GELIDA, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 02 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SITGES U.E.,A 02 BLANCA SUBUR, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,B 50 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
IGUALADA, C.F.,C 21 SANT SADURNI, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 33 PIERA, A.E.,A
Jornada 20 10-03-2019
ESCOLA F. GAVA, C.,C 00 CUBELLES, C.F.,A
GELIDA, C.F.,A 02 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 01 ANOIA , C.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 101 ODENA, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 40 SITGES U.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 05 SANTBOIA, F.C.,B
PIERA, A.E.,A 21 IGUALADA, C.F.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,B 51 SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 21 17-03-2019
SAN MAURO, U.D.,A 31 ESCOLA F. GAVA, C.,C
CUBELLES, C.F.,A 22 GELIDA, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 11 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 08 BLANCA SUBUR, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 014 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
SITGES U.E.,A 04 SANT SADURNI, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,B 50 PIERA, A.E.,A
IGUALADA, C.F.,C 11 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Jornada 22 24-03-2019
GELIDA, C.F.,A 01 ESCOLA F. GAVA, C.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,A 41 CUBELLES, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 41 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 40 ANOIA , C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 30 ODENA, C.E.,A
PIERA, A.E.,A 21 SITGES U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 05 SANTBOIA, F.C.,B
IGUALADA, C.F.,C 10 SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 23 31-03-2019
SAN MAURO, U.D.,A 80 GELIDA, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 12 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 01 BLANCA SUBUR, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
ANOIA , C.E.,A 10 SANT SADURNI, U.E.,A
ODENA, C.E.,A 112 PIERA, A.E.,A
SITGES U.E.,A 13 CASTELLDEFELS, U.E.,B
SANTBOIA, F.C.,B 40 IGUALADA, C.F.,C
Jornada 24 07-04-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,A 21 GELIDA, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 20 ESCOLA F. GAVA, C.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 30 CUBELLES, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 33 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
PIERA, A.E.,A 60 ANOIA , C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 41 ODENA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,C 40 SITGES U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,B 62 SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 25 14-04-2019
SAN MAURO, U.D.,A 22 VILANOVA GELTRU C.F.,A
GELIDA, C.F.,A 05 BLANCA SUBUR, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 01 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
CUBELLES, C.F.,A 30 SANT SADURNI, U.E.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 34 PIERA, A.E.,A
ANOIA , C.E.,A 31 CASTELLDEFELS, U.E.,B
ODENA, C.E.,A 07 IGUALADA, C.F.,C
SITGES U.E.,A 14 SANTBOIA, F.C.,B
Jornada 26 28-04-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,A 20 VILANOVA GELTRU C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 30 GELIDA, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 22 ESCOLA F. GAVA, C.,C
PIERA, A.E.,A 20 CUBELLES, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 32 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
IGUALADA, C.F.,C 61 ANOIA , C.E.,A
SANTBOIA, F.C.,B 10 ODENA, C.E.,A
SITGES U.E.,A 13 SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 27 05-05-2019
SAN MAURO, U.D.,A 00 BLANCA SUBUR, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 01 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
GELIDA, C.F.,A 14 SANT SADURNI, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 10 PIERA, A.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 14 IGUALADA, C.F.,C
ANOIA , C.E.,A 04 SANTBOIA, F.C.,B
ODENA, C.E.,A 13 SITGES U.E.,A
Jornada 28 12-05-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 00 BLANCA SUBUR, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 30 VILANOVA GELTRU C.F.,A
PIERA, A.E.,A 81 GELIDA, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 21 ESCOLA F. GAVA, C.,C
IGUALADA, C.F.,C 21 CUBELLES, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,B 70 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
SITGES U.E.,A 04 ANOIA , C.E.,A
ODENA, C.E.,A 14 SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 29 19-05-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 50 SAN MAURO, U.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 00 SANT SADURNI, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 00 PIERA, A.E.,A
GELIDA, C.F.,A 15 CASTELLDEFELS, U.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 01 IGUALADA, C.F.,C
CUBELLES, C.F.,A 04 SANTBOIA, F.C.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 61 SITGES U.E.,A
ANOIA , C.E.,A 61 ODENA, C.E.,A
Jornada 30 26-05-2019
SANT SADURNI, U.E.,A 05 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
PIERA, A.E.,A 14 BLANCA SUBUR, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 44 VILANOVA GELTRU C.F.,A
IGUALADA, C.F.,C 91 GELIDA, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,B 41 ESCOLA F. GAVA, C.,C
SITGES U.E.,A 12 CUBELLES, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 15 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
SAN MAURO, U.D.,A 32 ANOIA , C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.