Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 70 PARE MANYANET, A.E.,B
FALSET ESP.,B 13 MAS PELLICER, U.D.C.,B
VILASECA C.F.,A 41 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SALOU, U.D.,A 110 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B 20 LA SALLE REUS, F.C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 33 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 41 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
Jornada 2 14-10-2018
PARE MANYANET, A.E.,B 27 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B 07 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 71 FALSET ESP.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 16 VILASECA C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 113 SALOU, U.D.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 50 UNIO ASTORGA, C.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 42 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 03 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 3 21-10-2018
PARE MANYANET, A.E.,B 33 MAS PELLICER, U.D.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 52 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
FALSET ESP.,B 15 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
VILASECA C.F.,A 60 LA SALLE REUS, F.C.,B
SALOU, U.D.,A 12 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B 07 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 23 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 03 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 4 28-10-2018
MAS PELLICER, U.D.C.,B 12 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 21 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 25 FALSET ESP.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 21 VILASECA C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 23 SALOU, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 20 UNIO ASTORGA, C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 21 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 5 04-11-2018
MAS PELLICER, U.D.C.,B 51 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
PARE MANYANET, A.E.,B 41 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 220 LA SALLE REUS, F.C.,B
FALSET ESP.,B 08 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
VILASECA C.F.,A 50 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SALOU, U.D.,A 90 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 05 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 01 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 6 11-11-2018
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 22 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 41 MAS PELLICER, U.D.C.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 09 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 111 FALSET ESP.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 04 VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 16 SALOU, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 71 UNIO ASTORGA, C.E.,B
Jornada 7 18-11-2018
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 23 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 90 LA SALLE REUS, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 28 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
FALSET ESP.,B 23 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
VILASECA C.F.,A 20 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
SALOU, U.D.,A 82 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 102 UNIO ASTORGA, C.E.,B
Jornada 8 25-11-2018
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 01 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 016 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 50 MAS PELLICER, U.D.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 60 PARE MANYANET, A.E.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 010 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 50 FALSET ESP.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 23 VILASECA C.F.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B 014 SALOU, U.D.,A
Jornada 9 02-12-2018
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 100 LA SALLE REUS, F.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 23 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,B 42 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 50 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
FALSET ESP.,B 25 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
VILASECA C.F.,A 90 UNIO ASTORGA, C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 15 SALOU, U.D.,A
Jornada 10 16-12-2018
LA SALLE REUS, F.C.,B 013 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 10 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 20 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 33 MAS PELLICER, U.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 44 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 16 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,B 32 FALSET ESP.,B
SALOU, U.D.,A 62 VILASECA C.F.,A
Jornada 11 23-12-2018
LA SALLE REUS, F.C.,B 14 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 20 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 00 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
PARE MANYANET, A.E.,B 23 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 131 UNIO ASTORGA, C.E.,B
FALSET ESP.,B 113 SALOU, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 02 VILASECA C.F.,A
Jornada 12 13-01-2019
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 200 LA SALLE REUS, F.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 13 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 30 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 23 MAS PELLICER, U.D.C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 38 PARE MANYANET, A.E.,B
SALOU, U.D.,A 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
VILASECA C.F.,A 100 FALSET ESP.,B
Jornada 13 20-01-2019
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 41 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 41 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 01 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 51 UNIO ASTORGA, C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 17 SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 43 VILASECA C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 10 FALSET ESP.,B
Jornada 14 27-01-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 15 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 80 LA SALLE REUS, F.C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 01 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B 26 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SALOU, U.D.,A 31 MAS PELLICER, U.D.C.,B
VILASECA C.F.,A 71 PARE MANYANET, A.E.,B
FALSET ESP.,B 010 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 15 03-02-2019
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 10 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 10 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 13 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 31 UNIO ASTORGA, C.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 07 SALOU, U.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 03 VILASECA C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 61 FALSET ESP.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 30 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
PARE MANYANET, A.E.,B 212 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B 40 FALSET ESP.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 03 VILASECA C.F.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 14 SALOU, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 03 UNIO ASTORGA, C.E.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 31 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 13 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 05 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 17 17-02-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 82 PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 60 MAS PELLICER, U.D.C.,B
FALSET ESP.,B 25 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
VILASECA C.F.,A 41 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
SALOU, U.D.,A 200 LA SALLE REUS, F.C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 012 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 13 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 10 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
Jornada 18 24-02-2019
MAS PELLICER, U.D.C.,B 43 PARE MANYANET, A.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 60 FALSET ESP.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 014 VILASECA C.F.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 04 SALOU, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 70 UNIO ASTORGA, C.E.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 12 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 23 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 19 10-03-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 53 MAS PELLICER, U.D.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 44 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 70 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
FALSET ESP.,B 91 LA SALLE REUS, F.C.,B
VILASECA C.F.,A 14 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
SALOU, U.D.,A 60 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 02 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 22 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 20 17-03-2019
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 33 MAS PELLICER, U.D.C.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 60 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 120 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 100 FALSET ESP.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 23 VILASECA C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 013 SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 70 UNIO ASTORGA, C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 24 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 21 24-03-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 32 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 24 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 61 LA SALLE REUS, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 22 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
FALSET ESP.,B 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
VILASECA C.F.,A 61 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
SALOU, U.D.,A 20 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,B 15 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 22 31-03-2019
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 20 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 012 MAS PELLICER, U.D.C.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 53 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 07 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 32 FALSET ESP.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 30 VILASECA C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 18 SALOU, U.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B 01 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 23 07-04-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 11 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 71 LA SALLE REUS, F.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 00 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
PARE MANYANET, A.E.,B 42 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 60 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
FALSET ESP.,B 07 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
VILASECA C.F.,A 41 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
SALOU, U.D.,A 120 UNIO ASTORGA, C.E.,B
Jornada 24 14-04-2019
LA SALLE REUS, F.C.,B 08 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 20 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 72 MAS PELLICER, U.D.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 24 PARE MANYANET, A.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 30 FALSET ESP.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 13 VILASECA C.F.,A
SALOU, U.D.,A 22 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 25 28-04-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 20 LA SALLE REUS, F.C.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 12 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 21 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 42 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 31 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 61 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
FALSET ESP.,B 51 UNIO ASTORGA, C.E.,B
VILASECA C.F.,A 15 SALOU, U.D.,A
Jornada 26 05-05-2019
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 30 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 21 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 15 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 13 MAS PELLICER, U.D.C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 63 PARE MANYANET, A.E.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 09 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SALOU, U.D.,A 90 FALSET ESP.,B
VILASECA C.F.,A 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 27 12-05-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 11 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 15 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 61 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 24 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B 44 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 51 UNIO ASTORGA, C.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 00 SALOU, U.D.,A
FALSET ESP.,B 17 VILASECA C.F.,A
Jornada 28 19-05-2019
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 03 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 41 LA SALLE REUS, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 42 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 22 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 02 MAS PELLICER, U.D.C.,B
SALOU, U.D.,A 30 PARE MANYANET, A.E.,B
VILASECA C.F.,A 15 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
FALSET ESP.,B 02 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 29 26-05-2019
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 20 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 121 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 010 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 31 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 21 UNIO ASTORGA, C.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 04 SALOU, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 13 VILASECA C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 80 FALSET ESP.,B
Jornada 30 02-06-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 16 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 21 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 42 LA SALLE REUS, F.C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 21 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
SALOU, U.D.,A 62 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
VILASECA C.F.,A 62 MAS PELLICER, U.D.C.,B
FALSET ESP.,B 34 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 31 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.