Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 70 PARE MANYANET, A.E.,B
FALSET ESPORTIU,B 13 MAS PELLICER, U.D.C.,B
VILASECA C.F.,A 41 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SALOU, U.D.,A 110 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B 20 LA SALLE REUS, F.C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 33 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 41 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
Jornada 2 14-10-2018
PARE MANYANET, A.E.,B 27 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B 07 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 71 FALSET ESPORTIU,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 16 VILASECA C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 113 SALOU, U.D.,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 50 UNIO ASTORGA, C.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 42 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 03 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
Jornada 3 21-10-2018
PARE MANYANET, A.E.,B 33 MAS PELLICER, U.D.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 52 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
FALSET ESPORTIU,B 15 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
VILASECA C.F.,A 60 LA SALLE REUS, F.C.,B
SALOU, U.D.,A 12 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B 07 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 23 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 03 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
Jornada 4 28-10-2018
MAS PELLICER, U.D.C.,B 12 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 21 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 03 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 25 FALSET ESPORTIU,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 21 VILASECA C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 23 SALOU, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 20 UNIO ASTORGA, C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 21 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 5 04-11-2018
MAS PELLICER, U.D.C.,B 51 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
PARE MANYANET, A.E.,B 41 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 220 LA SALLE REUS, F.C.,B
FALSET ESPORTIU,B 08 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
VILASECA C.F.,A 50 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SALOU, U.D.,A 90 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 05 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 01 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 6 11-11-2018
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 22 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 41 MAS PELLICER, U.D.C.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 09 PARE MANYANET, A.E.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 12 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 111 FALSET ESPORTIU,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 04 VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 16 SALOU, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 71 UNIO ASTORGA, C.E.,B
Jornada 7 18-11-2018
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 23 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 90 LA SALLE REUS, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 28 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
FALSET ESPORTIU,B 23 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
VILASECA C.F.,A 20 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
SALOU, U.D.,A 82 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 102 UNIO ASTORGA, C.E.,B
Jornada 8 25-11-2018
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 01 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 016 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 50 MAS PELLICER, U.D.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 60 PARE MANYANET, A.E.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 010 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 50 FALSET ESPORTIU,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 23 VILASECA C.F.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B 014 SALOU, U.D.,A
Jornada 9 02-12-2018
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 100 LA SALLE REUS, F.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 23 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,B 42 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 50 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
FALSET ESPORTIU,B 25 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
VILASECA C.F.,A 90 UNIO ASTORGA, C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 15 SALOU, U.D.,A
Jornada 10 16-12-2018
LA SALLE REUS, F.C.,B 013 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 10 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 20 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 33 MAS PELLICER, U.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 44 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 16 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,B 32 FALSET ESPORTIU,B
SALOU, U.D.,A 62 VILASECA C.F.,A
Jornada 11 23-12-2018
LA SALLE REUS, F.C.,B 14 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 20 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 00 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
PARE MANYANET, A.E.,B 23 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 131 UNIO ASTORGA, C.E.,B
FALSET ESPORTIU,B 113 SALOU, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 02 VILASECA C.F.,A
Jornada 12 13-01-2019
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 200 LA SALLE REUS, F.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 13 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 30 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 23 MAS PELLICER, U.D.C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 38 PARE MANYANET, A.E.,B
SALOU, U.D.,A 21 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
VILASECA C.F.,A 100 FALSET ESPORTIU,B
Jornada 13 20-01-2019
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 41 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 41 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 01 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 51 UNIO ASTORGA, C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 17 SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 43 VILASECA C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 10 FALSET ESPORTIU,B
Jornada 14 27-01-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 15 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 80 LA SALLE REUS, F.C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 01 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B 26 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SALOU, U.D.,A 31 MAS PELLICER, U.D.C.,B
VILASECA C.F.,A 71 PARE MANYANET, A.E.,B
FALSET ESPORTIU,B 010 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
Jornada 15 03-02-2019
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 10 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 10 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 13 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 31 UNIO ASTORGA, C.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 07 SALOU, U.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 03 VILASECA C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 61 FALSET ESPORTIU,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 30 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
PARE MANYANET, A.E.,B 212 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B 40 FALSET ESPORTIU,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 03 VILASECA C.F.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 14 SALOU, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 03 UNIO ASTORGA, C.E.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 31 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 13 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 05 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 17 17-02-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 82 PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 60 MAS PELLICER, U.D.C.,B
FALSET ESPORTIU,B 25 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
VILASECA C.F.,A 41 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
SALOU, U.D.,A 200 LA SALLE REUS, F.C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 012 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 13 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 10 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
Jornada 18 24-02-2019
MAS PELLICER, U.D.C.,B 43 PARE MANYANET, A.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 12 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 60 FALSET ESPORTIU,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 014 VILASECA C.F.,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 04 SALOU, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 70 UNIO ASTORGA, C.E.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 12 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 23 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 19 10-03-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 53 MAS PELLICER, U.D.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 44 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C 70 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
FALSET ESPORTIU,B 91 LA SALLE REUS, F.C.,B
VILASECA C.F.,A 14 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
SALOU, U.D.,A 60 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 02 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 22 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
Jornada 20 17-03-2019
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 33 MAS PELLICER, U.D.C.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 60 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 120 CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 100 FALSET ESPORTIU,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 23 VILASECA C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 013 SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C 70 UNIO ASTORGA, C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 24 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 21 24-03-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
PARE MANYANET, A.E.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C - E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
FALSET ESPORTIU,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
VILASECA C.F.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
SALOU, U.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
UNIO ASTORGA, C.E.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 22 31-03-2019
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A - PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B - FALSET ESPORTIU,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - VILASECA C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - SALOU, U.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 23 07-04-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
PARE MANYANET, A.E.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
FALSET ESPORTIU,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
VILASECA C.F.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
SALOU, U.D.,A - UNIO ASTORGA, C.E.,B
Jornada 24 14-04-2019
LA SALLE REUS, F.C.,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - FALSET ESPORTIU,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B - VILASECA C.F.,A
SALOU, U.D.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 25 28-04-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - LA SALLE REUS, F.C.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
FALSET ESPORTIU,B - UNIO ASTORGA, C.E.,B
VILASECA C.F.,A - SALOU, U.D.,A
Jornada 26 05-05-2019
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - MAS PELLICER, U.D.C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B - CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
SALOU, U.D.,A - FALSET ESPORTIU,B
VILASECA C.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 27 12-05-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
LA SALLE REUS, F.C.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - UNIO ASTORGA, C.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C - SALOU, U.D.,A
FALSET ESPORTIU,B - VILASECA C.F.,A
Jornada 28 19-05-2019
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
SALOU, U.D.,A - PARE MANYANET, A.E.,B
VILASECA C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
FALSET ESPORTIU,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 29 26-05-2019
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - UNIO ASTORGA, C.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - SALOU, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B - VILASECA C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C. F.,C - FALSET ESPORTIU,B
Jornada 30 02-06-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,C - E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
SALOU, U.D.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
VILASECA C.F.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,B
FALSET ESPORTIU,B - PARE MANYANET, A.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - CAMBRILS UNIÓ C. F.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.