Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 29

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
GURB, U.E. ,A 71 SEVA, U.E.,A
TORELLO, C.F.,B 52 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
Descansa - RIUDEPERES C.F. AT.,A
RIBETANA C.F.,A 31 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 09 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
PRADENC,F.C.,A 05 TARADELL, U.D.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 21 CENTELLES, U.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 70 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Jornada 2 14-10-2018
SEVA, U.E.,A 09 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 11 GURB, U.E. ,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 64 TORELLO, C.F.,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A - Descansa
RIBETANA C.F.,A 23 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
TARADELL, U.D.,A 24 SANTA EUGENIA, J.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 10 PRADENC,F.C.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 26 FOLGUEROLES,C.F.,A
Jornada 3 21-10-2018
SEVA, U.E.,A 14 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
GURB, U.E. ,A 20 RIUDEPERES C.F. AT.,A
TORELLO, C.F.,B 20 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
Descansa - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
RIBETANA C.F.,A 30 TARADELL, U.D.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 30 CENTELLES, U.E.,A
PRADENC,F.C.,A 04 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 30 FOLGUEROLES,C.F.,A
Jornada 4 28-10-2018
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 12 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 91 SEVA, U.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 02 GURB, U.E. ,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 20 TORELLO, C.F.,B
TARADELL, U.D.,A - Descansa
CENTELLES, U.E.,A 23 RIBETANA C.F.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 23 SANTA EUGENIA, J.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 30 PRADENC,F.C.,A
Jornada 5 04-11-2018
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 10 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SEVA, U.E.,A 44 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
GURB, U.E. ,A 15 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
TORELLO, C.F.,B 61 TARADELL, U.D.,A
Descansa - CENTELLES, U.E.,A
RIBETANA C.F.,A 30 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 22 FOLGUEROLES,C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 40 PRADENC,F.C.,A
Jornada 6 11-11-2018
RIUDEPERES C.F. AT.,A 03 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 34 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 140 SEVA, U.E.,A
TARADELL, U.D.,A 31 GURB, U.E. ,A
CENTELLES, U.E.,A 011 TORELLO, C.F.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A - Descansa
FOLGUEROLES,C.F.,A 13 RIBETANA C.F.,A
PRADENC,F.C.,A 14 SANTA EUGENIA, J.E.,A
Jornada 7 18-11-2018
RIUDEPERES C.F. AT.,A 14 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 15 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
SEVA, U.E.,A 05 TARADELL, U.D.,A
GURB, U.E. ,A 10 CENTELLES, U.E.,A
TORELLO, C.F.,B 30 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Descansa - FOLGUEROLES,C.F.,A
RIBETANA C.F.,A 50 PRADENC,F.C.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 52 SANTA EUGENIA, J.E.,A
Jornada 8 25-11-2018
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 02 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 90 RIUDEPERES C.F. AT.,A
TARADELL, U.D.,A 11 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
CENTELLES, U.E.,A 50 SEVA, U.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 31 GURB, U.E. ,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 16 TORELLO, C.F.,B
PRADENC,F.C.,A - Descansa
SANTA EUGENIA, J.E.,A 12 RIBETANA C.F.,A
Jornada 9 02-12-2018
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 19 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 12 TARADELL, U.D.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 43 CENTELLES, U.E.,A
SEVA, U.E.,A 04 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
GURB, U.E. ,A 10 FOLGUEROLES,C.F.,A
TORELLO, C.F.,B 80 PRADENC,F.C.,A
Descansa - SANTA EUGENIA, J.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 21 RIBETANA C.F.,A
Jornada 10 16-12-2018
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 21 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
TARADELL, U.D.,A 32 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 16 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 25 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 20 SEVA, U.E.,A
PRADENC,F.C.,A 04 GURB, U.E. ,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 36 TORELLO, C.F.,B
RIBETANA C.F.,A - Descansa
Jornada 11 23-12-2018
TARADELL, U.D.,A 111 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 51 CENTELLES, U.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 48 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 75 FOLGUEROLES,C.F.,A
SEVA, U.E.,A 22 PRADENC,F.C.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 34 GURB, U.E. ,A
TORELLO, C.F.,B 50 RIBETANA C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - Descansa
Jornada 12 13-01-2019
TARADELL, U.D.,A 01 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
CENTELLES, U.E.,A 07 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 35 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 13 RIUDEPERES C.F. AT.,A
PRADENC,F.C.,A 18 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 101 SEVA, U.E.,A
RIBETANA C.F.,A 10 GURB, U.E. ,A
Descansa - TORELLO, C.F.,B
Jornada 13 20-01-2019
TARADELL, U.D.,A 10 CENTELLES, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 111 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 11 FOLGUEROLES,C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 52 PRADENC,F.C.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 52 SANTA EUGENIA, J.E.,A
SEVA, U.E.,A 07 RIBETANA C.F.,A
GURB, U.E. ,A - Descansa
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 11 TORELLO, C.F.,B
Jornada 14 27-01-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 40 CENTELLES, U.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 13 TARADELL, U.D.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 08 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
PRADENC,F.C.,A 04 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 60 RIUDEPERES C.F. AT.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 24 RIBETANA C.F.,A
Descansa - SEVA, U.E.,A
TORELLO, C.F.,B 20 GURB, U.E. ,A
Jornada 15 03-02-2019
CENTELLES, U.E.,A 30 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
TARADELL, U.D.,A 20 FOLGUEROLES,C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 120 PRADENC,F.C.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 03 SANTA EUGENIA, J.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 30 RIBETANA C.F.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A - Descansa
SEVA, U.E.,A 07 TORELLO, C.F.,B
GURB, U.E. ,A 04 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
SEVA, U.E.,A 13 GURB, U.E. ,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 03 TORELLO, C.F.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A - Descansa
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 31 RIBETANA C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 83 SANTA EUGENIA, J.E.,A
TARADELL, U.D.,A 31 PRADENC,F.C.,A
CENTELLES, U.E.,A 34 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 02 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
Jornada 17 17-02-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 50 SEVA, U.E.,A
GURB, U.E. ,A 18 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
TORELLO, C.F.,B 101 RIUDEPERES C.F. AT.,A
Descansa - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 70 RIBETANA C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 62 TARADELL, U.D.,A
PRADENC,F.C.,A 23 CENTELLES, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 41 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Jornada 18 24-02-2019
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 120 SEVA, U.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 14 GURB, U.E. ,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 17 TORELLO, C.F.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - Descansa
TARADELL, U.D.,A 03 RIBETANA C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 15 SANTA EUGENIA, J.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 12 PRADENC,F.C.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 03 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
Jornada 19 10-03-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 56 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
SEVA, U.E.,A 16 RIUDEPERES C.F. AT.,A
GURB, U.E. ,A 43 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
TORELLO, C.F.,B 22 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
Descansa - TARADELL, U.D.,A
RIBETANA C.F.,A 33 CENTELLES, U.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 94 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
PRADENC,F.C.,A 03 FOLGUEROLES,C.F.,A
Jornada 20 17-03-2019
RIUDEPERES C.F. AT.,A 45 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 90 SEVA, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 31 GURB, U.E. ,A
TARADELL, U.D.,A 05 TORELLO, C.F.,B
CENTELLES, U.E.,A - Descansa
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 44 RIBETANA C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 26 SANTA EUGENIA, J.E.,A
PRADENC,F.C.,A 06 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
Jornada 21 24-03-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 20 RIUDEPERES C.F. AT.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 64 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
SEVA, U.E.,A 013 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
GURB, U.E. ,A 41 TARADELL, U.D.,A
TORELLO, C.F.,B 91 CENTELLES, U.E.,A
Descansa - SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
RIBETANA C.F.,A 23 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 20 PRADENC,F.C.,A
Jornada 22 31-03-2019
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 31 RIUDEPERES C.F. AT.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 74 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
TARADELL, U.D.,A 21 SEVA, U.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 35 GURB, U.E. ,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 39 TORELLO, C.F.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A - Descansa
PRADENC,F.C.,A 05 RIBETANA C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 22 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
Jornada 23 07-04-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 21 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 42 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 61 TARADELL, U.D.,A
SEVA, U.E.,A 12 CENTELLES, U.E.,A
GURB, U.E. ,A 50 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
TORELLO, C.F.,B 20 FOLGUEROLES,C.F.,A
Descansa - PRADENC,F.C.,A
RIBETANA C.F.,A 36 SANTA EUGENIA, J.E.,A
Jornada 24 14-04-2019
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 120 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
TARADELL, U.D.,A 22 RIUDEPERES C.F. AT.,A
CENTELLES, U.E.,A 46 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 72 SEVA, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 42 GURB, U.E. ,A
PRADENC,F.C.,A 09 TORELLO, C.F.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A - Descansa
RIBETANA C.F.,A 11 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
Jornada 25 28-04-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 03 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 21 TARADELL, U.D.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 03 CENTELLES, U.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 42 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SEVA, U.E.,A 13 FOLGUEROLES,C.F.,A
GURB, U.E. ,A 71 PRADENC,F.C.,A
TORELLO, C.F.,B 62 SANTA EUGENIA, J.E.,A
Descansa - RIBETANA C.F.,A
Jornada 26 05-05-2019
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 100 TARADELL, U.D.,A
CENTELLES, U.E.,A 23 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 62 RIUDEPERES C.F. AT.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 110 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
PRADENC,F.C.,A 61 SEVA, U.E.,A
GURB, U.E. ,A 42 SANTA EUGENIA, J.E.,A
RIBETANA C.F.,A 32 TORELLO, C.F.,B
Descansa - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
Jornada 27 12-05-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 51 TARADELL, U.D.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 101 CENTELLES, U.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 62 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 131 FOLGUEROLES,C.F.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 111 PRADENC,F.C.,A
SEVA, U.E.,A 010 SANTA EUGENIA, J.E.,A
GURB, U.E. ,A 12 RIBETANA C.F.,A
TORELLO, C.F.,B - Descansa
Jornada 28 19-05-2019
CENTELLES, U.E.,A 12 TARADELL, U.D.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 011 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 13 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
PRADENC,F.C.,A 24 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 47 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
RIBETANA C.F.,A 101 SEVA, U.E.,A
Descansa - GURB, U.E. ,A
TORELLO, C.F.,B 31 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
Jornada 29 26-05-2019
CENTELLES, U.E.,A 11 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
TARADELL, U.D.,A 35 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 110 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 21 PRADENC,F.C.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 17 SANTA EUGENIA, J.E.,A
RIBETANA C.F.,A 36 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
SEVA, U.E.,A - Descansa
GURB, U.E. ,A 16 TORELLO, C.F.,B
Jornada 30 02-06-2019
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 32 CENTELLES, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 34 TARADELL, U.D.,A
PRADENC,F.C.,A 07 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A 35 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
RIBETANA C.F.,A 30 RIUDEPERES C.F. AT.,A
Descansa - MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
TORELLO, C.F.,B 110 SEVA, U.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 52 GURB, U.E. ,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.