Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 35

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
VILASSAR MAR,U.E.,E
R
Descansa
MOLINOS, U.D.,A 31 MASNOU AT.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 03 CABRERA, U.E.,A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 62 TIANA, C.C.E.,C
CABRILS, C.E.,B 14 PREMIA CLUB ESP.,B
LA LLANTIA, A.D,B 05 MASNOU, C.D.,B
JUVENTUS, A.C.,B 50 ALELLA, C.F.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 42 VILASSAR DALT, C.E.,D
Jornada 2 14-10-2018
Descansa
R
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
MASNOU AT.,B 40 VILASSAR MAR,U.E.,E
CABRERA, U.E.,A 15 MOLINOS, U.D.,A
TIANA, C.C.E.,C 00 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
PREMIA CLUB ESP.,B 64 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
MASNOU, C.D.,B 11 CABRILS, C.E.,B
ALELLA, C.F.,A 91 LA LLANTIA, A.D,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 04 JUVENTUS, A.C.,B
Jornada 3 21-10-2018
Descansa
R
MASNOU AT.,B
VILASSAR MAR,U.E.,E 22 CABRERA, U.E.,A
MOLINOS, U.D.,A 130 TIANA, C.C.E.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 08 PREMIA CLUB ESP.,B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 82 MASNOU, C.D.,B
CABRILS, C.E.,B 13 ALELLA, C.F.,A
LA LLANTIA, A.D,B 63 VILASSAR DALT, C.E.,D
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 13 JUVENTUS, A.C.,B
Jornada 4 28-10-2018
MASNOU AT.,B 51 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
CABRERA, U.E.,A
R
Descansa
TIANA, C.C.E.,C 16 VILASSAR MAR,U.E.,E
PREMIA CLUB ESP.,B 02 MOLINOS, U.D.,A
MASNOU, C.D.,B 00 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
ALELLA, C.F.,A 61 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
VILASSAR DALT, C.E.,D 32 CABRILS, C.E.,B
JUVENTUS, A.C.,B 140 LA LLANTIA, A.D,B
Jornada 5 04-11-2018
MASNOU AT.,B 22 CABRERA, U.E.,A
Descansa
R
TIANA, C.C.E.,C
VILASSAR MAR,U.E.,E 32 PREMIA CLUB ESP.,B
MOLINOS, U.D.,A 70 MASNOU, C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 02 ALELLA, C.F.,A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 53 VILASSAR DALT, C.E.,D
CABRILS, C.E.,B 23 JUVENTUS, A.C.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 41 LA LLANTIA, A.D,B
Jornada 6 11-11-2018
CABRERA, U.E.,A 40 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
TIANA, C.C.E.,C 18 MASNOU AT.,B
PREMIA CLUB ESP.,B
R
Descansa
MASNOU, C.D.,B 10 VILASSAR MAR,U.E.,E
ALELLA, C.F.,A 35 MOLINOS, U.D.,A
VILASSAR DALT, C.E.,D 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
JUVENTUS, A.C.,B 101 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
LA LLANTIA, A.D,B 17 CABRILS, C.E.,B
Jornada 7 18-11-2018
CABRERA, U.E.,A 31 TIANA, C.C.E.,C
MASNOU AT.,B 15 PREMIA CLUB ESP.,B
Descansa
R
MASNOU, C.D.,B
VILASSAR MAR,U.E.,E 55 ALELLA, C.F.,A
MOLINOS, U.D.,A 80 VILASSAR DALT, C.E.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 012 JUVENTUS, A.C.,B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 72 LA LLANTIA, A.D,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 34 CABRILS, C.E.,B
Jornada 8 25-11-2018
TIANA, C.C.E.,C 12 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
PREMIA CLUB ESP.,B 31 CABRERA, U.E.,A
MASNOU, C.D.,B 12 MASNOU AT.,B
ALELLA, C.F.,A
R
Descansa
VILASSAR DALT, C.E.,D 10 VILASSAR MAR,U.E.,E
JUVENTUS, A.C.,B 20 MOLINOS, U.D.,A
LA LLANTIA, A.D,B 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
CABRILS, C.E.,B 73 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
Jornada 9 02-12-2018
TIANA, C.C.E.,C 36 PREMIA CLUB ESP.,B
CABRERA, U.E.,A 21 MASNOU, C.D.,B
MASNOU AT.,B 33 ALELLA, C.F.,A
Descansa
R
VILASSAR DALT, C.E.,D
VILASSAR MAR,U.E.,E 05 JUVENTUS, A.C.,B
MOLINOS, U.D.,A 91 LA LLANTIA, A.D,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 01 CABRILS, C.E.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 34 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
Jornada 10 16-12-2018
PREMIA CLUB ESP.,B 73 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
MASNOU, C.D.,B 41 TIANA, C.C.E.,C
ALELLA, C.F.,A 22 CABRERA, U.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,D 28 MASNOU AT.,B
JUVENTUS, A.C.,B
R
Descansa
LA LLANTIA, A.D,B 08 VILASSAR MAR,U.E.,E
CABRILS, C.E.,B 34 MOLINOS, U.D.,A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 71 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
Jornada 11 23-12-2018
PREMIA CLUB ESP.,B 54 MASNOU, C.D.,B
TIANA, C.C.E.,C 03 ALELLA, C.F.,A
CABRERA, U.E.,A 42 VILASSAR DALT, C.E.,D
MASNOU AT.,B 22 JUVENTUS, A.C.,B
Descansa
R
LA LLANTIA, A.D,B
VILASSAR MAR,U.E.,E 21 CABRILS, C.E.,B
MOLINOS, U.D.,A 170 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 40 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
Jornada 12 13-01-2019
MASNOU, C.D.,B 23 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
ALELLA, C.F.,A 21 PREMIA CLUB ESP.,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 20 TIANA, C.C.E.,C
JUVENTUS, A.C.,B 71 CABRERA, U.E.,A
LA LLANTIA, A.D,B 04 MASNOU AT.,B
CABRILS, C.E.,B
R
Descansa
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 42 VILASSAR MAR,U.E.,E
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 07 MOLINOS, U.D.,A
Jornada 13 20-01-2019
MASNOU, C.D.,B 22 ALELLA, C.F.,A
PREMIA CLUB ESP.,B 71 VILASSAR DALT, C.E.,D
TIANA, C.C.E.,C 09 JUVENTUS, A.C.,B
CABRERA, U.E.,A 62 LA LLANTIA, A.D,B
MASNOU AT.,B 32 CABRILS, C.E.,B
Descansa
R
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
VILASSAR MAR,U.E.,E 90 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 07 MOLINOS, U.D.,A
Jornada 14 27-01-2019
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 02 ALELLA, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,D 20 MASNOU, C.D.,B
JUVENTUS, A.C.,B 62 PREMIA CLUB ESP.,B
LA LLANTIA, A.D,B 14 TIANA, C.C.E.,C
CABRILS, C.E.,B 42 CABRERA, U.E.,A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 22 MASNOU AT.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
R
Descansa
MOLINOS, U.D.,A 30 VILASSAR MAR,U.E.,E
Jornada 15 03-02-2019
ALELLA, C.F.,A 30 VILASSAR DALT, C.E.,D
MASNOU, C.D.,B 09 JUVENTUS, A.C.,B
PREMIA CLUB ESP.,B 90 LA LLANTIA, A.D,B
TIANA, C.C.E.,C 42 CABRILS, C.E.,B
CABRERA, U.E.,A 74 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
MASNOU AT.,B 40 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
Descansa
R
MOLINOS, U.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,E 71 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
Descansa
R
VILASSAR MAR,U.E.,E
MASNOU AT.,B 24 MOLINOS, U.D.,A
CABRERA, U.E.,A 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
TIANA, C.C.E.,C 52 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
PREMIA CLUB ESP.,B 50 CABRILS, C.E.,B
MASNOU, C.D.,B 41 LA LLANTIA, A.D,B
ALELLA, C.F.,A 11 JUVENTUS, A.C.,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 11 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
Jornada 17 17-02-2019
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
R
Descansa
VILASSAR MAR,U.E.,E 31 MASNOU AT.,B
MOLINOS, U.D.,A 80 CABRERA, U.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 20 TIANA, C.C.E.,C
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 45 PREMIA CLUB ESP.,B
CABRILS, C.E.,B 21 MASNOU, C.D.,B
LA LLANTIA, A.D,B 012 ALELLA, C.F.,A
JUVENTUS, A.C.,B 60 VILASSAR DALT, C.E.,D
Jornada 18 24-02-2019
MASNOU AT.,B
R
Descansa
CABRERA, U.E.,A 02 VILASSAR MAR,U.E.,E
TIANA, C.C.E.,C 011 MOLINOS, U.D.,A
PREMIA CLUB ESP.,B 80 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
MASNOU, C.D.,B 30 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
ALELLA, C.F.,A 60 CABRILS, C.E.,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 41 LA LLANTIA, A.D,B
JUVENTUS, A.C.,B 60 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
Jornada 19 10-03-2019
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 01 MASNOU AT.,B
Descansa
R
CABRERA, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,E 110 TIANA, C.C.E.,C
MOLINOS, U.D.,A 70 PREMIA CLUB ESP.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 05 MASNOU, C.D.,B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 03 ALELLA, C.F.,A
CABRILS, C.E.,B 10 VILASSAR DALT, C.E.,D
LA LLANTIA, A.D,B 07 JUVENTUS, A.C.,B
Jornada 20 17-03-2019
CABRERA, U.E.,A 06 MASNOU AT.,B
TIANA, C.C.E.,C
R
Descansa
PREMIA CLUB ESP.,B 43 VILASSAR MAR,U.E.,E
MASNOU, C.D.,B 04 MOLINOS, U.D.,A
ALELLA, C.F.,A 40 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 33 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
JUVENTUS, A.C.,B 70 CABRILS, C.E.,B
LA LLANTIA, A.D,B 22 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
Jornada 21 24-03-2019
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 23 CABRERA, U.E.,A
MASNOU AT.,B 70 TIANA, C.C.E.,C
Descansa
R
PREMIA CLUB ESP.,B
VILASSAR MAR,U.E.,E 50 MASNOU, C.D.,B
MOLINOS, U.D.,A 62 ALELLA, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 02 VILASSAR DALT, C.E.,D
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 29 JUVENTUS, A.C.,B
CABRILS, C.E.,B 30 LA LLANTIA, A.D,B
Jornada 22 31-03-2019
TIANA, C.C.E.,C 11 CABRERA, U.E.,A
PREMIA CLUB ESP.,B 13 MASNOU AT.,B
MASNOU, C.D.,B
R
Descansa
ALELLA, C.F.,A 04 VILASSAR MAR,U.E.,E
VILASSAR DALT, C.E.,D 13 MOLINOS, U.D.,A
JUVENTUS, A.C.,B 120 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
LA LLANTIA, A.D,B 23 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
CABRILS, C.E.,B 41 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
Jornada 23 07-04-2019
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 22 TIANA, C.C.E.,C
CABRERA, U.E.,A 15 PREMIA CLUB ESP.,B
MASNOU AT.,B 20 MASNOU, C.D.,B
Descansa
R
ALELLA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,E 11 VILASSAR DALT, C.E.,D
MOLINOS, U.D.,A 12 JUVENTUS, A.C.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 01 LA LLANTIA, A.D,B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 33 CABRILS, C.E.,B
Jornada 24 14-04-2019
PREMIA CLUB ESP.,B 34 TIANA, C.C.E.,C
MASNOU, C.D.,B CABRERA, U.E.,A
ALELLA, C.F.,A 30 MASNOU AT.,B
VILASSAR DALT, C.E.,D
R
Descansa
JUVENTUS, A.C.,B 42 VILASSAR MAR,U.E.,E
LA LLANTIA, A.D,B 012 MOLINOS, U.D.,A
CABRILS, C.E.,B 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 12 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
Jornada 25 28-04-2019
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 010 PREMIA CLUB ESP.,B
TIANA, C.C.E.,C 11 MASNOU, C.D.,B
CABRERA, U.E.,A 42 ALELLA, C.F.,A
MASNOU AT.,B 32 VILASSAR DALT, C.E.,D
Descansa
R
JUVENTUS, A.C.,B
VILASSAR MAR,U.E.,E 90 LA LLANTIA, A.D,B
MOLINOS, U.D.,A 30 CABRILS, C.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 34 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
Jornada 26 05-05-2019
MASNOU, C.D.,B 23 PREMIA CLUB ESP.,B
ALELLA, C.F.,A 50 TIANA, C.C.E.,C
VILASSAR DALT, C.E.,D 20 CABRERA, U.E.,A
JUVENTUS, A.C.,B 10 MASNOU AT.,B
LA LLANTIA, A.D,B
R
Descansa
CABRILS, C.E.,B 24 VILASSAR MAR,U.E.,E
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 111 MOLINOS, U.D.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 33 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
Jornada 27 12-05-2019
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 10 MASNOU, C.D.,B
PREMIA CLUB ESP.,B 22 ALELLA, C.F.,A
TIANA, C.C.E.,C 23 VILASSAR DALT, C.E.,D
CABRERA, U.E.,A 12 JUVENTUS, A.C.,B
MASNOU AT.,B 40 LA LLANTIA, A.D,B
Descansa
R
CABRILS, C.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,E 70 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
MOLINOS, U.D.,A 60 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
Jornada 28 19-05-2019
ALELLA, C.F.,A 21 MASNOU, C.D.,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 04 PREMIA CLUB ESP.,B
JUVENTUS, A.C.,B 70 TIANA, C.C.E.,C
LA LLANTIA, A.D,B 02 CABRERA, U.E.,A
CABRILS, C.E.,B 13 MASNOU AT.,B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 06 VILASSAR MAR,U.E.,E
MOLINOS, U.D.,A 100 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
Jornada 29 26-05-2019
ALELLA, C.F.,A 50 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
MASNOU, C.D.,B 10 VILASSAR DALT, C.E.,D
PREMIA CLUB ESP.,B 32 JUVENTUS, A.C.,B
TIANA, C.C.E.,C 20 LA LLANTIA, A.D,B
CABRERA, U.E.,A 52 CABRILS, C.E.,B
MASNOU AT.,B 10 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
VILASSAR MAR,U.E.,E 01 MOLINOS, U.D.,A
Jornada 30 02-06-2019
VILASSAR DALT, C.E.,D 04 ALELLA, C.F.,A
JUVENTUS, A.C.,B 100 MASNOU, C.D.,B
LA LLANTIA, A.D,B 110 PREMIA CLUB ESP.,B
CABRILS, C.E.,B 22 TIANA, C.C.E.,C
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,A 92 CABRERA, U.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 01 MASNOU AT.,B
MOLINOS, U.D.,A
R
Descansa
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 02 VILASSAR MAR,U.E.,E
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.