Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 40

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
LA TORRETA, C.F. ,A 07 MONTORNES, C.F.,A
SANT FOST , U.E.,A 16 MARTORELLES, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 11 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LOURDES, U.D.,A 30 POLINYA, AT.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 21 PARETS, C.F.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 110 LLERONA, C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 30 LA LLAGOSTA, C.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 21 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 2 14-10-2018
MONTORNES, C.F.,A 30 MOLLET U.E.,CF.,D
MARTORELLES, C.F.,A 110 LA TORRETA, C.F. ,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 07 SANT FOST , U.E.,A
POLINYA, AT.,B 60 LES FRANQUESES, C.F.,C
PARETS, C.F.,E 13 LOURDES, U.D.,A
LLERONA, C.E.,B 33 MOLLETENSE, U.D.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 90 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 52 CALDES MONTBUI, C.F.,B
Jornada 3 21-10-2018
MONTORNES, C.F.,A 11 MARTORELLES, C.F.,A
LA TORRETA, C.F. ,A 20 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
SANT FOST , U.E.,A 50 POLINYA, AT.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 12 PARETS, C.F.,E
LOURDES, U.D.,A 64 LLERONA, C.E.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 40 LA LLAGOSTA, C.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 011 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 120 CALDES MONTBUI, C.F.,B
Jornada 4 28-10-2018
MARTORELLES, C.F.,A 12 MOLLET U.E.,CF.,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 03 MONTORNES, C.F.,A
POLINYA, AT.,B 50 LA TORRETA, C.F. ,A
PARETS, C.F.,E 36 SANT FOST , U.E.,A
LLERONA, C.E.,B 71 LES FRANQUESES, C.F.,C
LA LLAGOSTA, C.D.,A 03 LOURDES, U.D.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 41 MOLLETENSE, U.D.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 13 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
Jornada 5 04-11-2018
MARTORELLES, C.F.,A 120 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MONTORNES, C.F.,A 20 POLINYA, AT.,B
LA TORRETA, C.F. ,A 13 PARETS, C.F.,E
SANT FOST , U.E.,A 64 LLERONA, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 04 LA LLAGOSTA, C.D.,A
LOURDES, U.D.,A 06 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 30 CALDES MONTBUI, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,D 80 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
Jornada 6 11-11-2018
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 06 MOLLET U.E.,CF.,D
POLINYA, AT.,B 17 MARTORELLES, C.F.,A
PARETS, C.F.,E 03 MONTORNES, C.F.,A
LLERONA, C.E.,B 60 LA TORRETA, C.F. ,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 34 SANT FOST , U.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 70 LES FRANQUESES, C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,B 02 LOURDES, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 03 MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 7 18-11-2018
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 03 POLINYA, AT.,B
MARTORELLES, C.F.,A 81 PARETS, C.F.,E
MONTORNES, C.F.,A 70 LLERONA, C.E.,B
LA TORRETA, C.F. ,A 62 LA LLAGOSTA, C.D.,A
SANT FOST , U.E.,A 04 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 40 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LOURDES, U.D.,A 40 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
MOLLET U.E.,CF.,D 50 MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 8 25-11-2018
POLINYA, AT.,B 06 MOLLET U.E.,CF.,D
PARETS, C.F.,E 62 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LLERONA, C.E.,B 03 MARTORELLES, C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 04 MONTORNES, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 51 LA TORRETA, C.F. ,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 15 SANT FOST , U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 14 LES FRANQUESES, C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,B 31 LOURDES, U.D.,A
Jornada 9 02-12-2018
POLINYA, AT.,B 44 PARETS, C.F.,E
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 14 LLERONA, C.E.,B
MARTORELLES, C.F.,A 140 LA LLAGOSTA, C.D.,A
MONTORNES, C.F.,A 30 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LA TORRETA, C.F. ,A 23 CALDES MONTBUI, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,A 81 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LES FRANQUESES, C.F.,C 12 MOLLETENSE, U.D.,B
MOLLET U.E.,CF.,D 50 LOURDES, U.D.,A
Jornada 10 16-12-2018
PARETS, C.F.,E 01 MOLLET U.E.,CF.,D
LLERONA, C.E.,B 23 POLINYA, AT.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 11 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 03 MARTORELLES, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 04 MONTORNES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 03 LA TORRETA, C.F. ,A
MOLLETENSE, U.D.,B 54 SANT FOST , U.E.,A
LOURDES, U.D.,A 53 LES FRANQUESES, C.F.,C
Jornada 11 23-12-2018
LLERONA, C.E.,B 42 PARETS, C.F.,E
POLINYA, AT.,B 81 LA LLAGOSTA, C.D.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 03 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,A 160 CALDES MONTBUI, C.F.,B
MONTORNES, C.F.,A 70 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LA TORRETA, C.F. ,A 24 MOLLETENSE, U.D.,B
SANT FOST , U.E.,A 23 LOURDES, U.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 40 LES FRANQUESES, C.F.,C
Jornada 12 13-01-2019
LLERONA, C.E.,B 23 MOLLET U.E.,CF.,D
LA LLAGOSTA, C.D.,A 23 PARETS, C.F.,E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 40 POLINYA, AT.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 11 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 022 MARTORELLES, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 03 MONTORNES, C.F.,A
LOURDES, U.D.,A 14 LA TORRETA, C.F. ,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 08 SANT FOST , U.E.,A
Jornada 13 20-01-2019
LLERONA, C.E.,B 31 LA LLAGOSTA, C.D.,A
PARETS, C.F.,E 25 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
POLINYA, AT.,B 51 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 62 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
MARTORELLES, C.F.,A 130 MOLLETENSE, U.D.,B
MONTORNES, C.F.,A 40 LOURDES, U.D.,A
LA TORRETA, C.F. ,A 23 LES FRANQUESES, C.F.,C
MOLLET U.E.,CF.,D 51 SANT FOST , U.E.,A
Jornada 14 27-01-2019
MOLLET U.E.,CF.,D 70 LA LLAGOSTA, C.D.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 30 LLERONA, C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 13 PARETS, C.F.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 08 POLINYA, AT.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 62 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LOURDES, U.D.,A 08 MARTORELLES, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 12 MONTORNES, C.F.,A
SANT FOST , U.E.,A 14 LA TORRETA, C.F. ,A
Jornada 15 03-02-2019
LA LLAGOSTA, C.D.,A 06 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,B 40 CALDES MONTBUI, C.F.,B
PARETS, C.F.,E 80 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
POLINYA, AT.,B 11 MOLLETENSE, U.D.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 01 LOURDES, U.D.,A
MARTORELLES, C.F.,A 120 LES FRANQUESES, C.F.,C
MONTORNES, C.F.,A 30 SANT FOST , U.E.,A
LA TORRETA, C.F. ,A 04 MOLLET U.E.,CF.,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
MONTORNES, C.F.,A 70 LA TORRETA, C.F. ,A
MARTORELLES, C.F.,A 120 SANT FOST , U.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 10 LES FRANQUESES, C.F.,C
POLINYA, AT.,B 11 LOURDES, U.D.,A
PARETS, C.F.,E 24 MOLLETENSE, U.D.,B
LLERONA, C.E.,B 91 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LA LLAGOSTA, C.D.,A 10 CALDES MONTBUI, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 23 MOLLET U.E.,CF.,D
Jornada 17 17-02-2019
MOLLET U.E.,CF.,D 02 MONTORNES, C.F.,A
LA TORRETA, C.F. ,A 06 MARTORELLES, C.F.,A
SANT FOST , U.E.,A 70 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 33 POLINYA, AT.,B
LOURDES, U.D.,A 24 PARETS, C.F.,E
MOLLETENSE, U.D.,B 12 LLERONA, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 05 LA LLAGOSTA, C.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 07 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 18 24-02-2019
MARTORELLES, C.F.,A 10 MONTORNES, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 12 LA TORRETA, C.F. ,A
POLINYA, AT.,B 21 SANT FOST , U.E.,A
PARETS, C.F.,E 31 LES FRANQUESES, C.F.,C
LLERONA, C.E.,B 10 LOURDES, U.D.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 35 MOLLETENSE, U.D.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 100 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
CALDES MONTBUI, C.F.,B 05 MOLLET U.E.,CF.,D
Jornada 19 10-03-2019
MOLLET U.E.,CF.,D 01 MARTORELLES, C.F.,A
MONTORNES, C.F.,A 00 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LA TORRETA, C.F. ,A 03 POLINYA, AT.,B
SANT FOST , U.E.,A 40 PARETS, C.F.,E
LES FRANQUESES, C.F.,C 011 LLERONA, C.E.,B
LOURDES, U.D.,A 41 LA LLAGOSTA, C.D.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 15 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 11 CALDES MONTBUI, C.F.,B
Jornada 20 17-03-2019
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 02 MARTORELLES, C.F.,A
POLINYA, AT.,B 02 MONTORNES, C.F.,A
PARETS, C.F.,E 24 LA TORRETA, C.F. ,A
LLERONA, C.E.,B 57 SANT FOST , U.E.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 42 LES FRANQUESES, C.F.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 72 LOURDES, U.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 13 MOLLETENSE, U.D.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 07 MOLLET U.E.,CF.,D
Jornada 21 24-03-2019
MOLLET U.E.,CF.,D 30 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MARTORELLES, C.F.,A 81 POLINYA, AT.,B
MONTORNES, C.F.,A 30 PARETS, C.F.,E
LA TORRETA, C.F. ,A 33 LLERONA, C.E.,B
SANT FOST , U.E.,A 53 LA LLAGOSTA, C.D.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 05 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LOURDES, U.D.,A 31 CALDES MONTBUI, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 90 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
Jornada 22 31-03-2019
POLINYA, AT.,B 20 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
PARETS, C.F.,E 15 MARTORELLES, C.F.,A
LLERONA, C.E.,B 04 MONTORNES, C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 24 LA TORRETA, C.F. ,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 51 SANT FOST , U.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 20 LES FRANQUESES, C.F.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 34 LOURDES, U.D.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 02 MOLLET U.E.,CF.,D
Jornada 23 07-04-2019
MOLLET U.E.,CF.,D 62 POLINYA, AT.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 10 PARETS, C.F.,E
MARTORELLES, C.F.,A 101 LLERONA, C.E.,B
MONTORNES, C.F.,A 50 LA LLAGOSTA, C.D.,A
LA TORRETA, C.F. ,A 17 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
SANT FOST , U.E.,A 51 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 52 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LOURDES, U.D.,A 14 MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 24 14-04-2019
PARETS, C.F.,E 23 POLINYA, AT.,B
LLERONA, C.E.,B 41 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 014 MARTORELLES, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 01 MONTORNES, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 11 LA TORRETA, C.F. ,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 29 SANT FOST , U.E.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 50 LES FRANQUESES, C.F.,C
LOURDES, U.D.,A 12 MOLLET U.E.,CF.,D
Jornada 25 28-04-2019
MOLLET U.E.,CF.,D 110 PARETS, C.F.,E
POLINYA, AT.,B 21 LLERONA, C.E.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 03 LA LLAGOSTA, C.D.,A
MARTORELLES, C.F.,A 10 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MONTORNES, C.F.,A 100 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LA TORRETA, C.F. ,A 100 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
SANT FOST , U.E.,A 53 MOLLETENSE, U.D.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 23 LOURDES, U.D.,A
Jornada 26 05-05-2019
PARETS, C.F.,E 26 LLERONA, C.E.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 13 POLINYA, AT.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 21 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 05 MARTORELLES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 06 MONTORNES, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 31 LA TORRETA, C.F. ,A
LOURDES, U.D.,A 04 SANT FOST , U.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 04 MOLLET U.E.,CF.,D
Jornada 27 12-05-2019
MOLLET U.E.,CF.,D 11 LLERONA, C.E.,B
PARETS, C.F.,E 21 LA LLAGOSTA, C.D.,A
POLINYA, AT.,B 23 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 00 CALDES MONTBUI, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,A 150 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
MONTORNES, C.F.,A 03 MOLLETENSE, U.D.,B
LA TORRETA, C.F. ,A 20 LOURDES, U.D.,A
SANT FOST , U.E.,A 132 LES FRANQUESES, C.F.,C
Jornada 28 19-05-2019
LA LLAGOSTA, C.D.,A 36 LLERONA, C.E.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 90 PARETS, C.F.,E
CALDES MONTBUI, C.F.,B 14 POLINYA, AT.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 10 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 14 MARTORELLES, C.F.,A
LOURDES, U.D.,A 04 MONTORNES, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 32 LA TORRETA, C.F. ,A
SANT FOST , U.E.,A 15 MOLLET U.E.,CF.,D
Jornada 29 26-05-2019
LA LLAGOSTA, C.D.,A 08 MOLLET U.E.,CF.,D
LLERONA, C.E.,B 01 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
PARETS, C.F.,E 71 CALDES MONTBUI, C.F.,B
POLINYA, AT.,B 111 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 06 MOLLETENSE, U.D.,B
MARTORELLES, C.F.,A 120 LOURDES, U.D.,A
MONTORNES, C.F.,A 50 LES FRANQUESES, C.F.,C
LA TORRETA, C.F. ,A 25 SANT FOST , U.E.,A
Jornada 30 02-06-2019
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 70 LA LLAGOSTA, C.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 11 LLERONA, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 010 PARETS, C.F.,E
MOLLETENSE, U.D.,B 32 POLINYA, AT.,B
LOURDES, U.D.,A 21 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 15 MARTORELLES, C.F.,A
SANT FOST , U.E.,A 02 MONTORNES, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 12 LA TORRETA, C.F. ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.