Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 41

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
CAPELLADES, C.F.,A 90 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 01 ANOIA , C.E.,B
ODENA, C.E.,B 47 MAS CATARRO, CF.B.,B
IGUALADA, C.F.,D 15 VILANOVA GELTRU C.F.,C
MASQUEFA, F.C.,A 12 CALAF, U.D.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 20 CUBELLES, C.F.,D
FATIMA, F.C.,A 24 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
Descansa - PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
Jornada 2 14-10-2018
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A - Descansa
ANOIA , C.E.,B 04 CAPELLADES, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 23 SAN MAURO, U.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 82 ODENA, C.E.,B
CALAF, U.D.,A 31 IGUALADA, C.F.,D
CUBELLES, C.F.,D 23 MASQUEFA, F.C.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 15 BASE OLERDOLA, C.E.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 30 FATIMA, F.C.,A
Jornada 3 21-10-2018
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 17 ANOIA , C.E.,B
CAPELLADES, C.F.,A 41 MAS CATARRO, CF.B.,B
SAN MAURO, U.D.,B 00 VILANOVA GELTRU C.F.,C
ODENA, C.E.,B 09 CALAF, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,D 11 CUBELLES, C.F.,D
MASQUEFA, F.C.,A 83 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 03 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
Descansa - FATIMA, F.C.,A
Jornada 4 28-10-2018
ANOIA , C.E.,B - Descansa
MAS CATARRO, CF.B.,B 53 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 14 CAPELLADES, C.F.,A
CALAF, U.D.,A 82 SAN MAURO, U.D.,B
CUBELLES, C.F.,D 12 ODENA, C.E.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 12 IGUALADA, C.F.,D
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 22 MASQUEFA, F.C.,A
FATIMA, F.C.,A 32 BASE OLERDOLA, C.E.,B
Jornada 5 04-11-2018
ANOIA , C.E.,B 21 MAS CATARRO, CF.B.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 35 VILANOVA GELTRU C.F.,C
CAPELLADES, C.F.,A 10 CALAF, U.D.,A
SAN MAURO, U.D.,B 30 CUBELLES, C.F.,D
ODENA, C.E.,B 40 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
IGUALADA, C.F.,D 13 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
MASQUEFA, F.C.,A 54 FATIMA, F.C.,A
Descansa - BASE OLERDOLA, C.E.,B
Jornada 6 11-11-2018
MAS CATARRO, CF.B.,B - Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,C 11 ANOIA , C.E.,B
CALAF, U.D.,A 80 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,D 18 CAPELLADES, C.F.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 13 SAN MAURO, U.D.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 31 ODENA, C.E.,B
FATIMA, F.C.,A 53 IGUALADA, C.F.,D
BASE OLERDOLA, C.E.,B 31 MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 7 18-11-2018
MAS CATARRO, CF.B.,B 53 VILANOVA GELTRU C.F.,C
ANOIA , C.E.,B 13 CALAF, U.D.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 21 CUBELLES, C.F.,D
CAPELLADES, C.F.,A 82 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 20 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
ODENA, C.E.,B 41 FATIMA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,D 11 BASE OLERDOLA, C.E.,B
Descansa - MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 8 25-11-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,C - Descansa
CALAF, U.D.,A 62 MAS CATARRO, CF.B.,B
CUBELLES, C.F.,D 22 ANOIA , C.E.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 21 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 15 CAPELLADES, C.F.,A
FATIMA, F.C.,A 00 SAN MAURO, U.D.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 40 ODENA, C.E.,B
MASQUEFA, F.C.,A 41 IGUALADA, C.F.,D
Jornada 9 02-12-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,C 23 CALAF, U.D.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 41 CUBELLES, C.F.,D
ANOIA , C.E.,B 31 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 23 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
CAPELLADES, C.F.,A 91 FATIMA, F.C.,A
SAN MAURO, U.D.,B 11 BASE OLERDOLA, C.E.,B
ODENA, C.E.,B 04 MASQUEFA, F.C.,A
Descansa - IGUALADA, C.F.,D
Jornada 10 16-12-2018
CALAF, U.D.,A - Descansa
CUBELLES, C.F.,D 04 VILANOVA GELTRU C.F.,C
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 23 MAS CATARRO, CF.B.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 11 ANOIA , C.E.,B
FATIMA, F.C.,A 41 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 13 CAPELLADES, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 20 SAN MAURO, U.D.,B
IGUALADA, C.F.,D 62 ODENA, C.E.,B
Jornada 11 23-12-2018
CALAF, U.D.,A 101 CUBELLES, C.F.,D
VILANOVA GELTRU C.F.,C 60 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 42 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
ANOIA , C.E.,B 41 FATIMA, F.C.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 42 BASE OLERDOLA, C.E.,B
CAPELLADES, C.F.,A 24 MASQUEFA, F.C.,A
SAN MAURO, U.D.,B 21 IGUALADA, C.F.,D
Descansa - ODENA, C.E.,B
Jornada 12 13-01-2019
CUBELLES, C.F.,D - Descansa
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 04 CALAF, U.D.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 05 VILANOVA GELTRU C.F.,C
FATIMA, F.C.,A 42 MAS CATARRO, CF.B.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 13 ANOIA , C.E.,B
MASQUEFA, F.C.,A 11 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,D 08 CAPELLADES, C.F.,A
ODENA, C.E.,B 10 SAN MAURO, U.D.,B
Jornada 13 20-01-2019
CUBELLES, C.F.,D 32 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
CALAF, U.D.,A 42 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 33 FATIMA, F.C.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 23 BASE OLERDOLA, C.E.,B
ANOIA , C.E.,B 22 MASQUEFA, F.C.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 53 IGUALADA, C.F.,D
CAPELLADES, C.F.,A 80 ODENA, C.E.,B
Descansa - SAN MAURO, U.D.,B
Jornada 14 27-01-2019
Descansa - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 22 CUBELLES, C.F.,D
FATIMA, F.C.,A 15 CALAF, U.D.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 04 VILANOVA GELTRU C.F.,C
MASQUEFA, F.C.,A 41 MAS CATARRO, CF.B.,B
IGUALADA, C.F.,D 01 ANOIA , C.E.,B
ODENA, C.E.,B 32 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 07 CAPELLADES, C.F.,A
Jornada 15 03-02-2019
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 13 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
CUBELLES, C.F.,D 42 FATIMA, F.C.,A
CALAF, U.D.,A 90 BASE OLERDOLA, C.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 15 MASQUEFA, F.C.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 23 IGUALADA, C.F.,D
ANOIA , C.E.,B 40 ODENA, C.E.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 22 SAN MAURO, U.D.,B
CAPELLADES, C.F.,A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 05 CAPELLADES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B 02 SAN MAURO, U.D.,B
MAS CATARRO, CF.B.,B 51 ODENA, C.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 11 IGUALADA, C.F.,D
CALAF, U.D.,A 60 MASQUEFA, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,D 12 BASE OLERDOLA, C.E.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 27 FATIMA, F.C.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B - Descansa
Jornada 17 17-02-2019
Descansa - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 70 ANOIA , C.E.,B
SAN MAURO, U.D.,B 15 MAS CATARRO, CF.B.,B
ODENA, C.E.,B 05 VILANOVA GELTRU C.F.,C
IGUALADA, C.F.,D 04 CALAF, U.D.,A
MASQUEFA, F.C.,A 60 CUBELLES, C.F.,D
BASE OLERDOLA, C.E.,B 50 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
FATIMA, F.C.,A 21 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
Jornada 18 24-02-2019
ANOIA , C.E.,B 52 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 08 CAPELLADES, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 10 SAN MAURO, U.D.,B
CALAF, U.D.,A 81 ODENA, C.E.,B
CUBELLES, C.F.,D 24 IGUALADA, C.F.,D
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 36 MASQUEFA, F.C.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 42 BASE OLERDOLA, C.E.,B
FATIMA, F.C.,A - Descansa
Jornada 19 10-03-2019
Descansa - ANOIA , C.E.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 16 MAS CATARRO, CF.B.,B
CAPELLADES, C.F.,A 21 VILANOVA GELTRU C.F.,C
SAN MAURO, U.D.,B 14 CALAF, U.D.,A
ODENA, C.E.,B 14 CUBELLES, C.F.,D
IGUALADA, C.F.,D 60 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 60 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 24 FATIMA, F.C.,A
Jornada 20 17-03-2019
MAS CATARRO, CF.B.,B 32 ANOIA , C.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 30 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
CALAF, U.D.,A 25 CAPELLADES, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,D 12 SAN MAURO, U.D.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 32 ODENA, C.E.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 25 IGUALADA, C.F.,D
FATIMA, F.C.,A 00 MASQUEFA, F.C.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B - Descansa
Jornada 21 24-03-2019
Descansa - MAS CATARRO, CF.B.,B
ANOIA , C.E.,B 12 VILANOVA GELTRU C.F.,C
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 29 CALAF, U.D.,A
CAPELLADES, C.F.,A 112 CUBELLES, C.F.,D
SAN MAURO, U.D.,B 10 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
ODENA, C.E.,B 45 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
IGUALADA, C.F.,D 51 FATIMA, F.C.,A
MASQUEFA, F.C.,A 51 BASE OLERDOLA, C.E.,B
Jornada 22 31-03-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,C 71 MAS CATARRO, CF.B.,B
CALAF, U.D.,A 90 ANOIA , C.E.,B
CUBELLES, C.F.,D 32 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 06 CAPELLADES, C.F.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 35 SAN MAURO, U.D.,B
FATIMA, F.C.,A 100 ODENA, C.E.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 16 IGUALADA, C.F.,D
MASQUEFA, F.C.,A - Descansa
Jornada 23 07-04-2019
Descansa - VILANOVA GELTRU C.F.,C
MAS CATARRO, CF.B.,B 07 CALAF, U.D.,A
ANOIA , C.E.,B 52 CUBELLES, C.F.,D
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 02 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 110 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
SAN MAURO, U.D.,B 13 FATIMA, F.C.,A
ODENA, C.E.,B 62 BASE OLERDOLA, C.E.,B
IGUALADA, C.F.,D 04 MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 24 14-04-2019
CALAF, U.D.,A 34 VILANOVA GELTRU C.F.,C
CUBELLES, C.F.,D 12 MAS CATARRO, CF.B.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 14 ANOIA , C.E.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 53 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
FATIMA, F.C.,A 12 CAPELLADES, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 24 SAN MAURO, U.D.,B
MASQUEFA, F.C.,A 60 ODENA, C.E.,B
IGUALADA, C.F.,D - Descansa
Jornada 25 28-04-2019
Descansa - CALAF, U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 100 CUBELLES, C.F.,D
MAS CATARRO, CF.B.,B 31 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
ANOIA , C.E.,B 24 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 40 FATIMA, F.C.,A
CAPELLADES, C.F.,A 90 BASE OLERDOLA, C.E.,B
SAN MAURO, U.D.,B 04 MASQUEFA, F.C.,A
ODENA, C.E.,B 62 IGUALADA, C.F.,D
Jornada 26 05-05-2019
CUBELLES, C.F.,D 08 CALAF, U.D.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 12 VILANOVA GELTRU C.F.,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 43 MAS CATARRO, CF.B.,B
FATIMA, F.C.,A 41 ANOIA , C.E.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 40 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 13 CAPELLADES, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,D 10 SAN MAURO, U.D.,B
ODENA, C.E.,B - Descansa
Jornada 27 12-05-2019
Descansa - CUBELLES, C.F.,D
CALAF, U.D.,A 81 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 92 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
MAS CATARRO, CF.B.,B 54 FATIMA, F.C.,A
ANOIA , C.E.,B 12 BASE OLERDOLA, C.E.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 16 MASQUEFA, F.C.,A
CAPELLADES, C.F.,A 61 IGUALADA, C.F.,D
SAN MAURO, U.D.,B 41 ODENA, C.E.,B
Jornada 28 19-05-2019
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 22 CUBELLES, C.F.,D
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 15 CALAF, U.D.,A
FATIMA, F.C.,A 13 VILANOVA GELTRU C.F.,C
BASE OLERDOLA, C.E.,B 24 MAS CATARRO, CF.B.,B
MASQUEFA, F.C.,A 62 ANOIA , C.E.,B
IGUALADA, C.F.,D 30 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ODENA, C.E.,B 15 CAPELLADES, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B - Descansa
Jornada 29 26-05-2019
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - Descansa
CUBELLES, C.F.,D 25 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
CALAF, U.D.,A 121 FATIMA, F.C.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 41 BASE OLERDOLA, C.E.,B
MAS CATARRO, CF.B.,B 04 MASQUEFA, F.C.,A
ANOIA , C.E.,B 21 IGUALADA, C.F.,D
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 45 ODENA, C.E.,B
CAPELLADES, C.F.,A 62 SAN MAURO, U.D.,B
Jornada 30 02-06-2019
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 71 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
FATIMA, F.C.,A 60 CUBELLES, C.F.,D
BASE OLERDOLA, C.E.,B 15 CALAF, U.D.,A
MASQUEFA, F.C.,A 02 VILANOVA GELTRU C.F.,C
IGUALADA, C.F.,D 32 MAS CATARRO, CF.B.,B
ODENA, C.E.,B 23 ANOIA , C.E.,B
SAN MAURO, U.D.,B 34 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
Descansa - CAPELLADES, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.