Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 42

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SANT SADURNI, U.E.,B 40 RIBES, C.D.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 51 LA GRANADA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 24 BLANCA SUBUR, C.F.,C
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,E
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 38 SITGES U.E.,C
Descansa
R
VILANOVA GELTRU C.F.,D
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 92 QUINTINENC, C.F.,A
GELIDA, C.F.,B 31 CAPELLADES, C.F.,B
Jornada 2 14-10-2018
RIBES, C.D.,B 22 GELIDA, C.F.,B
LA GRANADA, C.F.,A 60 SANT SADURNI, U.E.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,C 40 RIUDEBITLLES, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,E 33 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
SITGES U.E.,C
R
Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,D 120 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
QUINTINENC, C.F.,A
R
Descansa
CAPELLADES, C.F.,B 09 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
Jornada 3 21-10-2018
RIBES, C.D.,B 23 LA GRANADA, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 23 BLANCA SUBUR, C.F.,C
RIUDEBITLLES, C.D.,A 23 IGUALADA, C.F.,E
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 16 SITGES U.E.,C
Descansa
R
VILANOVA GELTRU C.F.,D
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 13 QUINTINENC, C.F.,A
Descansa
R
CAPELLADES, C.F.,B
GELIDA, C.F.,B 04 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
Jornada 4 28-10-2018
LA GRANADA, C.F.,A 50 GELIDA, C.F.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,C 70 RIBES, C.D.,B
IGUALADA, C.F.,E 60 SANT SADURNI, U.E.,B
SITGES U.E.,C 32 RIUDEBITLLES, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,D 90 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
QUINTINENC, C.F.,A
R
Descansa
CAPELLADES, C.F.,B 61 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
R
Descansa
Jornada 5 04-11-2018
LA GRANADA, C.F.,A 17 BLANCA SUBUR, C.F.,C
RIBES, C.D.,B 03 IGUALADA, C.F.,E
SANT SADURNI, U.E.,B 13 SITGES U.E.,C
RIUDEBITLLES, C.D.,A 24 VILANOVA GELTRU C.F.,D
QUINTINENC, C.F.,A 38 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Descansa
R
CAPELLADES, C.F.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 010 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
GELIDA, C.F.,B
R
Descansa
Jornada 6 11-11-2018
BLANCA SUBUR, C.F.,C 50 GELIDA, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,E 23 LA GRANADA, C.F.,A
SITGES U.E.,C 42 RIBES, C.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,D 70 SANT SADURNI, U.E.,B
QUINTINENC, C.F.,A 11 RIUDEBITLLES, C.D.,A
CAPELLADES, C.F.,B 43 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
R
Descansa
Descansa
R
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 7 18-11-2018
BLANCA SUBUR, C.F.,C 01 IGUALADA, C.F.,E
LA GRANADA, C.F.,A 53 SITGES U.E.,C
RIBES, C.D.,B 02 VILANOVA GELTRU C.F.,D
SANT SADURNI, U.E.,B 81 QUINTINENC, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 50 CAPELLADES, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 17 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
Descansa
R
R
Descansa
GELIDA, C.F.,B 02 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 8 25-11-2018
IGUALADA, C.F.,E 50 GELIDA, C.F.,B
SITGES U.E.,C 34 BLANCA SUBUR, C.F.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,D 50 LA GRANADA, C.F.,A
QUINTINENC, C.F.,A 02 RIBES, C.D.,B
CAPELLADES, C.F.,B 53 SANT SADURNI, U.E.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 31 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
Jornada 9 02-12-2018
IGUALADA, C.F.,E 42 SITGES U.E.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,C 01 VILANOVA GELTRU C.F.,D
LA GRANADA, C.F.,A 40 QUINTINENC, C.F.,A
RIBES, C.D.,B 11 CAPELLADES, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,B 17 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A
R
Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 22 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
GELIDA, C.F.,B
R
Descansa
Jornada 10 16-12-2018
SITGES U.E.,C 61 GELIDA, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,D 91 IGUALADA, C.F.,E
QUINTINENC, C.F.,A 07 BLANCA SUBUR, C.F.,C
CAPELLADES, C.F.,B 47 LA GRANADA, C.F.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 21 RIBES, C.D.,B
Descansa
R
SANT SADURNI, U.E.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 24 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Jornada 11 23-12-2018
SITGES U.E.,C 07 VILANOVA GELTRU C.F.,D
IGUALADA, C.F.,E 74 QUINTINENC, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,C 71 CAPELLADES, C.F.,B
LA GRANADA, C.F.,A 32 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
RIBES, C.D.,B
R
Descansa
SANT SADURNI, U.E.,B 24 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A
R
Descansa
GELIDA, C.F.,B 15 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Jornada 12 13-01-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,D 90 GELIDA, C.F.,B
QUINTINENC, C.F.,A 05 SITGES U.E.,C
CAPELLADES, C.F.,B 37 IGUALADA, C.F.,E
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 32 BLANCA SUBUR, C.F.,C
Descansa
R
LA GRANADA, C.F.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 02 RIBES, C.D.,B
Descansa
R
SANT SADURNI, U.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 23 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 13 20-01-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,D 131 QUINTINENC, C.F.,A
SITGES U.E.,C 41 CAPELLADES, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,E 32 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,C
R
Descansa
LA GRANADA, C.F.,A 70 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
RIBES, C.D.,B
R
Descansa
SANT SADURNI, U.E.,B 45 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
GELIDA, C.F.,B 06 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 14 27-01-2019
GELIDA, C.F.,B 23 QUINTINENC, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,B 013 VILANOVA GELTRU C.F.,D
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 20 SITGES U.E.,C
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,E
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 14 BLANCA SUBUR, C.F.,C
Descansa
R
LA GRANADA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 01 RIBES, C.D.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 01 SANT SADURNI, U.E.,B
Jornada 15 03-02-2019
QUINTINENC, C.F.,A 28 CAPELLADES, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,D 20 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
SITGES U.E.,C
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,E 01 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
BLANCA SUBUR, C.F.,C
R
Descansa
LA GRANADA, C.F.,A 60 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
RIBES, C.D.,B 00 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 40 GELIDA, C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
RIBES, C.D.,B 13 SANT SADURNI, U.E.,B
LA GRANADA, C.F.,A 34 RIUDEBITLLES, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,C 42 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
IGUALADA, C.F.,E
R
Descansa
SITGES U.E.,C 31 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
VILANOVA GELTRU C.F.,D
R
Descansa
QUINTINENC, C.F.,A 111 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
CAPELLADES, C.F.,B 23 GELIDA, C.F.,B
Jornada 17 17-02-2019
GELIDA, C.F.,B 02 RIBES, C.D.,B
SANT SADURNI, U.E.,B 35 LA GRANADA, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 12 BLANCA SUBUR, C.F.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 35 IGUALADA, C.F.,E
Descansa
R
SITGES U.E.,C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 09 VILANOVA GELTRU C.F.,D
Descansa
R
QUINTINENC, C.F.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 70 CAPELLADES, C.F.,B
Jornada 18 24-02-2019
LA GRANADA, C.F.,A 32 RIBES, C.D.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,C 41 SANT SADURNI, U.E.,B
IGUALADA, C.F.,E 22 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SITGES U.E.,C 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
VILANOVA GELTRU C.F.,D
R
Descansa
QUINTINENC, C.F.,A 25 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
CAPELLADES, C.F.,B
R
Descansa
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 40 GELIDA, C.F.,B
Jornada 19 10-03-2019
GELIDA, C.F.,B 18 LA GRANADA, C.F.,A
RIBES, C.D.,B 04 BLANCA SUBUR, C.F.,C
SANT SADURNI, U.E.,B 31 IGUALADA, C.F.,E
RIUDEBITLLES, C.D.,A 16 SITGES U.E.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 08 VILANOVA GELTRU C.F.,D
Descansa
R
QUINTINENC, C.F.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 41 CAPELLADES, C.F.,B
Descansa
R
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
Jornada 20 17-03-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,C 42 LA GRANADA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,E 21 RIBES, C.D.,B
SITGES U.E.,C 50 SANT SADURNI, U.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,D 70 RIUDEBITLLES, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 22 QUINTINENC, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,B
R
Descansa
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 31 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
Descansa
R
GELIDA, C.F.,B
Jornada 21 24-03-2019
GELIDA, C.F.,B 12 BLANCA SUBUR, C.F.,C
LA GRANADA, C.F.,A 42 IGUALADA, C.F.,E
RIBES, C.D.,B 34 SITGES U.E.,C
SANT SADURNI, U.E.,B 112 VILANOVA GELTRU C.F.,D
RIUDEBITLLES, C.D.,A 51 QUINTINENC, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 24 CAPELLADES, C.F.,B
Descansa
R
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
Jornada 22 31-03-2019
IGUALADA, C.F.,E 01 BLANCA SUBUR, C.F.,C
SITGES U.E.,C 62 LA GRANADA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,D 70 RIBES, C.D.,B
QUINTINENC, C.F.,A 23 SANT SADURNI, U.E.,B
CAPELLADES, C.F.,B 33 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 72 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Descansa
R
R
Descansa
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 40 GELIDA, C.F.,B
Jornada 23 07-04-2019
GELIDA, C.F.,B 13 IGUALADA, C.F.,E
BLANCA SUBUR, C.F.,C 00 SITGES U.E.,C
LA GRANADA, C.F.,A 04 VILANOVA GELTRU C.F.,D
RIBES, C.D.,B 21 QUINTINENC, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 50 CAPELLADES, C.F.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 51 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
R
Descansa
Descansa
R
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 24 14-04-2019
SITGES U.E.,C 60 IGUALADA, C.F.,E
VILANOVA GELTRU C.F.,D 40 BLANCA SUBUR, C.F.,C
QUINTINENC, C.F.,A 15 LA GRANADA, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,B 41 RIBES, C.D.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 52 SANT SADURNI, U.E.,B
Descansa
R
RIUDEBITLLES, C.D.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 44 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Descansa
R
GELIDA, C.F.,B
Jornada 25 28-04-2019
GELIDA, C.F.,B 15 SITGES U.E.,C
IGUALADA, C.F.,E 05 VILANOVA GELTRU C.F.,D
BLANCA SUBUR, C.F.,C 101 QUINTINENC, C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A 43 CAPELLADES, C.F.,B
RIBES, C.D.,B 23 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
SANT SADURNI, U.E.,B
R
Descansa
RIUDEBITLLES, C.D.,A 40 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
R
Descansa
Jornada 26 05-05-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,D 41 SITGES U.E.,C
QUINTINENC, C.F.,A 22 IGUALADA, C.F.,E
CAPELLADES, C.F.,B 06 BLANCA SUBUR, C.F.,C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 26 LA GRANADA, C.F.,A
Descansa
R
RIBES, C.D.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 24 SANT SADURNI, U.E.,B
Descansa
R
RIUDEBITLLES, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 61 GELIDA, C.F.,B
Jornada 27 12-05-2019
GELIDA, C.F.,B 17 VILANOVA GELTRU C.F.,D
SITGES U.E.,C 40 QUINTINENC, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,E 40 CAPELLADES, C.F.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,C 72 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
LA GRANADA, C.F.,A
R
Descansa
RIBES, C.D.,B 22 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SANT SADURNI, U.E.,B
R
Descansa
RIUDEBITLLES, C.D.,A 42 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Jornada 28 19-05-2019
QUINTINENC, C.F.,A 02 VILANOVA GELTRU C.F.,D
CAPELLADES, C.F.,B 17 SITGES U.E.,C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 20 IGUALADA, C.F.,E
Descansa
R
BLANCA SUBUR, C.F.,C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 14 LA GRANADA, C.F.,A
Descansa
R
RIBES, C.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 43 SANT SADURNI, U.E.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 42 GELIDA, C.F.,B
Jornada 29 26-05-2019
QUINTINENC, C.F.,A 14 GELIDA, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,D 71 CAPELLADES, C.F.,B
SITGES U.E.,C 62 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
IGUALADA, C.F.,E
R
Descansa
BLANCA SUBUR, C.F.,C 02 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
LA GRANADA, C.F.,A
R
Descansa
RIBES, C.D.,B 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
SANT SADURNI, U.E.,B 23 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Jornada 30 02-06-2019
CAPELLADES, C.F.,B 23 QUINTINENC, C.F.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 06 VILANOVA GELTRU C.F.,D
Descansa
R
SITGES U.E.,C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 34 IGUALADA, C.F.,E
Descansa
R
BLANCA SUBUR, C.F.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 24 LA GRANADA, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 51 RIBES, C.D.,B
GELIDA, C.F.,B 61 SANT SADURNI, U.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.