Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 47

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
E.F. OLESA 87, C.,B 60 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C 32 SANTFELIUENC, F.C. ,C
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 13 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 17 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,F 30 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
MOLINS DE REI, C.F.,C 11 VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 20 VILADECANS U.D.,D
CASTELLDEFELS, U.E.,E 70 MARIANAO POBLET UD,C
Jornada 2 14-10-2018
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 21 CASTELLDEFELS, U.E.,E
SANTFELIUENC, F.C. ,C 31 E.F. OLESA 87, C.,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 06 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E 03 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C 13 ESCOLA F. GAVA, C.,F
VILADECANS U.D.,D 32 MOLINS DE REI, C.F.,C
MARIANAO POBLET UD,C 07 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Jornada 3 21-10-2018
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 06 SANTFELIUENC, F.C. ,C
E.F. OLESA 87, C.,B 32 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C 32 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 30 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 40 VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,F 10 VILADECANS U.D.,D
MOLINS DE REI, C.F.,C 30 MARIANAO POBLET UD,C
CASTELLDEFELS, U.E.,E 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Jornada 4 28-10-2018
SANTFELIUENC, F.C. ,C 40 CASTELLDEFELS, U.E.,E
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 21 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 50 E.F. OLESA 87, C.,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E 08 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C 23 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
VILADECANS U.D.,D 12 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
MARIANAO POBLET UD,C 05 ESCOLA F. GAVA, C.,F
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 30 MOLINS DE REI, C.F.,C
Jornada 5 04-11-2018
SANTFELIUENC, F.C. ,C 51 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 09 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
E.F. OLESA 87, C.,B 30 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C 101 VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 71 VILADECANS U.D.,D
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 90 MARIANAO POBLET UD,C
ESCOLA F. GAVA, C.,F 60 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,E 30 MOLINS DE REI, C.F.,C
Jornada 6 11-11-2018
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 31 CASTELLDEFELS, U.E.,E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 10 SANTFELIUENC, F.C. ,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E 04 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C 05 E.F. OLESA 87, C.,B
VILADECANS U.D.,D 013 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
MARIANAO POBLET UD,C 06 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 22 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
MOLINS DE REI, C.F.,C 09 ESCOLA F. GAVA, C.,F
Jornada 7 18-11-2018
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 011 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
SANTFELIUENC, F.C. ,C 40 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 22 VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
E.F. OLESA 87, C.,B 30 VILADECANS U.D.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C 150 MARIANAO POBLET UD,C
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 30 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 51 MOLINS DE REI, C.F.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,E 11 ESCOLA F. GAVA, C.,F
Jornada 8 25-11-2018
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 120 CASTELLDEFELS, U.E.,E
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E 21 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C 110 SANTFELIUENC, F.C. ,C
VILADECANS U.D.,D 43 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
MARIANAO POBLET UD,C 18 E.F. OLESA 87, C.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 17 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
MOLINS DE REI, C.F.,C 14 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA F. GAVA, C.,F 20 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
Jornada 9 02-12-2018
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 71 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 20 VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
SANTFELIUENC, F.C. ,C 52 VILADECANS U.D.,D
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 40 MARIANAO POBLET UD,C
E.F. OLESA 87, C.,B 41 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C 110 MOLINS DE REI, C.F.,C
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 10 ESCOLA F. GAVA, C.,F
CASTELLDEFELS, U.E.,E 50 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
Jornada 10 16-12-2018
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E 11 CASTELLDEFELS, U.E.,E
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C 015 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
VILADECANS U.D.,D 13 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
MARIANAO POBLET UD,C 016 SANTFELIUENC, F.C. ,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 01 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
MOLINS DE REI, C.F.,C 15 E.F. OLESA 87, C.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,F 06 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 46 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
Jornada 11 23-12-2018
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E 41 VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 142 VILADECANS U.D.,D
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 141 MARIANAO POBLET UD,C
SANTFELIUENC, F.C. ,C 20 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 70 MOLINS DE REI, C.F.,C
E.F. OLESA 87, C.,B 11 ESCOLA F. GAVA, C.,F
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C 40 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,E 24 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
Jornada 12 13-01-2019
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C 11 CASTELLDEFELS, U.E.,E
VILADECANS U.D.,D 20 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
MARIANAO POBLET UD,C 015 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 23 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
MOLINS DE REI, C.F.,C 013 SANTFELIUENC, F.C. ,C
ESCOLA F. GAVA, C.,F 13 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 02 E.F. OLESA 87, C.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
Jornada 13 20-01-2019
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C 06 VILADECANS U.D.,D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E 80 MARIANAO POBLET UD,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 110 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 80 MOLINS DE REI, C.F.,C
SANTFELIUENC, F.C. ,C 42 ESCOLA F. GAVA, C.,F
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
E.F. OLESA 87, C.,B 00 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
CASTELLDEFELS, U.E.,E 08 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
Jornada 14 27-01-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,E 51 VILADECANS U.D.,D
MARIANAO POBLET UD,C 25 VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 41 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
MOLINS DE REI, C.F.,C 013 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,F 21 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 04 SANTFELIUENC, F.C. ,C
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 31 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
E.F. OLESA 87, C.,B 02 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
Jornada 15 03-02-2019
VILADECANS U.D.,D 41 MARIANAO POBLET UD,C
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C 15 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E 20 MOLINS DE REI, C.F.,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 70 ESCOLA F. GAVA, C.,F
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 34 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
SANTFELIUENC, F.C. ,C 41 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 09 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
E.F. OLESA 87, C.,B 110 CASTELLDEFELS, U.E.,E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 12 E.F. OLESA 87, C.,B
SANTFELIUENC, F.C. ,C 00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 12 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 60 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E 14 ESCOLA F. GAVA, C.,F
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C 10 MOLINS DE REI, C.F.,C
VILADECANS U.D.,D 06 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
MARIANAO POBLET UD,C 13 CASTELLDEFELS, U.E.,E
Jornada 17 17-02-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,E 23 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
E.F. OLESA 87, C.,B 10 SANTFELIUENC, F.C. ,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C 31 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 31 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 21 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
ESCOLA F. GAVA, C.,F 30 VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
MOLINS DE REI, C.F.,C 12 VILADECANS U.D.,D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 91 MARIANAO POBLET UD,C
Jornada 18 24-02-2019
SANTFELIUENC, F.C. ,C 21 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 00 E.F. OLESA 87, C.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 20 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E 12 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C 06 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
VILADECANS U.D.,D 13 ESCOLA F. GAVA, C.,F
MARIANAO POBLET UD,C 53 MOLINS DE REI, C.F.,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 32 CASTELLDEFELS, U.E.,E
Jornada 19 10-03-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,E 03 SANTFELIUENC, F.C. ,C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 53 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
E.F. OLESA 87, C.,B 03 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C 81 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 31 VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 22 VILADECANS U.D.,D
ESCOLA F. GAVA, C.,F 90 MARIANAO POBLET UD,C
MOLINS DE REI, C.F.,C 05 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Jornada 20 17-03-2019
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 05 SANTFELIUENC, F.C. ,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 90 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E 24 E.F. OLESA 87, C.,B
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C 07 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
VILADECANS U.D.,D 16 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
MARIANAO POBLET UD,C 04 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 13 ESCOLA F. GAVA, C.,F
MOLINS DE REI, C.F.,C 13 CASTELLDEFELS, U.E.,E
Jornada 21 24-03-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,E - SANT JOAN DESPI, U.E.,D
SANTFELIUENC, F.C. ,C - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
E.F. OLESA 87, C.,B - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - VILADECANS U.D.,D
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - MARIANAO POBLET UD,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,F - MOLINS DE REI, C.F.,C
Jornada 22 31-03-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - SANT JOAN DESPI, U.E.,D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E - SANTFELIUENC, F.C. ,C
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
VILADECANS U.D.,D - E.F. OLESA 87, C.,B
MARIANAO POBLET UD,C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
MOLINS DE REI, C.F.,C - FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,F - CASTELLDEFELS, U.E.,E
Jornada 23 07-04-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,E - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
SANT JOAN DESPI, U.E.,D - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
SANTFELIUENC, F.C. ,C - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A - VILADECANS U.D.,D
E.F. OLESA 87, C.,B - MARIANAO POBLET UD,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - MOLINS DE REI, C.F.,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,F
Jornada 24 14-04-2019
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C - SANT JOAN DESPI, U.E.,D
VILADECANS U.D.,D - SANTFELIUENC, F.C. ,C
MARIANAO POBLET UD,C - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B - E.F. OLESA 87, C.,B
MOLINS DE REI, C.F.,C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
ESCOLA F. GAVA, C.,F - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,E
Jornada 25 28-04-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,E - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
SANT JOAN DESPI, U.E.,D - VILADECANS U.D.,D
SANTFELIUENC, F.C. ,C - MARIANAO POBLET UD,C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
E.F. OLESA 87, C.,B - MOLINS DE REI, C.F.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - ESCOLA F. GAVA, C.,F
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
Jornada 26 05-05-2019
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
VILADECANS U.D.,D - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
MARIANAO POBLET UD,C - SANT JOAN DESPI, U.E.,D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B - SANTFELIUENC, F.C. ,C
MOLINS DE REI, C.F.,C - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. GAVA, C.,F - E.F. OLESA 87, C.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - CASTELLDEFELS, U.E.,E
Jornada 27 12-05-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,E - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E - VILADECANS U.D.,D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - MARIANAO POBLET UD,C
SANT JOAN DESPI, U.E.,D - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
SANTFELIUENC, F.C. ,C - MOLINS DE REI, C.F.,C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A - ESCOLA F. GAVA, C.,F
E.F. OLESA 87, C.,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
Jornada 28 19-05-2019
VILADECANS U.D.,D - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
MARIANAO POBLET UD,C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
MOLINS DE REI, C.F.,C - SANT JOAN DESPI, U.E.,D
ESCOLA F. GAVA, C.,F - SANTFELIUENC, F.C. ,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - E.F. OLESA 87, C.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - CASTELLDEFELS, U.E.,E
Jornada 29 26-05-2019
VILADECANS U.D.,D - CASTELLDEFELS, U.E.,E
VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C - MARIANAO POBLET UD,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - MOLINS DE REI, C.F.,C
SANT JOAN DESPI, U.E.,D - ESCOLA F. GAVA, C.,F
SANTFELIUENC, F.C. ,C - FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - E.F. OLESA 87, C.,B
Jornada 30 02-06-2019
MARIANAO POBLET UD,C - VILADECANS U.D.,D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B - VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C
MOLINS DE REI, C.F.,C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,E
ESCOLA F. GAVA, C.,F - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B - SANT JOAN DESPI, U.E.,D
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B - SANTFELIUENC, F.C. ,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,C - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
CASTELLDEFELS, U.E.,E - E.F. OLESA 87, C.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.