Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 52

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
MERCANTIL, C.E,F 013 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
SABADELL F.C., C.E.,D 50 RIPOLLET, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 03 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 28 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 51 ESCOLA F. SABADELL,B
RUBI, U.E.,C 05 SABADELLENCA, UE.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 20 ROUREDA, V.D.F.,B
Jornada 2 14-10-2018
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 111 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
RIPOLLET, C.F.,B 71 MERCANTIL, C.E,F
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 12 SABADELL F.C., C.E.,D
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 80 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
ESCOLA F. SABADELL,B 90 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
SABADELLENCA, UE.,B 24 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 101 RUBI, U.E.,C
ROUREDA, V.D.F.,B 13 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Jornada 3 21-10-2018
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 51 RIPOLLET, C.F.,B
MERCANTIL, C.E,F 23 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
SABADELL F.C., C.E.,D 70 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 12 ESCOLA F. SABADELL,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 48 SABADELLENCA, UE.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
RUBI, U.E.,C 43 ROUREDA, V.D.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 40 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Jornada 4 28-10-2018
RIPOLLET, C.F.,B 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 111 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 111 MERCANTIL, C.E,F
ESCOLA F. SABADELL,B 04 SABADELL F.C., C.E.,D
SABADELLENCA, UE.,B 40 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 100 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
ROUREDA, V.D.F.,B 44 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 53 RUBI, U.E.,C
Jornada 5 04-11-2018
RIPOLLET, C.F.,B 31 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 31 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
MERCANTIL, C.E,F 02 ESCOLA F. SABADELL,B
SABADELL F.C., C.E.,D 80 SABADELLENCA, UE.,B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 08 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 14 ROUREDA, V.D.F.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 52 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 93 RUBI, U.E.,C
Jornada 6 11-11-2018
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 35 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 62 RIPOLLET, C.F.,B
ESCOLA F. SABADELL,B 25 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
SABADELLENCA, UE.,B 30 MERCANTIL, C.E,F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 20 SABADELL F.C., C.E.,D
ROUREDA, V.D.F.,B 31 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 53 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
RUBI, U.E.,C 14 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
Jornada 7 18-11-2018
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 14 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
RIPOLLET, C.F.,B 01 ESCOLA F. SABADELL,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 51 SABADELLENCA, UE.,B
MERCANTIL, C.E,F 010 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SABADELL F.C., C.E.,D 110 ROUREDA, V.D.F.,B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 23 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 51 RUBI, U.E.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 31 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
Jornada 8 25-11-2018
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 81 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
ESCOLA F. SABADELL,B 22 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
SABADELLENCA, UE.,B 11 RIPOLLET, C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ROUREDA, V.D.F.,B 40 MERCANTIL, C.E,F
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 011 SABADELL F.C., C.E.,D
RUBI, U.E.,C 40 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 81 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
Jornada 9 02-12-2018
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 40 ESCOLA F. SABADELL,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 32 SABADELLENCA, UE.,B
RIPOLLET, C.F.,B 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 80 ROUREDA, V.D.F.,B
MERCANTIL, C.E,F 02 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SABADELL F.C., C.E.,D 121 RUBI, U.E.,C
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 04 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 71 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
Jornada 10 16-12-2018
ESCOLA F. SABADELL,B 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
SABADELLENCA, UE.,B 26 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 41 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
ROUREDA, V.D.F.,B 03 RIPOLLET, C.F.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 06 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
RUBI, U.E.,C 10 MERCANTIL, C.E,F
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 07 SABADELL F.C., C.E.,D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 21 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
Jornada 11 23-12-2018
ESCOLA F. SABADELL,B 61 SABADELLENCA, UE.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 04 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 43 ROUREDA, V.D.F.,B
RIPOLLET, C.F.,B 31 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 141 RUBI, U.E.,C
MERCANTIL, C.E,F 22 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
SABADELL F.C., C.E.,D 120 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 44 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
Jornada 12 13-01-2019
SABADELLENCA, UE.,B 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 90 ESCOLA F. SABADELL,B
ROUREDA, V.D.F.,B 23 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 25 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
RUBI, U.E.,C 13 RIPOLLET, C.F.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 37 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
MERCANTIL, C.E,F 41 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 013 SABADELL F.C., C.E.,D
Jornada 13 20-01-2019
SABADELLENCA, UE.,B 04 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
ESCOLA F. SABADELL,B 41 ROUREDA, V.D.F.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 120 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 32 RUBI, U.E.,C
RIPOLLET, C.F.,B 33 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 122 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
MERCANTIL, C.E,F 21 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 09 SABADELL F.C., C.E.,D
Jornada 14 27-01-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 47 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
ROUREDA, V.D.F.,B 11 SABADELLENCA, UE.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 61 ESCOLA F. SABADELL,B
RUBI, U.E.,C 113 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 42 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 210 RIPOLLET, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 06 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
SABADELL F.C., C.E.,D 110 MERCANTIL, C.E,F
Jornada 15 03-02-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 41 ROUREDA, V.D.F.,B
SABADELLENCA, UE.,B 43 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ESCOLA F. SABADELL,B 30 RUBI, U.E.,C
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 82 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 52 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
RIPOLLET, C.F.,B 60 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 10 SABADELL F.C., C.E.,D
MERCANTIL, C.E,F 30 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 51 MERCANTIL, C.E,F
RIPOLLET, C.F.,B 08 SABADELL F.C., C.E.,D
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 23 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 170 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
ESCOLA F. SABADELL,B 16 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
SABADELLENCA, UE.,B 60 RUBI, U.E.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 40 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ROUREDA, V.D.F.,B 42 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 17 17-02-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 27 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
MERCANTIL, C.E,F 30 RIPOLLET, C.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,D 90 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 09 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 40 ESCOLA F. SABADELL,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 34 SABADELLENCA, UE.,B
RUBI, U.E.,C 210 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 23 ROUREDA, V.D.F.,B
Jornada 18 24-02-2019
RIPOLLET, C.F.,B 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 54 MERCANTIL, C.E,F
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 13 SABADELL F.C., C.E.,D
ESCOLA F. SABADELL,B 22 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
SABADELLENCA, UE.,B 82 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 62 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
ROUREDA, V.D.F.,B 20 RUBI, U.E.,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 66 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 19 10-03-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 62 RIPOLLET, C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 131 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
MERCANTIL, C.E,F 03 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,D 10 ESCOLA F. SABADELL,B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 36 SABADELLENCA, UE.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 012 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 82 ROUREDA, V.D.F.,B
RUBI, U.E.,C 14 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Jornada 20 17-03-2019
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 27 RIPOLLET, C.F.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCOLA F. SABADELL,B 11 MERCANTIL, C.E,F
SABADELLENCA, UE.,B 16 SABADELL F.C., C.E.,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 70 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
ROUREDA, V.D.F.,B 60 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 21 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
RUBI, U.E.,C 36 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 21 24-03-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 72 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
RIPOLLET, C.F.,B 31 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 30 ESCOLA F. SABADELL,B
MERCANTIL, C.E,F 20 SABADELLENCA, UE.,B
SABADELL F.C., C.E.,D 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 14 ROUREDA, V.D.F.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 05 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 52 RUBI, U.E.,C
Jornada 22 31-03-2019
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 103 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
ESCOLA F. SABADELL,B 03 RIPOLLET, C.F.,B
SABADELLENCA, UE.,B 03 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 80 MERCANTIL, C.E,F
ROUREDA, V.D.F.,B 05 SABADELL F.C., C.E.,D
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 63 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
RUBI, U.E.,C 23 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 52 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 23 07-04-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 07 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 32 ESCOLA F. SABADELL,B
RIPOLLET, C.F.,B 22 SABADELLENCA, UE.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
MERCANTIL, C.E,F 30 ROUREDA, V.D.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,D 140 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 30 RUBI, U.E.,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 15 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
Jornada 24 14-04-2019
ESCOLA F. SABADELL,B 18 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
SABADELLENCA, UE.,B 31 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 30 RIPOLLET, C.F.,B
ROUREDA, V.D.F.,B 19 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 31 MERCANTIL, C.E,F
RUBI, U.E.,C 08 SABADELL F.C., C.E.,D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 82 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 25 28-04-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 21 ESCOLA F. SABADELL,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 52 SABADELLENCA, UE.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 19 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
RIPOLLET, C.F.,B 41 ROUREDA, V.D.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 100 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
MERCANTIL, C.E,F 70 RUBI, U.E.,C
SABADELL F.C., C.E.,D 41 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 72 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
Jornada 26 05-05-2019
SABADELLENCA, UE.,B 00 ESCOLA F. SABADELL,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 11 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ROUREDA, V.D.F.,B 32 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 03 RIPOLLET, C.F.,B
RUBI, U.E.,C 17 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 21 MERCANTIL, C.E,F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 016 SABADELL F.C., C.E.,D
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 27 12-05-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 35 SABADELLENCA, UE.,B
ESCOLA F. SABADELL,B 011 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 41 ROUREDA, V.D.F.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 34 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
RIPOLLET, C.F.,B 61 RUBI, U.E.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 51 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 32 MERCANTIL, C.E,F
SABADELL F.C., C.E.,D 130 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
Jornada 28 19-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 11 SABADELLENCA, UE.,B
ROUREDA, V.D.F.,B 12 ESCOLA F. SABADELL,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 08 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
RUBI, U.E.,C 35 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 03 RIPOLLET, C.F.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 010 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 45 MERCANTIL, C.E,F
SABADELL F.C., C.E.,D 60 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 29 26-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 71 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
SABADELLENCA, UE.,B 70 ROUREDA, V.D.F.,B
ESCOLA F. SABADELL,B 43 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 80 RUBI, U.E.,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 42 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D
RIPOLLET, C.F.,B 150 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 130 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A
MERCANTIL, C.E,F 14 SABADELL F.C., C.E.,D
Jornada 30 02-06-2019
ROUREDA, V.D.F.,B 02 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 17 SABADELLENCA, UE.,B
RUBI, U.E.,C 25 ESCOLA F. SABADELL,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 03 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 03 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 19 RIPOLLET, C.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,D 60 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 42 MERCANTIL, C.E,F
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.