Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
BESCANO, C.D.,A
R
Descansa
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 07 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 20 COMACROS, UE,A
CASSA, U.D.,A 13 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 110 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
BELL LLOC, C.P.,A 111 GEiEG,A
SANT GREGORI, A.E.,A 24 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
FORNELLS, UE.,B 56 QUART, U.E.,D
Jornada 2 07-10-2018
Descansa
R
FORNELLS, UE.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 44 BESCANO, C.D.,A
COMACROS, UE,A 130 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B 13 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A 81 CASSA, U.D.,A
GEiEG,A 100 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 90 BELL LLOC, C.P.,A
QUART, U.E.,D 63 SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 3 14-10-2018
Descansa
R
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
BESCANO, C.D.,A 52 COMACROS, UE,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 14 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 24 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
CASSA, U.D.,A 16 GEiEG,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 27 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
BELL LLOC, C.P.,A 63 QUART, U.E.,D
FORNELLS, UE.,B 43 SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 4 21-10-2018
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 40 FORNELLS, UE.,B
COMACROS, UE,A
R
Descansa
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B 48 BESCANO, C.D.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A 80 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 41 GEiEG,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 80 CASSA, U.D.,A
QUART, U.E.,D 91 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,A 50 BELL LLOC, C.P.,A
Jornada 5 28-10-2018
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 12 COMACROS, UE,A
Descansa
R
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
BESCANO, C.D.,A 24 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 04 GEiEG,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 01 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
CASSA, U.D.,A 05 QUART, U.E.,D
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 02 SANT GREGORI, A.E.,A
FORNELLS, UE.,B 30 BELL LLOC, C.P.,A
Jornada 6 04-11-2018
COMACROS, UE,A 30 FORNELLS, UE.,B
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B 34 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
R
Descansa
GEiEG,A 24 BESCANO, C.D.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 40 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
QUART, U.E.,D 10 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 41 CASSA, U.D.,A
BELL LLOC, C.P.,A 34 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
Jornada 7 11-11-2018
COMACROS, UE,A 30 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 16 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
Descansa
R
GEiEG,A
BESCANO, C.D.,A 40 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 26 QUART, U.E.,D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 92 SANT GREGORI, A.E.,A
CASSA, U.D.,A 15 BELL LLOC, C.P.,A
FORNELLS, UE.,B 20 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
Jornada 8 18-11-2018
FORNELLS, UE.,B 22 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A 22 COMACROS, UE,A
GEiEG,A 34 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
R
Descansa
QUART, U.E.,D 13 BESCANO, C.D.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 31 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
BELL LLOC, C.P.,A 01 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 22 CASSA, U.D.,A
Jornada 9 25-11-2018
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B 19 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
COMACROS, UE,A 13 GEiEG,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 32 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Descansa
R
QUART, U.E.,D
BESCANO, C.D.,A 31 SANT GREGORI, A.E.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 10 BELL LLOC, C.P.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 60 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
FORNELLS, UE.,B 61 CASSA, U.D.,A
Jornada 10 02-12-2018
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A 82 FORNELLS, UE.,B
GEiEG,A 71 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 22 COMACROS, UE,A
QUART, U.E.,D 12 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
SANT GREGORI, A.E.,A
R
Descansa
BELL LLOC, C.P.,A 04 BESCANO, C.D.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 02 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
CASSA, U.D.,A 07 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Jornada 11 16-12-2018
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A 22 GEiEG,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 51 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
COMACROS, UE,A 21 QUART, U.E.,D
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 23 SANT GREGORI, A.E.,A
Descansa
R
BELL LLOC, C.P.,A
BESCANO, C.D.,A 50 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 21 CASSA, U.D.,A
FORNELLS, UE.,B 03 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Jornada 12 23-12-2018
GEiEG,A 50 FORNELLS, UE.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 02 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
QUART, U.E.,D 51 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
SANT GREGORI, A.E.,A 08 COMACROS, UE,A
BELL LLOC, C.P.,A 25 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
R
Descansa
CASSA, U.D.,A 28 BESCANO, C.D.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 50 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
Jornada 13 13-01-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 30 GEiEG,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A 51 QUART, U.E.,D
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B 63 SANT GREGORI, A.E.,A
COMACROS, UE,A 40 BELL LLOC, C.P.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 50 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
Descansa
R
CASSA, U.D.,A
BESCANO, C.D.,A 00 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
FORNELLS, UE.,B 20 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
Jornada 14 20-01-2019
FORNELLS, UE.,B 02 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
QUART, U.E.,D 37 GEiEG,A
SANT GREGORI, A.E.,A 16 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
BELL LLOC, C.P.,A 14 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 13 COMACROS, UE,A
CASSA, U.D.,A 05 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
R
Descansa
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 08 BESCANO, C.D.,A
Jornada 15 27-01-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 60 QUART, U.E.,D
GEiEG,A 90 SANT GREGORI, A.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A 100 BELL LLOC, C.P.,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B 52 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
COMACROS, UE,A 121 CASSA, U.D.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 01 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Descansa
R
LA SALLE GIRONA, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A 61 FORNELLS, UE.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
Descansa
R
BESCANO, C.D.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 60 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
COMACROS, UE,A 22 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B 55 CASSA, U.D.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A 60 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
GEiEG,A 32 BELL LLOC, C.P.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 61 SANT GREGORI, A.E.,A
QUART, U.E.,D 42 FORNELLS, UE.,B
Jornada 17 10-02-2019
FORNELLS, UE.,B
R
Descansa
BESCANO, C.D.,A 22 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 17 COMACROS, UE,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 93 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
CASSA, U.D.,A 05 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 06 GEiEG,A
BELL LLOC, C.P.,A 02 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
SANT GREGORI, A.E.,A 17 QUART, U.E.,D
Jornada 18 17-02-2019
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
COMACROS, UE,A 12 BESCANO, C.D.,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B 70 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A 22 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
GEiEG,A 160 CASSA, U.D.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 70 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
QUART, U.E.,D 20 BELL LLOC, C.P.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 62 FORNELLS, UE.,B
Jornada 19 24-02-2019
FORNELLS, UE.,B 42 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
COMACROS, UE,A
BESCANO, C.D.,A 62 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 08 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
GEiEG,A 42 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
CASSA, U.D.,A 07 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 12 QUART, U.E.,D
BELL LLOC, C.P.,A 72 SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 20 10-03-2019
COMACROS, UE,A 60 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
R
Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A 21 BESCANO, C.D.,A
GEiEG,A 60 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 02 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
QUART, U.E.,D 81 CASSA, U.D.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 30 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
BELL LLOC, C.P.,A 13 FORNELLS, UE.,B
Jornada 21 17-03-2019
FORNELLS, UE.,B 07 COMACROS, UE,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 62 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
Descansa
R
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
BESCANO, C.D.,A 00 GEiEG,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 16 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 11 QUART, U.E.,D
CASSA, U.D.,A 13 SANT GREGORI, A.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 31 BELL LLOC, C.P.,A
Jornada 22 24-03-2019
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B 25 COMACROS, UE,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A 52 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
GEiEG,A
R
Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 22 BESCANO, C.D.,A
QUART, U.E.,D 111 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 210 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
BELL LLOC, C.P.,A 02 CASSA, U.D.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 04 FORNELLS, UE.,B
Jornada 23 31-03-2019
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B 36 FORNELLS, UE.,B
COMACROS, UE,A 14 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 24 GEiEG,A
Descansa
R
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
BESCANO, C.D.,A 03 QUART, U.E.,D
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 14 SANT GREGORI, A.E.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 81 BELL LLOC, C.P.,A
CASSA, U.D.,A 40 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
Jornada 24 07-04-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A 51 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
GEiEG,A 41 COMACROS, UE,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 40 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
QUART, U.E.,D
R
Descansa
SANT GREGORI, A.E.,A 314 BESCANO, C.D.,A
BELL LLOC, C.P.,A 61 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 05 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
CASSA, U.D.,A 11 FORNELLS, UE.,B
Jornada 25 14-04-2019
FORNELLS, UE.,B 05 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B 53 GEiEG,A
COMACROS, UE,A 21 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 73 QUART, U.E.,D
Descansa
R
SANT GREGORI, A.E.,A
BESCANO, C.D.,A 50 BELL LLOC, C.P.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 13 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 50 CASSA, U.D.,A
Jornada 26 28-04-2019
GEiEG,A 23 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B 34 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
QUART, U.E.,D 13 COMACROS, UE,A
SANT GREGORI, A.E.,A 25 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
BELL LLOC, C.P.,A
R
Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 08 BESCANO, C.D.,A
CASSA, U.D.,A 00 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 70 FORNELLS, UE.,B
Jornada 27 05-05-2019
FORNELLS, UE.,B 18 GEiEG,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A 10 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B 55 QUART, U.E.,D
COMACROS, UE,A 40 SANT GREGORI, A.E.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 42 BELL LLOC, C.P.,A
Descansa
R
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
BESCANO, C.D.,A 61 CASSA, U.D.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 03 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
Jornada 28 12-05-2019
GEiEG,A 11 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
QUART, U.E.,D 12 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
SANT GREGORI, A.E.,A 55 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
BELL LLOC, C.P.,A 07 COMACROS, UE,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 19 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
CASSA, U.D.,A
R
Descansa
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 23 BESCANO, C.D.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 02 FORNELLS, UE.,B
Jornada 29 19-05-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 61 FORNELLS, UE.,B
GEiEG,A 71 QUART, U.E.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A 30 SANT GREGORI, A.E.,A
GLOBAL-PALAMOS C.F.,B 50 BELL LLOC, C.P.,A
COMACROS, UE,A 61 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 40 CASSA, U.D.,A
Descansa
R
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A
BESCANO, C.D.,A 100 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
Jornada 30 26-05-2019
QUART, U.E.,D 30 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
SANT GREGORI, A.E.,A 05 GEiEG,A
BELL LLOC, C.P.,A 110 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 14 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B
CASSA, U.D.,A 08 COMACROS, UE,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 42 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A
R
Descansa
FORNELLS, UE.,B 25 BESCANO, C.D.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.