Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 27 BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 52 BANYOLES CLUB AT.,B
FLAÇA, C.D.,A 102 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SARRIA TER, C.F.,A 16 CELRA, U.C.E.,A
PENYA BONS AIRES E,A 42 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,C
R
Descansa
GEiEG,B 00 SANT PONÇ, AT.,A
Jornada 2 07-10-2018
GEiEG,B 06 BANYOLES, C.E.,C
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
BANYOLES CLUB AT.,B 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 54 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
CELRA, U.C.E.,A 71 FLAÇA, C.D.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 33 SARRIA TER, C.F.,A
Descansa
R
PENYA BONS AIRES E,A
SANT PONÇ, AT.,A 80 SANT GREGORI, A.E.,C
Jornada 3 14-10-2018
BANYOLES, C.E.,C - Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 24 BANYOLES CLUB AT.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 43 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 22 CELRA, U.C.E.,A
FLAÇA, C.D.,A 63 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SARRIA TER, C.F.,A
R
Descansa
PENYA BONS AIRES E,A 21 SANT PONÇ, AT.,A
GEiEG,B 54 SANT GREGORI, A.E.,C
Jornada 4 21-10-2018
Descansa - GEiEG,B
BANYOLES CLUB AT.,B 15 BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 34 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
CELRA, U.C.E.,A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 52 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
Descansa
R
FLAÇA, C.D.,A
SANT PONÇ, AT.,A 43 SARRIA TER, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,C 21 PENYA BONS AIRES E,A
Jornada 5 28-10-2018
Descansa - BANYOLES CLUB AT.,B
BANYOLES, C.E.,C 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 08 CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 32 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
R
Descansa
FLAÇA, C.D.,A 17 SANT PONÇ, AT.,A
SARRIA TER, C.F.,A 30 SANT GREGORI, A.E.,C
GEiEG,B 01 PENYA BONS AIRES E,A
Jornada 6 04-11-2018
BANYOLES CLUB AT.,B 40 GEiEG,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - Descansa
CELRA, U.C.E.,A 31 BANYOLES, C.E.,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 43 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Descansa
R
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SANT PONÇ, AT.,A 32 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
SANT GREGORI, A.E.,C 05 FLAÇA, C.D.,A
PENYA BONS AIRES E,A 00 SARRIA TER, C.F.,A
Jornada 7 11-11-2018
BANYOLES CLUB AT.,B 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Descansa - CELRA, U.C.E.,A
BANYOLES, C.E.,C 110 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
R
Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 22 SANT PONÇ, AT.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 41 SANT GREGORI, A.E.,C
FLAÇA, C.D.,A 50 PENYA BONS AIRES E,A
GEiEG,B 03 SARRIA TER, C.F.,A
Jornada 8 18-11-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 61 GEiEG,B
CELRA, U.C.E.,A 70 BANYOLES CLUB AT.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - Descansa
Descansa
R
BANYOLES, C.E.,C
SANT PONÇ, AT.,A 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
SANT GREGORI, A.E.,C 35 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
PENYA BONS AIRES E,A 26 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
SARRIA TER, C.F.,A 23 FLAÇA, C.D.,A
Jornada 9 25-11-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 54 CELRA, U.C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,B 42 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
Descansa
R
Descansa
BANYOLES, C.E.,C 21 SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 62 SANT GREGORI, A.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 51 PENYA BONS AIRES E,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 01 SARRIA TER, C.F.,A
GEiEG,B 01 FLAÇA, C.D.,A
Jornada 10 02-12-2018
CELRA, U.C.E.,A 70 GEiEG,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 02 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Descansa
R
BANYOLES CLUB AT.,B
SANT PONÇ, AT.,A - Descansa
SANT GREGORI, A.E.,C 04 BANYOLES, C.E.,C
PENYA BONS AIRES E,A 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
SARRIA TER, C.F.,A 14 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
FLAÇA, C.D.,A 22 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
Jornada 11 16-12-2018
CELRA, U.C.E.,A 70 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
R
Descansa
BANYOLES CLUB AT.,B 211 SANT PONÇ, AT.,A
Descansa - SANT GREGORI, A.E.,C
BANYOLES, C.E.,C 20 PENYA BONS AIRES E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 24 SARRIA TER, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 21 FLAÇA, C.D.,A
GEiEG,B 15 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
Jornada 12 23-12-2018
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 22 GEiEG,B
Descansa
R
CELRA, U.C.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A 40 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANT GREGORI, A.E.,C 31 BANYOLES CLUB AT.,B
PENYA BONS AIRES E,A - Descansa
SARRIA TER, C.F.,A 03 BANYOLES, C.E.,C
FLAÇA, C.D.,A 63 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 13 13-01-2019
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
R
Descansa
CELRA, U.C.E.,A 42 SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 61 SANT GREGORI, A.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,B 24 PENYA BONS AIRES E,A
Descansa - SARRIA TER, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,C 22 FLAÇA, C.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 46 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
GEiEG,B 04 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 14 20-01-2019
GEiEG,B
R
Descansa
SANT PONÇ, AT.,A 150 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,C 08 CELRA, U.C.E.,A
PENYA BONS AIRES E,A 50 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SARRIA TER, C.F.,A 32 BANYOLES CLUB AT.,B
FLAÇA, C.D.,A - Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 10 BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Jornada 15 27-01-2019
Descansa
R
SANT PONÇ, AT.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 50 SANT GREGORI, A.E.,C
CELRA, U.C.E.,A 11 PENYA BONS AIRES E,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 03 SARRIA TER, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,B 47 FLAÇA, C.D.,A
Descansa - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
BANYOLES, C.E.,C 30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 50 GEiEG,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
BANYOLES, C.E.,C 60 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Descansa - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
BANYOLES CLUB AT.,B 35 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 04 FLAÇA, C.D.,A
CELRA, U.C.E.,A 51 SARRIA TER, C.F.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 11 PENYA BONS AIRES E,A
Descansa
R
SANT GREGORI, A.E.,C
SANT PONÇ, AT.,A 90 GEiEG,B
Jornada 17 10-02-2019
BANYOLES, C.E.,C 71 GEiEG,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 80 BANYOLES CLUB AT.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 41 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FLAÇA, C.D.,A 04 CELRA, U.C.E.,A
SARRIA TER, C.F.,A 91 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
PENYA BONS AIRES E,A
R
Descansa
SANT GREGORI, A.E.,C 09 SANT PONÇ, AT.,A
Jornada 18 17-02-2019
Descansa - BANYOLES, C.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,B 75 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 26 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
CELRA, U.C.E.,A 22 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 35 FLAÇA, C.D.,A
Descansa
R
SARRIA TER, C.F.,A
SANT PONÇ, AT.,A 10 PENYA BONS AIRES E,A
SANT GREGORI, A.E.,C 51 GEiEG,B
Jornada 19 24-02-2019
GEiEG,B - Descansa
BANYOLES, C.E.,C 120 BANYOLES CLUB AT.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 34 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 11 CELRA, U.C.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 21 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
FLAÇA, C.D.,A
R
Descansa
SARRIA TER, C.F.,A 35 SANT PONÇ, AT.,A
PENYA BONS AIRES E,A 60 SANT GREGORI, A.E.,C
Jornada 20 10-03-2019
BANYOLES CLUB AT.,B - Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 04 BANYOLES, C.E.,C
CELRA, U.C.E.,A 50 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 010 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Descansa
R
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
SANT PONÇ, AT.,A 40 FLAÇA, C.D.,A
SANT GREGORI, A.E.,C 09 SARRIA TER, C.F.,A
PENYA BONS AIRES E,A 40 GEiEG,B
Jornada 21 17-03-2019
GEiEG,B 06 BANYOLES CLUB AT.,B
Descansa - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
BANYOLES, C.E.,C 00 CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 32 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
R
Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 12 SANT PONÇ, AT.,A
FLAÇA, C.D.,A 63 SANT GREGORI, A.E.,C
SARRIA TER, C.F.,A 31 PENYA BONS AIRES E,A
Jornada 22 24-03-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 25 BANYOLES CLUB AT.,B
CELRA, U.C.E.,A - Descansa
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 16 BANYOLES, C.E.,C
Descansa
R
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
SANT PONÇ, AT.,A 41 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SANT GREGORI, A.E.,C 14 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
PENYA BONS AIRES E,A 11 FLAÇA, C.D.,A
SARRIA TER, C.F.,A 91 GEiEG,B
Jornada 23 31-03-2019
GEiEG,B 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
BANYOLES CLUB AT.,B 18 CELRA, U.C.E.,A
Descansa - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
BANYOLES, C.E.,C
R
Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 110 SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 81 SANT GREGORI, A.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 54 PENYA BONS AIRES E,A
FLAÇA, C.D.,A 06 SARRIA TER, C.F.,A
Jornada 24 07-04-2019
CELRA, U.C.E.,A 51 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 42 BANYOLES CLUB AT.,B
Descansa
R
Descansa
SANT PONÇ, AT.,A 22 BANYOLES, C.E.,C
SANT GREGORI, A.E.,C 26 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
PENYA BONS AIRES E,A 14 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SARRIA TER, C.F.,A 54 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
FLAÇA, C.D.,A 01 GEiEG,B
Jornada 25 14-04-2019
GEiEG,B 07 CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 30 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,B
R
Descansa
Descansa - SANT PONÇ, AT.,A
BANYOLES, C.E.,C 60 SANT GREGORI, A.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 14 PENYA BONS AIRES E,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 22 SARRIA TER, C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 310 FLAÇA, C.D.,A
Jornada 26 28-04-2019
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 06 CELRA, U.C.E.,A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANT PONÇ, AT.,A 50 BANYOLES CLUB AT.,B
SANT GREGORI, A.E.,C - Descansa
PENYA BONS AIRES E,A 04 BANYOLES, C.E.,C
SARRIA TER, C.F.,A 73 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
FLAÇA, C.D.,A 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 80 GEiEG,B
Jornada 27 05-05-2019
GEiEG,B 02 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
CELRA, U.C.E.,A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 08 SANT PONÇ, AT.,A
BANYOLES CLUB AT.,B 40 SANT GREGORI, A.E.,C
Descansa - PENYA BONS AIRES E,A
BANYOLES, C.E.,C 30 SARRIA TER, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 110 FLAÇA, C.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 20 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
Jornada 28 12-05-2019
Descansa
R
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,A 32 CELRA, U.C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,C 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
PENYA BONS AIRES E,A 11 BANYOLES CLUB AT.,B
SARRIA TER, C.F.,A - Descansa
FLAÇA, C.D.,A 01 BANYOLES, C.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 43 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 41 GEiEG,B
Jornada 29 19-05-2019
Descansa
R
GEiEG,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 02 SANT PONÇ, AT.,A
CELRA, U.C.E.,A 100 SANT GREGORI, A.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 32 PENYA BONS AIRES E,A
BANYOLES CLUB AT.,B 36 SARRIA TER, C.F.,A
Descansa - FLAÇA, C.D.,A
BANYOLES, C.E.,C 40 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 30 26-05-2019
SANT PONÇ, AT.,A
R
Descansa
SANT GREGORI, A.E.,C 52 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
PENYA BONS AIRES E,A 03 CELRA, U.C.E.,A
SARRIA TER, C.F.,A 50 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FLAÇA, C.D.,A 42 BANYOLES CLUB AT.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 33 BANYOLES, C.E.,C
GEiEG,B 07 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.