Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 27 BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 52 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
FLAÇA, C.D.,A 102 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SARRIA TER, C.F.,A 16 CELRA, U.C.E.,A
PENYA BONS AIRES, E.,A 42 MONTESSORI-PALAU, CCE,B
SANT GREGORI,A.E.,C
R
Descansa
GEiEG,B 00 SANT PONÇ, AT.,A
Jornada 2 07-10-2018
GEiEG,B 06 BANYOLES, C.E.,C
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 54 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
CELRA, U.C.E.,A 71 FLAÇA, C.D.,A
MONTESSORI-PALAU, CCE,B 33 SARRIA TER, C.F.,A
Descansa
R
PENYA BONS AIRES, E.,A
SANT PONÇ, AT.,A 80 SANT GREGORI,A.E.,C
Jornada 3 14-10-2018
BANYOLES, C.E.,C - Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 24 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 43 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 22 CELRA, U.C.E.,A
FLAÇA, C.D.,A 63 MONTESSORI-PALAU, CCE,B
SARRIA TER, C.F.,A
R
Descansa
PENYA BONS AIRES, E.,A 21 SANT PONÇ, AT.,A
GEiEG,B 54 SANT GREGORI,A.E.,C
Jornada 4 21-10-2018
Descansa - GEiEG,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 15 BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 34 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
CELRA, U.C.E.,A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
MONTESSORI-PALAU, CCE,B 52 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
Descansa
R
FLAÇA, C.D.,A
SANT PONÇ, AT.,A 43 SARRIA TER, C.F.,A
SANT GREGORI,A.E.,C 21 PENYA BONS AIRES, E.,A
Jornada 5 28-10-2018
Descansa - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
BANYOLES, C.E.,C 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 08 CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 32 MONTESSORI-PALAU, CCE,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
R
Descansa
FLAÇA, C.D.,A 17 SANT PONÇ, AT.,A
SARRIA TER, C.F.,A 30 SANT GREGORI,A.E.,C
GEiEG,B 01 PENYA BONS AIRES, E.,A
Jornada 6 04-11-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 40 GEiEG,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - Descansa
CELRA, U.C.E.,A 31 BANYOLES, C.E.,C
MONTESSORI-PALAU, CCE,B 43 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
Descansa
R
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SANT PONÇ, AT.,A 32 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
SANT GREGORI,A.E.,C 05 FLAÇA, C.D.,A
PENYA BONS AIRES, E.,A 00 SARRIA TER, C.F.,A
Jornada 7 11-11-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Descansa - CELRA, U.C.E.,A
BANYOLES, C.E.,C 110 MONTESSORI-PALAU, CCE,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
R
Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 22 SANT PONÇ, AT.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 41 SANT GREGORI,A.E.,C
FLAÇA, C.D.,A 50 PENYA BONS AIRES, E.,A
GEiEG,B 03 SARRIA TER, C.F.,A
Jornada 8 18-11-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 61 GEiEG,B
CELRA, U.C.E.,A 70 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
MONTESSORI-PALAU, CCE,B - Descansa
Descansa
R
BANYOLES, C.E.,C
SANT PONÇ, AT.,A 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
SANT GREGORI,A.E.,C 35 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
PENYA BONS AIRES, E.,A 26 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
SARRIA TER, C.F.,A 23 FLAÇA, C.D.,A
Jornada 9 25-11-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 54 CELRA, U.C.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 42 MONTESSORI-PALAU, CCE,B
Descansa
R
Descansa
BANYOLES, C.E.,C 21 SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 62 SANT GREGORI,A.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 51 PENYA BONS AIRES, E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 01 SARRIA TER, C.F.,A
GEiEG,B 01 FLAÇA, C.D.,A
Jornada 10 02-12-2018
CELRA, U.C.E.,A 70 GEiEG,B
MONTESSORI-PALAU, CCE,B 02 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Descansa
R
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANT PONÇ, AT.,A - Descansa
SANT GREGORI,A.E.,C 04 BANYOLES, C.E.,C
PENYA BONS AIRES, E.,A 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
SARRIA TER, C.F.,A 14 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
FLAÇA, C.D.,A 22 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
Jornada 11 16-12-2018
CELRA, U.C.E.,A 70 MONTESSORI-PALAU, CCE,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
R
Descansa
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 211 SANT PONÇ, AT.,A
Descansa - SANT GREGORI,A.E.,C
BANYOLES, C.E.,C 20 PENYA BONS AIRES, E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 24 SARRIA TER, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 21 FLAÇA, C.D.,A
GEiEG,B 15 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
Jornada 12 23-12-2018
MONTESSORI-PALAU, CCE,B 22 GEiEG,B
Descansa
R
CELRA, U.C.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A 40 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANT GREGORI,A.E.,C 31 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
PENYA BONS AIRES, E.,A - Descansa
SARRIA TER, C.F.,A 03 BANYOLES, C.E.,C
FLAÇA, C.D.,A 63 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 13 13-01-2019
MONTESSORI-PALAU, CCE,B
R
Descansa
CELRA, U.C.E.,A 42 SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 61 SANT GREGORI,A.E.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 24 PENYA BONS AIRES, E.,A
Descansa - SARRIA TER, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,C 22 FLAÇA, C.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 46 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
GEiEG,B 04 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 14 20-01-2019
GEiEG,B
R
Descansa
SANT PONÇ, AT.,A 150 MONTESSORI-PALAU, CCE,B
SANT GREGORI,A.E.,C 08 CELRA, U.C.E.,A
PENYA BONS AIRES, E.,A 50 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SARRIA TER, C.F.,A 32 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
FLAÇA, C.D.,A - Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 10 BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
Jornada 15 27-01-2019
Descansa
R
SANT PONÇ, AT.,A
MONTESSORI-PALAU, CCE,B 50 SANT GREGORI,A.E.,C
CELRA, U.C.E.,A 11 PENYA BONS AIRES, E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 03 SARRIA TER, C.F.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 47 FLAÇA, C.D.,A
Descansa - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
BANYOLES, C.E.,C 30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 50 GEiEG,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
BANYOLES, C.E.,C 60 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
Descansa - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 35 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 04 FLAÇA, C.D.,A
CELRA, U.C.E.,A 51 SARRIA TER, C.F.,A
MONTESSORI-PALAU, CCE,B 11 PENYA BONS AIRES, E.,A
Descansa
R
SANT GREGORI,A.E.,C
SANT PONÇ, AT.,A 90 GEiEG,B
Jornada 17 10-02-2019
BANYOLES, C.E.,C 71 GEiEG,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C - Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 80 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 41 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FLAÇA, C.D.,A 04 CELRA, U.C.E.,A
SARRIA TER, C.F.,A 91 MONTESSORI-PALAU, CCE,B
PENYA BONS AIRES, E.,A
R
Descansa
SANT GREGORI,A.E.,C 09 SANT PONÇ, AT.,A
Jornada 18 17-02-2019
Descansa - BANYOLES, C.E.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 75 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 26 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
CELRA, U.C.E.,A 22 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
MONTESSORI-PALAU, CCE,B 35 FLAÇA, C.D.,A
Descansa
R
SARRIA TER, C.F.,A
SANT PONÇ, AT.,A 10 PENYA BONS AIRES, E.,A
SANT GREGORI,A.E.,C 51 GEiEG,B
Jornada 19 24-02-2019
GEiEG,B - Descansa
BANYOLES, C.E.,C 120 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 34 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 11 CELRA, U.C.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 21 MONTESSORI-PALAU, CCE,B
FLAÇA, C.D.,A
R
Descansa
SARRIA TER, C.F.,A 35 SANT PONÇ, AT.,A
PENYA BONS AIRES, E.,A 60 SANT GREGORI,A.E.,C
Jornada 20 10-03-2019
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B - Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 04 BANYOLES, C.E.,C
CELRA, U.C.E.,A 50 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
MONTESSORI-PALAU, CCE,B 010 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Descansa
R
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
SANT PONÇ, AT.,A 40 FLAÇA, C.D.,A
SANT GREGORI,A.E.,C 09 SARRIA TER, C.F.,A
PENYA BONS AIRES, E.,A 40 GEiEG,B
Jornada 21 17-03-2019
GEiEG,B 06 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
Descansa - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
BANYOLES, C.E.,C 00 CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 32 MONTESSORI-PALAU, CCE,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
R
Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 12 SANT PONÇ, AT.,A
FLAÇA, C.D.,A 63 SANT GREGORI,A.E.,C
SARRIA TER, C.F.,A 31 PENYA BONS AIRES, E.,A
Jornada 22 24-03-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
CELRA, U.C.E.,A - Descansa
MONTESSORI-PALAU, CCE,B - BANYOLES, C.E.,C
Descansa
R
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
SANT PONÇ, AT.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SANT GREGORI,A.E.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
PENYA BONS AIRES, E.,A - FLAÇA, C.D.,A
SARRIA TER, C.F.,A - GEiEG,B
Jornada 23 31-03-2019
GEiEG,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B - CELRA, U.C.E.,A
Descansa - MONTESSORI-PALAU, CCE,B
BANYOLES, C.E.,C
R
Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C - SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - SANT GREGORI,A.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - PENYA BONS AIRES, E.,A
FLAÇA, C.D.,A - SARRIA TER, C.F.,A
Jornada 24 07-04-2019
CELRA, U.C.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
MONTESSORI-PALAU, CCE,B - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
Descansa
R
Descansa
SANT PONÇ, AT.,A - BANYOLES, C.E.,C
SANT GREGORI,A.E.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
PENYA BONS AIRES, E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SARRIA TER, C.F.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
FLAÇA, C.D.,A - GEiEG,B
Jornada 25 14-04-2019
GEiEG,B - CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - MONTESSORI-PALAU, CCE,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
R
Descansa
Descansa - SANT PONÇ, AT.,A
BANYOLES, C.E.,C - SANT GREGORI,A.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C - PENYA BONS AIRES, E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - SARRIA TER, C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - FLAÇA, C.D.,A
Jornada 26 28-04-2019
MONTESSORI-PALAU, CCE,B - CELRA, U.C.E.,A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANT PONÇ, AT.,A - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANT GREGORI,A.E.,C - Descansa
PENYA BONS AIRES, E.,A - BANYOLES, C.E.,C
SARRIA TER, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
FLAÇA, C.D.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - GEiEG,B
Jornada 27 05-05-2019
GEiEG,B - MONTESSORI-PALAU, CCE,B
CELRA, U.C.E.,A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - SANT PONÇ, AT.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B - SANT GREGORI,A.E.,C
Descansa - PENYA BONS AIRES, E.,A
BANYOLES, C.E.,C - SARRIA TER, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C - FLAÇA, C.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
Jornada 28 12-05-2019
Descansa
R
MONTESSORI-PALAU, CCE,B
SANT PONÇ, AT.,A - CELRA, U.C.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,C - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
PENYA BONS AIRES, E.,A - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SARRIA TER, C.F.,A - Descansa
FLAÇA, C.D.,A - BANYOLES, C.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - GEiEG,B
Jornada 29 19-05-2019
Descansa
R
GEiEG,B
MONTESSORI-PALAU, CCE,B - SANT PONÇ, AT.,A
CELRA, U.C.E.,A - SANT GREGORI,A.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - PENYA BONS AIRES, E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B - SARRIA TER, C.F.,A
Descansa - FLAÇA, C.D.,A
BANYOLES, C.E.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 30 26-05-2019
SANT PONÇ, AT.,A
R
Descansa
SANT GREGORI,A.E.,C - MONTESSORI-PALAU, CCE,B
PENYA BONS AIRES, E.,A - CELRA, U.C.E.,A
SARRIA TER, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FLAÇA, C.D.,A - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C - BANYOLES, C.E.,C
GEiEG,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.